Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość domalka
Hejka!Ja biorę Jeanine od jakiś dwóch lat i jestem zadowolona.Nie mam żadnych plamień, miesiączki regularne i 100% działa przed ciążą wiem bo wypróbowałam już z mężem.Ja kupuję je za 39-41 złotych, taniej nigdzie nie znalazłam.Zastanawiam się tylko jak to będzie gdzy zdecydujemy się na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztkujaca
hej, to ja zalozylam ten topik 2 lata temu i chcialam sie podzielic moimi obserwacjami :) w sumie powinnam zalozyc teraz topik o odstawieniu jeanine, bo wlasnie meisiac temu rozpoczelam przerwe, jestem za granica, facet siedzi w poslce, wiec nie ma sensu brac, poza tym organizm troche odpocznie :) no wiec ja ogolnie przez te 2 lata bylam jak najbardziej zadowolona:) jesli chodzi o pryszcze, to w sumie nigdy ich az tak duzo nie mialam, podczas brania tabsow prawie w ogole sie nie pokazywaly :) wlosy tez ekstra, nie przetluszczaly sie, na poczatku wypadaly :( ale po jakims czasie to minelo :) okresy oczywiscie jak w zegarku, trwaly ok 4-5 dni, nie byyly obfite, raczej 'normalne' a czasem anwet skape, brzuch wcale nie bolal, nie przypominam sobie, zebym brala jakies przeciwbolowe tabletki, zanim zaczelam brac zdarzaly mi sie bardzo bolesne miesiaczki :/ moja gin mi pow, ze po tych tabsach sie nie tyje, a anwet mozna schudnac.. niestety nie schudlam ;) ale tez nie utylam.. za to teraz czuje, ze jakies 2-3 kg przybralam, i w ogole ejstem jakas napzchnieta, ale podejrzewam, ze ma to zwiazek z tym, ze czekam na okres i jak on juz przyjdzie, ebdzie znowu wszystko ok :) piersi nie urosly ani nie zmalaly :) jedyny minus, to wydaje mi sie, ze podzcas brania glowa mnie czesciej pobolewala, nie byly to migreny, ale zdarzalo sie, ze mnie bolala, teraz nie boli, tylko nie wiem ,czy ma to zwiazek ze zmiana klimatu i w ogole czy wlasnie z tabsami... jesli chodzi o libido, no to hmmm... ochota byla, no moze nie taka jak u mojego faceta ;) ale jakos byl zadowolony no i ja tez :) z wilgotnoscia tez na szczescie azdnych problemow nie bylo :) po powrocie na stale mam zamiar znowu zaczac je brac :) pozdrawiam janinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszona111
hej dziewczyny ja tez biore Jeanine, teraz koncze drugie opakowanie, ale nie lykam ich ze wzgledow antykoncepcyjnych tylko z powodu tradziku,ktorego latami nie moge wyleczyc, lekarz powiedzial ze powinnam je brac pol roku,a ze efekt moze byc widoczny dopiero po 2 czy 3 opakowaniach mam pytanko do tych z was ktore braly Jeanine na tradzik, czy pomogla???po jakim czasie??? i jak bylo po odstawieniu? czy sa one faktycznie dobre?i czy maja one jakis wplyw na zbedne owlosienie??? ja narazie czekam na rezulaty ( a do tego biore jeszcze Bromegon, ale juz ostatnie opakowanie) z gory dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Hejka! Czy ktoś by mógł mi powiedzieć gdzie można troche taniej zakupić Jeanine?Taniej znaczy mniej niż 38 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
w euroaptece keidys kosztowaly jakies 34-35 zl, ale nie wiem czy nadal tyle kosztuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIEŃKA QQQQ
Czesc dziewczyny mam pytanko zaczelam brac tabletki Jeanine od pierwszego dnia cyklu .Moj okres trwal tylko 1 dzien czy to normalne okropnie sie boje ze jest cos nie tak PROSZE O POrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) stosowalam ponad rok Jeanine i teraz zmienilam tabsy a zostaly mi 3 opakowania, nowiutkie kupione w na recepte w aptece. Chce je odsprzedac po 30 zl\\ sztuke. Koszt przesylki w na terenie Polski pokryje :) A jesli chodzi o okres to nie martw sie, ja przez ostatni rok nie wiedzialam co to okres przy Jeanine, taki ich urok i nic na to nie poradzisz :) Wiele z nas tak ma przy Jeanine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domalka
Ja chętnie odkupię Janinki.Tylko jak to załatwimy?Pisz na meila domalka1710@wp.pl.A przy okazji na jakie je zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia3
hej ja z checia tez odkupie tableteczki od ciebie bop u mnie ponizej 40zl nigdzie nie schodza chociaz jedno opakowanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
witam Panie, ja mam pytanko do pan ktore juz sa zaawansowane w braniu Jeanine (Valette), czy przytylyscie duzo i czy wam to przeszkadza?? czy jest to masa rzedu 2 kilo czy moze 6????pytanie moze lekko glupie ale z tabletkami nigdy nie mialam problemow z wyjatkiem tycia i to nawet do 8 kilo po miesiacu....a zaczne te tabletki brac ze wzgeldow zdrowotnyc tylko wlasciwie i az sie boje pomyslec co bedzie z moja masa..... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
witam Panie, ja mam pytanko do pan ktore juz sa zaawansowane w braniu Jeanine (Valette), czy przytylyscie duzo i czy wam to przeszkadza?? czy jest to masa rzedu 2 kilo czy moze 6????pytanie moze lekko glupie ale z tabletkami nigdy nie mialam problemow z wyjatkiem tycia i to nawet do 8 kilo po miesiacu....a zaczne te tabletki brac ze wzgeldow zdrowotnyc tylko wlasciwie i az sie boje pomyslec co bedzie z moja masa..... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkowiczka
podobno problem tycia przy tabletkach wcale nie zalezy tyulko od tabletek,ale po prostu od tego ze sie wiecej je,bo tabletki powoduja wiekszy apetyt ja jestem po prawie 2 opakowaniach Jeanine(tez ze wzgledow zdrowotnych) i po 1 opakowaniu wszystko bylo normalnie,apetyt byl jak zawsze, wiec nie przytylam, ale teraz konczac drugie opakowanie zauwazylam ze wiecej jem i moze kilogram wiecej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkowiczka
mam pytanko czy was tez tak bola piersi? ja koncze drugie opakowanie Jeanine i piersi mam tak obolale ze szok, wystarczy ze je przez przypadek dotkne i boli, a na w-f dzis nie moglam wytrzymac jak biegalam po prostu myslalam ze oszaleje,a zawsze bolaly mnie w ten sposob tylko kilka dni przed okresem, teraz sa obolale prawie caly czas tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_25
witajcie biore Jeanine ponad 2 lata :), na poczatku miałam plamienia, powiększone piersi i zawroty głowy. Wszystkie doległości ustąpiły przy 2 opakowaniu. Nie mam tez bolesnych miesiączek( wcześniej wycinało mi 2 dni z życiorysu), po koncu opakowania okres pojawia sie 3 dnia i trwa max 3-4 dni(wczesniej 7-8), a najlepsze jest to ze przez pierwsze 3 opakowania schudlam 4 kg(ale niewiem czy to od tabletek) CameroN to ze nie masz plamien nie znaczy ze jestes w ciazy to zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez moja pani gine przepisala te tabletki ale wlasnie w celu kuracyjnym, w kazdym razie wczoraj zaczelam drugie opakowanie i znowu pojawily sie starszne mdlosci mimo ze biore je wieczorem budzily mnie w nocy i trwaly az do rana, poza tym ja tez mam te codzienne plamienia ale delikatne i ustepuja przy odstawieniu, a samo krwawienie zastepcze jest duzo lagodniejsze od prawdziwej miesiaczki wtedy nie dawala mi zyc nawet przez dwa dni, co do skory to poprawilo sie troche na plecach, na twarzy jeszcze nie widac poprawy, no i powiekszyly mi sie piersi, troche tez sie uwrazliwily i pobolewaja. A waga powiedzmy ze stoi w miejscu;) No i przerazaja mnie te wszystkie skutki uboczne z ulotki, tyle tego ze trudno tu o optymizm i czy to nie bedzie mialo wplywu na dziecko kiedys w przyszlosci..? nie mowiac juz o moim zdrowiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
ja "zjadlam" juz 2 opakowania Jeanine, a w sumie mam zamiar jeszcze 4,maja niby pomoc na cere,ale jak narazie nadal mi sie twarz swieci,po godzinie od umycia swiece sie jak zarowka,piersi mnie tez strasznie bola, szczerze mowiac wiaze duze nadzieje z tym ze te tabletki mi jednak pomoga na skore,bo nie chcialabym sie juz pozniej nimi truc,jak to z nimi jest?pomagaja na tradzik?i po jakim czasie?bo ja czekam z utesknieniem na rezultaty?i jak to jest po odstawieniu tradzik wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja wlasnie biore dopiero pierwsze opakowanie jeanine (dzisiaj 15 dzień) i co mnie najbardziej niepokoi to okres (czy też plamienia) który trwa juz od 15 dni:( jest bardzoi skąpy, ale niestety boli mnie brzuch:( tak sobie mysle ze organizm musi sie przyzwyczaić...w końcu to hormony...a tak w ogóle mam pytanko..ponieważ mój ginekolog przepisał mi jeanine ze względu na nadmierne owłosienie w miejscach dość (a nawet bardzo :( ) wstydliwych dla kobiety..tzn broda, pośladki, ręce..:( czy macie podobne doświadczenia?prosze o rade ponieważ jest to problem bardzo krępujący..aha i tak na marginesie moje samopoczucie po jeanine jest w porządku tzn nie mam zawrotów głowy, nudności ale niestety mam jakies stany lekko depresyjne:( a może przchodze taki okres juz zimowy..nie wiem.. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do Madzik2000 ja tez mam problemy z takim owlosieniem, wlosy mam w takich miejcach o ktorych inne dziewczyny nawet by nie pomyslaly,wstydze sie swojego ciala i tez biore Jeanine, teraz mam przerwe po 2 opakowaniu,lekarz kazal brac okolo pol roku,tez jestem ciekawa czy pomoze, a Tobie co powiedzial lekarz? jak dlugo masz brac? ja czekam na poprawe mojej cery no i ogolnie skory najbardziej sie boje co bedzie po odstwaieniu bo jak narazie malo przeczytalam pozytywnych opinii dziewczyn ktore odstawily tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
powiedz mi jeszcze jak radzisz sobie z tym okropnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! no niestety zdarzaja sie takie problemy...mój ginekolog przed przepisaniem pigułek zrobił mi badania hormonalne no i wyszło ze mam za dużo testosteronu :( czego skutkiem jest właśnie te nadmierne owłosienie..kurcze problem bardzo krępujący..a jak sobie radze?..poprostu golę no bo innej rady nie ma..chociaż szczytem moich marzeń jest pozbycie sie włosów (oczywiście tych nadmiernych:) )za pomocą właśnie pigułek chociaz słyszałam ze jest to proces bardzo długotrwały..nie wiem biore narazie pierwsze opakowanie (lekarz przepisał mi dwa op.i w trakcie brania drugiego op.mam sie do niego zgłosić, pewnie powtórzy bad.hormonalne).nie wiem zobaczymy..duzo nie moge sie wypowiedziec na ten temat..ale bede na bieżąco pisała na tym forum..a jesli chodzi o trądzik czy jakies problemy skórne to nigdy nie mialam..fakt mam tłustą skórę i mam nadzieje ze gospodarka hormonalna sie trochę wyrówna po jeaninkach:) a jeśli chodzi o plamienia to ustały:) pozdrowionka - głowa do góry nie jesteśmy same:) po to wymyślili różnorakie pigułki żeby sie pozbyć tych krępujących problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldkajjj
czy ktos chce odsprzedac jeaninki oczywiscie chodzi o cale opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Jeanine od pol roku. Nic sie nie zmienilo, ani kg mniej ani wiecej, wlosy te same, pryszczy nie mam i nie mialam przed, libido wspaniale, zero plamien miedzymiesiaczkowych, okres jak w zegarku, zero bolu miesiaczkowego (a mialam takie, przez ktore ryczalam 20h i przez ktore wymiotowalam przez ok 12 godzin z przerwami zawsze 1 dnia okresu), zero mdlosci. A co najwazniejsze, czuje sie bezpiecznie, gdy kocham sie z ukochanym. Nie moge polecic tabletek nikomu, bo kazda z nas jest inna. Dla mnie sa rewelacja, i tyle, zycze innym znalezienia rownie dobrych tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny888gazeta.pl
odsprzedam jeanine. mnie już nie będą potrzebne . mam dwie . za 1 28 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angandara
Hey! jenny888gazeta.pl ja chetnie odkupię oba opakowania. mój numer to 788092730 lub mail knysia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do madzik2000 pisz na biezaco jak Ci pomagaja tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
no niestety sa drogie:( a co do palenia to lekarz powinien wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego z rzadu
a co jezeli te tabletki lykam,ale z 5 dniowa tylko przerwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegammmmm
Po zazywaniu przez rok (zrobilam przerwe) zrobila mi sie 10cm cysta!!! Wlasnie przez te tabsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
a co to jest ta cysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×