Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Hejka, ja posiadam na wymianę: 1. Migdałowy Balsam do Ciała firmy Avon, zużycie minimalne 2. Nawilżający Olejek do ciała w spray\'u Skin so Soft - Avon , zuzycie minimalne 3. Mgiełka do Ciała Far Away , Avon, zużycie 1/3 4. Brokat do Ciała roll-on Delia, zuzycie 2/5 5. Żel pod oczy Aloe firmy Oriflame, zużycie niewielkie .. i to narazie byłoby tyle, jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana, to gg:6281444 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny po dłuuugiej przerwie ;) oto moja lista,są chętne? 1.tusz PALOMA SURROUND pogrubiający czarny użyty raz,cena 6zł 2.lakier PALOMA w kolorze mocnego różu z takimi drobinkami,wielka butla,użyty raz na wszystkie paznokcie-za mocny dla mnie ...szkoda,bo kolor ładny cena 3zł 3.podkład kryjący PALOMA kolor słoneczny,za ciepły dla mnie,użyty raz ,cena 4zł 4.szminka PALOMA kolor taki róż naturalny lekko złamany beżem,połyskuje,cena 4zł 5.konturówka do ust PALOMA jasnoróżowa ,za jasna dla mnie szkoda,bo nieźle się trzyma,cena-4zł 6.plastry z woskiem TANITA do nóg ,nowe-cena 4zł 7.emulsja matująca AVON (zielona seria),zużycie niewielkie(ok.1/7) ,cena 7zł 8.maseczka algowa złuszczająca AVON SPA zużycie ok.1/3 ,cena 6zł 9.błyszczyk CHIC MAUVE Glazewear Avonu ,nowy użyty raz,cena 9zł Koszty przesyłki pokrywa kupujący:polecony-4 zł,polecony priorytet-5zł. Do każdych kupionych 2 produktów można dobrać sobie jeden gratis: -lakier Avonu,starsza wersja,kolor taki szarawo-srebrzysty oaplizujacy -lakier Edit w kolorze mlecznej biel (dobry do frencha) duża pojemnosć -fioletowy cień do powiek MARGARET i coś tam jeszcze się poszuka Posiadam fotki,które wysyłam po napisaniu do mnie na maila agabil1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze: bardzo dziękuję EWIE za udaną, ekspresową wręcz i uczciwą transakcję, polecam wszystkim forumowiczkom - przesyłka po przelewie na konto przyszła błyskawicznie, dwa lub trzy dni (kurs na linii Wrocław-Warszawa:) ); produkty opisane rzetelnie i uczciwie, przyszło wszystko dokładnie w takim stanie, w jakim miało przyjść. dziękuję serdecznie i polecam :) uaktualniona lista... moja lista - na życzenie podaję dokładne daty ważności. Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; kupiłam go dwa dni temu ze względu na kolor.. a koloru nie widać jako takiego, więc może ktoś go weźmie. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta Inne: NOWY, zapakowany jeszcze w pudełku, zegarek z paskiem, na rękę, z YVES ROCHER (szczegóły na maila na życzenie) szukam najchętniej: lakierów do paznokci w kolorze ciemnego brązu i ciemnego fioletu; cieni do powiek - zielonych, brązowych, fioletowych, szarych jak najjaśniejszych sypkich pudrów kremów pod oczy kremów matujących z firm - Inglot, Avon, Oriflame, Bell, Eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kleczkowska a ile chcesz za ten opium YSL? a moze cos na zamiane chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myshecka
Mam do zaoferowania: - spray do ciała AVON 125 ml (zapach: Kwiat Pomarańczy) = prawie nieużywany (psiknięty kilka razy dla sprawdzenia zapachu- niestety właśnie to mi nie odpowiada) -kulka do ciała AVON 50 ml (zapach: Little Blacj Dress) = użyty może 3-4 razy - zapach świetny, ale nie lubię takiego typu rzeczy -maseczka przeciwtrądzikowa z wyciągiem z drożdzy 75 ml Dr Irena Eris (seria -20) - użyta kilka razy -Mleczko po polaniu z wapniem Ziaja (Sopot Sun) - pozostało ok. 1/4 ------------------------------------------------------------------------------------- gg- 6203895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moja lista,są chętne? 1.tusz PALOMA SURROUND pogrubiający czarny użyty raz,cena 6zł 2.lakier PALOMA w kolorze mocnego różu z takimi drobinkami,wielka butla,użyty raz na wszystkie paznokcie-za mocny dla mnie ...szkoda,bo kolor ładny cena 3zł 3.podkład kryjący PALOMA kolor słoneczny,za ciepły dla mnie,użyty raz ,cena 4zł 4.szminka PALOMA kolor taki róż naturalny lekko złamany beżem,połyskuje,cena 4zł 5.konturówka do ust PALOMA jasnoróżowa ,za jasna dla mnie szkoda,bo nieźle się trzyma,cena-4zł 6.plastry z woskiem TANITA do nóg ,nowe-cena 4zł 7.emulsja matująca AVON (zielona seria),zużycie niewielkie(ok.1/7) ,cena 7zł 8.maseczka algowa złuszczająca AVON SPA zużycie ok.1/3 ,cena 6zł 9.błyszczyk CHIC MAUVE Glazewear Avonu ,nowy użyty raz,cena 9zł Koszty przesyłki pokrywa kupującyolecony-4 zł,polecony priorytet-5zł. Do każdych kupionych 2 produktów można dobrać sobie jeden gratis: -lakier Avonu,starsza wersja,kolor taki szarawo-srebrzysty oaplizujacy -lakier Edit w kolorze mlecznej biel (dobry do frencha) duża pojemnosć -fioletowy cień do powiek MARGARET i coś tam jeszcze się poszuka Posiadam fotki,które wysyłam po napisaniu do mnie na maila agabil1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia
A moze ktoras z was jest zainteresowana wymiana kosmetyka na nowy SUPER MODNY ciuszek ??? Kupilam francuska bluzeczke w stylu ETNO. Jest mi troche za ciasna, ubralam ja doslownie raz, do kosciola i z powrotem. Rozmiar: 36-38 Kolor: turkusowy Kroj: bez plecow, zawiazywana na szyi sznureczkami ozdobionymi brazowymi koralikami, bardzo oryginalna, sznureczki lacza sie z przodu w szydelkowa ozdobe tworzac cos w rodzaju \"kolii\". Nie trzeba nosic juz bizuterii. W pasie na lekkiej gumce z kokarda (wszystko w jednym kolorze). Swietnie wyglada do jeansow i na opalone cialo. Kosztowala 78 zl! Oddam za: np. dobry balsam do ciala, samoopalacz do ciala, jakis fajny deo, perfumik, cienie do powiek itp. Jestem otwarta na propozycje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lista - na życzenie podaję dokładne daty ważności. Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; kupiłam go dwa dni temu ze względu na kolor.. a koloru nie widać jako takiego, więc może ktoś go weźmie. Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta Inne: NOWY, zapakowany jeszcze w pudełku, zegarek z paskiem, na rękę, z YVES ROCHER (szczegóły na maila na życzenie) szukam najchętniej: lakieru do paznokci w kolorze ciemnego brązu cieni do powiek - zielonych, brązowych, fioletowych, szarych jak najjaśniejszych sypkich pudrów kremów matujących z firm - Inglot, Avon, Oriflame, Bell, Eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii
fabia ---> można prosić fotke bluzeczki na maila : missy7@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii
Moje kosmetyki: 1. Woda "Kwiat pomarańczy - Avonu" 2. Granatowo- niebieski cienie "Inglota" 3. Pomadka "La Roche Posay" , odcień nr. 23 (taka ciemniejsza wiśnia) 4. Perfumy o zapachu "zielonej herbatki" 5. Zalotka zainteresowanych prosze o kontakt na maila : missy7@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ileczka
* Dezodorant Herbina Sensitive (antyperspirant) hypoalergiczny / sprawdzony został tyllko zapach, nieużywany http://www.wizaz.pl/produkty/baza/c...ails&itemid=615 * Make-Up, Puder w kremie kolor 5 Morelowy / Użyty 3 razy, niestety trochę za ciemny *Regenerujący Krem do twarzy i na szyję z folacyną, SPF 6 (próbka- 15 ml) zużyte jakieś 1/5 opakowania *Puder antybakteryjny Eris 'poniżej 20' (30ml) Wink Odcień Naturalny. Zużyte około pół opakowania, czyli jakieś 15 ml albo więcej zostało *Maseczka z glinki zielonej firmy ARGILETZ 10 g - zostało około 5g *Maseczka z glinki czerwonej firmy ARGILETZ 10 g - dwa opakowania *Szampon Plus Nivea Hair Care 2 w 1 zostało ponad 3/4 produktu o zawartości 250 ml http://www.wizaz.pl/produkty/baza/c...ils&itemid=4217 PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAILA (m_ileczka@wp.pl) *Pomadka Nivea Lip Care CHERRY zostało 2,5 cm (ubytek ok. 0,5cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam do zaoferowania: 1.avon - spray do ciała kwiat pomarańczy - nowy 2. avon - krem do rąk glicerynowy - nowy 3. puder sypki hean matujący - nr 4 słoneczny beż (jakis ciemny bardzo jak dlamnie) nieużywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoś może spray avon borówkowy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziś zaliczyłam kolejny nieudany zakup, który idzie na wymianę:(( miałam kiepski humor i kupiłam cień, który kompletnie do mnie nie pasuje, a w pudełku podobał mi się bardzo..:(( dołączam go na początek listy. mam nadzieję, że ktoś się na niego skusi, niecierpię mieć kosmetyków, których nie używam :(( cień JOKO Fantasy Of Colors, fioletowy, raz użyty, ważny do 02.2007 Odżywczy błyszczyk DAX COSMETICS o zapachu ptasiego mleczka, użyty trzy razy - w tubce złocisty, na ustach praktycznie transparentny z lekką lśniącą poświatą; (na razie rezerwuję dla Blond Wamp) Malinowy błyszczyk do ust Inglota (yoghurt)w tubce, zużycie jakoś między 1/3 a 1/4, pojemność 15ml, ważny jakoś do 07 albo 08 2007 Cień do powiek Inglot Vertigo, jasna zieleń, 4 razy użyty (mam taki sam od przyjaciółki i dwóch nie zużyję:/) (na razie rezerwuję dla Blond Wamp) lakier do paznokci PRIVI VELVET nr 109, bordowy, użyty góra 4 razy (ubytek niewidoczny); hypoalergiczny lakier do paznokci INGLOT PRO S-10, kolor ciepły beż/kawa z mlekiem, ubytek ok. 0.5cm, b. wygodny pędzelek, nie niszczy paznokci; niestety kolor mi nie pasuje:/ czarny cień do powiek, iskrzący - Rival de Loop, zużycie około 10% Konturówka do ust Avon Pink Boquet - 3 razy użyta (na razie rezerwuję dla Blond Wamp) Inne: NOWY, zapakowany jeszcze w pudełku, zegarek z paskiem, na rękę, z YVES ROCHER (szczegóły na maila na życzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: 1. białe koronkowe Body 75 b/c 2. bluzeczka szara bezrękawnik-4zł 3. bluzeczka bordowa z krótkim rękawem-8zł 4. bluzeczka w kwadraty-8zł 5. buty beżowe z podeszwa traperową(rozm.37) -10zł 6. czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie-10zł 7. czarne sandałki wsuwane na koturnie- 10zł 8. czarne skórzane buciki na obcasie,szpic kwadratowy-40zł 9. golf niebieski taki polarowy-6zł 10.kamizelka biała krótka na zamek-6zł 11.kangur szary na zameczek bez rękawnik-7zł 12.spódniczka w kolorowe prązki na zamek-5zł 13.sukienka beżowa z krótkim rękawem-7zł 14.granatowy sweterek na 3 guziki pod szyjką-8zł 15.bluzeczka niebieska zapinana na 2 guziki-8zł 16.spodnie postrzepione-10zł 17.pasek wiązany-10zł 18.naszyjnik- koraliki-6zł 19.niebieskie okulary-6zł 20.walkmen firmy Tompsonic baz słuchawek-10zł 21.zużyte karty telrfoniczne(dla kolekcjonerów) 22.płyta dvd z gazety: Co ludzie powiedzą? seria3-5zł ------------------------------------------------------------ 23.rączka z maszynki do golenia gillette-5zł 24.męska golerka do usuwania włosów w nosie firmy Clatronic 25.szminki- 12 próbek-rożne kolory-używane 26.dezodorant-DE\'JAVU-dwa razy użyty 27.cien do powiek podwójny bialo-brązowy perłowy-nowy 28.granatowa konturówka MISS SPORTY-nowa 29.połowa dezodorantu YASSOU-petal power 30.połowa lakieru do paznokci ADOS nr.224(błyszczacy delikatny róż) 31.polowa lakieru do paznokci MISS SELENEkolor jakby róz z brązem wazny do 12.2006 32.balsam do ciała AVOn naturals vanillia&soy milk zostało 1/3 Jesli jest ktos chetny piszcie na annachwi@wp.pl lub GG 7075552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia--> a masz moze zdjecie tej bluzeczki? Z Twojego opisu wynika, ze jakas fajna, ale chcialabym ja jeszcze na fotce zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mickey mouse
no ja tez jestem ciekawa jak ta bluzeczka wyglada:)bo moglaby byc fajna tym bardzije,ze ja uwielbiam bluzeczki na szyje mysle ze rozmiar bylby ok,chociaz 36 to qrcze byloby za malo chyba:(:(:(bo mam biust o rozmiarku 70 D,wiec jesli sie rozciaga to ok by bylo....a jesli nie to szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia--> jesli masz jej zdjecie to przeslij mi prosze na maila. Chociaz ja tez mysle, ze moze byc troche ciasnawa na mnie. Mam biust 75D, wiec calkiem mozliwe:P Ale i tak chcialabym ja zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravenka maleńka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narnijka
Witajcie m moim kramiku: Oto moje kosmetyki na sprzedaż(potrzebuje pieniążków,więc wyprzedaję prawie wszystko:-(... 1. Odżywka "So Blonde Got2b"- highlight honey 2 dark blonde-bylo 300ml jest jakies 60%-nie kupiona w Polsce- 15zl 2. NOWY! Neutrogena Visibly Refined-pore refining facial wash-Caly!raz uzyty...-15zl 3. puder nivea baby-prawie caly! - 100g - 6zl 4. mgiełka do ciała Lily-Avon-125ml-zostalo 80%-5zl 5. czysty olejek jojoba gold 100%-zakupiony w zielarni-18ml zostalo 80%- 10zl 6. żel do mycia twarzy Fitomed łagodny do cery suchej i normalnej-zostalo 45% - 5zl 7. eyliner bell ciemny braz(nie umiem sie tym malowac)prawie nowy-6zl 8. balam Venus z algami 400ml-zostalo 80-90% - 3zl 9. odzywka ziaja miodowa-bez splukiwania-200ml zostala polowa-2zl 10. brevoxyl-zostalo 30%- 8zl 11. zel do higieny intymnej Fitomed ziolowy łagodny zostało 80%- 6zl + probeczki z eko-cosmetics,shellera i male gratisiki! poszukuję toniku apotheker sheller rożanego, kremu bubchena w kartoniku dla dzieci, wody różanej i lawendowej lub jasminsensation coty,vanilla bourbon yves roches lub bzowa wode toaletowa lub różne inne zapaszki... Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven na
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: 1.rączka z maszynki do golenia gillette-5zł 2.męska golerka do usuwania włosów w nosie firmy Clatronic 3.szminki- 12 próbek-rożne kolory-używane 4.dezodorant-DE\'JAVU-dwa razy użyty 5.cien do powiek podwójny bialo-brązowy perłowy-nowy 6.granatowa konturówka MISS SPORTY-nowa 7.połowa dezodorantu YASSOU-petal power 8.połowa lakieru do paznokci ADOS nr.224(błyszczacy delikatny róż) 9.polowa lakieru do paznokci MISS SELENEkolor jakby róz z brązem wazny do 12.2006 10.balsam do ciała AVOn naturals vanillia&soy milk zostało 1/3 11.Żel do włosów mocny ponad połowa TAFT na każda pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja mam: 1.Pianka Wella Shock Waves dodająca objętości, uzyta kilka razy. 2. Intensywna kuracja do rąk Avonu, więcej niz połowa. 3. Balsam Avon spowalniający odrastanie włosków, uzyty kilka razy. 4. Błyszczyk Oceanic , kolor capuccino, uzyty kilka razy 5. Odzywka do paznokci łamliwych z wapniem Eveline, zuzyte około pół cm z buteleczki 6. Puder w kompakcie Rimmel Double Act, 001 transparent, zuzycie 10% 7. Tonik Garnier Czysta Skóra, została połowa 8. Miniaturka Givenchy Extravagance , z 5ml została połowa 9. Miniaturka Burberry Weekend, z 5 ml zostało 4ml 10. Roletka Avonu Passion Dance, uzyta 3 razy 11. Krem Normaderm Vichy, zostało mniej niz połowa 12. Samoopalacz do twarzy Nivea Sun z pompką, do jasnej karnacji, nowy 13. Sunsilk, krem wygładzający włosy, nowy, fioletowa butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martami-interesują mnie pozycje nr.11 i 13 czy interesuje Cie cos z mojej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
Marto!!jestem bardzo zainteresowana pozycją nr 13. czy mogłabyś podać mi Swój e-mail bądz nr.gg?? kafuniax@gazeta.pl gg9346487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafuniax
uaktualniam moją listę: 1oriflame-cytrusowa maseczka złuszczająca do tłustej skóry-została połowa z 50 ml 2nawilżający błyszczyk do ust-bell 4 seasons nr 5-użyty pare razy 3oriflame visions wydłużający tusz do rzęs-nowy!! 4kuracja antytrądzikowa na noc Avon- 1/4 zużyta 5Bourjois-podkład en toute legerete nr 23, zostało ponad 1/4.Jest bardzo wydajny, nie tworzy maski, spf12 6Avon połyskujący puder do ciała LAzurowe morze-ładnie pchnie i mieni się na ciele:)- z 40 gram zostało z 30 7Avon krem do ciała pur blanca-zostało ponad połowę opakowania 8Avon termo-ochronny spray do stylizacji włosów- połowa 9 Ziaja sopot, aktywator opalania z tyrozyną-została połowa 10 Avon-upiększający krem modelujący nogi leg perfector- z 200ml. zostało 100 11puder w kamieniu max factor,creme puff, naturalny kolor, matuje, nie kryje-użyty maksymalnie 3 razy kafuniax@gazeta.pl gg9346487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×