Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szefowa

Ludzie dlaczego się nie myjecie???

Polecane posty

Gość Szefowa

To co ludzie wyprawiają to już przesada....jestem właścicielką zakładu opieki zdrowotnej, mamy u siebie równiez masaże i wyobraźcie sobie przychodzą brudne baby i faceci! np: Przychodzi babka obwieszona złotem, wyperfumowana, a jak się rozbiera do masażu to można umżeć taki smród! Faceci to już poezja...jeden gośc przyszedł na zabieg na stopę.... każemy mu przejść do kabiny i zdjąć buta i skarpetkę...a on na to że jest nieprzygotowany (czyli śmierdzący),to on przyjdzie jutro. Następnego dnia...przychodzi...czeka w kabinie z gołą stopą...zabieg musi być wykonywany w zamknietym obiegu i aparatura musi być podłączona do dwóch nóg... więc pada delikatna aluzja żeby zdjął i drugiego buta, a on na to że jest nieprzygotowany...!!! Wobrażacie sobie umył tylko jedną nogę!!! Jezu i to nie są pojedyncze przypadki. Jedna baba to nas przeprosiła, że jest hmmm, trochę (trochę!) śmierdząca, ale mąż jej nie pozwala się myć , bo lubi jak ona śmierdzi! Jezu czy wy się spotkaliście z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to lenie
faceci sie nie myją bo im się nie chce to cholerne lenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
wspolczuje wykonywanego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O boze
!!! Nie wiedzialam ze takich ludzi jest az tyle. To jest chore. Jak mozna sie nie myc i nie czuc sie z tym zle. Juz myslalam ze tak jest tylko z bezdomnymi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa
Dziewczyny to prawda, przysięgam...no oczywiście nie wszyscy są tacy, ale jak większość przychodzi w tzw. wieku średnim lub starszym to się zdarza bardzo często! Wiecie ile ja musze kupywać odświerzaczy do powietrza??? Bysmy się inaczej udusiły...bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartłomiejjj
Ludzie przejedźcie się komunikacją miejską! To dopiero jest syf! zaplesniałe baby i zapoceni faceci i to w godzinach szczytu, że człowiek może tylko przez okno wyskoczyć! Nienawidze tego! Powinny być publiczne łaźnie przymusowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
Bartłomiejjjjjj. Ja wracam kolejka SKM do domu to czasami jak wsiądzie jakiś stoczniowiec to prezplata się smród Browara ze skarpetami i Mocnymi papierochami, normalnie odechciewa sie wszytskiego nawet jedzenia bo zazwyczaj wracam z pracy głodna. Niedługo umre z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrDevlyn
Na pewno jest coś w tym, że faceci się mniejk myją, choć uogólniać tak znowu strasznie nie można - niemniej począwszy od nastolatków pci męskiej, którzy w pewnym szczególnym wieku śmierdzą wręcz niemożliwie można spokojnie skończyć na wieku mocno posuniętym z tą samą opiunią. Zauważyłem jednak, że ludzie powyżej czterdziestki, a właściwie bliżej pięćdziesiątki wydalają straszny zapach, i niestety dotyczy to w większości kobiet. Na zewnątrz z pozoru czysta, a jak wstanie taka z siedzenia w autobusie, czy tramwaju, a jeszcze nie daj boże jest gorąco - CZARNA ROZPACZ! Przy czym nie wiem, na ile jest to wina fizjologii, a na ile niemycia się - jeśli ja też tek będę śmierdział na starość - palnę sobie w łeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej to prawda
:(((((((((((Mam znajoma ktora glosno opowiada o tym ze jej maz nie pozwala jej sie czesto myc bo lubi jej zapach kilkudniowy,,,,fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj i sama sie zastanawiam jak to jest???Sama tego nie moge zrozumiec ze na zewnatrz wycackana jest a w srodku brudaska jakich malo,,,nie chcialabym zobaczyc jej majtek kilkudniowych,,,,,:P Moze sie ktos znajdzie taki i opisze dlaczego faceci to lubia???I wogole jak moze cos takiego podniecac????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze jak
jest upał i duszno to juz umrzec poprostu ze smrodu można!! w zeszłym tygodniu to trafiłam w autobusie na takiego faceta, że w promieniu ponad 2 metrów nikt nie chciał stanąć!! nie lubie niektórych ludzi starszych, bo oni nie dość,że się nie myją to ubrania piorą chyba raz na miesiąc i pachnie od nich moczem. z dugiej strony to wina trochę naszej komunistycznej zabudowy, bo kto ma w takim bloku kabinę prysznicową?? Starszych nie stać na remonty z ich nędznych emeryturek, a do wanny w pewnym wieku już ciężko się wgramolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyna
Najgorzej jednak jest w środkach komunukacji miejskiej - ja jak wracam z pracy do domu, to często przesiadam sie po kilka razy, mimo tego, że mogłabym wrócic jednym autobusem. Tez nie cierpie tego smrodu niemytych pach, widoku pukli na nogach i pod pachami u kobiet, śmierdzących i przetłuszczonych włosów z sypiącym sie łupieżem. W zime natomiast dobija mnie odór czosnku. Bleeee Nie znoszę także trzymac się za poręcze w autobusach i tramwajach, dlatego zazwyczaj łapie się za oparcia foteli. No i toaletach publicznych jak już umyje ręce, to drzwi otwieram łokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Kałużyński
ja się nie myję bo mi szkoda czasu, wolę oglądać filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa
Jeszcze coś, są i masaże wodne i wyobrażacie sobie że baby i faceci korzystający często przychodzą się po prostu umyć!!! jak ma skierownie z kasy chorych(no teraz NFZ) no to ma za darmo, to po co się myć w domu, jak można za darmo? Jezu! Wczoraj jedna baba powiedziała do masazystki: "Ale fajnie przynajmniej się dobrze wyszoruję", ręce mi opadły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyna
mojej koleżanki babcia ma około 90 lat i też nie chce sie myć, mieszka ze swoja córką i trzeba ja siła zapędzac do mycia, nawet nie pomaga zawstydzanie jej natomiast dziadek innej znajomej po myciu włosów przygładza sobie włosy smalcem i nosi to na głowie 2-3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritkaa
Jezus! Ja odkładam ile moge na samochód, bo codziennie dojeżdżam do pracy 50 km, w busach! A tam niestety nie możesz sie odsunąć od kogoś! najgorzej, że na trasie której jeżdżę, jeździ kupę bab wracających z targu i cyganek! Jezus, czasami jak dojeżdżam do pracy to jestem już zielona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyna
ja 10 razy wolę jak ktos zleje sie perfumami, które czuć na końcu autobusu (oczywiście na czyste ciało), nawet jakimiś tandetnymi, których zapach mi się nie podoba, niz odór potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi
od czytania tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smród jest piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uswiadomiliscie mi
jaka jestem szczesliwa, nie musze dojezdzac do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzom
nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzom
nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ma powiedzieć
GINEKOLOG????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ginekolog
???Przecież o d razu widać jacy Polacy są naturalni:) Stosują naturalne metody antykoncepcyjne (wynik- 7 dzieci) ,oraz naturalne zapachy wynikające z mycia się co 5 miesięcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyna
do ginekologa chodza kobiety takie do 50-tki, moze wiecej, staruszki już chyba nie?? ludzie jak wiedzą, ze maja się rozebrac, to chyba sie myją....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam
że w Polsce dezodorantów uzywa 40% kobiet i 15% mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zt ych 15 mężczyzn
5% używa właściwie czyli pod pachy, a reszta na koszulę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...no nie wiem...
Ostatnio jak czekałam w kolejce do ginekologa to wyczuwałam lekki smrodek od dwóch pan siedzacych obok...więc mam poważne obawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty masz to w pracy a ja w domu
!!!!!! :( mój teść myje się raz na tydzień :o wyobraź sobie więc zapaszek ,jaki od niego się wydobywa po całym dniu pracy np.w 30-o stopniowym upale? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochłap
Wiecie co, niektórzy ludzie to się w ogóle nie myją! Śmierdzi okropnie, a ciała ich gniją. Wokół nich unoszą się dziwne zapachy, nie rzadko są to zapachy spod pachy. Mają żółte zęby, które płuczą tylko wodą. Chodzą później ze śmierdzącą mordą. Majtki zmieniją raz na tydzień chyba, to nazywa kultura osobista. Puszczają bąki, aż smród szczypie w oczy. Robią to dlatego, aby kogoś zaskoczyć. Świsty, huki, czy inne bączymuchy puszczają codziennie te wredne strauchy. Bekają, srają, nie mają umiaru. Zachowują się tak jakby żyli w raju. Ref. Kochamy Wasze smrody Kochamy Wasze bąki Lublimy Wasze pod pachami pająki Paznikcie macie długie Ciemne i paskudne A włosy macie smierdzące i brudne Macie łupież Macie wszy Jesteście brudni Jak wychodzicie z kibla to jeszcze capi. Każdy się potem na Was gapi. Rąk nie myjecie po wyjściu z ubikacji. Śmierdzi okropnie, zwłaszcza w wakacje. Smród od Was bije nawet w nocy. Okropny fetor szczypie mnie w oczy! Ref. Tekst: DJ Ochłap vel Kiblova Porcelanka MC Produkacja: Studio Sraliwiec 2004 Solo: DJ Świntucha Gitara: Babka Klozetova MC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden Osiem L
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×