Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość llllkkkaaa
sprzedam 3 nowe opakowania lesinelle :) zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobna
Mam do odstąpienia >Jeanine> 2 opakownia,z datą do listopada 2015,za 60 zł ,już bez dodatkowej opłaty za wysyłkę.Mój mail- gonia34@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamoja1234
odkupie 1 lub wiecej op pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellllllllllllllllllllllllllll
Kupię Jeanine, z odbiorem osobistym na terenie Warszawy. melu.sine@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellllllllllllllllllllllllllll
Kupię Jeanine, z odbiorem osobistym na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina87
Witam mam pytanie, które może tutaj już się pojawiło. Czy ktoś stosuje tabletki Jeanine i odczuwa po nich częste parcie na pęcherz? Jak sobie z tym radzicie? Bo mi lekarz powiedział, że to częsty skutek tego typu tabletek. Ale bywa to uciążliwe, macie jakieś sposoby na to. Prosiłabym o jakąś radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja464
Witam. Mam do sprzedania dwie paczki Jeanine termin ważności 07.2015. Cena za obie 60zł, wysyłka gratis. Kontakt: patka464@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za tabletki jeanine place 33,90 co mnie bardzo cieszy, bo widze, ze dziewczyny lacicie wiecej. a myslalam,ze to ja sporo place... tabletki pomagaja na tradzik i libido nie spada wszystko w normie jest. to sa pierwsze tabletki jakie stosuje i ostatni. to byl strzal w 10! nie tyje sie i wszystko najlepszym porzadku jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNIE KUPIĘ kotarzyna@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię pilnie, Poznań basik-4@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję Jeanine pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde to nic nie daje 100% pewnosci zabezpieczenia przed ciaza ale czasem pomyslcie o wkladkach domacicznych sa rozne dla kazdej z was i zaklada sie je na 5 lat w porownaniu z kosztami lekow antykoncepcyjnych wkladki wygrywaja i sa o wiele bezpieczniejsze o ile zalozy je wykwalifikowany lekarz ja nosze juz 3-cia wkladke i naprawde jest to wygodne ; mniejsze koszta i to ciagle pamietanie wez tabletke wez tabletke heh wzielam dzis ?? i sprawdzanie listka tu tego nie ma a do dyspozycji sa 3 rodzaje wkladek dla kazdej kobiety do wyboru ;czy zakladanie boli? bardziej -po kieszeni ale sie zwraca wziasc pod uwage tabletki lekki skurcz i naklucie , moze kazda inaczej odczuc pozdrawiam dziewczyny poczytajcie o wkladkach domacicznych i ich rodzajach i skonsultujcie sie z wlasnymi lekarzami naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie kupie jeanine. Najlepiej we Wrocławiu. Proszze o kontakt madeline.madeline@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię 1 lub 2 opak. kontakt pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgii
Sprzedam trzy opakowania Jeanine (w jednym opakownaiu brakuje jednej tabletki) , więc zrozumie jak ktoś nie będzie chciał odkupić tego niepełnego. Cena za 2 pełne 40 zł, za 1 niepełne 35 zł. proszę o kontakt 609949801. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie biorę te tabletki od roku i lepszych nie miałam :) Teraz nie odczuwam już żadnych skutków ubocznych na początku czasami miałam mdłości, ale szybko przeszło. Waga trochę spadła, cera , włosy problemy skończyły się jak ręka odjął i to bardzo szybko. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam niejedne tabletki, a po drodze byly tez plastry. Kiepsko reagowalam na eszystkie. Jeanine zostaly mi przepisane jako ostatnia deska ratunku i jeali sie okaze ze na nie reaguje zle zostaja inne metody. Okazalo sie, ze wszystko super. Nie bolal brzuch , zadnych nudnosci, skurczy czy humorow. Po.adto bolesne miesiaczki ustaly i wszystko jest super. Jedyna wada to dodatkpwe krwawienie. Bezbolesne , taki drugi okres. A tak to wszystko super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę jeanine od 2 miesięcy i czuje się dobrze, obecnie razem z androcurem, bo leczę się na pcos. Wcześniej brałam diane. I mam do was pytanie. Ten lek jest normalnym środkiem antykoncepcyjnym, nie muszę się dodatkowo zabezpieczać? Dianie nie ufałam, bo antykoncepcja nie była jej głównym zadaniem, nie wiem jak mam odnosić się do tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jeanine to klasyczne tabletki antykoncepcyjne, dają 99,9% pewności niezajścia w ciążę. Dodatkowo posiadają składniki antyandrogenne, które obniżają nadwyżki męskich hormonów w organizmie kobiety. Świetny specyfik, biorę już ponad 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Was (szczególnie z osób borykających się z pcos) ma doświadczenie jak to jest z naturalnym cyklem po odstawieniu jeanine? jestem w 29 dniu cyklu (pierwszy miesiąc po odstawieniu, brałam kilka lat bez) i zero objawów na naturalną miesiączkę... trochę mnie to dziwi, bo już wcześniej przerywałam antykoncepcję jeanine i 3 pierwsze cykle po odstawieniu były wręcz idealne - 26-29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię jeanine. Proszę o kontakt na madeline.madeline@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamara2
KUPIE LEKI JEANINE POZNAN KONTAKT 514654083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamara2
kupie pilnie jeanine poznan moj numer kontaktowy 514654083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli ktoś ma na zbyciu jeanine to chętnie odkupię mesea@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katheleen
Chętnie odkupię Jeanine, proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie wiem czy ktos tutaj jeszcze zaglada ... Ja swoją przygode z Jeanine wspominam baardzo dobrze. Mam problemy z nadmiernym owlosieniem i z nadwaga, nie moglam schudnac przez problemy hormonalne. Dopiero te tabletki pomogly schudnac . Bralam je przez rok, pojawialy sie plamienia ale to nie bylo dla mnie tragedia. Sama przerwalam branie bez konsultacji z lekarzem bo pojawily sie problemy finansowe przez brak pracy. To byly drugie tabletki jakie zazywalam, pierwsze to diane35 po ktorych strasznie przytylam ale nie mialam robionych zadnych badan hormonalnych i byly one po prostu zle dobrane. Jeanine oceniam bardzo dobrze dlatego chcialabym do nich wrocic ale... Jednak teraz biore Bioxetin to antydepresant, trafila mi sie depresja .... Przytylam znowu, teraz moj stan jest na tyle dobry, ze zaczelam juz w jakims stopniu dbac o siebie... od dwoch mcy intensywnie jezdze rowerem stacjonarnym i chodze na szybkie 40minutowe spacery, jestem na diecie.... nie chudne ... Chce wrocic do Jeanine bo to pewnie hormony... Moje pytanie: czy ktoras z was brala jakies antydepresanty i tabletki anty jednoczesnie? Czy one nie zakloca swojego dzialania? Czy przytyje biorac jedne i drugie???? Pozdrawiam i mam nadzieje, ze ktos sie odezwie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antydepresanty (w szczególności inhibitory mao) osłabiają działanie tabletek anty, nie ważne jak się one nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Ale chce wziac Jeanine ze wzgledu na hormony a nie jako tabletke antykoncepcyjna, wtedy to tez jakos inaczej dziala? Nie znam sie na tym absolutnie. Czy Jeanine oslabi dzialanie Bioxetinu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie antydepresanty i kuracje hormonalne nie idą ze sobą w parze. w zależności od substancji aktywnych zawartych w lekach na depresję, hormony są albo syntezowane szybciej (przez co ich działanie jest za słabe) albo rozkładają się bardzo wolno (czyli prawie "zalegają" w organiźmie). najlepiej zapytać endokrynologa czy konkretne leki można łączyć. osłabione działanie tabletek anty może prowadzić do np. powstawania torbieli na jajnikach, więc nie radzę eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pomóc w zdobyciu recepty na środki antykoncepcyjne - tabletki, plastry, krążki, tabletka po. Tabletka "Po" - recepta na 1 opakowanie - 100zł. Tabletki antykoncepcyjne i pozostałe środki antykoncepcyjne - recepta na 3 opakowania - 120 zł. Recepty są nierefundowane, w cenę recepty wliczona została też koszty wizyty u lekarza. Do kosztów recepty należy doliczyć 10zł kosztów wysyłki listu - polecony priorytet, który wysyłam w ciągu do 2 tygodni od otrzymania pieniędzy na koncie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: hungry.games@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×