Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Witajcie! Czy ktoras z Was moze zerknac w ulotke i podac isklad jednej tabletki. Chodzi mi o ilosc zawartych hormonow. Buziaki Caffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia18
estrogen 0,030 mg dienogest 2,0 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez odstawilam
niemilosierny bol nog powychodzily mi zyły na nogach zawroty głowy i złe samopoczucie doprowadzily ze podjełam wraz z moim lekarzem ze ostawilam jeanine po odstawieniu juz po 4 dniach wszystko jak reka odjał chociaz zyly nadal mam powiekszone ale pracuje nad tym zeby sie pochowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
a ja biore jeanine 2 miesiac ,na poczatku byly nudnosci,ale teraz jest ok czuje sie swietnie libido nie spadlo a nawet mam wieksza ochote na sex,kiedys bralam cilest i marvelon i tez nie nazekalam ,chyba mam taki organizm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
no ja zaczynam juz 4 opakowanie.. qrcze a tak niedawno dopeiro zaczynalam i po calym necie czegos o nich szukalam.. eh jak ten czas szybko leci :P bierzesz pierwsza a juz za pare dni dwudziestapierwsza.. :P no i ja jestem jak najbardziej zadowolona, okres jest 'normalny', tzn nie za duzo nie za malo :) trwa 3 dni, zero bolu brzucha, wlosy i cera ok, libido tez :D tak wiec strzal w dyche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapho
Hej, mam pytanko do pan ktore sa juz przynajmniej po 2 opakowaniach Jeanine, a mianowicie - czy mialyscie plamienia i jezeli tak to jak dlugo one trwaly? Bo ja skonczylam wlasnie 1. opakowanie i jestem w trakcie siedmiodniowej przerwy. Plamienia mialam od pierwszej tabletki, tzn. od momentu kiedy skonczyl mi sie "normalny" okres, az do ostatniej. Teraz znow dostalam okres po odstawieniu pigulek, ale interesuje mnie, czy ktoras z Was miala tak dlugo plamienia i, przede wszystkim, czy minely one w trakcie przyjmowania 2 opakowania? Bardzo prosze o odpowiedz, bo zastanawiam sie czy wszysto jest w porzadku czy mam sie zaczac martwic, bo troche mnie to meczy, nie powiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapho
Hej, mam pytanko do pan ktore sa juz przynajmniej po 2 opakowaniach Jeanine, a mianowicie - czy mialyscie plamienia i jezeli tak to jak dlugo one trwaly? Bo ja skonczylam wlasnie 1. opakowanie i jestem w trakcie siedmiodniowej przerwy. Plamienia mialam od pierwszej tabletki, tzn. od momentu kiedy skonczyl mi sie "normalny" okres, az do ostatniej. Teraz znow dostalam okres po odstawieniu pigulek, ale interesuje mnie, czy ktoras z Was miala tak dlugo plamienia i, przede wszystkim, czy minely one w trakcie przyjmowania 2 opakowania? Bardzo prosze o odpowiedz, bo zastanawiam sie czy wszysto jest w porzadku czy mam sie zaczac martwic, bo troche mnie to meczy, nie powiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapho
Hej, mam pytanko do pan ktore sa juz przynajmniej po 2 opakowaniach Jeanine, a mianowicie - czy mialyscie plamienia i jezeli tak to jak dlugo one trwaly? Bo ja skonczylam wlasnie 1. opakowanie i jestem w trakcie siedmiodniowej przerwy. Plamienia mialam od pierwszej tabletki, tzn. od momentu kiedy skonczyl mi sie "normalny" okres, az do ostatniej. Teraz znow dostalam okres po odstawieniu pigulek, ale interesuje mnie, czy ktoras z Was miala tak dlugo plamienia i, przede wszystkim, czy minely one w trakcie przyjmowania 2 opakowania? Bardzo prosze o odpowiedz, bo zastanawiam sie czy wszysto jest w porzadku czy mam sie zaczac martwic, bo troche mnie to meczy, nie powiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
hej! no ja tez mialam palmienie podczas pierwszego opakowania, ale tylko wtedy. jak skonczyl mi sie okres to juz zadnych plamien nie bylo. poza tym one sa normalne, moga chyba anwet wystepowac do 3 opakowania, wiec nic sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qetaga
ja miałam plamienie po pierwszym opakowaniu, ale teraz jest ok, poza dość skąpymi okresami, które na dodatek krótko trwają papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapho
Dzieki wielkie, uspokoilyscie mnie:) Biore piguly pierwszy raz i troche sie niepokoilam bo nie wiedzialam czy to aby na pewno normalne ze tak jest przez caly czas, myslalam ze nie bede plamic az przez caly miesiac a tu niestety;/ A okres (pierwszy odkad biore Jeanine) jest nader obfity i bolesny:( Ale coz, mam nadzieje ze to wszystko niedlugo minie, jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczusia
MAM PYTANIE: Czy Jeanine przepisuje się tak jak Diane 35, dla poprawy stanu cery, zmniejszenia łojotoku? A czy jest to typowa pigulka anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia19
Mam pytanko do Was dziewczyny, jak kupujecie swoje Jeanine, macie moze dołączone do pudełeczka jakieś etui na listek tabletek (tak jak to np było w Cilescie)?? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
z tego co ja wiem, to wlasnie diana jest typowym lekiem na prychole itd a jakby efektem ubocznym jest antykoncepcja.. natomiast jeanine jest anty, poza tym bardz poprawia cere i wlosy nie przetluszczaja sie :) slyszalam wlasnie, ze diana jest juz bardzo silna no i zdziebko ;przestarzala'.. dlatego czesto teraz wypisuje sie wlasnie jeanine...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek__
Dawka hormonow w jeanine jest wlasnie wykatkowo wysoka (az 2000 mikrogramow dienogestu), podczas gdy propagowane sa juz w tych czasach tabletki o dawce ok. 95 mikrogramow hormownow... Nie wiem,byc moze to jest wlasnie powod wystepowania roznych dolegliwosci...Ja na razie nie narzekam,choc przyjelam dopiero kilka tabletek Jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa
dziewczyny mam do was pytanie odnosnie zazywania jeanine z antybiotykami na tradzik,a mianowicie zazywam tetralysal wczesniej brałam diane ale niestety nic nie pomogło a w dodatku czułam sie po niej fatalnie a teraz chciałabym zaczyc sie zabezpieczc i to własnie jeanine bo słyszałam o niej duzo dobrego tylko problem w tym bo słyszałam ze antybiotyki zmniejszaja działanie antykoncepow wiec jak to jest?dzieki z gory za odpowiedzi ..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanine ma bardzo dużą dawkę gestagenu, ale to jakaś \"hybrydowa wersja\" - dienogest i ma bardzo krótki czas półtrwania w organizmie, tylko 9 godzin, a inne hormony utrzymuje się w organizmie do 58 godzin... coś za coś. Ja kończę własnie pierwszy miesiąc i jestem bardzo zadowolona (wcześniej wypróbowałam już 6 innych tabletek). Troche tylko ta cena jest zniechęcająca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetha
witam kobietki! ciesze sie niezmiernie,ze wiekszosci pasuja te tabletki! Ja niestety mialam raczej malo sympatyczne doznania w zwiazku z zazywaniem tych pigulek.Zrezygnowalam juz po pierwszym opakowaniu. Efekty?Bardzo prosze: -plamienie przez cale 21 dni -nabrzmiale piersi(to raczej kiepsko powiedziane-masakra taki bol) -libido rowne 0 -hustawki nastrojow przez caly cykl -no i ostatnie w ciagu 21 dni przybralam 4 kg,po prostu puchlam,pomimo ze nie mialam ochoty na jedzonko Wiec niestety nie dla mnie!A tak mi zachwalala je pani doktor! No i teraz niestety niewiem na co sie zdecydowac!!! Pozdrawiam i mam nadzieje,ze jestem odosobnionym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetha
witam kobietki! ciesze sie niezmiernie,ze wiekszosci pasuja te tabletki! Ja niestety mialam raczej malo sympatyczne doznania w zwiazku z zazywaniem tych pigulek.Zrezygnowalam juz po pierwszym opakowaniu. Efekty?Bardzo prosze: -plamienie przez cale 21 dni -nabrzmiale piersi(to raczej kiepsko powiedziane-masakra taki bol) -libido rowne 0 -hustawki nastrojow przez caly cykl -no i ostatnie w ciagu 21 dni przybralam 4 kg,po prostu puchlam,pomimo ze nie mialam ochoty na jedzonko Wiec niestety nie dla mnie!A tak mi zachwalala je pani doktor! No i teraz niestety niewiem na co sie zdecydowac!!! Pozdrawiam i mam nadzieje,ze jestem odosobnionym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetha
witam kobietki! ciesze sie niezmiernie,ze wiekszosci pasuja te tabletki! Ja niestety mialam raczej malo sympatyczne doznania w zwiazku z zazywaniem tych pigulek.Zrezygnowalam juz po pierwszym opakowaniu. Efekty?Bardzo prosze: -plamienie przez cale 21 dni -nabrzmiale piersi(to raczej kiepsko powiedziane-masakra taki bol) -libido rowne 0 -hustawki nastrojow przez caly cykl -no i ostatnie w ciagu 21 dni przybralam 4 kg,po prostu puchlam,pomimo ze nie mialam ochoty na jedzonko Wiec niestety nie dla mnie!A tak mi zachwalala je pani doktor! No i teraz niestety niewiem na co sie zdecydowac!!! Pozdrawiam i mam nadzieje,ze jestem odosobnionym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia84
ja jestem po dwoch opakowaniach jeanine.widze ze ceny sa szokujace!! ja place za nie 34,5zl. jesli chodzi o skutki uboczne to w sumie zalezy od organizmu.norma sa objawy do pierwszych 3 opakowan.mnie bolaly piersi,mialam lekkie plamienia(pare dni w pierwszym opakowaniu),dosc dziwnie sie czulam ale to ustapilo po pierwszym opakowaniu.nie ma co panikowac ale jak jakies dziwne objawy beda sie pojawiac w drugim,trzecim cyklu brania tabletek to lepiej sie zglosic do lekarza.pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaa
Witam! Ja właśnie kończę pierwsze opakowanie Jeanine (wcześniej brałam diane, microgynon) i jestem niezadowolona! Swędzi mnie skóra! Bez przerwy sie drapię:( Nie wiem czy ten świąd jest chwilowy czy tak już będzie i będę musiała znów zmienić tabletki. Czy któraś z Was miała podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buttercup
Witam! Miałam rownież problem ze swędzeniem skóry przy stosowaniu Jeanine. Rozwiązał go mój ginekolog - powiedział że jako że Jeanine nie zatrzymuje wody w organiźmie(to duuuuzy plus bo straciłam na wadze nic nie robiąc) powoduje to bardzo duże wysuszenie skóry, stąd u mnie było to swędzenie. Zaopatrzylam się w mocno nawilżający balsam do ciała (dermedic Hydrain) i problem zniknął. Z jeanine jestem teraz bardzo BARDZO zadowolona - cera jak marzenie, libido powyzej poziomu morza :) I ogolne bardzo dobre samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eremi
Hej dziewczyny, ja zaczęłam brać jeanine tydzień temu i nie czuję się specjalne. Mam nudności paskudne, nabrzmiałe piersi i to trochę dezorganizuje moje życie. W dodatku nie kończy mi się okres. Mam nadzieję, że to szybko minie, bo jak nie minie mi do końca tego opakowania to chyba je wyrzucę. A Wy jak długo cierpiałyście na tego typu objawy. Czytam artykuł na stronie antykoncepcja.com.pl i facet mówi że tabletki te mają dużą dawkę hormonów. Nie wiem czy jest to prawdą, bo w sumie autor nic o sibie nie pisze, a wspomina że wojował trochę z tą firmą (był bodajże pracownikiem). Pod jednym z artykułów podpisał się mgr, więc nie lekarz. Napiszcie co o tym sądzicie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Owszem Jeanine zawiera dużą dawkę jednego z hormonów bo az 2,00 mg dienogest, ale jest to tzw progestagen hybrydowy, który Łączy w sobie właściwości dwóch różnych grup progestagenów stosowanych dotychczas w antykoncepcyjnych środkach doustnych. Więc nie jest to dokładnie tak jak ten Pan pisze. Poza tym czas półtrwania dienogestu wynosi ok 9 godzin, a w innych pigulkach to az 58 godzin, a więc nie kumuluje sie w organiźmie, a jest to bardzo wazne. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Owszem Jeanine zawiera dużą dawkę jednego z hormonów bo az 2,00 mg dienogest, ale jest to tzw progestagen hybrydowy, który Łączy w sobie właściwości dwóch różnych grup progestagenów stosowanych dotychczas w antykoncepcyjnych środkach doustnych. Więc nie jest to dokładnie tak jak ten Pan pisze. Poza tym czas półtrwania dienogestu wynosi ok 9 godzin, a w innych pigulkach to az 58 godzin, a więc nie kumuluje sie w organiźmie, a jest to bardzo wazne. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Owszem Jeanine zawiera dużą dawkę jednego z hormonów bo az 2,00 mg dienogest, ale jest to tzw progestagen hybrydowy, który Łączy w sobie właściwości dwóch różnych grup progestagenów stosowanych dotychczas w antykoncepcyjnych środkach doustnych. Więc nie jest to dokładnie tak jak ten Pan pisze. Poza tym czas półtrwania dienogestu wynosi ok 9 godzin, a w innych pigulkach to az 58 godzin, a więc nie kumuluje sie w organiźmie, a jest to bardzo wazne. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U mnie kończy się pierwsze opakowanie jeanine - zostały 3 tabletki. Jak na razie jestem baaaardzo zadowolona! - żadnych mdłości - comiesięczny ból piersi podczas owulacji zniknął - zwiększenie apetytu - w moim przypadku to korzystne Plamienie było ale niewielkie i tylko 3-4 dni po okresie, więc super. Dodam, że poprzednio próbowałam z Harmonetem i Minuletem i po obu czułam się fatalnie. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej! Pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U mnie kończy się pierwsze opakowanie jeanine - zostały 3 tabletki. Jak na razie jestem baaaardzo zadowolona! - żadnych mdłości - comiesięczny ból piersi podczas owulacji zniknął - zwiększenie apetytu - w moim przypadku to korzystne Plamienie było ale niewielkie i tylko 3-4 dni po okresie, więc super. Dodam, że poprzednio próbowałam z Harmonetem i Minuletem i po obu czułam się fatalnie. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej! Pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mexicana
dziewczynki jestem załamana!!!!! :( biore pierwsze opakowanie jeanine i generalnie jest naprawde wszystko ok ale mam te cholerne plamienia! (musze się np przez to wstrzymywac ... no wiecie z czym :) ) odpowiedzcie prosze czy te plamienia miną??? bo jeśli nie to poprostu skucha na maxa! i kiedy miną jesli tak? odpowiedzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×