Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość Do Mirabeli
Nie wydaję mi się żebym w którymś momencie uchybiła Ci czci i godności :) :) :) Ale dziwne jest to, że tyle osób ( wyżej wymienine przez Ciebie ) mająć kosmetyki na wymianę ( przecież się z nimi wymieniałaś ) absolutnie nie prezentują swoje oferty na topicu, lecz wysyłają bezporednio mailem i tylko do Ciebie... Ale może tylko dla mnie to jest dziwne... Ok już nie powracam do tej kwestii i życzę udanych wymian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Ej, ej, moja lista jest podana na forum i to kilkakrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
do kolezanek!!!! naprawde sa mi zbedne zdania przeciwko jak i za mna..... ja kazdego prosze o kontakt bezposrednio @ moze dlatego tak rzadko wymieniam sie z kims na forum i mysle,ze tak robi wiekszosc dziewczyn!!! i naprawde to bardzo przykre jak ktos daje Ci do zrozumienia,ze mozesz byc oszustka- no sorry ale jak wysylam paczuszki poleconym to chyba malo realne abym mogla kogos oszukac wpierajac mu np.ze paczka doszla a on jej nie otrzymal,bo odbiera ja niestety osobiscie:)))) choc jak zauwazylam wiekszosc z Was wysyla zwykle lisciki w kopercie a4 a co do moich ciuszkow i kosmetykow-bo o to macie najwieceej pretensji-jezeli cosik sie komus nie spodoba to nie widze problemu poslania kojejnej rzeczy ( przyklad Milena) ,rozumiem ,ze duzym utrudnieniem jest fakt,ze nie mam fotek-dlatego nietwierdze,ze moge byc czesto omylna co do dobrania i zadowolenia obydwoch stron z wymiany:))) dlatego jak najbardziej-przyznaje racje tym ,ktorzy boja sie brac cosik w ciemno-kosmetyk łatwiej opisac niz ciuszek:))) pozdrawaim:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
jezeli chodzi osobiscie o mnie -ja wole dogadywac sie bezposrednio z dana osoba a nie wplatywac w cala rozmowke osoby 3-sorry ale to ja dokonuje wymiany i owszem moge sobie pogadac na forum ale pewniejsze jest -przynajmniej dla mnie-ze odpowiem na kazdy @ skierowany do mnie-bez przesady dziewczyny.... ale moze ktos nie jest zainteresowany rozmowamy o swoich wymiarach,upodobaniach czy ewentualnych zamianach na forum? jak komu pasuje-mozecie sobie kopiowac moje rozmowy @ i wklejac na forum jak nie macie co robic-ale wymianki to nie reality show by bebnic o tym calemu swiatu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Rodzicka
CZYLI MI MIRABELA PACZKE POSŁAŁAŚ? ************** to czekam**************** ja na przykład nie chce się zwierzać wszystkim na forum na co chce sie zamieniać i nie życze sobie aby ktos kopiował moje @ ojojoj-Mirabela stałaś sie sławna osobą-ciekawskie te dziewuchy bye:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRRRRRRRRRRRRRRRRRR
DAGMARO jakos dziwnie pijawiasz sie na tym forum zawsze wtedy kiedy jest mirabella i mozna powiedziec ze ona cos napisze a ty 2 minuty po niej . nazwałas nas ciekawskimi masz racje jestesmy ciekawskie i ciekawi nas skad tu sie wziełas ze cie wczesniej nie bylo? mirabella sie pojawila i od razu ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Rodzicka
a teraz znów sie pojawiam-widzisz:p:p:p nie mam zamiaru Ci sie tłumaczyc-nie czuję takiej potrzeby-no jakos dawno mnie na tym forum nie było,wiec bezpodstawnie czepiasz się kolejnej osoby!!!!!!! a poza tym uzywasz kilku nicków a komuś innemu to zarzucasz:p --------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Dziewczyny, nie wiem po co zarzucacie ro wszystko Mirabelli, przecież nie zawiodłyście się chyba jeszcze na niej? Ja z nią dokonałam wymiany i paczuszka już do mnie idzie, jak ją dostanę to napiszę Wam, abyście wiedziały, ze Mirabella jest uczciwa :) Myślę, ze bez sensy jest sobie zarzucać to wszystko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
bardzo przepraszam osobe tzn. ALICJE ktorej podalam iz owy golfi rozowy jest z firmy orsay-jest blad w liscie,to nie jest ORSAY:(((( wielkie sorrka:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj dziewczyny..
dajcieżesz spokój tym podejrzeniom! Co was napadło???? kazda nowa osoba jest od razu napastowana, wiem ze zostałyscie oszukane ale to nie znaczy ze kazdy ma zaraz robic to samo!! Ta Mirabella nawet nie zaczela sie na dobre wymieniac a juz ją "obszczekałyście". Chodzi wam o to zeby wymienaic sie tylko we wlasnym gronie????? Niech sie w koncu wymieni z kimś, potem ocenicie czy jest oszustką czy nie. Nie znam jej, ale z tego co pisze wyglada na uczciwa osobę, (przynajmnej wyglada) ja bym tyle razy sie nie tłumaczyła co ona na kazdy wasz atak, az mi jej zal bo ja na jej miejscu bym olala cala tę wymianę. Przy stałych osobach zachowujecie sie ok, ale wystarczy ze pojawia się ktoś nowy a już atakujecie... co wam się dzieje???? W ten sposób myslac nikt nowy tutaj nie zajrzy bo będzie się bał ze ledwo tylko sie pojawi od razu zostanei nazwany oszustem. Ufff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mileny
Sz.P. Dagmaro! Ale ja nie jestem WRRRR!!! Przecież mam juz jeden pomaranczowy, po co mi drugi? Poza tym powiedzialam że nie będę wracać juz do tej kwestii i tego nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
milena paczka na 100% dojdzie bo poslalam wszystkie poleconym-wiec nie ma obaw co do mojej nieuczciwosci-a tak ajk mowilam ,powtorze sie po raz kolejny-trudno mi jest zaspokoic czyjes p[otrzeby nie znajac ich-dlatego wszelki -ale-co do moich rzeczy prosze zalatwiac ze mna a nie na forum!!!! aha i do tych wszystkich z ktorymi sie wymieniac bede!!! nie myslcie sobie,ze za kazdym razem bede wysylala pierwsza paczki-robie wyjatek,po tej calej aferze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Rodzicka
przepraszam nie jestem żadną Mileną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
-ALE- nie wiem kim jestes ale ja nie bede kolejna naiwna i dla Twojej wiadomosci-nikt Ci nie karze Ci sie ze mna na nic wymieniac!!!! a jak jestes taka madra to poslij moze mi pierwsza paczke i wtedy przekonamy sie jak bardzo chcetnie to zrobisz .... pomimo tych zarzutow mam wrazenie a nawet jestem tego pewna ,ze wciaz atakuje mnie ta sama osoba:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVVA
JA CHCIAŁAM KUPIC SOBIE JAKIS FAJNY CIUSZEK OD KTÓREJS LASKI NA DISCO ( ROZ. M) ALE TAK CZYTAM I NIE WIEM CO MAM MYSLEĆ; CZY OBY WY JESTEŚCIE UCZCIWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVVA
JA CHCIAŁAM KUPIC SOBIE JAKIS FAJNY CIUSZEK OD KTÓREJS LASKI NA DISCO ( ROZ. M) ALE TAK CZYTAM I NIE WIEM CO MAM MYSLEĆ; CZY OBY WY JESTEŚCIE UCZCIWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVVA
JA CHCIAŁAM KUPIC SOBIE JAKIS FAJNY CIUSZEK OD KTÓREJS LASKI NA DISCO ( ROZ. M) ALE TAK CZYTAM I NIE WIEM CO MAM MYSLEĆ; CZY OBY WY JESTEŚCIE UCZCIWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja turtle
eeeejjj koniec tego wszytkiego! nie naskakujmy juz na Mirabelle, niech sie wymiania z kim chce i na jkaim forum czy w inny sposob jak jej sie podoba, grunt zeby wszytko odbywalo sie uczciwe, a na razie Mirabella zachowuje sie nawet bardziej niz fair ( np. chodzi tutaj o sprawe bluzeczki z Milena), wiec nie rzucajmy miesem, skoro dziewczyna ma spoko zamiary. Irytuja mnie jedynie jej wilkei obronczynie, ktore sa bezczelne i niegrzecznei na dodatek wyjatkowo podejrzane. Mirabello to wlasnie te wszytkie Dagamry, Magdulki i inne osoby tego pokroju sprawiaja, ze wydajesz sie niewiarygodna, wiec jesli faktycznie panno Rodzicka zalezy Ci na tym zeby Mirabellka miala spoko to juz wiecj sie nie odzywaj. Nienjszym prosze zeby nie poruszac juz tego tematu, sprawa i tak sie sama wyjasni jak dziewczyny dostana paczki i nie ma o co robic halo. Mirabellka zgodzila sie pierwsza wysylac paczki, wiec wyglada ze jest ok. A jak bedzie zobaczymy w najblizszym czasie! Sciskam wszytkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
wreszcie spokoj-i prosze Was po raz 1000000 przestancie poruszac moj temat-nie wiem dlaczego mnie bronicie,nie wiem dlaczego na mnie najezdzacie-co jest w tym nieuczciwego skoro ja pierwsza posylam paczki ale jest to tylko uklad przez jakis czas-bo naprawde nie bede w to wnikala czy ktos jest uczciwy czy nie druga sprawa -dostaje duzo @ i sorrki jak komus zapomne poslac paczuszki-wiec by bylo wszystko jasne ,moze jeszcze raz odezwa sie koezanki z ktorymi dokonalam wymiany;-sorrki ,ze po imieniu i pierwszej literce nazwiska ale ja sie gubie w tych waszych nickach a mam nadzieje,ze kazdy bedzie wiedzial o kogo chodzi; -Magda R.-pasek diamencikowy +torebka -Emilia J.-kosmetyki-cienie,zalotka,lusterko -Ewelina M.-samoopalacz sorrki jak kogos pominelam-zaraz przejrze dokladnie wszystkie @ -napiszcie do mnie jak cos napisalam nie tak albo o ktorejs zapomnialam:(((( do kolezanek z ktorymi wczoraj sie umowilam wyslalam paczuszki poleconym:))) pozdrowki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że znow jakieś dzyskusję poważne się toczą :) Ale to nieprawda, że każda nowa osoba od razu jest oskarżana i wszyscy na nią \"najeżdżają\". Ja swoją działalność na tym topicu rozpoczęłam jakiś miesiąc temu i jakoś nikt mnie nie atakował i nie oskarżał. Przy okazji mam za sobą jedną ( pierwszą ) udaną wymianę i pozdrawiam serdecznie Selphi 🖐️ :) 🖐️ Śledziłam ten topic zanim jeszcze zaczęłam się sama udzielać i teraz też uważnie obserwuję więc mogę powiedziać z cala pewnością, że po aferze z Zainteresowaną i przed nie było żadnych ataków na nowe osoby. A skoro obecność Mirabeli wzbudziła tyle hałasu, to rzeczywiście musiał byc ku temu powód. Gdyby nie te tajemnicze pomarańczowe nicki i obrońce Mirabeli, gdyby nie te wymiany ( których żeśmy nie widzieli ) no i jeszcze inne wyżej wymienione powody to nie było by tyle hałasu. Ale nikt Mirabeli oszustka nie nazywa!!! Tak jak ktos napisał wydaję się byc uczciwą osobą. Więc pożyjemy zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
sorry Alicja S. zxapomnialam Ciebie rowniez wsadzic do listy-paczki posle w pon jak wysle dam znac na forum 3 m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
do Vishija ja prosilam by nikt nie wypowiadal sie na moj temat jak mam byc szczera na topiku nie dokonalam jeszcze zadnej zamiany-moze sa to osoby z innej strony,bo jak juz mowilam Mirabella to tylko moj nick:) wiec nie wiem o co tyle halasu i znow sie powtorze ;posylam paczki pierwsza-wiec o co chodzi??????????????? wy tylko je odbieracie i tyle-wiec nie mam pojecia dlaczego cokolwiek mi zarzucacie,na samym wstepie powiedzialam -spoko,posle jako 1! wiec nie rozumiem a chcialabym Was zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!!! Ale ja nie wiedziałam tej twojej prośby - spójrz na czas pojawiania się wiadomości, bo akurat pisałam swoją. Ale przecież to jest forum wymiany myśłi i mogę sobie mówić co chcę i o czym chcę. I będąc tu każda z nas niestety może być obiektem dyskusji, także nie ma co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Rodzicka
vishnja-zejdz z niej ;p czytaj sobie dokładnie forum i nie wnerwiaj dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest forum wymiany a nie obelg drugiej osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Moja oferta.. - Komfortowa szminka do ust Perfect Wear AVONu, kolor Always Rose (taki róż..) - mam ją z wymiany, była tylko raz używana.. dla wypróbowania koloru, niestety mi w nim niedobrze.. - smycz do kluczy.. pomarańczową z czarnym napisem SPEED.. zupełnie nowa.. nigdy jej nie nosiłam.. - pokrowiec na telefon komórkowy.. na jakiś większy telefon.. pokrowiec jest zupełnie nowy.. ma jeszcze nawet w środku taką gąbke żeby sie nie pogniótł chyba.. jest czarny.. i ma biały napisa D & J - Kosmetyczka.. mam 3.. i na jedną mogłabym sie zamienić.. jest zielono- przeźroczysta Palmolive.. był w niej zestaw kosmetyków.. - Zółte pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 - Próbka jakiegoś zapachu męskiego.. pisze na nich After Shave BOND Spacequest i do tego 2 saszetki Balsamu po goleniu: a aloesem do skóry wrażliwej i z lotosem do skóry normalnej, również dla panów.. - Próbka wody toaletowej Selline rouge - Lakier do paznokci JOKO, kolor srebrny, był używany góra raz.. - Peeling enzymatyczny dla skóry delikatnej, wrażliwej, suchej z bioolejkiem z pestek brzoskwini, Kolastyny (użyty 2 razy, niestety nie dla mnie..) -Zestaw 5 fantazyjnych błyszczyków do ust LOVE & KISSES PALETTE (2 z brokatem.. 3- bez..) używane pędzelkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabella
soolar ja bym chciala te blyszczyki - jest cosik na mojej liscie co bys chcicala ode mnie? papa:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela a capella ---> wczoraj wyslalam Ci paczke poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dagmary>>> ah, to ja wnerwiam dziewczyny!!! Ciekawe... Do Mirabeli>>> odebrałam twojego @, masz jeszcze ten samoopalacz, jeśli tak napisz mi o nim więcej Moja lista: >> maseczka wygładzająca i zwężająca pory Lirene ( Eris) - zostało 2/3; >> żel oczyszczający i odblokowujący pory z Avonu ( BARDZO wydajny) - została połowa, a nawet więcej; >> balsam brązujący Sopot ( Ziaja) - została połówa; >> żel wyszczuplający Lipo Cell Blocker Ziaja - więcej niż połowa; >> epikrem - do pielęgnacji skóry skłonnej do świądu, nadmiernie wysuszonego i rogowaciejącego naskórka.( do mazania palcem) Z 50 ml została połowa . >> cienie inglot Matrix - kolor ciemny brąz - duże pudełeczko, zostało 3/4 >> cień do powiek Wibo, taki transparentny perłowy - została polowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×