Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość gość
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania Jeanine po 35 zł jedno. wysyłka priorytetem gratis. Kontakt poznanianka99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dorzucę - bo czytam, że problemem jest cena Jeanine - właśnie dostałam receptę na "Dorin" - próbując się czegoś dowiedzieć o tym leku wychodzi mi, że skład identyczny jak Jeanine, a płaciłam po 9,99 za opakowanie. Chyba polska wersja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie,ja również zaczełam przygodę z jeanine.Dziś 10dzień.Zaczełam brać drugiego dnia cyklu ponieważ lekarz powiedział mi że można do 5dnia zaczynać.Najpier przez 4dni nie widziałam skutków ubocznych,dopiero o5 dnia jest duszno ,jestem opuchnięta na twarzy,apetyt mam normalny,większą senność,zero plamień,libido normalne.Najgorzej nie mogę znieść suchych włosów i tego opuchnięcia na twarzy.Tabletki zaczęłam brać ponieważ ujawniło się u mnie łysienie androgenowe które się zahamowało lecz włosy nowe nie odrosły.Problem pojawił mi się po odstawieniu ziół z fito estrogenami,natomiast trądziku ani nadmiernego owłosienia nie mam.Nie wiem co myśleć,brać je dalej (tn całe opakowanie wezmę,ale nie wiem czy kontynuować potem)lekarz mówi być trzy opakowania wzięła ale boję się o włosy.Są strasznie suche i jakby ich już ciut mniej.zamiast odrastać to one chyba wypadną jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg89
Jeanine biorę już prawie roku czasu i jestem zadowolona. Cera się poprawiła, czuje się dobrze, jedynie dokuczają mi raz na miesiąc silne bóle głowy - migreny, których nigdy wcześniej nie miałam. Niestety jest to jeden ze skutków ubocznych leku. Według zaleceń lekarza wraz z tabletkami biorę magnez, ale i tak nie pomaga :( Jeśli ktoś jest z Warszawy to polecam tanią aptekę przy skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej i ul. Jasnej - za 3 opakowania płacę niecałe 120 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta65
Witam, mam do odsprzedania jedno opakowanie Jeanine. Cena 35zł (w tym darmowa przesyłka priorytetowa). Termin ważności 05.2016. kontakt: martachorazyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabletki jeanine od pół roku czuje się po nich świetnie nie mam żadnych efektów ubocznych no i spokojnie można uprawiać seks bez dodatkowych zabezpieczeń polecam dla młodych dziewczyn ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania bania
Cześć, mam do odsprzedania jedno opakowanie Jeanine. Cena 35zł w cenie darmowa przesyłka priorytetowa. Termin ważności 05.2016. Kontakt: baniaaania@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie odkupię tabletki jeanine, kontakt: kr_opka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needpills
Witam, odkupię Jeanine, Diane-35 albo Androcur na terenie Poznania. Proszę o kontakt: wild_magic@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania tabletki Jeanine, 1 opak., sprzedam za 30zł już z wysyłką. Kontakt na maila: olamoko@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odkupię Jeanine, Diane-35, Syndi-35, Cyprest, Cyprodiol na terenie Poznania. Proszę o kontakt: wild_magic@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia
Hej! Mam do odsprzedania Syndi 35, ważne do 2016, 4 opakowania, każde za 12 zl. Czy ktoś by je chciał? Brałam 4 lata ale teraz chce zajść w ciążę więc koniec z zabezpieczeniami. monika.monika@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja wczoraj skonczylam pierwsze opakowanie i byly to moje pierwsze tabletki, jak narazie nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych poza plamieniami, ktore sa podobno normalnym zjawiskiem kiedy rozpoczyna sie antykoncepcje i czuje sie dobrze. A za opakowanie jeanine zaplacilam dokladnie 32.20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkowaa
Witam wszytskich. Za kilka dni będę brała pierwszą tabletkę leku Jeanine, ponieważ moje miesiączki są bardzo bolesne a cykl wynosi 35 dni. Straszliwie boję się działań niepożądanych, czy któraś z Was wie jakie są pierwsze objawy? Mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaGość
Hejka, też niedawno zaczęłam przygodę z Jeanine i moje pierwsze objawy niepożądane to było plamienie oraz mdłości. Dostałam też apetyt i przytyłam parę kilo, ale potem dostałam jadłowstręt i waga mi spadła. Teraz jestem na początku drugiego opakowania, nie mam już plamień, ale ciągle mam mdłości oraz czasami bóle brzucha (to chyba bóle jajników). Dodatkowo, nadal mam brak apetytu plus te mdłości mnie wykańczają, na samą myśl o jedzeniu mi niedobrze. Nawet jak piszę tego posta (pojawiła się wzmianka o jedzeniu), znów mi się chce wymiotować :( ! Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Jakieś herbatki ziołowe, suplementy diety, cokolwiek? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
zaczęłam brać Jeanine. jak długo u was występowało plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościbbbbb
wybrałam już połowe pierwszego opakowania, najpierw bolały mnie piersi, ale 2-3 dni i minęło. Trochę poczatkowo pogorszył mi sie stan cery ale juz jest lepiej z dnia na dzień sie wygładza. Zdarzały mi się kurcze w stopach podczas zasypiania wieczorem, ale juz mineło. Myślę ze organizm w ten sposób pokazywał jaką mam w srodku burze hormonów, miałam dwa razy silne bóle głowy i niewiem czy wiazać to z tabletkami czy ze zmianą pogody i ciśnienia, poniewaz czesto odczuwam zmiany w ten sposób. Plamień absolutnie zadnych nie mam, wzrostu apetytu również nie. Miewam tylko takie dziwne uczucie słabości, jakbym miała upaść i trochę mnie wtedy mdli. mam nadzieje ze to minie... Doszlo mi 1,5 kg ale to normalne na poczatku brania, powinno się to unormować w następnych cyklach, tak zapewnił mnie lekarz. ogólnie uwazam ze czuje się na 4 z minusem w skali od 0 do 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbbbbbbbbb2
po pierwszym opakowaniu je odstawiłam, tragedia!!!! sex na tych tabletkach w moim przypadku to trauma, byłam tak nabrzmiała i sucha w środku ze mąż nie mógł włozyc penisa .... a po 5 dniach od odstawienia wszystko wrociło do normy, jestem nawilzona i elastyczna:) nie dla mnie te tabletki, mam na sprzedaż jedno opakowanie które mi pozostało. odsprzedam za 35zł+5zł wysyłka poleconym. ewunia.66@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zośkagość,ja biorę mirtor na apetyt bo miałam ten sam problem z jedzeniem co ty.Mirtor pomaga mi również w tolerowaniu antykoncpeji.Biorę 7,5mg lub 15mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapazia
Witam, odsprzedam 3 opakowania Jeanine. Data ważności to 11.2015. 30zł/opakowanie + przesyłka pocztą wg. cennika. Kontakt to: kapazia@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie Jeanine, ważne do 12.2016. Koszt 25 zł + 6 zł przesyłka. Lacri77@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineedpills
Witam, odkupię Jeanine, Diane-35 albo Syndi-35 na terenie Poznania i okolic. Proszę o kontakt: wild_magic@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danna44
Cześć, jestem tu pierwszy raz ale bo dołączyłam do grona Janinek. Niestety póki co nie mam dobrego zdania. Po 2 latach z Atywii przerzuciłam się na Jeanine...jestem w połowie 3 opakowania. W połowie 2 strasznie mnie wysypało na żuchwie (normalnie guzy, podskórne gule, zaskórniki zamknięte które wychodzą w postaci gul). Wysypało mnie w miejscach które zawsze były czyste, piękne. Nie wiem co robić...Jestem w depresji, serio...chodzenie do pracy mając 30 lat z trądzikiem to zgroza, nie mówię już o spotkaniach z moim chłopakiem (ograniczam:(:( Ale ja nie o tym...powiedzcie proszę po ilu opakowaniach wam poprawiła się skóra? Bo może powinnam teraz je zmienić i pomóc sobie jak najszybciej a nie brnąć w Jeanine i mieć non stop wysyp gul odstających i widocznych...nie wspominając o bliznach....Kochane, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie te tabletki nie sa dla ciebie, ja biore je juz z 8 lat i wlasnie po nich przestalo mnie wysypywac, wiec odwrotnie niz u ciebie. wczesniej mialam zaburzenia hormonalne i robily mi sie takie gule caly czas, dopiero po jeanine zaczelam wygladac normalnie. moze masz inny typ hormonalny i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danna44
A ty po niej nie miałaś na początku wysypu? Może 2,5 miesiąca to za krótko u mnie? Może powinnam poczekać aż skończę 3 opakowanie i wejdę w czwarte...Po Atywii też miałam mega wysyp, pamiętam jak dziś jak się martwiłam. Może z Jeanine jest tak samo. Wysyp, wszystko się oczyści i będzie lepiej. Atywia 2 lata podtrzymywała mi super skórę aż nagle dostałam wysypu i endo-gin kazała zmienić...ale tracę nadzieję...bo mnie to tak ogranicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atywia i Jeanine mają identyczny skład. Tylko nazwy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, u mnie jeanine praktycznie od pierwszego opakowania widocznie polepszaja stan skory. latwo mi to ocenic, bo kedy nie biore antykow mam mnostwo pryszczy, gdy wracam do jeanine to w ciagu brania jednego opakowania wszystkie problemy skorne znikaja. tak jak wczesniej napisalam, prawdopodobnie jeanine nie sa dla ciebie. moze jestes typem estrogenowym i przypasuja ci tabletki typu cliest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danna44
Teraz to az boję się odstawić. Brała kiedyś Ciles było to samo - wysyp...chyba po prostu musze to przejść, żeby było lepiej. Jestem pod koniec 3 opakowania. W piatek przerwa 7dniowa. Zobaczymy jak będzie przy czwartym opakowaniu. W tym momencie grudki się zasuszają ale powoli. Cały czas sa jednak malutkimi grudkami wyczuwalnymi i wystajacymi. Niestety wyglada to bardzo nieestetycznie. Dermatolog nie zgodziła sie jeszcze na mikrodermabrazję, a chciałam juz podleczyć blizny. Z drugiej strony podchodza inne zaskórniki zamkniete. To chyba oczyszczanie...boję się, tracę nadzieję, ale nie chcę odstawiać bo nie zniosę psychicznie kolejnych kilku miesięcy wyspy. A teraz mam wrażenie za miesiąc może bedzie juz lepiej....dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili66
Hej! czy są dziewczyny, które teraz stosują jeanine. Posty na forum są mocno przeterminowne, a ja mam kilka pytań. Najlepiej do kogoś kto łyka je od 5-6 miesięcy i miał problemy z cerą. Dajcie znać. Będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość needpills
Witam, odkupię Jeanine, Diane-35 albo Syndi-35 na terenie Poznania i okolic. Proszę o kontakt: wild_magic@o2.pl @ Mili66 ---> Brałam przez pół roku Jeanine, teraz robię 2 miesięczną przerwę na regenerację wątroby i potem znów pół roku z Jeanine planuję. Cera mi się poprawiła znacznie, ustał w pewnym procencie łojotok oraz znacznie mi się ograniczyło występowanie nadmiernego owłosienia. Pewnie mogłoby być lepiej, ale ja mam typową dietę niezdrową dla cery, czyli kawa, słodycze i dużo ostrych przypraw. Więc i tak jestem bardzo zadowolona. Minus taki, że odstawiłam tabletki i efekt się nie utrzymuje, bo już mi wyskakują wypryski tam gdzie ich nie miałam przez te pół roku, dodatkowo włoski mi też odrastają. Więc widać będę musiała brać Jeanine, aż do czasu menopauzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×