Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość J-a-a-a
1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2. AVON FOOT WORKS DEZODOROWANY TALK DO STOP - cale opakowanie, specjalnie zapachu nie wyczulam, ale napisali ze jakis jest 3.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 4.BLYSZYCZK DO UST AVON night glow - delikatny z opalizujacymi drobinkami, kolor delikatny roz, troszke mleczny 5.. LOREAL CREA COULEUR, CIENIE DO POWIEK KOLOR SREBRNY NR 33 - ciemny kolor srebrny, troche perlowy, uzyty z 4 razy, bardzo duzo zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie laski...wy to sobie pocztą wysyłacie czy jak?chciałabym sie przyłaczyć Mam perfumy Time capsule do zamiany na coś innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda, napisz do mnie na email aliye@o2.pl Robaczynka- interesuje mnie twoja kredka Arabian Glow...Czy interesowało by cię coś z mojej listy( powyżej) i te cienie Estee też by mi się podobały, ale niestety nie mam raczej nic na ich miarę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Mandaryna...wysylamy jako paczuszke albo poleconym w kopertach babelkowych. Jak narazie nikt nie mial problemow, tylko trzeba dokladnie opakowac produkt bo na poczcie wala w te koperty niemilosiernie(sama widzialam):D Opisz troszke ten zapach, czy jest on ciezki czy raczej orzezwiajacy? kwiatowy, swiezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczka Na tym kremie pisze: \"Starannie dobrany zestaw niezbędnych witamin przedłuża młodość i przynosi efekty: - pobudzona witaminami skóra - wzmocniona bariera ochronna skóry - cera pełna blasku i energii Najlepiej zużyć przed końcem: 10.2005 Testowane dermatologicznie 50 ml\" Ten krem nie ma folii, ale ma coś jakby przykrywkę - nie wiem jak to nazwać, może wiesz o co mi chodzi ;-) Obejrzałam sobie ten podkład i jestem zainteresowana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Robaczynka a moze cienie loreala by cie interesowaly? za cienie estee lauder? moge dorzucic jeszcze cos jakbys chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach słodki ,ale orzeźwiający..czyli nie dusi :) ale ja bym wolała coś typowo sportowego..orzeźwiającego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
J-a-a-a , a co bys powiedziala, ze za cien bym wziela pozycje nr 2 i 4? ;) czyli dezodorant do stop i blyszczyk ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko, interesuje mnie Twoja kredka uniwersalna z AVON kolor Arabian Glow - zloty (mozna ja uzywac jako cien, roz, albo pomadka), zostalo jej 3/4 Jeśli dalej chcesz ten Silicol Skin, to napisz rosalindax@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - a nie chcialabys tej kredki Arabian Glow za 15.Chorwacka kultura- książkaw języku ang, duży format, 59 str, piękne zdjęcia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Rosalinda, napisz mi proszę jeszcze z jakiej serii pielęgnacyjnej jest ten kremik? Bo jeśli z 'Doskonała Skóra' to niestety odpada. :( Rozpatrzę wtedy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda...własnie przeczytałam, że masz widokówki :-) Bo to ja pisałam własnie, że szukam :-) Może wybrałabyś sobie jeszcze coś z mojej listy? A jak nie to zamiast kremu wezme kartki, ale jeszcze sobie poczytam o tym kremie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Robazynka-> zgadzam sie na wymiane:) napisz do mnie niepoetka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Robaczynka-> zgadzam sie na wymiane:) napisz do mnie niepoetka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczko, tak bardzo się skupiłam na tym kremie, że zapomniałam o podkładzie ;-) Nadaje się on do średniej lub opalonej karnacji (mi pasują tylko jaśniejsze podkłady i pudry). Jeśli chodzi o zużycie, to kilka razy się nim posmarowałam (byłam w desperacji, bo skończył mi się mój ukochany puder Maybelline Non Stop), zostało go sporo. Nie jest w kamieniu, tylko w płynie. Zawiera proteiny jedwabiu, wit. E, olejek jojoby oraz filtry UVA/UVB. Daje skórze naturalny wygląd i koloryt. Jest to podkład matujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
znalazlam jeszcze: -probke maskary firmy CLARINS "Mascara Brushing et Soin" kolor czarny -10 probek szamponu L'OREAL "Regenium", rewitalizuje, odzywia, pogrubia, nadaje gestosc do wlosow oslabionych, bez witalnosci, z tendencj DO UTRATY OBJETOSCI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... Moze ten informato o Węgrzech - tam ponpć zostałam poczęta ;-) Mam duuuuuuuuużo pocztówek :-D Ale teraz już muszę kończyć, bo idę na urodziny - odezwę się jutro... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
:( A ja szukam właśnie pudru w kamieniu. :( Niestety. Jedyne co mogłoby mnie jeszcze interesować z Twojej listy to: Cień do powiek Maybelline New York, odcień szary (2 razy użyty). Powiedz o nim coś więcej: w jakim jest opakowaniu (będę wiedziała konkretnie który to cień), pełną nazwę z opakowania, jaki to odcień szarości, czy jest perłowy czy matowy, ile ma gram. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynka- oczywiście, że chcę :-) Jeśli cię interesuje Chorwacja mogę Ci dodać jeszcze jakąś publikację np. Croatian Marinas+cennik mapa turystyczna Chorwacji Camping Caravaning str 57 Chorwacja jak obraz, obraz jak Chorwacja-również piękne zdjęcia, nie pisze ile str ale koło40 The wondrorous natural heritage of croatia-pękne duże zdjęcia, str około 50-60- nie pisze niestety ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
J-a-a-a, interesuje mnie: 5.. LOREAL CREA COULEUR, CIENIE DO POWIEK KOLOR SREBRNY NR 33 - ciemny kolor srebrny, troche perlowy, uzyty z 4 razy, bardzo duzo zostalo Szukam właśnie ciemnego srebrnego cienia. Może zainteresowałoby Cię coś ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - oo jak milo :) to ja bym jeszcze poprosila w takim razie (skoro taka dobra jestes :D) "Chorwacja jak obraz, obraz jak Chorwacja-również piękne zdjęcia, nie pisze ile str ale koło40"... no i podaj mi swojego maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynka- mi te rzeczy nie są potrzebne :-) Niedawno miałam remont i nie mam na nie miejsca, choć i tak informatorów mam chyba ponad 100 w domu :D Mój email to aliye@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
Skurczyla mi sie lista...oto co zostalo : 1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 3. LOREAL CREA COULEUR, CIENIE DO POWIEK KOLOR SREBRNY NR 33 - ciemny kolor srebrny, troche perlowy, uzyty z 4 razy, bardzo duzo zostalo 4.KONTUROWKA DO UST FRIMY LINA BOCARDI W KOLORZE TAKIEGO WISNIOWEGO ROZU. JEST DLUGA, MA 13,4 CM-uzyta tylko raz na rece bo mamie kolor nie pasuje, ale jest mieciutka, wiec ladnie sie nia maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-a-a-a
OLECZKA-. nie moge znalezc Twojej listy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinda, więc wybieraj :D 1.Południowa Kraina Zadunajska 2.Północe Węgry 3.Meet in Hungary 4.Lake Tisza the island of eco-tourism 5.Weltkulturerbe 6.Kąpieliska lecznicze 7.Western Transdanuba 8.Norhern Great Plain 9.Południowa Nizina Węgierska Informatory są formatu A4, mają kolorowe zdjęcia i najcieńszy ma str27 a najgrubszy 63 Wybieraj ile chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynka a co byś chciała za próbki szmaponu L\'oreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Oto moje propozycje: 1. Podkład Ellen Betrix Soft Resistant (Max Factor) nr 1 light, poj. 35 ml, do bardzo jasnej karnacji. Niewiele używany, bo dla mnie za jasny. 2. Podwójne cienie Rimmel matowe nr 541 Drama, poj. 6 g. Jeden cień jest jasny jakby w kolorze kremowym, a drugi jest granatowy. Nieznaczne zużycie. Jest aplikator. 3. Potrójne cienie szwajcarskiej firmy Juvena 03, 3 g, w okrągłym pudełeczku. Fiolet, róż, delikatna zieleń - wszystkie perłowe. Niewielkie zużycie, w opakowaniu brak aplikatora. 4. Balsam do ciała rozświetlający Lux Satin Touch, zostało ok. 60 %. 5. Mleczko do ciała Baby z Rossamana (taki niebieski). Poj. 300 ml, zużyłam ok. 2 cm produktu. 6. Balsam kojący do nóg z miętą i rozmarynem Avon. Było 150 ml, zostało nieco mniej niż połowa. 7. Lekka odżywka w sprayu Sunsilk do włosów zbyt szybko przetłuszczających się. Z 250 ml zotała jakaś 1/3 płynu. Być może znalazłoby się coś jeszcze, ale muszę wiedzieć czego szukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Moja aktualna lista to: - probka tamponow o.b , 2 sztuki NORMAL i 4 sztuki LIGHT DAYS + kalendarzyk -pomadka PALOMY kolor 60 - satynowa, ok. 1/2 , nie mniej -serum z witamina C firmy NEXT "total detox" z wyciagiem z nektarynek, brzoskwin i pomaranczy - uzyty doslownie dwa razy -platki na zmeczone oczy z wyciagiem z ogorka firmy NEXT "TOTAL DETOX" sztuk 6 -probka mascary CLARINS "Mascara Brushing et Soin", kolor czarny -malutka tubeczka kremu Elizabeth Arden "Ceramide Plump Perfect" SPF 15, uzyta raz -lakier do paznoki DELIA nr 66 - ciemny roz -krem CLARINS "Creme Haute Exigence Jour - Multi - Intensive" - na dzien (dalam go mamie, ale powiedziala, ze jest dla niej "za lekki") :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - a moglabys byc taka dobra i mi napisac jakie masz jeszcze ksiazeczki, tzn dotyczace jakich krajow? ;) a tak poza tym to odbierz maila ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×