Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość kasia-21
ja za jeanine place 32zl, jestem z olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do kasia-21 a dlaczego musisz brac te tabletki non stop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Aż mnie ściska jak piszecie że kupujecie tak tanio te tabletki bo ja za nie płacę 41 zł.Napiszcie jakie to apteki to może i u siebie taką znajdę. Szczególnie w której aptece w Olsztynie można je tak tanio kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-21
wiatam.jezeli chodzi o apteke to powiem szczerze nie pamietam nazwy ale co jest najciekawsze dowiedzialam sie, ze prawdopodobnie moge jeanine kupic jeszcze taniej w moim miescie dokladnie nie znam ceny dowiem sie dopero w okresie swiatecznym, bo obecnie nie ma mnie w Polsce.A jeanine biore non stop, poniewaz nie moge dostac miesiaczki.jak pisalam wczesniej mialam powazna operacje torbieli na dwoch jajnkach jezeli przestala bym ja brac mialabym miesiaczke co moze byc konsekwencja ponownego pojawienia sie torbieli!! takze moja sytuacja jest naprawde kiepska.jedyna rada lekarzy jest taka zebym jak najszybciej urodzlia dziecko(zebym miala chociaz jedno:( ) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-21
jezeli znacie olsztyn to jedna apteka w ktorej obecnie kupuje jeanine jest na moscie jana, druga natomiast w dukacie(calodobowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaa
hejka czy któraś z was mogłaby mi powiedz czy w czasie stosowania tabletek trzeba się jakoś jeszcze zabezpieczyć? bo ostatnio słyszałam, że jak występują dni płodne czyli gdzieś tak w połowie między jednym okresem a drugim pomimo brania tabletek trzeba się dodatkowo zabezpieczyć, bo jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę... teraz strasznie się denerwuję:( ponieważ biorę dopiero pierwsze opakowanie jeanine...:( proszę niech ktoś mi odpowie jak najszybciej!! z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia-Łódź
W Łodzi kosztuja 31,9 w aptece "kwiaty polskie" na rogu Kościuszki i Struga.. kolejki są tam zazwyczaj niemiłosierne jednak warto tam sobie postać żeby zaoszczędzić ok 10 zł na jednym opakowaniu! A tak poza tym biore te tableteczki juz 1,5 roku.. nie mialam nigdy kłopotów z cerą więc nie moge nic o tym powiedzieć. Mogę natomiast wspomnieć o tym że moje przetłuszczające się na ogół włosy mogę myć raz na dwa dni a nie tak jak tyo było przed braniem tabletek codziennie. Ale wszystyko zależy od organizmu ja się ciesze ze mój je zakaceptował i nie mam po nich żadnych skutków ubocznych. Robiłam też badania wątrobowe i badania krwi i wszystko w normie. Pozdrawiam! A czy może w Łodzi udało Wam się znaleść jeanine jeszcze taniej a jesli tak to gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do monisiaaaa
Nie masz sie co martwić! Jeśli bierzesz tablteki zgodnie z zaleceniami czyli codzinnnie o tej samej porze to nie ma powodów do obaw! Tabletki regularnie brane zapewniają całkowitą ochronę i nie ma potrzeby dodatkowo się zabezpieczać. Acha jeszcze jedno jeśli będziesz musiała wziąść inne lekarstwa np jakies antybiotyki powiedz lekarzowi który je będzie przepisywał ze bierzesz jeanine wtedy wypisze Ci takie lekarstwa które nie będą osłabiały brania tabl antykoncepcyjnych.Tak samo jeśli kupujesz jakiś lek bez recepty zapytaj faramceute w aptece czy jego zażywanie nie szkodzi działaniu jeanine. Acha takie rzeczy jak apap, ibuprom, nurofen, nospa, aviomarin, aspiryna, polopiryna nie mają wpływu na działanie Jeanine. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi
wczoraj skończyłam pierwsze opakowanie jeanine i chciałabym się zapytać jak to jest z tą przerwą(7dni) czy w tym czasie także jestem zabezpieczona czy muszę używać dodatkowych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Eeee...sluchajcie jaka jest roznica pomiedzy tabletkami Yeasmine a Jeanine ?? czy to w ogole sa te same tabletki!!?? :/ a jesli nie to ktore sa lepsze, i czy po nich piersi rzeczywiscie rosna ?? prosze o odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Hejka wam wszystkim! Jeaninki utrzymują zabezpieczenie nawet podczas 7 dniowej przerwy także bez paniki, przynajmniej jak stosuje je 1,5 roku to w ciążę jeszcze nie zaszłam. A co do różnicy między Jeanine a Yasmine to nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że to są dwa różne środki.A ciekawe jak cenowo się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim, JEśli chodzi o tanią aptekę w Trójmieście, to polecam tą na Armii Krajowej w Sopocie - 33zł. Jak znacie jakąś tańszą w 3-City, to dajcie znać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mmmmmm
Dziewczyny, ja mam dostep do apteki gdzie jeanine sa po 32 zl (jestem z krakowa) problem w tym ze potrzebuje na nie pilne recepty a moja gin wyjechala :( z checia umowilabym sie z ktoras z Was, czy mogloby ze w zamian za jedna recepte ja wam kupie dowolna ilosc opakowan tych tabsow. Czyli po prostu wy posylacie mi iles tam recept + kase a ja wam odsylam tabletki i jedno opakowanie biore dla siebie. Napiszcie jesli pasowaloby wam takie rozwiazanie:) mnie rowniez bardzo pasuja te tabl. Zero skutkow ubocznych, libido super, nawilzenie tez. Poprawila sie cera, nie przytylam. Nie chce ich zmieniac a tak bardzo potrzebuje recepty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! pryszczolka..czemu bierzesz Bromergon?ja brałam go przez prawie rok..ponawiam pytanie..czy ktoś bierze janinke ze względu na nadmierne owłosienie w miejscach gdzie kobieta raczej nie powinna mieć:(? podzielcie sie doswiadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia26
Dziewczyny,piszcie jak Wasze libido przy tych tabletkach.Jakoś nie mogę dojść do siebie po Logeście (zero ochoty na sex) i zastanawiam się nad Jeanine.Wiem,że to sprawa indywidualna,ale chcę wiedzieć jak na Was działają.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia MINI
-----> do karolci26 i nie tylko Z libido OK :) Nawet jest wyższe :))) A po Logeście to szkoda gadać... tylko same kłótnie i nieprzyjemności, podobnie po Minisistonie... Jeanine to dla mnie strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do madzik2000 Biore Bromergon, ale juz ostatnie opakowanie jak narazie bo mialam podwyzszona Prolaktyne,a do Bromergonu ginekolog mi przepisal Jeanine ze wzgledu na tradzik (ktorego lecze latami i nic nie pomaga)no i na owlosienie. Tez sie caly czas zastanawiam jak te tabletki maja pomoc na owlosienie...Jestem po 3 opakowaniach i przedemna jeszcze 3, nie chcialabym dluzej sie faszerowac tabletkami,ale nie wiem jak bedzie po odstwaieniu pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
a jak u Ciebie efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia26
jak u reszty dziewczyn z libido? Pomału mam nadzieję,że mi spasują pod tym względem.Piszcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! strasznie sie ciesze, ze znalazlam ten temat, bo mam maly klopot. biore jeanine juz 2 lata i nagle moj ostatni okres byl bardzo marny, a w tym miesiacu trudno to nazwac nawet plamieniem. raczej wykluczam ciaze, bo oprocz tabletek uzywam gumy. do mojego gina nie moge sie dostac (niemilosierne kolejki), a lekarz \"z przypadku\" powiedzial, ze jak nie dostane, to mam nie brac nastepnego opakowania. no i nie wiem co mam robic? czy uznac to za okres i zaczac brac tabsy normalnie, czy nie brac, czy w ogole zrobic test? plizzz, podzielcie sie doswiadczeniami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, najpierw polecialam na ostatnia strone sie pytac, a dopiero potem przewertowalam wszystkie posty. troche sie uspokoilam. dla pewnosci zrobie jutro test i przy okazji kupie nastepne opakowanie ;o) aha, dla wszystkich Janinek, z mojego doswiadczenia: - biore tabsy od 3 lat, przeszlam przez 5, nie 6, roznych, co jedne to gorsze (taka juz moja wybredna uroda) i tylko jeanine sie nadaja, - poczatki zawsze sa trudne, - pozniej zero wymiotow, zero tycia, natomiast wlosy... nigdy bym nie wpadla, ze leca mi garsciami wlasnie od hormonow, - natomiast moja kolezanka miala po nich wszystko: zaparcia i biegunki na zmiane, wymioty, tyla i w ogole siwy dym! pozdrawiam Wszystkie goraco i swiatecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja tez brałam Bromergon ze względu na zawyżony wynik prolaktyny normy były chyba (nie jestem pewna bo to bylo ze 2 lata temu) do 500 a ja mialam 700 z hakiem, ale spoko wszystko sie unormowało..nie dawno robilam badania hormonalne takze jestem na bieżąco..aha..w przypadku tego owłosienia lekarz przypuszczał ze moze to byc podwyzszony testosteron ale nie..jest w normie..nie wiem juz sama..no narazie biore janinke..ale jesli nie pomoze to niechce sie szprycowac hormonami ..biore te pigulki tylko ze wzgledów zdrowotnych, poniewaz faceta nie mam takze nie mam z tego jak narazie zadnej przyjemnosci:P..a wydawac co miesiac 38 złotych nie usmiecha mi sie..zobaczymy narazie pobiore jeszcze janinke i sie okaze:) mam recepte jeszcze na 2 opakowania..dociagne do konca a jesli nie pomoze to odstawie..i bede spróbowała innych sposobów..pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mmmm
dziewczyny, czy naprawde nikt nie mialby recepty na jeanine?:( madzik, moze ty bys sie podzielila? przeczytaj co napisalam kilka postow wyzej, bardzo mi na tym zalezy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus27
Hej!! Biore tabletki Jeanine pierwszy miesiac i piewszy tydzien... Ostatnio zapomnialam wziazc tabletki i wzielam ja po 40min od normalnej godziny... Czy w tym przypadku musze sie zabezpieczac czyms innym?? I chcialbym tez wiedziec czy moj chlopak moze juz sie bez obawy spuszczac we mnie?? Mam 14lat. Od 10roku zycia mam miesiaczke ale zawsze byla bardzo bolesna i ginekolog mi zapisal te tabletki... Prosze o odpowiedz. Mam tylko takie malutkie plamienia, ale chyba przejda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitus27! nie chce ciemartwic, ale uwazam, ze jestes troche za mloda na tabletki... jesli przepisal ci je lekarz wylacznie ze wzgledow zdrowotnych, to lepiej skonsultuj to z jakims innym doktorkiem. nie mowie tego, zeby ci prawic starcze moraly, tylko czasami naprawde nie warto rozpieprzac sobie zdrowia, bo hormony, w gruncie rzeczy nie sa takie fajne, jak sie o tym mowi i maja wiele skutkow ubocznych, ktore trzeba dobrze wywazyc z zaletami, by podjac wlasciwa decyzje. tym bardziej, ze jeanine jast dosc mocna. no ale poki je bierzesz, to nic sie nie matrw, 40 min, to jeszcze nie tragedia. maja tolerancje do 12 godz. oczywiscie lepiej nie przeginac, wiec nastepnym razem nastaw glosniejszy budzik :o) rozwaz to, o czym mowilam wczesniej... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus27
No tak tylko ze ja mam testosteron nie w normie... A pozatym kocham sie z moim chlopakiem regularnie i chcialabym byc w 100% zabezpieczona.... I co ja mam teraz zrobic?? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli przepisal ci je lekarz... ale i tak skonsultowalabym sie z jeszcze jednym dla pewnosci... co do stuprocentowego zabezpieczenia - nawet tabletki ci tego nie zapewnia... a juz na pewno nie zapewnia ci tego zle dobrane tabletki w wieku 14 lat... nie zrozum mnie zle, nie jestem zlosliwa, to twoja decyzja czy bedziesz je brala, czy nie, ale twoj organizm naprawde jeszcze sie rozwija. teraz o tym nie myslisz, ale kidys bedziesz miala 25, 30 lat i jak nie z aktualnym to z innym mezczyzna dojdziecie do wniosku, ze jestescie gotowi na dziecko. i wtedy zaczna sie schody i wyjda tabletki z przeszlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-21
do anitus mam pytanie nie musisz na nie odpowiadac ile wlaciwie twoj chlopak ma lat?? bo poprostu jestem w szoku ze w takim wieku bierzesz hormony nie wspominajac juz o wspolzyciu to twoja sprawa.jezeli chidzi o twoje pytanie o wzieciu tabletki pozniej to masz to wszystko na ulotce a przeczytanie jej jest bardzo wazne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus27
Moj chlopak ma 14lat. Czytalam dokladnie ulotke ale chcialam sie upewnic.... Dobra dzieki za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitus27
Sorki!!!!! On ma 18lat... Pomylilo mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×