Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szefowa

Ludzie dlaczego się nie myjecie???

Polecane posty

Gość roseli ma racje
no właśnie dlaczego tych z Bangladeszu,Somalii,Indii,Arabii, tak strasznie czuć z daleka smrodek nie do opisania ale murzyni smierdza jeszcze gorzej blech fujfuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ...moj chlopak pèowiedzial ,ze oni to nie maja w kulturze uzywanie wody..tylko do picia....a gdy andrea czasami sie smieje i mowi ze pzresadza z myciem sie to mu zaraz odparowyìuje ,ze ja mu sie nie podoba to niech sie zwiaze z taka sierdzaca z senegalu.,albo z ta laska z wygryzionymi kudlami...on ja widzial.hehe zaraz sie zamyka no a pozatym to chyba to przez ich odzywianie sie..bo jak taki z bangladeszu dzwoni to po wyjsciu z kabiny ( nawet jesli pzrebywa tam tylko chwile) nikt juz do niej nie moze wejsc!!!!!! i deodorant w ruch psik psik psik psiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach rozmaitych ludzich wydzielin m.in. potu zależy głownie. od diety. Ludzie, którzy jedzą duzo czerwonego mięsa, cukru i czosnku nie zbyt pieknie pachną. Słyszałam też, że np Japończycy nie maja śmierdzącego potu, są raczej bezwonni, ponieważ ich posiłki składaja sie z dużych ilości ryżu, ryb i wodorostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egerland
jak sie czlowiek myje to krocej zyje skora sie sciera i czlowiek umiera.... pozdro dla czysciochow ja tez nim jestes a to byl zart oczywiscie mydelko w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Dobra Rada
Rodzaj smrodu wydzielanego przez ludzi zależy od ich diety... ale co tu się dziwić, jak społeczeństwo obżera sie żeberkami, golonkami itp... i do tego piwem i zajada czosnkiem. A już nabardziej nie znoszę przepalonego smrodu --- fuj --- nie wiem jak to określić, lecz czasami włazi do pociągu taki człowiek, co wydaje się że przez ostatni tydzień palił cały czas, jednego za drugim ... :x http://www.he.com.pl/Zdrowie/Oddech/Zf58zap.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justisia1
mój profesor od histori nie uznaje innych zapachów tylko naturalne!myje sie(tzn.chyba)ale nie ma mowy o uzywaniu dezodorantu!!!!i pomyślcie-siedzi taki 5 razy w tygodniu w szkole po średnio 6 godzin,i w jakim stanie musi byc sala lekcyjna po jego zajęciach:(:(no okropmość!!!!!nie wiem,czy on sie nienczuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie STINGA, ale on podobno tez nie uznaje dezodorantów i mydeł tylko naturalny zapach ludzkiego ciała......w zwiazku z tym nieco inaczej patrze na niego gdy go widze w TV od razu wyobrarzam sobie jak daje mu spod pachy i wogóle. A co do diety, to fakt, to co jemy wychodzi przez skóre, juz pisalam wczesniej o mojej kolezance co potrafi najesc sie serka czosnkowego o świcie......ketchup, kiełbacha, cebula, smazony mielony i zupki chińskie no i ogóry kiszone, to nie najlepszy zestaw jesli chodzi o zapach człowieka. Tak troche temat z mycia sie schodzi na odzywianie, ale przeciez chodzi generalnie o zapach. Aha! ktos powie to co tu jesc? zapewniam wszystkich, że mozna jesc i nie walić na odległość, uprzykszajac tym samym zycie najbliższym. Pozdrawiam, ide wziąć prysznic a potem lekka kolacyjka bezzapachowa, bo przeciz nikt by sie nie chcial ze mna pocałować... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa
Pozdrowionka dla wszystkich czystych ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała25
wiem coś o smrodkach ale nie sądziłam że to aż taki problem:( teraz już wiem czemu w niektórych sklepach, jak się wejdzie do środka, to panie tak spikają powietrze odświeżaczem, że można się udusić:) cóż ja tam wchodzę na chwilę a one biedulki pracują tam cały dzień; pozdrawiam miłośników wody i mydła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma wynajmowała mieszkanie Wietnamczykom, a kiedy oni sie wyprowadzili to nie mogła pozbyc się zapachu, który po nich pozostał - chodzi mi głównie o kuchenne zapachy. Te sosy sojowe, curry, bambusy i inne \"wżarły\" się w kanapy, fotele, dywany i nie nie dawało wietrzenie, trzeba było wyrzucić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
Ludzie wydaje mi się że kłamiecie. Jeśli wy wszycy się myjecie to kto się nie myje?Łatwo gadać o innych. Niech każdy spojrzy na siebie. Skąd wiecie że od was nie śmierdzi (swojego zapachu się nie czuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty za bzdety opowiadasz, że swojego zapachu sie nie czuje? jak sie spocisz to co? pachniesz fiołkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty za bzdety opowiadasz, że swojego zapachu sie nie czuje? jak sie spocisz to co? pachniesz fiołkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
Do "moon" a ty nie masz wrażenia że jak się spryskasz dezodorantem to za 5 min. nic nie czuć. Nie gadaj głupot to są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam takiego wrażenia. Zresztą uzywam dezodorantów bezzapachowych, więc co mam czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
A ty myślisz ("moon") że ktoś ci uwierzy że twoja znajoma wyrzuciła "kanapy, fotele, dywany". A nie próbowała wyprać? Może nie lubi prać Brudaska :O fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wlasnie zastanawialam czy tacy co smierdza trez zajrza w ten topik i prosze bardzo znalazł sie jeden przedstawiciel czyli KŁAMCY, nie rozumiem jak mozna bronic luidzi niedbajacych o siebie czyli smierdzieli. Sa ludzie ktorzy nie maja dobrego nosa i KŁAMCY chyba do takich nalezy. Poza tym jesli sie uzywa dezodorantu za 3 zł, np z LIDER PRICE to nie ma sie co dziwic ze go czuc 5 minut!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Cię Fila Wracając do kwestii dezodorantu; to o ile mi się dobrze wydaje ma on za zadanie hamować wydzielanie potu, a nie pachnieć. Wię ktoś tu myli pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
Nie należe do ludzi którzy się nie myją, i nie używam dezodorantów za 3 zł. Apropos gdzie takie można dostać nie wiedziałem że są takie tanie. To mam pomysł podaj adres a wszyscy na tym forum by taki jeden kupili i by dali brudasom. Napewno nie zbiedniejemy a będzie się nam lepiej żyło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczny powstanie zapaszek, jak na spoconą skórę psiknie się dezodorancik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
Chodzi Ci o antypespirant. A ja z dezodorantem to podałem przykład myślałem że jesteś moon inteligentny. Chodzi o "oswajanie" się zapachem (jakimkolwiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
A czy ja brudasowi będę kazał odrazu się spryskać. To na pewno mu da coś do zrozumienia. I jak mu się powie że to "promocja masz dezodorant" to napewno mniej go urazimy niż powiedzieć chej palancie jak ty śmierdzisz. Jakie ty masz moon IQ 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamcy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"antypespirant\" wybitnie świadczy o TWOJEJ inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P A ty literówek nie robisz może dlatego tak długo odpisujesz szukasz literek na klawiaturce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra.
moon - nie gadaj z tym skunksem kłamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kobiety w cipie
trzymają sperme 2 i więcej panów. I to ma być higiena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam właśnie dezodorantu
za jakieś 4.50 i nie śmierdzę, bo oprócz tego używam też mydła i wody! :) (i golę się pod paszkami) Na nic zdadzą się droższe dezodoranty,jeśli człowiek się zwyczajnie nie myje i nie goli! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×