Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość aug
ppp - masz moze jeszcze te brazowa maskare, bo bylabym zainteresowana??? choco - a jak twoje bransoletki - bo ja bardzo lubie:D nika123- bylabym zainteresowana granatową kredka A w zamian oddam: filmy: - Godziny - Symetrie - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie:) Rownież muzyka - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - serum Erisa na piersi dla kobiet dojrzalych nieuzywane ( sprawdze tylko date waznosci) - odzywke do wlosow kreconych uzywana troche - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej Chętnie bym się wymieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pomylilam się :D agu jestem agu:) ppp - masz moze jeszcze te brazowa maskare, bo bylabym zainteresowana??? choco - a jak twoje bransoletki - bo ja bardzo lubie nika123- bylabym zainteresowana granatową kredka A w zamian oddam: filmy: - Godziny - Symetrie - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - serum Erisa na piersi dla kobiet dojrzalych nieuzywane ( sprawdze tylko date waznosci) - odzywke do wlosow kreconych uzywana troche - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej Chętnie bym się wymieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko250 ---> jesteś tu jeszcze? Czy my w końcu coś ustaliłyśmy, bo nie jestem pewna... Pozdrawiam ;-) robaczynka ---> daj znać jak paczka dojdzie :-) Soolar ---> odbierz proszę pocztę! Frotka ---> jeśli dam radę to jeszcze dziś wyślę ci tę płytkę ;-) . JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 4. Rexona ACTIVE w sztyfcie MINI - 10g - nowa - rezerwacja 5. Płyn do higieny intymnej ZIAJA konwaliowy - 200ml - cały/nówka - rezerwacja Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) - rezerwacja dla EDYTKA250 SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu--->zostawiłam ci wiadomośc na topicu -wymienmy sie rzeczami...:) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista filmów skoro juz tak : -spiderman2 -trzynastka -zwariowany piatek -gothika -not another teen movie -ring wersja japonska -ring-amerykanski -azyl -jak stracic faceta w 10 dni -dziekie zadze -mowozency -lost in translation -telefon -dziewczyny z druzyny -oszukac przenaczenie obydiw eczesci -darkness falss -meska rzecz -jezdziec bez glowy -goraca laska -Xman 2 -sposob na blondynke -40 dni 40 nocy -daddy day care -darkness -statek milosci -czego pragna dzirewczyny mam jeszcze wiele innych ale wypisalam te ktore moim zdaniem sa najfajniejsze:))) szukam Garfielda smiertelnej goraczki zgromadzenie legalna blondynke 2 wredne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka Gerfield u mnie, ale bez polskiego dubbingu. Poszukam - moze znajde i z dubbingiem:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - oczywiscie - jest dla Ciebie zarezerwowany, ale nie chcialabym ci przyslac jakiegos staroci, bo on juz u mnie chyba z jakies 6 miesiecy stoi ( prezencik promocyjny) - wiec dzis go rzetelnie sprawdze i dam ci znac, czy sie nadaje:) Ja bylabym zainteresowana - balsamem treselle lub kredkami do oczu - pamietaj o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka - czyli moze być Garfield z literkami???? OK, dzis ci go nagram:) Siedze w pracy i powiekszam liste:) Oddam: filmy: - Godziny - Symetrie - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - serum Erisa na piersi dla kobiet dojrzalych nieuzywane ( sprawdze tylko date waznosci) - zarezerwowany dla Dariii - odzywke do wlosow kreconych uzywana troche - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej Chętnie bym się wymieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18 ma Shreka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18 ma Shreka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------->>agu moge ci dać te 2 bransoletki w zamian za tę wodę do włosów kręconych....hmm....ile jej zostało?i jaką ma datę ważności? możesz pisać na moje gg 4305912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jeszcze pare rzeczy na wymiane: - Dreamlife- woda toaletowa Avonu - Chanson D’eau- woda toaletowa Coty (zostalo nie mniej jak 1/3) - krem Cold Weather Cream Avonu (uzyty moze 2, 3 razy) - mydelko serduszko Avon- nieuzywane - rozowa kredka do malowania włosów z Avonu (ma 5cm) - dezodorant do ciala i woda toaletowa Hey (takie w zielonym opakowaniu, dostalam jako komplet w prezencie ale wogole ich nie używałam) - paleta lakierow do paznokci z Avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
ja mam shreka 2 z polskim dublingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jeszcze pare rzeczy na wymiane: - Dreamlife- woda toaletowa Avonu - Chanson D’eau- woda toaletowa Coty (zostalo nie mniej jak 1/3) - krem Cold Weather Cream Avonu (uzyty moze 2, 3 razy) - mydelko serduszko Avon- nieuzywane - rozowa kredka do malowania włosów z Avonu (ma 5cm) - dezodorant do ciala i woda toaletowa Hey (takie w zielonym opakowaniu, dostalam jako komplet w prezencie ale wogole ich nie używałam) - paleta lakierow do paznokci z Avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
ja mam shreka 2 z polskim dublingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszailnka
Aga112--> a czego szukasz w zamian za dreamlife?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyo18--->ja bym go strasznie chciała!! Co bys chciała w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienie Duo Avon - kolor Midnight - bez zmian dodatkowo: żel pod prysznic Avon z nowej serii Senses - zapach Get ready - nieużywany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyo18 wczoraj chcialas błyszczyk... vaniliowy... moze w zamian za shreka2?? jestem na gg 3262877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyo18 wczoraj chcialas błyszczyk... vaniliowy... moze w zamian za shreka2?? jestem na gg 3262877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
edytka 250 tylko to nie bedzie sprawiedliwe ?? aliey a jakie masz filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinko szukam fajnych blyszczykow do ust, tuszy do rzes... sama nie wiem, moze ktos mi cos jeszcze fajnego zaproponuje wzamian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×