Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szefowa

Ludzie dlaczego się nie myjecie???

Polecane posty

Kobiety w maskach - na twarzy makijaz, rozowy puder, \"cielisty kolor\" a szyja blada. Straszne, wstydzic sie swojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze- może i niektórzy maja problem z nadmiernym poceniem, pracują, jest gorąco itp, ale i na to można zaradzić: przecież teraz jest wszędzie pełno rozmaitych specyfików, antyperspirantów, chusteczek odświeżających, że każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Do Sąsiada. Nie myśl, ze Twój sąsiad jest wyjątkiem :) Tam, gdzie nabyliśmy domek takie hece sa na porządku dziennym. Dosłownie. I nikt się z tym nie kryje. Ludzie sobie robią łazienki, BO TAK WYPADA, a latają za chałupkę....I to ludzie niejednokrotnie z wykształceniem ( np. nauczyciele z pobliskiej szkoły - podstawówka i gimnazjum ). Pewnie to Cię nie pociesza, ale przynajmniej wiesz, że twój sąsiad należy do szerokiej rzeszy i nie jest odosobnionym przypadkiem. Rany, jakie to przerażające.... A i jeszcze coś mi przyszło na myśl. O ile bardzo starych ludzi jestem w stanie zrozumieć ( nie usprawiedliwić ! ), bo np. w ich czasach nie było sztyftów, czy antyperspirantów, więc teraz uważają, że pewnie szatan w tym siedzi, albo jest to inny diabeski wynalezek, który nieuchronnie prowadzi do śmierci i wiecznego potępienia, o tyle pojąć nie mogę skąd taka awersja do czystości u młodych ludzi. Nie raz musze wyjść z kolejki, bo stanie za mną jakiś młody osobnik, lub osobniczka , ubrane po ludzku, a smród nie z tej planety. Jakk to ????? Czy oni węchu nie mają???? Nie czują siebie ???? Nie zastanawia ich dlaczego inni się odsuwają na ich widok/zapach właściwie.... Kiedyś byłam bardzo taktowna i grzeczna, bo tak mnie wychowano, ale im częściej się spotykam z tym zjawiskiem, tym gorzej mi idzie z zachowywaniem się kulturalnym i nijednokrotnie wychodzę ze sklepu zwracając się np. do męża "musze wyjść, bo zemdleję, jak tu ktoś potwornie śmierdzi" - w sposób nie donośny, ale SŁYSZALNY. Wiem, staczam się i cham się robię, ale trudno. Nie daję rady z tolerancją dla brudasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelik
aurola smrodu unosi się niestety również nad młodymi. Mocny, ociekający makijaż z pryszczatej twarzy do tego tłuste włosy i zapach potu pomieszany z perfumami- to częsty widok z jakim się spotykam. Problem nie dotyczy wyłącznie ludzi w słusznym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie.....
Moja teściowa nie goli sie pod pachami, bo uważa, że jak się nie goli to człowiek sie mniej poci! Chodzi w bluzkach na ramiaczkach (bo gorąco) i wystają jej normalnie kępy trawy!!! BLeeee. Kobieta po studiach i dopiero co przekroczyła 40!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbajaca o higiene
Kiedys pan zajmujacy sie "spisywaniem licznikow wody" opowiedzial mi pewna sytuacje: Otoz byl w mieszkaniu starszego faceta, ktory napelnial woda wanne,kapal sie bardzo rzadko, moze raz na dwa,trzy tygodnie, zuzyta wode nadal trzymal w wannie, bo przeciez ona mu sie przydawala do mycia naczyc, i splukiwania ubikacji...podobno w jego mieszkaniu smrod byl niesamowity!!! Ale podobno Polacy nie sa az takimi brudasami jak np. Wlosi. Jedna wloszka siedzac w mieszkaniu zdrapywalam sobie brud z piet za pomoca noza, bo jej sie nie chcialo myc. I ta sytuacja powtarzala sie nalogowo. Ble.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gratuluje tematu!!! swietny , usmialam sie a poniewaz to jest kategoria zycie erotyczne bedzie na tematy od strony krocza apropos wloszek mieszkam we wloszech od 2 lat i mam tu swietnego chlopaka, uwielbiam uprawiac z nim sex francuski i oczywiscie przed nim zawsze pamietam by sie umyc i wypachnic!!! kiedys rozmawialismy na ten temat i on powiedzial ,ze zdazrylo sie ,ze byl z panienka i ona miala tam gaszcz leeeeeeeeeeeeee jak mozna lizac cos takiego no i cos mi sie wydaje ,ze te mlode wloszk to sa bardziej brudasy od dojzralych kobiet,nie wszedzie ocztywiscie tylko w niektorych dzielnicach no coz a jesli chodzi o zapach intymny to trzeba sie myc i w miare depilowac. normakne z po calym dniu pracy nie dam sie od razu wylizac,najpierw prysznic, a wiem ze niektorzy kolesie to bzykaja co popadnie niepatzra czy to zarosniete czy to czyste, kiedys brat mojej przyjaciolki mi opowiadal ,ze dobieral sie do takiej laski ,a ta wlosy lonowe miala posklejane!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swinstwo!!!!!!!!!! kiedys spotykalam sie z jednym chlopakiem i jak doszlo miedzy nami do pieszczot to ppotem jakos odruchowo zblizylam reke do nosa...fe!\"!! po prostu trzeba byc przygotowanym na zblizenia i nie bzykac sie tak o przypadkowo no i na zakonzcenie dodam ,ze mojemu chlopakowi to ostatnio powiedizalam zeby myl sie moim zelem do mycia twarzy czysta skoraa garniera sam pzryznal ze mu on zostawia taka fajna czysta skore!!! no i nawet go namowilam do peelingu,wiec w poniedzialek wstal wczesniej odemnie wzial prysznic ogolil sie i uzyl tez mojego zelu z drobinkami do peelingu!!! jaka mial potem gladka sore twarzy!!!!!!!!!!!!!!! cud miod!!!!!!!!!!!!!! nie wytzrymalam :pzred pojsciem do pracy uwiodlam go!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anngelika
Świety topik! Ciekawe czy w innych krajach jest podobnie (no poza Włochami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jur
to jest fakt Przyszla kobieta do ginekologa wiek okolo 20 lat ,zgrabna,ladna, z bolem w dole brzucha Ginekolog posadzil ja na fotet a co zobaczyl to nie uwierzycie wlosy lonowe byly pokryte skorupa z zeschlej krwi,prawdopodobnie spermy ,sluzu i tworzyly wlasnie te skorupe ktora powodowala ze ja sciagalo i bolalo Kazal jej to umyc i przyjsc ponownie ale juz nie wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blEEEEEEEEEEEEEEEEEE
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blEEEEEEEEEEEEEEEEEE
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczom nie wierze w to co czytam z ta dziewczyna u ginekologa:0 A np.dzisiaj,wsiadam do autobusu,wychodzi straszy facet,siadlam sobie na przednim siedzeniu i momentalnie wstalam(smrod byl nie do wytrzymania,tak smierdzialo dlugo po tym jak ten facet wysiadl!!!). U mnie na uczelni jest czytelnia,ktorej kierownikiem jest facet,ktory zaczal juz slynac z tego,ze sie nie myje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pip pip pip
A ja opisze mojego ojca, facet lat 45 nie wiem jak moja mama na niego wpadla i skad go wytrzasła ale kurde jest nie do zniesienia, nigdy ale to nigdy po skorzystaniu z ubikacji nie myje rak, w ogole rzadko to robi ochyda, nigdy nie myje zebow jak jest w domu, w ogole sie nie myje chyba ze wychodzi do pracy to wtedy taki elegancik ze jasna cholera tona dezodorantu a jak by ktos go widzial w domu to sie moze pozygac, wiecznie chrzaka jak swinia, dropie sie po dupie i to przy ludziach on w ogole niczego nie zauwaza i mysli ze inni tez tego nie widza, poprostu smierdzi i jest obrzydliwy feeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spy
Hehe, to Wam powiem jeszcze coś lepszego o kobietach i ginekologach. Mój facet od biologii, który jest bardzo bezpośredni, powiedział nam kiedyś, ze do przychodni, gdzie pracuje jego żona, przyszła kiedyś kobieta na badanie ginekologiczne z... kupą na włosach łonowych... :0 ble ble ble, az trudno mi to było pisać. fuuuuuuuuuuuuu Mam nadzieje, ze nasze społeczeństwo sie zmienia... i zaczyna sie myć! i mam nadzieje, ze bedzie takich przypadków coraz mniej- w końcu mamy XXI wiek a nie sredniowiecze na Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do pociągu żeby jeszcze złapać miejsce siedzące, uchylam drzwi od przedziału i ścina mnie z nóg! smród wiejskich bab-szt. 4, do tego aromat zawiniętych w foliowe worki kurczaków wystających z toreb, a wszystko to okraszone dwoma brudnymi robolami chlejącymi piwo. Przedział do generalnego remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zwrócić delikatnie uwagę koleżance nauczycielce ze smród od niej unosi się nie do zniesienia? Czy ona tego nie czuje? Co myślą sobie o niej rodzice uczniów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wsiadłam do autobusu i jakoś dziwnie z przodu prawie wszystkie miejsca były wolne.. no to poszłam ochoczo i usiadłam za kierowcą.. a za mna siedział taki młody całkiem nawet nie powiem przystojny chłopak, posiedziałam kilka chwil i nagle czuje że jakiś taki dziwny smród.. pomyślałam ze to może z ulicy czy coś.. ale utrzymywał się kilka przystanków aż wkońcu tak lekko sie odwróciłam że niby coś tam patrze na trasę autobusu i takim jeszcze gorszym mrodem zajechało.. juz byłam pewna ze to od nieog tak jedzie.. a zapaszek to aż trudny do opisania.. takie jakby żygi z serem splesniałym i niewiem co tam jeszcze.. ale aż sie niedobrze robiło... na kolejnym przystanku poprostu wysiadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest koszmarne. Az mnie trzesie kiedy nadchodzi lato, a ja musze skorzystac z komunikacji miejskiej. Normalnie az mi sie na wymioty zbiera, szczegolnie w tych autobusach darmowych np do Geanta,tlum ludzi i ten smrodek, doslownie miodzio;) A ja widzialam wczoraj taka laske, wsiadla do tramwaju wypacykowana, pazurki szponki, sluchawki w uszach ,cicho pod nosem sobie podspiewywala, tak sie mimowolnie na nia spojrzalam,i moj wzrok zatrzymal sie na jej pietach bo usiadla po drugiej stronie i az zamrlam w bezruchu, miala tam jedna wielka skorupe,i ochydnie brudne piety. Nie wiem jak mozna od gory sie wystroic a o nogach nie pomyslec. A o tych ginekologach to az mi sie nie chce wierzyc kochane ,kurcze ja przed wyjsciem na takie badanie potrafie sie ze trzy razy wykapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
sawa ty jestes z warszawy co nie? to moze tego samego widzialysmy? ja widzilalam takiego mlodego z troche kreconymi wlosami ciemnymi chyba, a smrod na kilometr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, możliwe ze ten sam :P choć nie pamiętam jakie miał włosy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzycie w to o ginekologach????? Wczoraj byłam u swojej ginekolog, babka dobrze po 50- wchodze a ona w stanie furio-szoku. Otóż przed chwilą byla u niej kobieta..... podczas badania okazało się że w środku to ma niemal wszystko zgnite, tzn stan zapalny tragiczny cuda wianki. Lekarka w szoku i pyta się czy jej nie bolalo no i przecież ciec musiało? a ona na to : tak już długo ale nosilam podpaski..... a smrod taki ze mimo otwartego okna powalal na kolana. Lekarka stwierdzila ze jak jest lekarzem ponad 30 lat czegoś takiego nie widziala. I ponoć mamy 21 wiek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże
Boże to jest obrzydliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobbiettka
Właśnie przyjechałam autobusem do domu i ......doszłam do wniosku, że nie jest istotne czy ktoś jest gruby czy chudy, ładny, brzydki.....wystarczy mi że ludzie dookoła mnie będą się myli i już będę szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
A ile było już haseł w stylu "facet, który depiluje się pod pachami to pedał"?! Jak tos bardziej o siebie dba niż "przeciętna" to już pedał... Takie may społeczeństwo kochani! Ludziska nie zdejmują gatek pod prysznicem na basenie by się umyć... brudasów jest wszędzie pełno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jur
Mieszkam na poludniu USA gdzie jest niemilosiernie goraco masa Maksykanow spoconych pracujacych przy scinaniu trawy, i NIGDY nie poczulem od nich smierdzacego ciala jak kolo nich przechodzilem.Na jakis czas wyjechalem do Chicago i oczywiscie odwiedzilem latem Jackowo i co.Wszedzie gdzie bylo skupienie Polakow czulem od nich smrod nie mytych cial.Bylo to dla mnie zaskoczeniem bo odwyklem od tego naszego smrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×