Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość SoOolar
megga.. z płytek, które miałabym do nagrania juz teraz to.. z muzy: KoRn (tylko nie wiem, ktora to płytka..) Dj600V - V6 Grammatik Tede Eldo - Opowieść o tym, co tu dzieje się naprawdę Inespe - W.O.B O$KA Onar i O$ka - SuperelakS OSTR - Masz to jak w banku OSTR - Tabasko Peja - Na legalu LINKIN PARK - Meteora(Muzyka) Ascetoholix [Nazwij to sam] Epidemia C.O.Ś Fenomen - Efekt Fisz - Na wylot Fisz - Polepione dźwięki Pezet - Noon - Muzyka klasyczna Pijani powietrzem - Zawieszeni w czasie i przestrzeni Crazy Town Molesta - Muzyka miasta Nastukafszy Waco SOUNDTRACK - Blokersi Kaliber44 [Księga tajemnicza Prolog] Kaliber44 [W 63 minuty dookoła świata ] Rammestein ale mam niepoukladane.. i nie wiem, czy to wybrane utworki tylko, czy cała płytka..:| Eminema też mam niepoukladane.. wiec musiałabyś napisać co chcesz.. a wtedy ja bym zobaczyła.. co jest do czego.. ewentualnie jakieś składanki mogłabym porobić.. z filmów: Pasja Teksańska masakra piłą łańcuchową Święci z Bostonu The Ring na 2 CD Ringu, czyli Ring 2 Za szybcy za wściekli Piekielna głębia Fuks Dom na nawiedzonym wzgórzu To nie jest kolejna komedia dla kretynów Inni Legalna blondynka 1 i 2 Ciemność Nawiedzony dwór Ciśnienie Szkoła uwodzenia 2 Ostrożnie z dziewczynami Amerykańska szarlotka 2 13 duchów Statek widmo Requiem dla snu Blokersi Milczenie owiec American Psycho 1 i 2 Afera poniżej zera Bunkier Honey Milioner z przypadku Ju-on Świt żywych trupów (2004)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------->>caruzella a capella......pamiętam,czekają na ciebie,a ten dermaknel,ktory wystawilam jest inny,troche przeze mnie zużyty..;) ale dlaczego nie wyslesz mi maila albo nie napiszesz,co mozesz zaoferować w zamian?bo wydaje mi sie,ze mnie sledzisz i patrzysz,czy trzymam to dla ciebie,pojawiasz sie i znikasz.... --------->>miniqsia ja bym chciala zel sunny skies,róż YR i cienie brazowe,prosze,dobierz sobie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>moniqsia napisz jeszcze jakie jest zusycie żelu i cieni aha,czy ten zel ma zlote,czy srebrne drobinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOCO DLATEGO ZE JA JESTEM NA WAKACJACH I MUSZE BYC W DOMU ZEBY JESZCZE DOKLADNIE WSZYSTKO NAPISAC I UZUPELNIC MOJA OFERTE A TAK TO NIE MA MNIE W DOMU I NIE WIDZE TEGO CZENIE NIE UZYWAM, ALE MAM JESZCZE DUUZO KOSMETYKOW TO NAPEWNO COS SOBIE WYBIERZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOCO DLATEGO ZE JA JESTEM NA WAKACJACH I MUSZE BYC W DOMU ZEBY JESZCZE DOKLADNIE WSZYSTKO NAPISAC I UZUPELNIC MOJA OFERTE A TAK TO NIE MA MNIE W DOMU I NIE WIDZE TEGO CZENIE NIE UZYWAM, ALE MAM JESZCZE DUUZO KOSMETYKOW TO NAPEWNO COS SOBIE WYBIERZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki rozumiem choco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JESTEM U BABCI A OD CZASU DO CZASU CHODZE DO TAKIEJ KOLEXANKI TU I NA PARE MINUT MOGE WEJSC NA INTERET TO KORZYSTAJAC Z OKAZJI PRZYPOMINAM CI O SOBIE ALE JUZ NIE BEDE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JESTEM U BABCI A OD CZASU DO CZASU CHODZE DO TAKIEJ KOLEXANKI TU I NA PARE MINUT MOGE WEJSC NA INTERET TO KORZYSTAJAC Z OKAZJI PRZYPOMINAM CI O SOBIE ALE JUZ NIE BEDE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisqa
CHOCO, słuchaj, mogę jeszcze się skusić na ten korektor antybakteryjny, ale przykro mi, nic więcej nie potrzebuję........ :( Nie wiem, moze coś wymyslisz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisze jeszcze raz to co mi zostalo. > KOSMETYKI, juz tylko dwie rzeczy: * pomadka ochronna z kolastyny seria nastolatki, kolor rozowy perlowy (prawie identyczny jak ta perlowa z nivei), nowa, raz uzyta dla sprawdzenia koloru, bo dostalam w prezencie, ale wole przezroczyste * antyperspirant rexona oxygen w sztyfcie, wersja mini (podrozna) 10 g (opakowanie ma wys. 6 cm ) nowy, tez dostalam, raz uzyty na rece, chcialam sprawdzic czy bedzie przezroczysty czy bialy, bo od zawsze kupuje w kulce > INNE: * pudeleczko na tabletki anty, zolte z lusterkiem, z napisem microgynon * kosmetyczka, przezroczysta z bialym napisem ziaja, kupilam kiedys komplet produktow i byly w niej zapakowane * male nozyczki do obcinania paznokci, koloru srebrnego, ostre > ZABAWKI, albo nietrafione prezenty albo juz \"wybawione\" ;) * zabawki z \"groszkiem\" w srodku, lezace: rozowa osmiornica, fioletowy hipopotam, pies w kolorach dobermana, pies dalmatynczyk, dlugosc 20 cm (oprocz osmiornicy, ktora jest poprostu okragla ;) ) * zoska, ta z gumowych kolcow-gumek, granatowo-niebiesko-zielona, wieksza nie ta mala * breloczek-maskotka, kaczor donald w oliwkowym wdzianku i kowbojskim kapeluszu, wysokosc 11 cm, chyba oryginalny z disney\'a ale nie jestem pewna, dostalam w paczce od rodzinki z ameryki, nowiutenki > PLYTY, przegrywane, dostalam kiedys caly stosik, ale nie wszystkie przypadly mi do gustu, niektore maja kolorowe drukowane okladki: * robie williams - escapology * emma bunton - a girl like me * alizee - (nie znam nazwy plyty, chyba ta pierwsza) z kawalkiem moi lolita * die toten hosen - unterblich * ich troje 4 * cypress hill - black sunday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>może coś wam się przyda Dostałam dzisiaj paczuszkę i liścik od Ciebie :-) :-) :-) Dziękuję :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>megga Przeczytałam, że interesuje Cię seria clerasil total control – ja tydzień temu kupiłam sobie żel antybakteryjny na noc Clerasil Complete. Użyłam go tylko raz (punktowo) i okazało się, że mam podobny kosmetyk z Avonu... Interesuje Cię on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>AgAdKa Jestem zainteresowana podwójną sztruksową torebką na ramię. Moja lista poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja oferta: * Krem głęboko nawilżający na noc AVON (raz użyty) * Esencja życia – krem witalności Miraculum (zostało przeszło 1/2) * Silicol skin – na trądzik (ok. 1/2) * Książki: - \"Zabiegi dla zdrowia i urody\" Grażyna Kadłubowska-Siedlarz - \"Dieta oczyszczająca w 7 dni\" P. Bennet, S. Barrie, S. Faye - \"Tajne archiwa FBI\" Nicholas Redfern * Płyty - Dido \"White flag\" - Dirty Dancing I (muzyka do filmu) - Groove Coverage \"Covergirl\" - Łzy - składanka mp3 - Universe - \"Latawce\" - Universe - \"Mr. Lennon\" - Universe - \"Złote Ballady\" - Universe - \"Złote Przeboje\" - i nne... NOWOŚĆ!!! * Płyty DVD: - Pan Tadeusz - Przedwiośnie (cz.3 i cz.4) - Quo Vadis - Zemsta e-mail: rosalindax@go2.pl gg: 3287085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa>Przepraszam,że długo nie pisałam!Wobec tego chcę te cienie za 10 zł,zamawiam je u Ciebie,jaki kontakt Ci pasuje?Podaję Ci swój e-mail:a.konieczna@poczta.fm.Mam ok.pół butelki szamponu Regenal firmy Wella,do włosów blond,daje taki naturalny połysk,zmywa \"żółtości\",jeśli masz włosy blond,to może jesteś chętna?Jeśli nie,to może ktoś inny.Kiedyś rozjaśniałam włosy i został mi on.To czekam na kontakt,będę pezglądać forum,to sie umówimy.Dzięki,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosalinda > jasne ze mnie interesuje :) jest cos co chcialabys z mojej listy? :) soOolar > podasz mi swoj gg albo mail? napisze ci jakie chce plytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
CHOCo drobinki w żelu są złote, a cień był użyty tylko kilka razy, więc zostało go caaaaaałe mnóstwo - heh, no może lekka przesada..... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosalinda > ach, teraz tak czytam dokladniej... ale ten zel nie jest z serii total control? bo tam chyba nie ma takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------->>moniqsia a co bys powiedziala na ten zel(ile go jest) i cienie?ja bym ci dala aktywator i korektor....co?ale gdybyś jeszcze dodała ten róż....proszę...wybierz coś....może jakieś płyty?gry..?wisiorki..?próbki...? albo może tak:czego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wstrzymuje wymiany przynajmniej do przyszlego tygodnia, jak kogos interesuje cos z mojej listy to rezerwowac na 1223323 :) oczywiscie mowie o nowych wymianach, do frotki i soOolarka paczuszki normalnie pojda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Choco Kurcze, ja w sumie, to jakos tak przypadkiem wladłam na ten topic i nie poszukuj niczego konkretnego. Myślę, że moge zaaprobować wersję korektor, aktywator vs cień i żel.....oka...? Jeśli coś mi wpadnie w oko, albo czegoś będę potrzebować, to mój róż będzie czekał oka..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112 --> Ten błyszczyk Great... na ustach jest taki połyskujący, bardzo ładnie się po nim mienią, a kolor ma coś jakby złoty róż, mam jeszcze błyszczyk Lovely bezbarwny ze złotymi drobinkami odbijającymi światlo (ślicznie pachnie i smakuje:)) an także taki czekoladowy w pudełeczku firmy Inglot (została go ponad połowa), i jeszcze mam blyszczyk Lovely w kolorze miedzianym ale na ustach wyglądającym b. naturalnie. Moniqsia --> A co powiesz na wymiane mleczka Garniera na Twój róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Bulba Jeśli jesteś zainteresowana - owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
megga.. Napisałam do Ciebie na gadu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Podaję gadulca ==> 1843571 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie weszlam na gg... ale nie ma twojej wiadomosci :| :( odezwij sie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi sie lista powiekszyla Oddam: filmy: - Uśmiech Mona Lizy - Pod słońcem Toskanii - Symetria - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - Balsam remodelujacy Erisa na ramiona i dekolt dla kobiet dojrzalych nieuzywane - zarezerwowany dla Dariii - - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - chce ja chocco - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - dla justyny trzymam - kosmetyki kolastyny - do opalania i po opalaniu - nowe - Maseczka Kolastyny oczyszczająco-antystresowa- uzyta raz - Szminka Vipera( kompleks odzywczo-nawilzajacy; nr 10) - uzyta 2 razy - Szminka YR - czekolada - uzyta dwa razy - Tusz do rzęs Caligraphy, z grzebykiem- uzyty gora 5 razy - próbowałam sie przekonac - próbki - kremy Vichy- sztuk 6 - próbki - krem Eris detoksykująco-nawilzający - próbki - sunsilk - mleczko zwiększające objętość, szampon do włosów szybko się przetłuszczających - Żel oczyszczający do twarzy Avon - uzyty raz - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej - kubeczek Western Union - żółciuteńki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze ❤️lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty ❤️pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych ❤️krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany ❤️raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu [serce) Bourjous Eclat de Rire pomadka do ust ze złotymi pigmentami , zapewnia blask i kolor...kolor or blonze ( złoty brąz ) nieużywana w bardzo eleganckim opakowaniu w odcieniu złota..... ❤️Vipera blyszczyk do ust w kolorze amethystowego rózu...ale jasnego...nowa nieużwywana jeszcze z ceną ❤️ 2 błyszczyki z Oriflame z Visions...w kolorze orchidei i rózy w opakowaniu do wyciskania z dziurki ( zadna kulka, dziubek czy sztyft ) bardzo higieniczne rozwiązanie w każdym połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga112 --> Mam jeszcze puder sypki (transparentny) firmy Pierre Rene (użyty ze 2 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulba interesuja mnie Twoje blyszczyki (Great Look, Sorbert, 2x Lovely) oprocz tego z Inglota bo dla mnie bylby raczej za ciemny. Chetnie przesle Ci ta wode Dreamlife. Powiedz tylko ktore z tych blyszczykow bylabys mi w stanie oddac za nia. Wszystkie wlasciwie bardzo mi sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×