Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość gość
tutaj mozna zamowic antykoncepcje bez recepty. jedyna apteka internetowa, w ktorej jest Jeanine. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę te tabletki od kilku lat i bardzo je sobie chwalę. Nie mam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam, nie mam nudności, nie mam spadku libido. Mam tendencje do jakichś zakrzepowych historii, to jest w naszej rodzinie dziedziczne, ale nie widzę pogorszenia stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie chętnie kilka opakowań. miosotide@skrzynka.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odkupię receptę na jeanine, lub opakowanie tabletek. Jak ktoś ma na zbyciu to proszę o kontakt mesea@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Jeanine nie mogłam spać przez cztery noce, oraz mam silne bóle głowy nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkaaaa
dziewczyny a czy ktoras z was miała biegunki przy braniu jeanine???nie wiem co robic,odstawic tabletki czy to po jakims czasie przejdzie??odezwijcie się prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torbielka
Witam . Teraz przyszła i moja kolej . Broniłam się przed hormonami :) bo po co je brać jak tak właściwie jak sie ma spokojne zycie ... Lecz przyszedł czas ... że mam torbiele do wyleczenia . Jestem gotowa na laparoskopię , jednak mój lekarz chce spróbować podać mi przez 2 miesiące właśnie tabletki JEANINE . Mam obawy że nie pomogą w zwalczeniu torbieli a ja się będę męczyć z tymi plamieniami , zawrotami , nudnościami . Może jednak nie mam prawdy i to one uratują mnie przed zabiegiem ? co sądzicie dziewczyny ... Czy miałyście taką przygodę że leczycie torbiele hormonami ? i jak u was się to potoczyło , toczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalalalalalalalalala
Hej, właśnie skończyłam drugie opakowanie Jeanine, w środę zaczynam kolejne. Przy pierwszym opakowaniu w drugim tygodniu miałam lekkie plamienia i spuchł mi biust i bolał tak, że ledwo mogłam go dotknąć. Teraz w trakcie drugiego opakowania biust nadal jest powiększony (mój chłopak jest w niebowzięty ;) ), ale już tak nie boli, co najwyżej lekki dyskomfort, a przy 7-dniowej przerwie praktycznie znika. Mam nadzieję, że przy trzecim opakowaniu bedzie juz okej. A co do pozytywów, to ogromna poprawa cery i nawet zauważyłam, że zmniejszają mi sie zakola, pojawily sie małe wloski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie odkupie tabletki Jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxoxaxnxnxa
Hej dziewczyny, mam do oddania dwa opakowania :) Termin ważności 09.2018, odbiór osobisty w Warszawie. Sprzedaję bo zmieniam tabletki na plastry, a w myśl zasady "przezorny zawsze ubezpieczony" oczywiście kupiłam na zapas :) Piszcie joanna.parkot@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mam do sprzedania 2 opakowania Jeanine - jedno pełne, nierozpakowane, drugie bez 5 tabletek. Termin ważności luty 2018. Proszę o info na: magda.argilska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolineczka86
Witam mam pytanie, które może tutaj już się pojawiło. Jestem po pierwszy opakowaniu jeanine i nie dostałam okresu w trakcie 7 dniowej przerwy. W tej chwil jestem w trakcie 2 opakowania. Czy to normalne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studiujemedycyne
Biorę Jeanine już 4 miesiąc. Przez pierwszy miesiąc miałam plamienia. Jednak przy drugim opakowaniu praktycznie w ogóle nie było objawów ubocznych. Piersi powiększyły się p jeden rozmiar. Nie przytyłam. Woda nie zatrzymuje się w organizmie. Polecam tę metodę antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somebody90
Cześć :) Mam takie pytanko odnośnie tabletek Jeanine. Chciałabym zacząć je stosować, ale czytałam, że są one stosowane jako środek leczniczy w endometriozie. I stąd moje pytanie. Czy jeżeli jestem zdrowa, te tabletki nie wplyną negatywnie na endometrium ? Nie chciałabym mieć jakichś klopotów teraz, lub przy planowaniu ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię Jeanine na terenie Trójmiasta , proszę o kontakt lissax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię jeanine Sopot praktyc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Torbielka: Bylam w takiej samej sytuacji co ty. Moj lekarz przepisal mi jeanine ze wzgledu na torbiel endometrialna ( nie wiem jaka ty masz) i powiem ci szczerze ze bardzo chwale sobie te tabletki a biore je po dzis dzien, czuje sie bardzo dobrze i nie mam zadnych skutków ubocznych a co najwazniejsze torbiel sie zmniejszyla i to bardzo a biore je 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Somebody90 to prawda nie sa to typowe tabletki antykoncepcyjne . Jesli nic ci nie dolega a zalezy vi na antykoncepcji to porozmawiaj z lekarzem o innych tabletkach, jest tego mnostwo na rynku i nie koniecznie musza byc tak drogie jak jeanine choc sa drozsze od tych ☺ Porozmawiaj z lekarzem bo to sa jednak hormony a z tym jak wiadomo roznie bywa- jednym sluza innym juz nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie Jeanine .sonia2504@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore te tabletki od ponad roku, poprawiła mi się po nich cera oraz nie przytyłam, piersi się nie powiększyły, zaczęły mi strasznie wypadać włosy i co najgorsze nie mogę opanować wahań nastrojów to jest straszne, płacze bez powodu, czuję się nieswojo, czuje nieuzasadniony niepokój, wyżywam się na swoim chłopaku no i do tego wszystkiego napady głodu, są dni kiedy jestem w stanie sama zjeść pizze o średnicy 40cm na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agawa, ja u siebie kupuję po 34 pln a ty chcesz sprzedać 4 hurtowo w zawyżonej cenie? Mogę od ciebie wziąć i za całość dać 120 pln. Jak sie zdecydujesz pisz na lissax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię jedno opakowanie leku aidee (skład ten sam,co JEANINE 0,03mg+2mg, inna nazwa ;) ) 21 tabletek, data ważności do 2020 roku. poziomka3110@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY.....prosze was o odpowiedz......bo juz rece mi opadaja....wiem ze moge liczyc na w....as.... Od 3 miesiecy biore JEANINE Na poczatku było ok......a teraz strasznie wypadaja mi włosy.....i chyba jakac nerwice dostaje....wszystko mnie denerwyje chodze i popłakuje....JUZ przypisuje sobie ze pewnie jestem powaznie chora,,,,,,Wczesniej brałam CHARMONET...i było...ok....MAM pytanie czy moge z miesiaca na miesiac przejsc na CHARMONET.....CZy musi byc jakas przerwa ....po JEANINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam i prawie wylysialam. Fatalne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile je brałas jesli mozna spytac.....niewiem co mam robic.....bo jeszcze mam jedno opakowanie HARMONETU okres mi sie zaczoł i juz musze podjac decyzje które tabletki brac...a niewiem czy tak wolno odrazu przejsc na inne....Wizyta dopiero za miesiac...a ja boje sie ze ołysieje...Prosze odpisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny prosze napiszcie....ile wypadały wam jeszcze włosy po odstawieniu tych tabletek bo boje sie ze wyłysieje.....nawet boje sie ich myc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×