Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szefowa

Ludzie dlaczego się nie myjecie???

Polecane posty

pamiętam jak kiedyś w Wawie była promocja Rexony i normalnie na mieście stali ludzie z darmowymi próbkami dezodorantów damskich i meskich i je rozdawali przechodniom w ramach reklamy :] To nie był wcale taki głupi pomysł jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś w Wawie była promocja Rexony i normalnie na mieście stali ludzie z darmowymi próbkami dezodorantów damskich i meskich i je rozdawali przechodniom w ramach reklamy :] To nie był wcale taki głupi pomysł jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś w Wawie była promocja Rexony i normalnie na mieście stali ludzie z darmowymi próbkami dezodorantów damskich i meskich i je rozdawali przechodniom w ramach reklamy :] To nie był wcale taki głupi pomysł jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni Sawo rozdawać też mydełka i pasty do zębów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni Sawo rozdawać też mydełka i pasty do zębów! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuniuniuniuniuniunopka
rozdawanie mydelek i past nie na wiele sie zda bo jak ktos nie jest nauczony prezstrzegania higieny osobistej to nic nie pomoze... przyklad tego gostka co umyl jedną noge........... narobil se siary ze mial brudną a jak mial potem przyjsc to umyl te co mial pokazac... a drugiej nie..:/:(:((:(:(:(:( (pech chcial ze akurat jem:[:[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni te rexone rozdawali z okazji matury, a nie zeby zadbac o higiene mieszkancow :D pamietam, bo sama wtedy zdawalam, stali chyba pod kazdym liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację (Anula, Sawa) jestem za :). Ale akcja opwinna być reklamowana i te osoby które dostaną takie kosmetyki powinny być wyjątkowe (niedoczyszczone)🌼, zrobi im się wtedy głupio nie tylko dostając kosmetyk, ale widząc jak na niego się tacy ludzie patrzą. Jak za pierwszym razem nie poskutkuje to się może zastanowi jak na każdej ulicy będą chcieli go obdarować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca
A zastanawialiscie sie, na ile to wynika z biedy ogolnej polskiej ? Wy tu wszyscy mlodzi... stac Was na internet, a jesli nie, to znaczy, ze jestescie w pracy, czyli MACIE PRACE .. A ile jest ludzi w Polsce na skraju biedy.... oszczedza na wodzie nawet moja babcia i moja tesciowa - a nie są to osoby ubogie - ot po prostu przecietnie zamozne. A jaka czesc spoleczenstwa ma fatalne zycie i po prostu nie ma czasu lub glowy do tego, zeby sie ogolic np.. Nie mowie tu o podstawowym umyciu sie, ale o takich rzeczach jak dezodoranty, czas na zadbanie o stopy, paznokcie... Pomyslcie, ilu ludzi w Polsce zyje w tragicznych warunkach i nie ma pieniedzy na chleb... albo o zaganianych ludziach, ktorzy nie maja za wiele czasu dla siebie, albo o tych, ktorzy w beznadziei ktora ich ogarnia nie mają po prostu chęci do zycia........ Troche empatii moi drodzy, przynajmniej wzgledem tych najbiedniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosieneczka
ale z tego co tutaj czytam to mowa o osobach np. z większych miast co sie wyperfumują, ubiorą w markowe ciuchy a widać że są brudni i od nich cuchnie.. A co do Rexony to nie wiem.. moze i to było podczas matur ale ja na dezodorancik trafiłam idąc w parku :) Zresztą wtedy bardzo mi on przypadł do gustu ale i tak wole sztyfty :) Do osób co nie maja pieniędzy to ja się nie czepiam. Choć zastanawia mnei czasem jak sie jedzie autobusem i wsiadzie taki bezdomny w łachmanach i śmierdzi hm.. no ja wiem że on nie ma pieniędyz i wogóle i nie mówie że ja na jego miejscu bym robiła to czy tamto ale chyba skoro np. śpi pod mostem to czemu by nie miał sie umyć w rzece? Albo czy ktoś widział żeby taki biedak np. mył ręce lub twarz w fontannie? Przeciez zakazu chyba nie ma to tlyko kwestia chęci. A jak by sie umył to ludzie by mniej od niego uciekali i może nawet dali parę groszy na jedzenie. No ale ja w takiej sytuacji nie byłam i nie jestem wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obronca ----> co Ty wypisujesz ?? Jaka bieda ?? Niechlujstwo i tyle. Żeby się umyć, wystarczy sobie wody do miski nalać, nie trzeba całej wanny. I wodę się oszczędza, nie ?? Doskonale pamietam czasy, kiedy wszystko było na kartki i wtedy miało to wytłumaczenie, dlaczego ktoś jest brudny. Bo trudno było dostać mydło, proszek. Ale dziś każdy może być czysty nawet za niewielkie pieniądze i nikt mi nie powie, że jest inaczej. Wystarczy chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie!!! fajny temat byl ludzie sie mogi swoja frustracja podzielic!!! a tutaj sie juz zaczynaja klocic!! i klamcy i moon maja racje!!! no bo co innego byc brudasem jak polscy z naprzeciwko mojej pracy a co innego czasami brzydko pachniec!! no bo nie bede sobie robic zludzen , ze na pzryklad po calym dniu biegania w tzw \" calych \" butach i to na sloncu nie smierdza i stopy!!! wogole w lecie t jak ide do kolezanki to sciagam buty w lazience i od razu sie odswieze!!! albo po calym dniu biegania po miescie sie czlowiek nie zasmierdzi ..nawet jesli uzywa deodorantu!!! czy po calonocnej imprezie pachnie wam z ust swiezoscia LUDZIE PRAWDA JEST TAKA ZE KAZDY CZASAMI SMIERDZI!!! KAZDEMU SIE ZDARZA!!! wazne zbysmy dbali o higiene i bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ma rację, a Kłamcy nie! Nie mówimy tu o kloszardach, którzy faktycznie nie maja sie gdzie wykapać i taka juz ich natura, a raczej przesrane zycie, mówimy tu o ludziach, którzy o siebie nie dbają a jednak normalnie funkcjonuja w społeczeństwie. Nic nie wytłumaczy np nie mycia nóg przez 30 letnia dziewczyne i chodzenia z pietami takimi że rzepe mozna by zasiać, czy tez nie stosowasnia najprostrzych dezodorantów i jechania potem!!!! Nie przesadzajmy z ta empatią, bo jesli ktos chce żyć wśród ludzi powinien zadbac o siebie. Najprostrze mydło i woda to jeszcze nie majatek! Nie popadajmy w skrajności. ŚMIERDZIUCHOM MÓWIMY NIEEEEE!!!! Kultura osobista wymaga od nas tego żeby reprezentowac jakis poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamcy - sorry mówiąc że Ty nie masz rackji miałam na mysli OBRONCĘ, przepraszam za pomyłkę ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fila, dobilas mnie ta wiadomoscia o Stingu, buuuuuuuuuu. Miejmy nadzieje, ze sie zdrowo odzywia i goli pod pachami ;), moze wiec nie jest tak zle. Czytajac Was dziekuje Losowi za slaby wach powonienia (nie wspominajac o tym, ze mniej wiecej w polowie tematu wsadzilam nos pod pache, coby sie upewnic, ze wszystko ok ;) ). Co za historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fila, dobilas mnie ta wiadomoscia o Stingu, buuuuuuuuuu. Miejmy nadzieje, ze sie zdrowo odzywia i goli pod pachami ;), moze wiec nie jest tak zle. Czytajac Was dziekuje Losowi za slaby wach powonienia (nie wspominajac o tym, ze mniej wiecej w polowie tematu wsadzilam nos pod pache, coby sie upewnic, ze wszystko ok ;) ). Co za historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze
Mówimy tutaj o laskach 20 paro letnich co się nie myją , o normalnym społeczeństwie, a nie o marginesie! tego nie da się wytłumaczyć biedą! Mydło kosztuje grosze, a są i taniutki antyperspiranty i niech nikt nie ściemnia, że nawet z emerytury go na to nie stać, bo moja babcia ma bardzo małą emeryturę, a zawsze jest zadbana, kupuje kosmetyki rossmanna, bo są tanie i uważam że to jest ok. Ważne że myśli o higienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fila ----> pozdrawiam :) Niestety jestem obdarzona dość wrażliwym powonieniem i swój zapach również czuję, więc jak coś jest nie tak, to od razu reaguję. I mam taką pracę, że stykam się z dużą liczbą osób i smród mnie czasem niemalże przewraca. Kobiety w moim mniej więcej wieku, śmierdzące potem i papierochami, a w buźce czarne pieńki zamiast zębów. Błeee :P Dobrze, że żyje w Polsce parę osób, którzy brudasom mówią stanowcze NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odswiezam
💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odswiezam
💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odswiezam
💤💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyścioch
Brudasom mówimy nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyścioch
Tak jest Wadek...nie toleruję brudasów (nie mówiemy tu o kloszardzach), jakbyś codziennie dwie godziny spędzał w autobusie z brudasami i przyjeżdżał do pracy z prześmierdniętym ubraniam, to ciekawe czy ty bys był tolerancyjny? Brudasom mówimy NIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, może i nie jestem tolerancyjna ale brudasom mówię Nie!!!!!!! (mieszkam z takim jednym brudasem i już nie wytrzymuję ! :( help!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli my, reagując krytycznie na brudasów i smierdziuchów jesteśmy nietolerancyjni, to im należałoby zarzucić brak szacunku dla drugiego człowieka, skazując go na przebywanie w swoim \"śmierdzącym\" towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli my, reagując krytycznie na brudasów i smierdziuchów jesteśmy nietolerancyjni, to im należałoby zarzucić brak szacunku dla drugiego człowieka, skazując go na przebywanie w swoim \"śmierdzącym\" towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nietolerancyjna, a co !! Brudasom mówię NIE !!!! Delicja, Czyścioch, Anula i wielu innych ---> łączę się z Wami w tej nietolerancji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiettkkaa
Skoro to forum erotyczne....to jak mozna kochac się z brudasem???? To przeciez obrzydliwe. U nas na osiedlu jest taka parka :-( P.s. - Czyściochy wszystkich krajów łączmy się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×