Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość fangle.pl
Sprzedawanie środków farmakologicznych wydawanych na receptę na tego typu portalach jest zabronione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Do Fangle. Jeżeli Państwo nam utrudnia do dostania się do lekarza,ponieważ sa długie terminy czekania,albo lekarz jest jeden i wyjeżdża na urlop,lub bierze prywatnie a na NFZ czekasz długo to może i moja wina? I durne przepisy,że więcej niż 6 op. przepisac nie można? Tym bardziej,że nie mam zamiaru płacić złodziejom,którzy nawet paragonu nie wystawiają biorąc 100 zł za wizytę tylko po to by przepisać tabletki. A może wróćmy do czasów gdzie wszystko było wydawane na kartkę dawkując komu i ile? Jakby nie można było wystawić receptę i odebrać następnego dnia nie pukając do drzwi. Kiedyś tak można było,od tego roku się wszystko zmieniło. A człowiek,że nie ma by płacić to kombinuje. Lekarze też postępują niezgodnie z prawem nie nabijając wizytę na kasę fiskalną. I kto tu jest większym oszustem? Ja mogę palcami pokazać. Zresztą te pigułki sa pełnopłatne,nie powinny być na receptę. Jak demokracja to demokracja,jesli inni chcą się truć to ich sprawa,nikt nie ma prawa mi mówić jak ma się odzywiać czy brać tabletki. Każdy ma świadomość co jest i dla kogo. Dlatego śmieszy mnie cała ta farsa z receptami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fangle.pl
ok, ale spójrz na to z innej strony. Co zrobisz, kiedy dziewczyna, której sprzedasz tabletki, która będzie posiadała Twoje dane, dostanie zatoru, zapaści etc? Co jeśli w szpitalu powie, że "taka jedna na kafeterii jej sprzedała" lub co gorsza nic nie powie, bo umrze, a ktoś z jej rodziny wie, że kupiła tabletki od danej osoby i zgłoszą sprawę na policję jako nieumyślne spowodowanie śmierci? Wszystko co napisałam jest czysto hipotetyczne, ale nie nierealne. Co do urlopów, czekania po 3 miesiące... Z jednej strony lekarz powinien poinformować, że w tym i w tym miesiącu wybiera się na urlop i wystawić receptę nim wyjedzie, ale z drugiej to też sprawa pacjenta. Powinien szybciej pomyśleć, że może mu zabraknąć i coś w tym kierunku zrobić. Co do opłaty 100zł i nie wystawienia paragonu - trzeba się upomnieć, a jak nie to faktura. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibocom
Sprzedam jeanine, 4 opakowania, nowe. wazn.2014 rok; sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Jasne,tyle,że jak zawsze się umawiasz z trzy dni wcześniej,nie ma nigdy problemu,nagle dzwonisz bo potrzebujesz,tak jak zwykle,i się dowiadujesz,że musisz czekać trzy tygodnie na NFZ a prywatnie do dwóch Nie chodzisz co miesiąc do lekarza tylko co 6 miesięcy bo po co więcej,to zostajesz z reką w nocniku. A jak lekarz ma cię poinformować,że idzie na urlop-telepatycznie? A z zatorem? Śmieszne...kupują dziewczyny,które wiedzą co biorą od lat,a sprzedają te co nie tolerują akurat tego produktu. Ktoś za to zpłacił i ma stracić tylko dlatego,że takie prawo? Ale nie moje. Ja to kupiłam,moja wydana kasa,mi ten produkt nie odpoiwiada i mogę zrobić z tym co chce. Co innego gdyby można było oddać to w aptece. Ale nie,nie mozna. I o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fangle.pl
nie wiem, nie rozumiem takiego podejścia jak twoje. zwykle pisze karteczka, ze danego lekarza nie bedzie w tym terminie... a skad wiesz, z ete dziewczyny juz je biora? powiedzialaby ci o tym? jak na razie widzę tylko ogłoszenia w stylu "kupię 2 opakowania" nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa111
Pilnie kupię Jeanine. Kontakt paulinal.xv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Nie wiem skąd się fangle urwałaś -pewnie nic innego nie robisz jak po lekarzach chodzisz i wszystkie drzwi oglądasz, czy może na nich coś nie wisi,ja nie mam czasu na takie łażenie,tym bardziej,że mój lekarz przyjmuje w swoim domu rodzinnym kilka kilometrów od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula31
Hej, Jeanine biore od 3 miesięcy na endometriozę. Na razie wyniki oki, nie wraca. Ze skutków ubocznych: oczywiście plamienia (1 cykl non stop, 2 cykl zero plamień, 3 cykl 2 dni- dzięki temu, że przeczytałam o wapnie musującym). Nie utyłam, z cerą na razie zmian nie widzę, a mam tłustą i skłonnośc do wyprysków. Włosy mniej sie przetłuszczają, piersi jakby delikatnie urosły:) Delikatnie czuję jajniki w czasie "okresu",ale jeśli pomagają na moją chorobę, to mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokufi
hej, również sprzedam 1 op. Za 36zł z przesyłką. Mam ich 1 nienaruszone op. i jeszcze 8 tabletek z innego, które przerwałam. 1 op. kupowałam w Łodzi za 34zł. Mam na nie paragon. Data ważności 11.2014. Pozdrawiam, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fangle
Lissax, a ja nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem... Człowiek dzwoni, próbuje się rejestrować i dowiaduje się czy jest dany lekarz czy nie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Fangle-widzisz,taki problem,że facet nie odbiera telefonów gdy przyjmuje pacjentki a recepcjonistki nie posiada. I tak możesz dzwonić i dzwonić,a jak się dodzwonisz to termin na za dwa tygodnie. Nie przyjmuje poza kolejką . I co mu zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina87
Hejo powiem Wam tak. Zażywam jeanine już rok czasu. Z efektów ubocznych to jedynie plamienia w pierwszym miesiącu stosowania. Z plusów mniej obfite i bolesne miesiączki, lepsza cera, powiększył mi się biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenna23
Biorę Jeanine od 2,5 roku - cera się poprawiła, w ciążę nie zaszłam, nie mam skutków ubocznych. Co pól roku moja pani doktor sprawdza stan działania antykoncepcji i moje jajniki są grzecznie przyblokowane :) Polecam Wam te tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoko22@
witajcie, i proszę powiedzcie mi coś optymistycznego od 16 dni biorę jeanine (to moje pierwsze tabletki. anty) choć stara dupa już ze mnie (29l) od pierwszej tabletki plamie, teraz jeszcze mam jakby okres, brzuch pobolewa ale do przeżycia. żadnych innych skutków ubocznych nie mam, wszytko OK. Biorę też aktualnie od7dni Macmiror na małe zapalenie. Plsi powiedzcie że przejdzie mi ten okres/plamienie po 7dniowej przerwie :( wyjeżdżamy z narzeczonym na długo oczekiwany urlop i nie chce wciąż czuć się "brudna" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Moja droga,jeśli tylko to jest Twoim problemem to musisz zobaczyć do trzech miesięcy. Na początku masz prawo,organizm się przestawia. Ja też tak miałam-lekarz powiedział,że to normalne. Więc jak będzie to trwało dłużej idź do lekarza. Ja biore od lat 10 i żadnej wpadki-nie mam żadnych zmiennych nastojów ani braku chęci na seks. Dla mnie to narazie ok. Czas pokarze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusch
Witam, mam do sprzedania 2 opak JEANINE kupione w aptece w tym miesiacu. Niestety nie mogę ich już brać, Odsprzedam taniej tj po 25zł za 1 opak. W łodzi możliwy odbiór osobisty, dalej mogę wysłać pocztą. 504376614 emeil: rusch@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Hejo dziewczyna sieć aptek Nowa ma te tabletki w cenie 29,90 za opakowanie. To najniższa cena jaką spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1982-82
hey, gdy miałam 20 lat lekarka przepisała mi Cilest na wyrównanie okresu. Czułam się dobrze, jedynie przytyłam, ale w mojej sytuacji 160cm-45kg to akurat było dobrze. Po odstawieniu po pół roku strasznie zaczęły mypadać mi włosy. Nic nie pomagało. Z grubych i gęstych włosów została może połowa. Tak Cilest rozregulował mi hormony. po ok 2 latach sytuacja przestały wypadać. Wtedy lekarz przepisał mi Jeanine -już typowo jako antykoncepcję. Brałam je 8 lat - z przerwą na ciążę. Czułam się super, żadnych skutków ubocznych, nawet schudłam 2 kg - co akurat mnie nie ucieszyło .. po ok 3-4 latach brania zaczęły wypadać mi włosy, czego lekarz nie powiązał z tabletkami...wypadały cyklicznie. Odstawiłam tabletki zaraz po ślubie bo chcieliśmy dziecko od razu i super-od razu się udało. Po porodzie i karmieniu piersią ponownie wróciłam do jeanine. I sytuacja się powtórzyła-najpierw wszytsko ok, potem znowu okropne wypadanie włosów...lekarka zmieniła mi tabletki na Midianę, wzięłam 3 opakowania, po dwóch chciałam przestać je brać bo miałam straszne zmiany nastroju, bolały mnie nogi-łydki i byłam bardzo ospała. Ale włosy przestały wypadać. Pod koniec 3 opakowania skutki uboczne, które miałam podczas pierwszych dwóch opakowań -minęły, także zostanę przy nich głównie ze względu na włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakika
Hej Ja właśnie zaczęłam pierwsze opakowanie. Mam mdłości i boli mnie brzuch tak jakbym miała okres. Czytałam że bóle brzucha się zdarzają ale nie jest napisane czy to mają być bóle ze strony jelit czy macicy. Czy ktoś może miał takie bóle? U mnie może to być też spowodowane endometriozą (mam ją prawdopodobnie ale nie na 100%) i nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoko22@
witam ponownie... pisalam wczesniej ze krwawie i plamie po tabletkach, ale zaczelam brac cyclo3forte i wszystko minelo, teraz zaczelam 2 paczke, koncze cyclo3forte i odpukac wszystko jest dobrze, czuje sie ok. od czasu do czasu brzuch mnie poboli ale to nie tragedia, nie przytylam, a nawet zrzucilam, piersi wieksze (ciut bolaly przy okresie, ale do przezycia)... oj oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaopinia
Brałam 2 opakowania i czułam się fatalnie. Mimo, że cera znacznie się poprawiła miałam ciągłe wahania nastroju. Ogolnie czułam się przygnębiona, zero ochoty na sex, "stan pod depresyjny" jak to określiła moja terapełtka. Po zmianie antykoncepcji na novynette cera niestety sie pogorszyła ale za to czuję się dobrze. Nikomu nie polecam Jeannine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Nie możesz nie polecać akurat tego leku,bo na każdego inaczej działa. Jak na mnie cilest-po którym chodziłam po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak87
Sprzedam tabletki Jeanine 2 opakowania. Cena za opakowanie 40zł. Musiałam zmienić środki więc został mi zapas Odbiór osobisty w Poznaniu, lub wysyłka 5zł. Termin 02.2015 kosa29@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Ma któraś do odsprzedania jeanine z terenu Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica88
sprzedam opakowanie Jeanine cena z wysyłką 40 zł. kontakt: fame_fatale@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
Odkupie z terenu Trójmiasta lissax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzerba
Lula o co chodzi z tym wapnem? napisz na priv paula130@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannabiel
Odsprzedam jeanine ważne do 2015 r. razem z wysyłką 35 zł. Kontakt mailowy joanna.bielecka@sztukait.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lka
odkupię opakowanie Jeanine w trybie MOCNO PILNYM! Łódź lka1989@interia.pl PILNEEEEE lekarz na urlopie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×