Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
CameroN, nie martw sie, ja tez w ogole plamien nie mam, a w ciazy na pewno nie jestem, wiec wiesz, zalezy od osoby. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę pierwsze opakowanie i zaczełam plamić i chyba trochę schudłam. Chyba bo się nie ważyłam ale czuję po ciuchach i inni mi mówią.Na początku miałam mdłości ale już przeszły. Piersi mi się powiększyły. Trochę jestem bardziej nerwowa ale zawsze byłam nerwowa kobietka.Wcześniej brałam cilest chyba rok. I juz wiem że te są lepsze bo nie zatrzymują wody a to super bo w końcu nie mam wzdęć no i może będę dalej chudła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toy
Biore dopiero trzecia tabletke Janiny i straszny mam apetyt.Praktycznie caly czas mysle o jedzeniu.A do tego mam zachcianki-np.kasze manna na mleku,ktorej nie jadlam chyba z 10 lat.Jak tak dalej bedzie to przytyje. Aha,caly czas mam wrazenie jakby ta tabletka gdzies mi sie przykleila,a pije juz druga herbate. Baj Baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Apetyt to i ja mam niestety... :/, ale na razie nie widze, zebym tyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Apetyt to i ja mam niestety... :/, ale na razie nie widze, zebym tyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Apetyt to i ja mam niestety... :/, ale na razie nie widze, zebym tyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam apetyt to i mam teraz ale nic nie tyję wręcz przeciwnie.Poza cilestem po którym przytyłam brałam novette i jeszcze jakieś inne już nie pamiętam bo to było dawno.Jeanine naprawdę mogę pochwalić. Nie miałam nigdy poważnych problemów ze skórą ale ta na cere działają rewelacyjnie i włosy też tłuszczą się mniej. Może po tych tabletkach naprawdę sie nie tyje a jeszczę można schudnąć. to było by super. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam apetyt to i mam teraz ale nic nie tyję wręcz przeciwnie.Poza cilestem po którym przytyłam brałam novette i jeszcze jakieś inne już nie pamiętam bo to było dawno.Jeanine naprawdę mogę pochwalić. Nie miałam nigdy poważnych problemów ze skórą ale ta na cere działają rewelacyjnie i włosy też tłuszczą się mniej. Może po tych tabletkach naprawdę sie nie tyje a jeszczę można schudnąć. to było by super. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
hej ja tabletki jeanine zaczelam brac 22.08 i innych skutkow ubocznych nie mam poza plamieniami,ale jest to dla mnie niezbyt przyjemne, nie wiem czy sa one zwyczajne,dziennie zmieniam wkladke higieniczna 3 razy(jest pelna krwi ciemno brunatnej czasem czerwonej) nie wiem jak dlugo moze cos takiego trwac i czy te plamienia u mnie sa zwyczajne bo niektore dziewczyny maja ale czy tez sa dosyc spore?// chcialam rozpoczac wspolzycie ale [przez te plamienia bede musiala poczekac jescze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
hej ja tabletki jeanine zaczelam brac 22.08 i innych skutkow ubocznych nie mam poza plamieniami,ale jest to dla mnie niezbyt przyjemne, nie wiem czy sa one zwyczajne,dziennie zmieniam wkladke higieniczna 3 razy(jest pelna krwi ciemno brunatnej czasem czerwonej) nie wiem jak dlugo moze cos takiego trwac i czy te plamienia u mnie sa zwyczajne bo niektore dziewczyny maja ale czy tez sa dosyc spore?// chcialam rozpoczac wspolzycie ale [przez te plamienia bede musiala poczekac jescze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toy
Plamienia jeszcze nie mam,ale za to apetyt nadal ogromny.Zobacze dalej co bedzie-na razie to 4 tabletka :] Baj Baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toy
Juz sama nie wiem co lepsze by bylo-plamienia czy obzarstwooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuzza
Jeanine to jakies odswiezone pigulki starej NRDowskiej jeszcze firmy... Czytalam o nich ze zawieraja konska dawke jednego z hormonow - nie pamietam ktorego... a nie chce wprowadzac w blad - 20 razy wieksza niz w przecietnej pigulce... A lekarzom daja granty za przepisywanie tego czegos :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuki
Witam wszyskie Ladies bardzo serdecznie :-) Czytam Wasze wypowiedzi na temat Jeanine i nie widze informacji na temat ich dzialania na tzw. libido. Nie zażywam Jeanine (choc mysle o niej), łykam teraz Logest (wcześniej przyjmowałam Harmonet, potem mialam plasterki Evra) i powiem Wam, ze nie mam w ogóle ochoty na seks. Jak jest po Jeanine? Czy któras z Was ma w tej kwestii podobne doświadczenia? Bardzo dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysia
witam! Też miałam problem z libido przy logeście, natomiast przy 3 opakowaniu jeanine hmmm znacznie powyżej poziomu morza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusia
witam kobietki - mam takie pytanko -lzażywam jeanine po raz pierwszy -lekarz kazał mi bać je zaraz po zakończeniu miesiączki -wzięłam więc 6 -ego dnia , teraz biore 11-sta tableteczke :) chciąłam się jednak dowiedziec od kiedy "to wszsytko działa" ? :) zapomniałam spytać o to lekarza a bardzo zalezy mi na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie :) Ja skończyłam brać właśnie drugie opakowanie Jeanine. Po pierwszm opakowaniu pojawiła się normalna miesiączka (dzień przed planowanym dniem), natomiast teraz zaczynam sie troszeczke martwić. Po drugim opakowaniu miesiączka miała pojawić się w piątek, ale jeszcze sie nie pojawiła :( Troszkę zaczynam się martwić bo poprzednio brałam Novynette i nie było takich problemów. Pigułki przyjmowałam regularnie, ani jednej nie pominęłam, wszystko odbwywało sie zgodnie z zaleceniami a okresu jak nie ma tak nie ma. Miała może któraś z Was coś takiego? Pozdrawiam serdecznie i bedę wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absi_zlosnica
Słoneczqo, widze ze mamy podobny problem. Rowniez skonczylam drugie opakowanie. U mnie podobnie okres mial byc w piatek a do dzis go nie ma.Tylko jakies kilka kropelek.Troszke mnie uspokoilas ze nie jestem sama, ale z drugiej strony to troche nienaturalne. Jutro odwiedzam moja pania ginekolog.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagietka
dziewczyny nie martwcie sie ja mam podony problem - moim pierwszym tabletkom tez towarzyszyły nudności , plamień nie miałam za to meisiączka często występowała nawet do 4-ch-5-ciu dni po wybraniu 21- a mój ginekolog uznał że wszko jest w normie . mam jednak pewnien problem- miałam 3 miesięczna przerwe w braniu pigulek- teraz wróciłam do nich znowu -CZY KTORAŚ Z WAS PAMIĘTA PO JAKIM CZASIE OD WZIĘCIA PIERWSZEJ ,PIGUŁKI ZABEZPIECZAJA PRZED CIĄZĄ ??? Bo ja stary wyjadacz a zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absi_zlosnica daj znać co Ci powiedział lekarz :) Ty tez mnie trochę pocieszyłaś, że nie jestem sama z takim problemem. Dziwne mi sie to wydaje troszkę bo jak stosowalam Novynette czy później zmieniałam go na Harmonet to nie bylo takich problemów. Więc jakbyś mogła to daj znać co Ci lekarz powiedział. Nagietka dzięki wielkie za pocieszenie :) Mam nadzieję, że wszystko jest ok. Niestety ja też nie pamiętam od jakiego momentu od wzięcia pierszej pig. zabezpieczają przed ciążą. Przykro mi ale mam nadzieję, że któraś z dziweczyn udzieli Ci odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz od pierwszej tabletki
jestes zabezpieczona, nalezy tylko odczekac ze 3-4 godziny az sie tabl. wchlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
witam panie od ponad roku biore cilest i wszystko bylo by ok tylko że zaczełam strasznie tyć, dzisiaj moja pani ginekolog przepisała mi tabletki jeanine za 2 tygodnie zacznę je brać ponoć one nie zatrzymują wody w organiżmie co pozwoli mi zrzucić na wadze bo bardzo mi na tym zależy (chyba jak każdej z nas) czy może któraś z Was miała jakieś pozytywne doświadczenia po zmianie tabletek na jeanine w kwestii tycia? z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik
ja poważnie się zastanawiam nad odstawieniem Jeanine, jestem po 2 opakowaniu, zawsze uwielbiałm uprawiać sex a teraz ja sie denerwuję i już nawet boję się zbliżeń z ukochanym, on też to bardzo przeżywa jak widzi że ja nie mam ochoty a jeśli już mam to o orgaźmie moge zapomnieć, jestem ząłamana tymi gównianymi tabltkami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
czytalam gdzies nie wiem czy to tu czy na innym forum ze libido wraca.. nawet u niekotrych duuuzo wyzsze jest niz przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Tak
tak sobie czytam wasze wypowiedzi dziewczyny i każda z was dobrze ocenia te tableteczki w sumie sama chciałabym się zdecydować na nie ale mam chyba jakąś fobie jeśli chodzi o ciąże :| strasznie się boję że pomimo regularnego zażywania tabletek mogę wpaść :| aaa i mam 18 lat jeśli chodzi o wiek :| warto się zdecydować? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to tak
a jakich zabezpieczeń używałaś do tej pory??? uważam iż tabletki są najbezpieczniejsze, chciaż sami z chlopakiem przez 2 lata stosowaliśmy tylko prezerwatywy i nigdy nie było zadnej ściemy od 2 m-cy jestem na tabletkach właśnie Jeanine :) jednak wybór należy do ciebie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Tak
Hehe nie stosowałam niczego innego bo się nie moge odważyć na pierwszy raz ale ze mnie cykor hehe kurde ale tabletką chyba rzeczywiście możn a ufać :| bleee on by tak chciał już zacząc się kochać ale ma taka babe bojoncą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaarna
Ja dzisiaj wzięłam pierwsza tabletkę. To piąty dzień cyklu. Lekarz powiedział mi, że przez ten miesiąc powinnam używać jeszcze jednego środka gdyż pigułka wzięta TYLKO w pierwszym dniu cylku całkowicie zabezpiecza przed ciążą!!!! U jednych może zabezpieczyć u innych nie! Pamiętajcie dlatego lepiej używać dodatkowego środka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millady
A ja biorę Jeanine od 2 września, czyli już prawie 2gi tydzień i przez cały ten czas mam plamienia krwią (niezbyt intensywne) i pobolewają mnie jajniki jak przy okresie. I nie wiem, czy zaczynać się martwić i biec do lekarza, czy tak może być :( Miala któraś z Was coś takiego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja mam pytanie troche z innej beczki: czy mogę zamienić Diane-35, którą łykam już ponad dwa lata na te nowe pigułki? Słyszałam o ich dobrym działaniu przeciwko objawom nadmiernej adrogenizacji...Wiecie, tłuste włosy, cera itd. Diane jakoś przestaje działać. To znaczy mimo, że ją łykam znowu zaczęły mi wypadać włosy i skóra sie przetłuszcza :( Nie wiem jakoś tak chyba mój organizm sie do nich przyzwyczaił....Czy Jeanine jest alternatywą Diane-35? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×