Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość J-a-a-a
Dzieki Oleczka:) Twoja paczuszka od 10 lezy na poczcie:) Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
J-a-a-a, również dziękuję. Już nie mogę się doczekać. :D Rosalinda, z tego wszystkiego zapomniałam, że faktycznie pytałam Cię o te cienie - sorrki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
Mam: 1. Peeling do twarzy 75ml - z AA (nowy) 2..Balsam do ciała 200ml Kolastyna (nowy) 3.Mleczko kosmetyczne 200ml z AA (nowe) 4.Tonik bezalkoholowy 200ml z AA (nowy) 5.Tonik bezalkoholowy 200ml z AA (nowy) 6.Balsam do ciała 200ml Kolastyna(połowa) 7.Balsam pod prysznic Nivea 250 ml (nowy 8.Mleczko Nivea 250ml(nowe) 9.Dużo próbek kremów z AA i Kolastyny. Szukam różnych perfum może być końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
Tak, raczej perfum .Wszystko inne mam , a na perfumy siana brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
aniaaaaa, interesuje mnie peeling i mleczko AA. Z jakiej to serii? Zerknij na moją listę ok? Może coś Ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
Dziewczyny kochane interesuja mnie tylko perfumy, nie macie żadnych końcówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ---> mam nadzieję, że się na mnie nie zawiodłaś :-) Tak jak obiecywałam, krem jest zużyty w minimalnej iliści i w bardzo dobrym stanie (opakowanie). Czekam na kuleczki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Mam nową, nieużywaną, oryginalną, przywiezioną z Francji próbkę perfum j'adore l'eau de toilette Christian Dior w atomizerze. W oryginalnym papierowym opakowaniu, perfumy w białym atomizerze Żadnych resztek perfum nie posiadam, chyba że interesowałaby Cię woda w sprayu Avon Biała Herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Mam jeszcze jakieś próbki oryginalnych męskich perfum, ale nie wiem czy takowe też Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaa
oleczka...a ta próbka to ile ma mililitrów? jeden?:)) ale chyba jestem zainteresowana, napisz czy nie masz więcej tych próbek Oto moje gg 2730174 , zaraz włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Napisałam Ci wiadomość na gg, ale nie wiem czy dostałaś, bo jesteś 'niedostępna'. Bardzo proszę o kontakt FROTKĘ! Moje gg: 2262835. Wciąż czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Odebralam dzisiaj paczuszki ktore przyslaly mi: ALIYE KASIA1 MGIELKA KASZCZUNIA Dzieki wam dziewczynki:) Listonosz powiedzial, ze nie mam dla niego serca, ze musi tyle nosic:) Wszystko doszlo w stanie nienaruszonym:) Mam do wymiany jeszcze: 1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 3. LOREAL CREA COULEUR, CIENIE DO POWIEK KOLOR SREBRNY NR 33 - ciemny kolor srebrny, troche perlowy, uzyty z 4 razy, bardzo duzo zostalo 4.KONTUROWKA DO UST FRIMY LINA BOCARDI W KOLORZE TAKIEGO WISNIOWEGO ROZU. JEST DLUGA, MA 13,4 CM-uzyta tylko raz na rece bo mamie kolor nie pasuje, ale jest mieciutka, wiec ladnie sie nia maluje 5.DEZODORANT W KULCE AVON NATURALS, ALOESOWO-SZALWIOWY-nieuzywany, bo ja preferuje sztyfty a kulke dostalam od konsultantki w prezencie 6.BLYSZCZYK GLAZEWEAR KOLOR BROWN SUGAR - wymienilam sie na niego, ale niestety jest dla mnie zbyt ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! i tak z 35 zrobilo sie ponad 10:P:P 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy....bo mam dwa.... 3. lakier oriflame....amethyst.....6342....ciemno fioletowy..sliwkowy....1/6 zuzyta..... 4. balsam do ciala cztery pory roku odmladzajacy z ekstraktem z wisi..lade pachnie...1/5....moze 1/4 uzyta... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...taka...ah nie wiem...kilka razy uzyta...do 10... 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika... pisze ze waze do 04. 2000... ale jest taki jaki byl zawsze....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty 9. nakleiki do francuskiego manikiru.....avon.....zostalo...117paseczkow a w sumie bylo 125..chyba.......czyli wlasciwie wszystko... 10. 1 dlugopis strus.. filetowy 25cm.....nie uzywane... . 11. oddam jeszcze...w dobre rece...:P:P....balsam do ciala oriflame... perfumowany...o zapachu believe...200ml... niesteny nawiedzila go moja siostrzenica...wrr...teraz w opakowaniu jest ponad polowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
hej kochane..niech wszyscy ktorzy ostali moje paczki napisza tu...bo madziorek nie dostala:(....c teraz?? ja tez nie dostalam od karuzeli....qleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
ja juz dostalam twoja paczuszke mowilam ci juz na gg ale moge powtorzyc :))) jestem zadowolona, ciesze sie ze ty tez dostalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy byłby ktoś jeszcze zainteresowany moimi rzeczami?:D Mogę wymienic sie za kosmetyki lub widokówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że mam perfumy , to jest chyba podróba Kenzo- nie wiem nawet , bo ich nie używam:-P Jest ich około 50 ml...Jeśli ktoś by je chciał to mogę się wymienić, z tymże nie wiem jak je wysłac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że mam perfumy , to jest chyba podróba Kenzo- nie wiem nawet , bo ich nie używam:-P Jest ich około 50 ml...Jeśli ktoś by je chciał to mogę się wymienić, z tymże nie wiem jak je wysłac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
aniaaaaa - na wymiane bym miala 1/3 dosc duzej butelki perfum SUNNY SKIES (zapach kwiatowo-cytrusowy) i probeczke perfum STAR (oriflame) ;) jakby co to prosze o odzew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
>>>Robaczynka bardzo by mi zależało na tych perfumach Sunny Skies...... Moja oferta: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Cos mi tutaj jeszcze doszlo...to juz jest lista uaktualniona:) 1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 3. POMADKA PALOMA COLOR, POMADKA PUDROWA Z WITAMINA E+F, KOLOR NR 19, CIEMNA CZERWIEN 4.KONTUROWKA DO UST FRIMY LINA BOCARDI W KOLORZE TAKIEGO WISNIOWEGO ROZU. JEST DLUGA, MA 13,4 CM-uzyta tylko raz na rece bo mamie kolor nie pasuje, ale jest mieciutka, wiec ladnie sie nia maluje 5.DEZODORANT W KULCE AVON NATURALS, ALOESOWO-SZALWIOWY-nieuzywany, bo ja preferuje sztyfty a kulke dostalam od konsultantki w prezencie 6.BLYSZCZYK GLAZEWEAR KOLOR BROWN SUGAR - wymienilam sie na niego, ale niestety jest dla mnie zbyt ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
zakrecona - a masz jakies kosmetyki nie z Avon'u? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja aktualna lista to: - probka tamponow o.b , 2 sztuki NORMAL i 4 sztuki LIGHT DAYS + kalendarzyk -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" (firma angielska) z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -platki na zmeczone oczy z wyciagiem z ogorka firmy NEXT "TOTAL DETOX" (firma angielska)sztuk 6 -probka mascary CLARINS "Mascara Brushing et Soin", kolor czarny -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive" - na dzien (dalam go mamie, ale powiedziala, ze jest dla niej "za lekki") -5 podwojnych plasterkow (czyli 10 sztuk) do depilacji twarzy Tanity + chusteczka nasaczona oliwka to zmywania pozostalowsci po wosku -1/3 dosc duzej butelki perfum SUNNY SKIES (zapach kwiatowo-cytrusowy) i probeczke perfum STAR (oriflame) jakby co to prosze o odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
mam taki sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. Jest ważny do grudnia 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Interesuje mnie: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny Czy chciałabyś coś w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa- własnie dostałam twoją paczuszkę.Dzięki :)ale niestety cień jest rozbity w drobny mak łącznie z pudełkiem :( Boże, coś bym zrobiła tym głąbom z poczty :-0 Koszalinka- dziękuję za cien :-) i za karteczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
Oleczko..........a co masz ciekawego w zamian??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×