Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość moniqsia
cienie sa ciemno błękitne i stalowe, błękitne nieco zuzyte, ale stalowe, prawie w ogóle, może raz czy dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki1232 Więc do tego dezodorantu ( jezeli na prawdę jest nieuzywany ) dołóz moze próbki albo jakiegos pajacyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytka250 ---> jeśli tu jesteś odezwij się jak najszybciej!!! frotka ----> nie dałam rady dziś wysłać tej płyty, ale jutro to już na bank Soolar ---> tobie też nie wysłałam, ale jutro nadrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyo-18-----jasne!!!Wysylam ci na maila moj adres, ty mi wyslij swoj, najlepiej zaraz, bo niedlugo ide spac , a jutro rano bym wyslala;) blond wamp-----------i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp---naprawde jest nieuzywany;)doloze ci pajacyka i probki, nie ma sprawy!!Moj mail to nika1232@wp.pl, wyslij mi zaraz jak mozesz adres, ja wysle tobie potem swoj, bo jutro bym wyslala paczuszke;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
nika nie dostalam twojego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
---> ROSSALINDA, jeżeli nie sprawiłoby Ci to kłopotu, możesz mi przegrać tą plytkę Dirty Dancing? Bardzo mi na niej zależy. Mogę od Ciebie ją kupić, albo możesz coś wybrać z tej listy: 1. Fluid naturalny BIELENDA rozświetlający z perłą Biju (jest świetny!) Dobrze się rozprowadza i ma naprawdę naturalny kolor. Z naturalnym filtrem UV, beztłuszczowy i z wit. C (użyty może z 2 razy) - jeszcze nie wiem, bo czekam na odpowiedź Koszalinki 2. Krem do twarzy na noc. Jest to niemiecka firma Thekoa Lierac. Polecam do skóry normalnej i dojrzałej. Jest super dla mamy w prezencie (moja go bardzo chwali) i mój chłopak też go chwali. Mam 1 ten krem (całe z opakowaniem i w ogóle), a oto stronki. Niestety nie udało mi się znaleść polskich: http://www.kaiser-apotheke.de/lierac.htm (Na tej stronie jest on drugi od dołu z napisem NEU i Phyto Aroma NachtCreme) albo na tej stronie, to ten po lewej: http://www.pharmacie-larotonde.com/produits/nouveau.htm 3. Samoopalacz do ciała w spray'u 250 ml z serii Avon Bronze, to stronka do niego: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=1&cmd=details&itemid=576 4. Błyskawiczna maseczka do twarzy 1-2-3 Avone (nie używana) 5. Puder sypki kolor naturany (taki jasny beż) 6. Nowa konturówka do oczu PALOMA nr 112 . Kolor brązowo- złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
koncze, do jutra,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp-----------wyslij mi adres na maila, nika1232@wp.pl, bo ja juz musze isc, ja ci swoj odesle rano;)papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
nika1232.. z Twoich rzeczy jedynie maskotki chyba by mnie interesowały.. podaj mi prosze Cie numer GG.. bo tu nie nadążam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
agu - jestem bardzo zaintetresowana Tusz do rzęs Caligraphy, z grzebykiem- uzyty gora 5 razy - próbowałam sie przekonac, masz go jeszcze? moj nr gg 3508336 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja oferta -pomadka Bell- wysuwana- biało- błękitna z drobinkami -uzyta raz -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -szminka MISS SPORTY kolor czerwony-braz, delikatna(3/4) -Sunsilk (maseczka 1 minutowa) 1/2 -pędzel gruby do makijażu AVON - nowy - talk do stop (z wymiany- okazalo sie , ze mam taki sam w domu) -maseczka przeciwtrądzikowa AVON (ściąga się ją :P) zostało 1/2 -tusz do rzęs granatowo-fioletowy GOLDEN ROSE (jednak nie mój kolor) - uzyty raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
nika1232.. albo ewentualnie porcelanowe figurki.. ale bysmy musialy pogadac.. jesli by to bylo mozliwe, to jak najszybciej. bo w następnym tygodniu mnie nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
----> Koszalinka, już wysłałam do Ciebie maila :) ---> Rossalinda.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>blond wamp>>>interesowałby mnie połyskliwy puder do ciała....midnight frost..chciałabyś cosik z mojej listy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond wamp tutaj: Filmiki(moge przegrac): *Amelia *Basen *Efekt motyla *Czarny rycerz(kom.) *Dirty dancing 2 *Evelyn *Granice wytrzymalosci *Lepiej pozno niz pozniej *Zgromadzenie *Wszystko sie wali *Nowozency *Sadny dzien..... plus: *Shrek1 *Gdzie jest Nemo *Solaris *Recruit *100dziewczyn *Mrowka Z Odswiezam kosmetykowa listę: *Podkład Manhattan Soft&Light,natural 30(bardzo jasny)-użyty góra 5razy *Cień do powiek Sensique podwójny dwa bardzo ładne odcienie niebieskiego,uzyty raz(niestety nie ladnie mi w tym kolorze) *balsam do ciała \"rain\"w fajowym słoiczku(całkim sporym) o zapachu avokado-mnie się już znudził....zostało pół słoiczka *odżywka do paznokci Belweder prawie pełna *szampon Timotei do włosów zniszczonych i farbowanych,użyty raz *perfumowana emulsja do ciała Rossman,nie uzywana,nowa. Płytki z muzyką: -Oryginalna płyka Kylie Minogue \"Body language -The best of Ryszard Rynkowski(6utworow) -U2 Live1(przegrywane) -U2 Elevation 2001 part 2of 2(przegrywane) oraz cd.Krolewskie bramki Polakow Mundiale 1938-1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------->>blond wamp znalazłabyś coś dla siebie w zamian za tę szminkę Bourjois?..pewnie nie....:( a może jednak? ------------>>moniqsia napisałam ci maila ----------------------------->>Rosalinda tak,mam płyty,film niestety tylko jeden: Oszukać przeznaczenie. Poza tym mam jeszcze inne płytki,a z mp3 mam super przeboje zagraniczne - rock z lat \'80. Uwielbiam tę muzykę! Najlepiej pisz na mojego maila (pod nickiem),nie będziemy zaśmiecać forum,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTAPoproszę Cię o te cienie,mam szampon Regenal firmy Wella do włosów blond,daje ładny popielaty odblask (wiem,bo kiedys rozjaśniałam)jest go pół butelki,jeśli chcesz,jeśli nie,to może któraś inna dziewczyna będzie chciała.W każdym razie biorę ta cienie chętnie,mój Adres Tlen:agnessse@tlen.pl,lub mail- a.konieczna@poczta.fm.Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyty: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, mam jeszcze trochę innych płyt,ale nie bede pisać na forum,bo to topik o KOSMETYKACH :P o więcej info proszę pisać na mój e-mail 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA------>>rezerw. dla caruzella a capella 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA----->rezerw. dla caruzella a capella 🌻 14. Soraya, samoopalacz w kremie do twarzy do c.jasnej 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 17. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 18. Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 🌻 20. Goldwell, Trndline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 21. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 22. Floslek,balsam nawilżający ze złotymi mikrodrobinkami rozświetlającymi skórę, Wit. C+fitohormony z czerwonej koniczyny.....cudny zapach!!...ze 100ml zostało 2/3 (do wymiany na inny balsam rozświetlający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>blond wamp>>>tak ten podklad jest super jasny,do bardzo jasnej cery blyszczyka wlasnie sie pozbylam,wiec niestety juz nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
Odnawiam moją liste: - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy Narazie to tyle, jak coś mi sie przypomni , dopiszę... AGADKA, odezwij sie do mnie, przesylki od ciebie jeszcze nie otrzymałam, chciałabym to wyjaśnić. KAMU, dzieki za przesyłkę, jestem b. zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
za topik pobija rekordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×