Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Zainteresowana
a co bys chciala za taka klatke???? bo ja bym chciala bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigsia
Dziewczątka, ja mam jeszcze jeden podwójny cień oriflame niebieski i trzy lakiery różowy, zielono - niebieski i żółty do zdobienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wam sie coś przyda--->dziękuje za szmineczki.Ta iced spice jest suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu------------jesli sie zgodzisz to za kredke chcialabym ta maseczke kolastyny;) SoOlar------bardzo bym chciala legalna blondynke 1 i 2 frotka-------interesuje mnie filmik dirty dancing 2;) kyo 18-------bardzo mi zalezy na shreku 2 ;) Moja lista: *Dezodorant intymny ORIFLAME, dostałam kiedys jako prezent przy zamowieniu, ani razu nie użyłam ;) *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *kredka do oczu AVON starry night blue, granatowa, użyłam 2 razy, bo tez dostałam inna, jasniejszą;) *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami i mam troche filmow, ale wole nie wypisywac, pytajcie się jak czegos szukacie;) może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
moj mail to ewa_twiti@interia.pl rosalinda mozesz mi podac liste swoich filmow i nika rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze ❤️ lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty ❤️ pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych ❤️ krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany ❤️ raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu ❤️ Bourjous Eclat de Rire pomadka do ust ze złotymi pigmentami , zapewnia blask i kolor...kolor or blonze ( złoty brąz ) nieużywana w bardzo eleganckim opakowaniu w odcieniu złota..... ❤️ Vipera blyszczyk do ust w kolorze amethystowego rózu...ale jasnego...nowa nieużwywana jeszcze z ceną ❤️ 2 błyszczyki z Oriflame z Visions...w kolorze orchidei i rózy w opakowaniu do wyciskania z dziurki ( zadna kulka, dziubek czy sztyft ) bardzo higieniczne rozwiązanie w każdym połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
BLOND VAMP co chciałabyś za ten kremik....? Bo niestety ja juz mam niewiele, patrz kilka pozycji wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
do stópek..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Niestety tylko żółty... Zielony i różowy są normalne Zielony ma super kolorek, tyko, że ja nie lubię malować paznokci..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp-------------bardzo bym chciala ta pomadke z bourjois zlota;)jak by co to moze cos ci dorzucic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
--->An2 oczywiście, że się zgadzam :) Napisz do mnie na maila poliana_ziel@o2.pl Podaj mi swój adres domowy w mailu, jak możesz napisz jeszcze dzisiaj, bo chciałabym jutro wysłać od razu po robocie, czyli ok. 17 Dorzuce Ci jakiegoś gratisa. Mam próbki perfum - mi się w ogóle nie podobają, może Tobie się spodobają. Czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp-------------bardzo bym chciala ta pomadke z bourjois zlota;)jak by co to moze cos ci dorzucic?? kyo18 wyslalam maila, doszedl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp-------------bardzo bym chciala ta pomadke z bourjois zlota;)jak by co to moze cos ci dorzucic?? kyo18 wyslalam maila, doszedl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
--->An2 oczywiście, że się zgadzam :) Napisz do mnie na maila poliana_ziel@o2.pl Podaj mi swój adres domowy w mailu, jak możesz napisz jeszcze dzisiaj, bo chciałabym jutro wysłać od razu po robocie, czyli ok. 17 Dorzuce Ci jakiegoś gratisa. Mam próbki perfum - mi się w ogóle nie podobają, może Tobie się spodobają. Czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monigsia
ten do zdobienia - wibo pozostałe - oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2
pppp - juz Ci napisalam, czekam na odp. z adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie komp psuje, ale juz wczesniej napisalam ze ta pomadke zlota z bourjois;) chyba juz tamte wypowiedzi sie wkleily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Moniqusia co proponujesz?? Nika1232 masz moze próbki z avonu??.... a może coś z maskotek albo te pajacyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
BLOND WAMP Ja myślalam, że Ty coś zaproponujesz.... a nie chcesz może tych cieni z oriflame...? Alez ze mnie pasożyt.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp--------pajacykow mam 2 duże(bordowy i czerwony), 2 mniejsze(rozowy i rozowo-zielony) i 2 male(kolorowe, mniej ladne niz reszta;) probki mam avonu najnowszego zapachu i zelu pod prysznic i podkladu incredible finish honey i jeszcze jakies inne(innych firm) moge ci mailem przeslac liste filmow jak chcesz a maskotki.......to raczej takie stare.........glupio mi za taka szminke brzydkie maskotki oddawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
CHOCO czekam na maila..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mocno one są niebieskie?? Bo ja mam oczy niebieskie...z jakiej serii one są i czy są uzywane...bo kurde nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nika to ja bym chciala za shreka2 Straszny Film 3 co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×