Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość cysta nie jest czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
????tzn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Ja też chętnie dowiedziałabym się co to jest ta cysta. Sama biorę Jeaninki od 3,5 roku i narazie nigdy nie robiłam rzadnej przerwy, więc chciałabym wiedzieć jak to może być jak się je odstawi. Rozmawiałam ze swoim lekarzem ale powiedział że w moim wieku (a mam 21 lat ) nie muszę robić przewy w ich braniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-21
Hey! Mam takie pytanko do was, zażywam Jeanine od prawie półtora roku. Zawsze byłam zdrowa, a tu nagle po pół roku odkąd rozpoczełam zażywanie tabletek zaczełam chorowac na początku na zapalenie pochwy potem grzybice i do tej pory nie moge się uwolnić od tych chorób. Myślicie, że to może być związane z zażywaniem tych tabletek? Pytałam się lekarza ale on wszystkiemu zaprzecza. Twierdzi, że taka już moja natura ale ja jakoś nie wierze mu bo nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Co myślicie na ten temat, czy może któraś z was miała podobne problemy? Z góry bardzo dziękuje za każdą odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka pstrokata
blondi 21, a wczesniej kochaliscie sie z prezerwatywa? bo moze to twoj facet Cie non stop czyms zaraza, jesli teraz robicie to bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtssop.pl
kupie jeanine piszcie na maila kejtss@op.pl lub nur tel 602250609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-21
Droga biedroneczko pstrokata. Zanim podjelismy decyzje z moim facetem że zaczniemy sie kochać to poszłam wcześniej do lekarza, zaczęłam zażywać tabletki i dopiero wtedy rozpoczeliśmy współżycie. Rzeczywiście przez jakis pierwszy miesiąc używaliśmy prezerwatyw ale potem zrezygnowaliśmy z tego a moje problemy zaczęły się za jakieś pół roku po tym. Niektórzy mi juz mówili, że to może wina mojego faceta ale jemu niic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica75
Cześć dziewczyny! Jeanine mam zacząć brać za dwa tygodnie, i szczerze powiem, że trochę się boję skutków ubocznych. To moje pierwsze tablety, lekarka powiedziała, że nie potrzebuję "mocniejszych". A jak czytam tu na forum ile Janinka ma hormonów, to mi się włos jeży:(. Już sama nie wiem, czy rzeczywiście te tablety są stosunkowo mało inwazyjne:( Wiem, że każda z nas inaczej reaguje na takie rzeczy, ale wiele z Was ma niezbyt dobre odczucia.Jeszcze Was sobie poczytam i pewno odezwę się wktótce. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica75
do blondi-21!!! Rację ma lekarz, że zażywanie tablet nie ma związku z zapaleniami pochwy, czy grzybicą. Ja nie zażywam jeszcze tabsów, a miałam grzyby z 2 lata temu, teraz znowu zresztą się powtórzyły. Taka to już moja uroda i facet nie ma tu nic do tego. I mogą się takie rzeczy powtarzać, ale łatwo się to leczy- ostatnio dostalam jedną globulkę dopochwową i po tym jednym razie wszystko jest już ok. Także nie martw się, grzyby, czy drożdże to problem wielu kobiet, i łatwo się to leczy:)Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtssop.pl
kupie jeanine piszcie na maila kejtss@op.pl lub nr tel 602250609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
do blondi i nie tylko z tego co wiem z wlasnego doswiadczenia i wydaje sie to logiczne jako ze jestem biologiem medycznym to w czasie brania tabletek zmienia sie nieco ph pochwy, a to moze wywolywac sprzyjajace warunki do inwazji bakteryjnych i grzybowych.to moze byc ten kolejny efekt uboczny tabletek, dlatego wskazane jest pic duzo kefiru i jagurtow, a jeszcze lepiej zrobic sobie profilaktczna 10 dniowa kuracje naturalnymi bakteriami przebywajacymi w pochwie i dostepnymi w kapsulkach pod nazwa Lactovagnal!oczywiscie talko wtedy gdy nie ma zakazenia i gdy nie bierzesz zadnych tabletek przeciwgrzybicznych bo te moga znosic dzialanie drugich. hmmmm co do faceta, ja bym i tak go zbadala, u mnie ten problem sie tez pojawil ponownie, i to naprawde niespodziewanie...ja juz swojego faceta przygotowuje na badania, nie ma zebym ja sie leczyla a on non stop bedzie mnie zarazal....jesli to on oczywiscie! napewno chcemy oboje tego uniknac w przyszlosci.... a dodatkowo chcialam ponowic moje pytanie, czy przy Jeanine kbietki doswiadczone juz z tymi tabletkami, tyjecie???tylyscie? jak to wygladalo? bo ja tego sie boje strasznie jako ze przy Microgynn i Diane35 przytylam 6 kilo w miesiac.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtssop.pl
kupie jeanine piszcie na maila kejtss@op.pl lub nr tel 602250609 PILNEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-21
Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedż na moje pytania! Do iskra-22. Powiedz mi prosze czy ten Lactonagnal kupie bez recepty i ile on mniej więcej kosztuje? W tym momencie nie mam juz grzybów ale cały czas czuje nieprzyjemne pieczeni9e podczas stosunku., więc myśle że chyba mogłabym zażywać te tabletki o których mówisz. Jeśli chodzi o mojego faceta to chętnie wziełabym go na badania ale nie bardzo wiem jak mu to zaproponować bo przeciez jemu nic nie jest. Apropo Twojego pytania to ja nic nie przytyłam od tych tabletek, a żażywam prawie 1,5 roku. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Ja słyszałam o Lactovaginalu i sama też go brałam. Jest bez recepty i kosztuje 30 złotych i należy go trzymać w lodówce. Ja biore jeaninki też 1,5 roku i nie przytyłam a nawet czasami mam nudności i nie chce mi się jeść ale niewiem dokładnie czy jest to tym spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
tak, to jest Lactovaginal, braklo mi "i" w srodku, przepraszam, ja go kupilam nawet za 23 zl, wiec spoko, sa to kapsulki dopochwowe dlatego wazne by bylo aby nie bylo zakazenia, najczesciej stosuje sie go zaraz po kuracji przeciwgrzybicznej i pozniej profilaktyczie!!! pisze to z wlasnego doswiadczenia.... co do faceta to sobie wyobrazam bo moj to nie chcial slyszec o czyms takim, wstydzil sie....ale do urologa czasami nasi faceci tez powinni isc,tojest meski odpowiednk naszego ginekologa :-)) ponadto jest fajny krem przeciwgrzybiczy Clotrimazolum ktory tez zastosowalam tak na ok.2-3 tygodni gdy zaczynalam odczuwac dziwne pieczenie w czasie stosunku, ale wtedy sie okazalo ze moj facet ma dziwna wysypke...wtedy juz bylam pewna zakazenia,.... dzieki za odpowiedz ze po Jeanine sie nie tyje, bynajmniej wy nie przytylyscie..... pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi-21
Jeszcze raz dziękuje wam bardzo za pomoc. Kupie sobie ten lactovaginal i zobaczymy, może mi pomorze. Do domalki. Ja tez bardzo często mam nudności i bóle brzucha, więc pewnie to też jest kolejny skutek uboczny zażywania tych tabletek. Czasem jak mnie mdli to jestem w strachu,i zastanawiam się czy one są na pewno takie skuteczne. Ale jak do tej pory mnie nie zawiodły, więc im ufam. Pozdrawiam wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtssop.pl
kupie jeanine piszcie na maila kejtss@op.pl lub nr tel 602250609 PILNEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g33
hej biorę 2opakowanie i spoko tylko zastanawiam się czy tabletki maja wpływ na to zę ostatnio tracę dużo włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrunia
hej. ja biorę jeanine od 3 lat i przyznam szczerze ze tez mi b. dużo włosów wypada, nigdy nie myślałam że to od tabletek ale skoro inne dziewczyny też tak mają.. nie wiem dlaczego ale mam też bardzo słabe paznokcie, łamią sie i wogóle nie moge ich zapuścić! co do tycia to tyłam przez pierwsze 3miesiące brania-chyba tak długo mi sie organizm do nich przystosowywał ale od tamtego czasu jest juz w normie, wróciłam do mojej wagi a od roku chudnę i chyba to przez te tabl bo są dni że wogóle mi się nic jeść nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę jeanine 2 lata..zero skutków ubocznych..nic się nie dzieje i czuje sie w zasadzie tak jakbym nic nie brala...a cenowo to roznie w jednej aptece mam po 42 zl a dzis kupilam za 35..trzeba chodzic i szukac. ps.nie wiecie czy mozna leki dopochwowe stosowac podczas okresu? (chodzi mi o sterovag na zapalenie macicy) nic na ulotxce nie jest napisane w kwestii przecwskazan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola24
W porownaniu do diane to cudeńko. Biorę od poczatku lipca 2006 i jestem zadowolona. Nie zatrzymuje wody w organizmie, nie wprowadza huśtawek nastroju co w przypadku diane było normą, powiększa biust i poprawia stan skóry. Jedyny mankament to cena ....40 zeta co miesiac to troszke jest koszt,ale jak to mówia "za jakosc sie placi" - Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! tak jak obiecałam pisze na bieżąco..samopoczucie bardzo dobre(bez uniesień ale jest ok), nie mam plamień, okresik jak marzenie 3 dni i koniec:) bardzo skąpy tylko troche bolał mnie brzuch ale to i tak bardzo dobrze w porównianiu do tego co było kiedyś ...kilka nosp i pierzynka..(dostałam miesiączke w czwartym dniu po odstawieniu). Wczoraj byłam u ginekologa i przepisał mi kolejną partię janinki..tzn 2op.i po tych dwóch opakowaniach zrobi mi badania hormonalne..zobaczymy..mam pytanko, ponieważ w drugim dniu brania pigułek zawsze mam lekką biegunke(taką którą można przezyc:) )..czy moze tez ktos ma takie \"dolegliwości\"? a tak na marginesie ponawiam swoje pyatanko..czy bierze ktoś moze janinke ze względu na nadmierne owłosienie w miejscach w których u kobiety nie powinno ich byc? bardzo prosze o spostrzezenia na ten temat...a Ty pryszczolka jak sie trzymasz?:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśka
hejka wszystkim:) jestem w trakcie pierwszego opakowania jeanine więc ciągle przeglądam jakieś forum na ten temat. Chciałabym współżyć z moim chłopakiem bez gumy, ale jednak trochę się boję i nie bardzo wiem jak ominąć ten strach...w sumie dobrze się po nich czuję, nie przytyłam, ani też nie schudłam, nie mam mdłości od czasu do czasu lekkie plamienie, ale z tego co przeczytałam większość je miała... proszę napiszcie czy wy tak do końca od razu zaufałyście tym tabletką? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśka
a jeżeli chodzi o cenę to tabletki kupiłam za 31.99 zł czyli z tego co tutaj czytam to jak na razie najtaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Nieśka to nieźle trafiłaś że udało Ci się tak tanio kupić Jeaninki, ja taniej niż 39 zł nie znalazłam. Biorę je od 1,5 roku i od razu im zaufałam, może w pierwszym miesiącu trochę cykawki było jak miałam dostać miesiączkę ale później wzięłam sobie na luz. Ważne aby nie zapominać ich brać i pamiętać w razie brania innych lekarstw że mogą wtedy tak dobrze nie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśka
dziękuje bardzo, że odpisałaś:) jak na razie to nie zapomniałam ani razu i innych lekarstw też nie biorę więc będę spokojniejsza:);* buźka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriia
Witam serdecznie -tydzień temu usunęłam mirene po 1.5 roku (podniosłam mi testosteron w badaniach wyszedł ok ale ja zauważyłam to po dziwnym owłosieniu ) dziś biorę 2 tabletkę jeanine , po przeczytaniu tego forum boję się już o włosy , które i tak przy mirenie wypadły ale to był lewonogestrel a tu mamy dienogest , no cóż zobaczymy -pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do madzik2000 ja niedlugo koncze 3 opakowanie Jeaninek, jesli chodzi o cere, to jak by sie tak przypatrzec, to faktyczniej mniej mi wychodzi nowych pryszczy, ale nadal sa,a najwiecej to z tych wagrow,ktorych mam mnostwo, z tego tworza sie ropniaki,ale jest lepiej niz kiedys, tylko tez nie moge powiedziec na 100% ze to dzieki jeanine bo narazie biore jeszcze Bromergon i stosuje inne srodki zewnetrzne na twarz(ktore wczesniej nigdy nie przynosily rezultatu,wiec to chyba jednak zasluga jeanine) twarz nadal mi sie przetluszcza, ale wlosy juz mniej... jesli chodzi o owlosienie, to narazie chyba nic nie moge na ten temat powiedziec,jest jak bylo,moze troche wolniej odrastaja wlosy po ogoleniu ja wlasciwie nie rozumie jak maja te tabletki nam pomoc na ten problem,bo przeciez jak nam zaczna wylatywac zbedne wlosy to chyba te z glowy tez?wiec i tak zle i tak niedobrze:( moze ktos wie cos wiecej na czym to ma polegac jesli chodzi o owlosienie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia MINI
Cześć! Biorę Żaninkę już 2 lata, piguły są super, stan cery i włosów poprawił się i jest doskonale! Poza tym - co najwazniejsze - okres tzw. tolerancji w razie gdy się zapomni wziąć kolejną to 12 godzin a nie 2 godziny jak przy innych preparatach... Mieszkam w Łodzi i chyba mam z Was najtaniej: płacę tylko 31,50 zł za opakowanie ) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-21
ja jeanine biore od sierpnia 2006 i to cyly czas bez przerw,jestem po operacji torbieli.po jeanine na poczatku pocilam sie i strasznie sie denerwowalam nie moglam nad soba zapanowac.teraz nie odczuwam zadnych dolegliwosci.obawiam sie jednego jakie komplikacje moge miec od brania tych tabletek non-stop.lekarz powiedzial mi ze nie mam wyjcia a odstawic je moge dopiero jak zajde w ciaze a dzieci bardzo bym chciala miec.tylko pojecia nie mam czy jak urodze dziecko bede musiala je brac dalej.strasznie to wszystko pogmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×