Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość womansSHADOW
hmm.. a na jakiego e-maila pisałaś? mogłabyś podać?, bo ja jakiś znalazłam i wysłałam im wiadomość że rezygnuję z przesyłki, ale nic mi nie odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nigdy mi nie odpisali? piszę do nich na serwis.klientów. Jak tu być zadowolonym lub chcieć cokolwiek od nich zamawiać skoro tak traktują swoich klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nak2
Cześć, z przerażeniem czytam wasze wypowiedzi na temat firmy M. Sama dałam sie wrobić w ich wspaniałą propozycję i teraz chcę sie wycofać. Nie dostałam od nich jeszcze listu, tylko mailowe potwierdzenie, więc mam nadzieję, że jeszcze mam czas. Napiszcie mi proszę na jaki adres pisałyście rezygnację. Chętnie od razu do nich napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nak2
Cześć, z przerażeniem czytam wasze wypowiedzi na temat firmy M. Sama dałam sie wrobić w ich wspaniałą propozycję i teraz chcę sie wycofać. Nie dostałam od nich jeszcze listu, tylko mailowe potwierdzenie, więc mam nadzieję, że jeszcze mam czas. Napiszcie mi proszę na jaki adres pisałyście rezygnację. Chętnie od razu do nich napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW@op.pl
Ja nie dostałam jeszcze listu, ani żadnego potwierdzenia na e-mail. A gościu dzwonił do mnie bodajże 30.12 ;> Teraz się tylko zastanawiam czy on dobrze zrozumiał i dobrze zapisał mój e-mail.... nak2 a ty po jakim czasie dostałas potwierdzenie na e-mail? Swoja drogą skąd oni wzieli nasze dane.. I PROSZĘ PODAJCIE E-MAIL NA JAKI WY WYSŁAŁYSCIE REZYGNACJĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
serwis.klientow@provea.pl, ja pisałam na ten email, dziewczyny z wcześniejszych postów też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
tylko bez spacji w adresie, nie wiem dlaczego sama się zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
No ja właśnie też pisałam na ten e-mail bo znalazłam go we wcześniejszych postach, ale nic mi nie odpisali... Dziwne. Dzwoniłam dziś do BOK'u, dodzwoniłam sie chyba za 7-8 razem, a jak już łaskawie ktoś debrał to mnie nie słyszeli, i znów dzowniłam i za 2-3 razem odebrali. Grzecznie sie przedstawiłam i mówie że chce zrezygnować z zamówienia, ze dzownił do mnie pan z propozycją 3 pary majteczek w rewelacyjnej cenie itp itd. To miła pani próbowała mnie przekonać, dlaczego chce zrezygnować, żebym sobie spokojnie poczekała na paczuszke zobacze majteczki i później ewentualnie odeśle je powrotem, ja jej tłumacze ze NIE CHCE I CHCE NAJZWYCZAJNIEJ W SWIECIE ZREZYGNOWAĆ, to ona wielce chciałą się dowiedziec dlaczego, wiec nie bede owijać w bawełne i mówie jej ze przeczytałam nieciekawe informacje o tej firmie, ze duzo osob miało później same problemy, ze paczki i rezygnacje nie dochodziły, że musiały płacić za kolejne, wiec ja nie chce sie później denerwować jeśli cos takiego mnie spotka. Za cholere nie chciała mnie dopuscić do głosu, gadała i przekonyała... Wkoncu się okazało ze ona mnie jeszcze nie ma w bazie, ze musze najpierw poczekać na e-mail potwierdzajacy zamówienie i wtedy będę mogła zadzwonić i zrezygnować... TREGEDIA !! Tyle nerwów i problemów... juz nie wspomne o moim biednym abonamencie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2511
A ja po kilku mailach bez odpowiedzi i postraszeniu ich UOKiK otrzymałam w końcu odpowiedź: Informujemy, ze w dniu dzisiejszym zostala przyjeta rezygnacja z bielizny Miriale. Jednoczesnie pragniemy potwierdzic przyjecie sprzeciwu dotyczacego prowadzenia wobec Pani marketingu bezposredniego wlasnych produktow i uslug oraz udostepniania Pani danych osobowych innym podmiotom. I oby to był już koniec tej przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
mi pani powiedziała, że rezygnacja z pierwszego zamówienia oznacza że już nic nie będę od nich dostawać bo to jest paczka po to by zapoznać się z ich firmą, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2511
Prawdziwy cyrk - kilka godzin po tym jak dostałam od nich maila z przyjęciem mojej rezygnacji, dostałam maila potwierdzającego złożenie zamówienia - paranoja jakaś! Napisałam już do nich i mam nadzieję, że odczepią się raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
nauczka na przyszłość dla nas dziewczyny!!! już nie dam się wpakować w takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, a ile mejli im wysłałaś i w przeciągu jakiego czasu? Ja wysłałam im w sumie chyba 5 (juz nie jestem pewna) i pierwszego napisałam na początku listopada, a ostatniego jakoś pod koniec grudnia. Juz nie mam siły do nich pisać, napisałam ostrzeżenie i trochę ich nastraszyłam i nadal nic. Teraz mogą mi naskoczyć i jak coś mi wyślą (nie mam zamiaru) a później bd kazali zaplacic to mam dowody na to, że rezygnowałam (nie usunelam tych majli) a pani przez telefon mowila mi kilka razy, że w taki sposob moge rezygnowac i zostanie on zaakceptowany;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam żadnego maila/pisma z potwierdzeniem, że zamówienie zostało złożone. A po 2 m-cach dostałam paczuszkę. Następnego dnia zadzwoniłam do BOKu z rezygnacją z kolejnych zamówień. Odbyło się bez większych prolemów, babka potwierdziła moją rezygnację oraz to że już więcej żadnej przesyłki nie otrzymam. W dwa dni później otrzymaną paczuszkę odesłałam im z powrotem. :) Mam nadzieję, że na tym się kończy moja przygoda z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
Noo wpakowałśmy się w niezłe bagienko heh... Śmiechu warte co to sie dzieje, jak dzowniłam dziś po 12;00 to pani powiedziała ze musze czekać na e-maila potwierdzajacego zamówienie (i później dopiero moge zrezygnować), a po godzinie dostałam e-maila od nich(pisalam do nich juz kilka dni temu z rezygnacją) : "Szanowna Pani, Informujemy, ze w dniu dzisiejszym zostala przyjeta rezygnacja z bielizny Miriale. . Pozdrawiam," Wiec czegoś tu nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina_232
Zastanawaim sie skad takie bzury wymyslaja ludzie, przeciez to jest normalne biuro call center jak kazde inne czy z tych maszynek czy z bizuterii czy z czego kolwiek kazde ma swoje jakies tam prawa. Co do danych wypełniacie rózne ankiety które organizuje firma Axciom Polska typu rabaty H&M rózne konkursy na internecie udostepniacie swoje dane wyrazacie zgode na ich przetwarzanie a pozniej macie pretensje co do telefonów ze ktos dzowni do was z jakimis ofertami to jest normalne tak dziala marketing dlatego trzeba myslec co sie wypełnia to po pierwsze. A co do firmy M. również mialam z nią styczność jakis czas temu i nie moge tej firmie zażucic nic złego gdyż telefonicznie poinformowano mnie o wszystkim do tego zadawalam pytania odnosnie przesyłek zobowiazan konsul. wszystkich informacji oczywiscie mi udzielila potem dostalam list w którym bylo to samo co powiedziala mi konsul. Wiedzialam ze sa nastpene przesyłki zgodzilam sie, postanowilam nie sugerowac sie postami które okazały sie całkowicie nie prawdziwe gdyz zapoznalam sie z bielizna bardzo mi sie podobała ale nie korzystalam z nastepnych gdyz byly jednak dla mnie za drogie tak jak konsultatnka mi powiedziala no i w liscie tez bylo napisane ze jak nie chce otzrymywac dalszych przesyłek wystarczy sie skontaktowac z BOK i tak zrobilam zrezygnowalam pani bez problemu przyjeła moja rezygnacje oczywiscie pytala sie mnie o powod dlaczego rezygnuje rozumiem ja taka ma prace i napewno musi cos wpisac w rezygnacji wiec nie rzucajcie sie do Pani pracujacych w BOK gdyz one maja taki obowiazek wiem bo moja kolezanka kiedys pracowala w bardzo podobnym BOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie mysle o tym skad maja moje dane i nie mam o to pretensji. Katrina - zazdroszcze Ci, że nie możesz im nic zarzucić. Mnie również poinformowano o wszystkim telefonicznie również o tym, że otrzymam list i mogę rezygnować e-mailowo. Niestety nie dotrzymują słowa bo nie odp mi na mejla z rezygnacją, listu też nie wysłali. Zgodziłam się tylko dlatego, żeby móc szybko zrezygnować (wiem głupota, ale szkoda było mi tej Pani), ale niestety nie mogę zrezygnować, ponieważ olewają moje e-maile, które wysyłam na adres ten co wszyscy. Już nie wspomnę o tym, żeby się dodzwonić, nie mam siły próbować. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką firmą i mam nadzieje, że już więcej nie będzie mi dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina_232
do Rossess Rozumiem twoj nie pokoj jak najbardziej ale uwierz mi to nie sa naciagacze bo pomysl ta firma dziala tyle lat i jak by tak naciagal ludzi caly czas to dawno by poszla z torbami dziala ona zgodnie z prawem podejdz bez nerwów z tego co widzialam nie dawno zamowilas ta bielizne ciezko jest dodzwonic sie do BOK wiem o tym probuj mzoe na drugi numer bo tam sa dwa maja duzo zapewne telefonów bo to równiez dzial informacji wiec dlatego a do kazdego BOK jest ciezko sie dodzwonic ja jak probowalam dodzownic sie do firmy Axciom Polska odnosnie by nie udostepniali moich danych innym firmom to dzownilam 3 dni ale cierpliwie i sie dodzownilam i juz nikt do mnie zadnych firm nie dzowni bo nie wypelniam zadnych ankiet w internecie ani w sklepach bo powiem szczerze ze ostatnio robilam zakupy w rocher znacie napewno ta firme francuska z kosmetykami to kobieta dala mi jakas ankiete bym dostala jakies rabaty itp i zwrocilam uwage ze tam jest w reg. Axciom Polska i jej nie wypelnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy listopad to tak niedawno - w normalnej firmie gdybym coś zamówila już kilka razy dostałabym swój towar. już nie wspomne o tym, że po takim czasie i tylu mejlach nie odpisują...;/ dla mnie to nie jest normalne - żerują na naiwności klienta - było wiele przypadków,że ktoś dostawał faktury z zaplata za bielizne ktorej na oczy nie widział - zreszta nic dziwnego skoro paczka nie jest listem poleconym. a co do udostępniania moich danych - specjalnie mi to nie przeszkadza, jak czegoś nie chcę to grzecznie odmawiam,nie wiem do teraz jak to się stalo, ze się zgodziłam na otrzymanie paczki ktorej i tak nie otrzymalam. Pluje sobie w twarz za to. Nawet nie wiem jakim cudem przeprowadzilam z ta baba rozmowe do konca szczegolnie, ze spoznilam się przez to na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_232
z tego co pamietam przesyłka dociera w przeciagu 6tyg najlepiej zadzownic do tego biura obsługi i tam dowiedziec sie co sie dzieje z ta paczka. trudno mi cokolwiek powiedz bo ja nie mialam zadnego problemu z ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2511
Wysłałam chyba ze 4 maile, ale dzień po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontele
Drogie Panie, Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania odnośnie bielizny Miriale oraz firmy Provea z przyjemnością odpowiem na każde zapytanie. Podaję również numer GG - 37053275 Konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontele
Do "rossess" Być może wysyłała Pani wiadomości na niewłaściwy adres e-mail. Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 3 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recklesssoul
_Miszka ja miałam podobną sytuację, nie dostałam żadnego listu potwierdzającego bo wtedy najpewniej zrezygnowałabym z przesyłki. Dziś paczkę odebrał mój tato i ja muszę to teraz odkręcić.... Mogę wiedzieć jak odesłałaś im tą paczkę? Tzn w tym kartoniku w którym to dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nak2
Właśnie za pierwszym razem sie dodzwoniłam i bez kłopotów złożyłam rezygnację. Mam nadzieję, że już mam kłopot z głowy. Życzę powodzenia innym. Acha, list mailowy, to własnie ten list, który jest potwierdzeniem zamówienia. Nie czekajcie więc na list pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysyłałam na zły adres bo to adres na który piszą wszyscy, skopiowany ze strony provea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę też się dodzwonić. Co mam zrobić w takim przypadku? Paczki na pewno nie odbiore, bo nie mam zamiaru ponosic jeszcze dodatkowych kosztow, zeby ja wysylac. Napisalam rezygnacje koniec kropka, a jesli tak bardzo maja to gdzies to ja tez nie bede sie bawila w odsylanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontele
Do "recklesssoul" Proponuję Pani odesłać przesyłkę w kopercie, jednak w otrzymanym pudełku, również można to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontele
Do "rossess" Prawidłowy numer to 22-205 52 50 Proponuję kontakt ok 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×