Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BARBARELLA

CZEKAM NA POROD KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość BARBARELLA

Co prawda termin to koniec wrzesnia ale wszelkie znaki na niebie i ziemi mowia,ze to niedlugo.Bylam juz w szpitalu w sobote ale to falszywy alarm-mialam skurcze ktore ustaly.Od tej pory boli mnie ciagle kregoslup czuje uciski w roznych czesciach ciala-nogi,dol brzucha.Upal strasznie dokucza,wiekszosc dnia jestem senna.Chodzenie meczy..Jak sobie radzicie ?Tez tak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Czy idzie ktos z Wami na porod?podobno to jest platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333
Ja mam za tydzien i sie ciesze bo juz nie mam sily biegac z tym brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tydzień
Barbarella co prawda ja mam jeszcze 5 miesiecy do porodu ale moge ci powiedziec ze tatus dzicka ze mna bedzie przy porodzie ja mieszkam w warszawie i bede rodzila w szpitalu na Solcu gdzie porody rodzinne sa bezpłatne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Dzięki kobietki , ja też chciałam rodzic z Ukochanym ale on mógłby zemdleć-poważnie-a ja prócz porodu mogłabym przeżyć zawał:)Miałam iść z koleżanką ale ponoć płaci się 120 zł więc..chyba odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Do 33333 Zazdroszcze Ci , naprawde.Jesli ja mam urodzic faktycznie we wrześniu, to pęknę.Siusiu robięchyba co godzinę więc jak to ma być potem?Liczę na sierpień, miłam okres w grudniu , ale 3 dni i już wtedy żle się czułam..Skóra na brzuchu jest tak naprężona...chyba więcej się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333
U mnie nic kupilam sobie kremy na rozstepy mustlei za tydzen rodze a jesze biegam piore prasuje czasami mnie boli brzuch ale oky.Pochodz na basen u mnie porody sa za darmo mieszkam za granica i jest dla mnie paranoja placenie.Chyba ze sewuja kawiar z szampanem.U mnie znieczulenia od wyboru do koloru za darmo w polsce to kosztuje fortune .Juz nie boje sie mam cesarke ale to ponc nawet bezpieczniejsze dla dziecka .Nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątek
ja ide na cesarkę w piątek takiej tremy nie czułam nigdy! jednocześnie się boję i ciesz że to już! brzuch obniżył mi się dopiero 2 dni temu ale wcale nie oddycha mi się łatwiej moje dziecko wbrew temu co piszą nadal jest bardz aktywne mimo, że ma tak mało miejsca! dziewczyny mam pytanie jak wygląda wasz pępek? co prawda ledwo co go widze ale tak dziwnego kształtu dawno nie widziałam wygląda jak lej po bombie!! mój mąż ma ubaw jak go ogląda! niestety nie będzie mógł być przy mnie na sali, choć na początku ciąży nawet nie chciał słyszeć o porodzie rodzinnym. W miare upływu czasu oznajmił mi że Bardzo chce no ale plany musiały ulec zmianie. Serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik27
witajcie kobietki!! ja mam termin 22 wrzesnia i też mam wrażenie że zaraz urodze albo mi skóra na brzuchu pęknie:) pępek mam płaski i dopiero teraz po 27 latach dowiedziałam sie że mam w pępku pieprzyka:) mój Junior jest ciekawym swiata chłopcem i już ustawia sie głową do wyjścia, może chce olimpiade pooglądac???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Moj pepek tez jest plaski stad tez zastanawiam sie co sie z nim bedzie działo w nastepnych dniach:)Tylko wieczorami mam energie-miły chłodek jej dodaje.Co robicie w takie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GOSIK27
Moje dziecko tez jest tak ustawione , ale ponoc to nic nie oznacza-moze sie przekrecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaaa
Dziewczyny, czy znacie może cenę porodu w wodzie? Ja także czekam na poród, ale u mnie jeszcze kawałek czasu, jestem w 7 miesiącu. Pozdrawiam serdecznie, trzymam za Was kciuki, napewno wszystko będzie dobrze. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO PIATEK To już jutro?!!! Opisz potem jak już będziesz mogła jak było.Ja też słyszałam że cesarka dla dziecka jest lepsza bo nie ma dla niego tego szoku przeciskania sie .Moja młodsza siostra tak się urodziła i muszę powiedzieć że była spokojnym i radosnym dzieckiem , ale mogę koloryzować bo to było 20 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątek
wszystko skończyło się bardzo dobrze znieczulenie zewnątrz oponowe boli mniej niż zakładanie weflonu! cały zabieg trwał 35 minut przy czym synek był na świecie po 15 reszte to mnie zszywali. Wstałam już w sobotę w poniedziałek byłam w domu ale dopiero dzisiaj znalazłam czas by właczyć komputer. Zycze wam wszystkiego dobrego! Gwarantuje ze to najcudowniejsze uczucie jakiego doznałam gdy pokazali mi mojego synka płakałam jeszcze przez godzine ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO PIATEK Moje gratulacje!!!!Bardzo Ci zazdroszcze mi juz teraz kreca sie lezki w oku jak o tym mysle.W miedzyczasie bylam u lekarza i konczy sie u mnie 35 tydzien wiec nadal czekam .Jak opieka lekarska?Masz mleko?Wpuscili od razu Twojego meza?Dlugo spalas?Lezalas z innymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333.
Dziewczyny ja we wtorek .Cesarka i panika ogolna.Ta cesarka to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO 333333 Moja kolezanka urodziła 2 dzieci , jedno przez cesarkę i tylko ten poród wspomina dobrze :) Trzymam kciuki!!!Napisz jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątek
Nie spałam aż do wieczora tak działa adrenalina, znieczulenie miałam dopiero od pępka w dół więc zaraz jak mnie wywieżli z bloku przystawiłam małego do piersi, mąż wszedł na sale noworodków zaraz jak małego przywieżli zrobił zdjęcia jak go mierzą, waża ubierają itd. rodziłam w prywatnej klinice w Krakowie {za darmo bo mają umowe z NFZ] więc leżałam w 2 osobowym pokoju z łazienką pełny komfort i dyskrecja. Dzisiaj ściągneli mi opatrunek nie było nawet szwów została cienka linia poniżej lini bikini myśle że za rok to całkowicie o niej zapomne. Właśnie zaczoł mi się nawał mleka więc spędzam dzien na masowaniu piersi i okładach kapustą. Niestety muszę kończyć bo mały chce jeść napisze jutro jak masz jakies pytania to chętnie odpowiem bo wiesz siedze w domu i brakuje mi rozmów z innymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 25 września. sikam co chwila, spać nie mogę, oprócz ubrania to bym chętnie skórę zdjeła tak mi gorąco, w poniedziałek dostałam skurczów poszłam do lekarza i skończyło się na lekach i leżeniem w łóżku do porodu, chyba zwariuję, a jesczze do tego byłam dziśiaj na badaniu w szpitalu gdzie mam rodzić i załamałam się totalnie...okropne miejsce...to wszystko naraz i depresja przedporodowa się zaczeła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 25 września. sikam co chwila, spać nie mogę, oprócz ubrania to bym chętnie skórę zdjeła tak mi gorąco, w poniedziałek dostałam skurczów poszłam do lekarza i skończyło się na lekach i leżeniem w łóżku do porodu, chyba zwariuję, a jesczze do tego byłam dziśiaj na badaniu w szpitalu gdzie mam rodzić i załamałam się totalnie...okropne miejsce...to wszystko naraz i depresja przedporodowa się zaczeła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO PIATEK Pokarm pojawił Ci się nagle?O co chodzi z tą kapustą:)?Nawał czyli - ile mniej więcej leci i jak długo?Czy dziecko długo śpi?Jak często się budzi?Jak wygląda Twój brzuch tzn.jest jakby tylko coś spod niego wyciągnięto?:)Sorki za te trochę głupawe może pytania ale to mnie nurtuje .Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO ANI 28 Szpital możesz wybrać sama , jesli Ci się ten nie podoba - wybierz inny.Ja będę rodzić w innym mieście , w naprawdę miłym miejscu obsługa też jest ponoć super.BEDZIE OK ,ZOBACZYSZ.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątek
Więc tak na początku sama nie mogłam uwierzyć że cokolwiek jest w moich piersiach ale mały chętnie ssał i po 2 dniach dostała pokarm wcześniej była siara, okłady kapustą jej liśćmi doradziła mi położna, w momencie kiedy w piersiach zaczeły tworzyć się guzki bardzo bolące podobno stłuczony liść kapusty wyciąga stany zapalne narazie wiem że przyniosły mi ulgę, nawał pokarmu dostałam w 5 dobie po porodzie tzn. mały jadł do syta a mnie mleko samo ciekło po piersiach tak że obudziłam się w nocy z mokrą koszula i plamą na prześcieradle, teraz nosze wkładki laktacyjne ale musze je często zmieniać, ze spaniem to jest tak że około 2/3 godzin czasem krócej w dzień nawet było raz 4.5 godziny a w nocy 0.5 godziny, brzuch wygląda jak dla mnie okropnie nadmiar skóry zwisa bezwładnie dlatego chodzę już w majtkach wyszczuplajacych mam nadzieję że pomogą, najgorszy jest pępek rozciągnięty około 3 razy większy niż przed ciążą mama mnie pociesza że się zmniejszy no ale zobaczymy! Jestem niecierpliwa i chcę szybko wrócić do formy a rozmiar biustu spowodował, ze pasują na mnie tylko 3 bluzki! Ale warto dla takiego słoneczka!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
DO PIĄTEK Wrócisz szybko do formy!Ja też o tym myślę cały czas ,jak to będzie.Masz apetyt większy czy mniejszy niż w ciąży?Karmiłaś już małego ,jak rozumiem ,mieszanką?Jak zapatrujesz się na okres karmienia-jak długo?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Dopiero co tu kogoś pocieszałam a teraz ja chyba dostaję jakiejś depresji.Nigdy tyle nie płakałam w swoim życiu co w ciązy , w ogóle jestem raczej "twradym materiałem"ale teraz - poprostu podwójnie mnie to irytuje.Powody są błahe i mniej błahe , ale raczej nie zasługują na tyle łez.Tez tak miałyście?Ja ma dosc!Tak łatwo wpadam teraz w przygnebienie , ze nie jest to normalne.U mnie to jest chyba zwiazane z tym , ze utrata figury to byla jedna kleska a druga to brak pracy , czuje sie jak bez reki.Bardzo chce moje Malenstwo juz trzymac w ramionach bo wiem ze mi to wszystko minie , ale do porodu przy okazji urodze kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątek
Nie karmie małego mieszanką tylko samą piersią, mam nadzieje że uda mi się dotrwać do 4 lub 6 miesiąca ale to nie zawsze zależy od kobiety, co do apetytu to mam bardzo mały nie chce mi się jeść a czasem nie mam czasu do tego dochodzą ograniczenia w diecie wiesz wiele produktów trzeba unikać zwłaszcza tych najsmaczniejszych! Może dzieki temu szybciej się chudnie. Co do płaczu to skłonność do niego nie kończy się wraz z porodem u mnie trwa nadal tylko powody się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątek
Mam pytanie sprwdzałaś płeć dziecka na usg? wybrałaś imiona? wiesz mnie zaraz po przyjściu na świat małego zapytali o jego imie żeby nie mówic do niego bezosobowo, my mieliśmy wybrane więc nie było sprawy ale dziewczyna ode mnie z sali przez 3 dni mówiła do córy "dziecko" bo nie myślała o imieniu trochę dziwnie to brzmialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Mam imiona i dla dziewczynki i dla chłopczyka choć na usg wyszło że dziewczynka.Mam nadzieje ze płaczesz teraz ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333
Dziewczyny z ta kapusta to chodzi o oklady czy trzeba ja jesc? U mnie tez deprecha byla powiedzialam nigdy wiecej w ciazy wole adoptowac niz przechodzic przez to pieklo. Zapisalam sie na jakies kursy ale pozniej byly wakacje i dol nic do roboty kolezanki albo w robocie albo fajne rzeczy nikt sie nie chcial zadawac z "grubaska"teraz mam 8 msc .wychowawczego to dopiero koszmar nie wiem jak przezyje takie siedzenie w domu? mysle ze po porodzie czeka mnie wieksza depresja.Nie wiem czym mam sie zajac myslalam o swojej dzialalnosci ale co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
333333 Nie powinnam tak mówić ale miło słyszeć że ten nastrój "jest normalny" czyli zły ogólnie.Jesli chodzi o działalność to uwazaj ja prowadzilam i kicha do kwadratu choc moje ceny byly nizsze niz w hipermarkecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×