Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość Ola K-P
ola z Warszawy to Ola K-P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Witam Cała ekipe CLO !!!! Basiamm -wszystkiego najlepszego ,duzzooo zdrowiiaaa!:) Sonia81 -nie gadaj bzdur ! my wszystkie po photoszop(przerobka komputer) haha! czekamy na CIebie!:) Kitka76 -witam! czekam na kolejna dietke ,ktora mi obiecałas bo ta juz testuje:) Antella -czekamy na link A tak nawiasem to jeszcze nie kumam Was na naszej-klasie piszcie swoje nicki stad .....bo moj to chyba nie stwarza nikomu problemu:(((( CHOINECZKA22 -normalnie widzac twoje usteczka to az załuje ,ze nie jestem facetem haha! A chce tylko zaznaczyc ,ze te wszystkie objawy ktorych sie nie ma moga jeszcze nadejsc tak poinformowal mnie lekarz mam na mysli owlosienie a ja sadzilam ,ze jak nie mam to juz nie bede miec..brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
luccynka..... nie złamuj.... ja licze na to ze jak nie ma to nie ma i nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, Dunia25... kara śmierci powinna być... chociaż wolałabym, żeby zamiast śmierci były jakieś ciężkie roboty publiczne itp. i gorsze warunki w więzieniach... - żeby skazany faktycznie odczuł karę i zrobił coś dla społeczeństwa... bo w sumie przestępcy w więzieniach mają luksus...mają duuuużo jedzenia, siłownię, biblioteki itp. i jeszcze marudzą że ciasno w celi... Pewnie w przypadku tej wyrodnej i okrutnej \"matki\" (z tekstu z linka) uznają, że działała pod wpływem szoku poporodowego i nic jej nie zrobią! Chore to nasze prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Kitka gdzies TY? Kto policzy ile nas jest juz? Bo mam wrazenie ,ze zrobiła sie niezła "EKIPKA":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa nie wiem czemu nie chce się otwierać to link był do znaleziska na wysypisku noworodka z łożyskiem zawiniętym w przescieradło i reklamówkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Wrociłam sie troche wstecz i czytam wypowiedzi odnosnie zapytania OLEŃKI666 tych kosmatych mysli ..czy wszystkie takie macie? a odpowiedzi Choineczki -jestem zboczona Ja_biedna-jestem zbereznica normalnie padam ze smiechu ale jestescie fantastyczne:):):) jakby ktos wszedł nie czytajac wczesniejszych postow to troche by osłupiał z przerazenia....hahahhaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
witajcie! właśnie poprzyjmowałam kilka zaroszeń na n-k, kilka wysłałam... ale mówię Wam nie moge sie połapac która jest która. zapanowała wielki CHAOS... :) basiamm - dużo miłości w związku przez dłuuuugie lata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
Luccyna! a Ty nie jesteś?? na pewno jestes! przyznaj sie! :) kazda z pctek jest taka :) :) :) :) i prosze sie tu nie zapierac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ide sobie zrobic snaidanko - bo o pustym zoładku przyleciałam prosto do Was,. widzicie jak Was lubie?? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, normalnie mnie rozwalacie tymi Waszymi tekstami;)) Ale chyba coś jest w tych kosmatych myślach :))) Dunia, mnie się udało otworzyć ten pierwszy link i kolejne też mogłam otworzyć... więc nie wiem dlaczego inne dziewczyny nie mogą... Ale historia wstrząsająca...My marzymy o to aby mieć dziecko a taka pinda idzie i bez żadnych skrupułów wyrzuca maleństwo na śmietnik!!!!Brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pelna podziwu ... dawno tu tak nie tetnilo zyciem :) normalnie nie nadazam z czytaniem Milego dnia kobietki :) p.s.dietke wysle w tym tyg - na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
ja_biedna- jasne ,ze jestem i zboczona i zbereznica i jak kto tam jeszcze woli:)))))) i bron Boze wcale sie tego nie wypieram:)):):):):):):) a wrecz przeciwnie strasznie mnie to kreci ,ze Wy tez takie jestescie! Zreszta mam wrazenie jak na Was patrze ,ze ten zespół (pco) z ktorym kazda z Nas sie boryka ma chyba ta wspolna ceche; ZE JESTESMY WYJATKOWEEEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
Luccynko! pieknie to ujęłaś! - WYJĄTKOWE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_biedne, Lucynka , Ola k-p już was mam :) mama Samiego wysłałam Ci zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
dziewczyny ogladalam Wasze zdjatka na naszej klasie laski jak nie wiem co , sliczne jestescie:) takie ladne buzki a ja mnecze sie na Verospironie a tradzik dlaej sieje poploch dalej jakies grudki co zrobic jeszcze moge? co zrobic zeby zalagodzic objawy (w moim wypadku tradzik) pco???? zalamka:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem jeszcze przed diagznozą odnośnie PCOS, ale wszystkie objawy na to wskazują. Na ostatniej wizycie dostałam zlecenie na następujace badania: 1. testosteron wolny 2. androstendion 3. DHEAS 4. LH 5. FSH Mam pytanie - czy to wszystkie konieczne badania? Czy wy miałyście jeszcze jakieś inne zlecane? A progesteron i prolaktyna? Trochę się martwię, bo pani doktor nie zleciła usg. Ono jest chyba niezbędne, czy same badania krwi wystarczą?? Badania te mam wykonać w 5 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena ja bym te badania wykonała w 2-3 dc tzn chodzi dokladnie o LH i FSH i prolaktyne dla świetego spokoju tez bym zbadała. A usg pewnie zrobi Ci po wynikach - ale dziwne ze nie zrobiła na wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
ja za to miałam usg i nie zlecone badania poza bilirubina , trójglicerydami i jeszcze jakimś "michałkiem" bo - "diagnozować to się bedziemy jak nie uda się zajść przy lekach teraz podawanych" - tak powiedział mój lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A mnie Wam nie brakowało ? :) No właśnie, bo ja też mam taaakie myśli :P Duniu GRATULACJE ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobiła na wizycie bo to lekarz ginekolog - endokrynolog, który przyjmuje w Płocku a przyjeżdza raz na 6 tygodni z Łodzi. Przyjmuje w gabineice nie wyposażonym w żaden sprzęt medyczny i są to właściwie tylko i wyłącznie ustne konsultacje. Mam pytanie - czy któraś z was leczyła się w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie? Cokolwiek postanowi moja pani doktor, chciałabym ją sprawdzić :) Nie wiem jednak gdzie się udać, aby uzyskać kompleksową pomoc medyczną, niekoniecznie w ramach publicznej służby zdrowia. Wychodzi bwoiem na to, że pomimo wizyt u tej mojej pani doktor, jak będę musiałą zrobić usg to będę musiała iść do jakiegoś ginekologa specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
jak ginekolog- endokrynolog może nie miec zadnego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×