Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Surfitko czatowałam sobie z kimś kto mnie zaczepił jak byłam na czacie podkreślam że byłam na nicku tymczasowym i wydawało mi sie że w takim razie nikt mnie nie namierzy no a koleś sobie wieczorkiem jak już mnie wcześniejszego dnia nie było w robocie jaoś to sprawdził no i następnego dnia zaczepił no i jak już pisałam ja nie wiedziałam z kim piszę a on tak wypuszczał mnie aż miło a ciąg dalszy już znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Choineczko22 o czym ty w ogóle piszesz? Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Dziewczyny! Zareagujcie! choineczka22lata "(...)a ja nie mam @ od 3 tygodni i 1 dnia... :/ mam nadzieje,ze za niedlugo przyjdzie, bo w innym razie beda mi musieli macice czyscic... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle :o Ale przygoda... A z drugiej strony moznaby sie zastanawiac nad ludzka psychika, bo po co ktos tak robil? Dla zabawy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczka ..o czym ty piszesz. Jak nie masz @ idz do gina niech da ci luteine lub duphaston na wywolanie ( o ile nie jestes w ciazy) . Moj rekord nie posiadania @ 107 dni !!! A wiem, ze niektore z nas nawet dluzej nie maja i nikt macicy im nie czysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
a! zapomniałam odp. moj menior zareagował bardzo dobrze. Cieszy sie razem ze mna ale widac ze troche sra po gaciach:) no ale niech by probował tego nie robic. wtedy uznałabym ze leje na moja ciaze z 4 pietra ceiepłm moczem a tak -iech mozdzy co i jak bedzie:) ejjj...to moze wywalimy tez nasze linki z n-k stad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko no jak się potem okazało goscia zwolnili w dość niejasnych okolicznosciach ja się potem dowiedziałam ze to miało coś w spólnego z jego dewiacjami seksualnymi zresztą kilka miesięcy później był nawet o tym artykuł w lokalnej prasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
hmm... znam przypadek dziewczyny,ktora dlugo nie miala okresu i jej gin robil lyzeczkowanie... zeby wyczyscic macice... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczka, nie zgadzaj sie na takie cos..po prostu idz po wywolanie @, no chyba ze tescik pojdzie w ruch ;) Basia, no trafil ci sie zboczeniec :o Dobrze, ze to wszystko tak sie skonczylo. Biedna, nie byloby zle gdyby i te linki zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
hmmm... kupie jutro test, zrobie w piatek rano... a jak bedzie negatywny wynik to w przyszlym tygodniu pojde do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77
hej dziewczynki jutro ide na monitoring jutro mam 15dz cyklu zastanawiam sie czy dzis byla owulka bo jak bylam w pon na usg to pokazywalo mi pecherzyk 13mm ciekawe jaka jutro bedzie miala dla mnie niespodzianke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku znowu sie rozpisałyście !!!! ja biedna wielkieeeeeeee gratulacjeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ja ci zazdroszczę nie będę tego ukrywać:))))))))))) ja biedna proponuje zmianę loginu na ja - szczęśliwa!!!:)))) dobra dziewczynki która mi wyliczy dokładnie dni płodne wkurzyłam sie zaraz po @ biorę sie do robienia bobo ..znowu.... moj cykl trwał 32 dni od 21marca do 20 kwietnia niech mi któraś wyliczy dokładnie te dni !!!!!!! bo może jestem tak głupia że trafić w nie nie mogę. czekam na na odpowiedz!!!!!!! z kalendarzem i długopisem gotowa do zapisania tych cennych informacji:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam z tej historii basimm :) Dziewczyny, ostatnio jak byłam na USG (18 dzień cyklu) nie miałam żadnego małego pęcherzyka (a wcześniej miałam), był tylko 1 o wymiarach 3 na 4 cm... Czy taki duży pęcherzyk może nazywać się owulacyjny??? Już kiedyś się o to pytałam i chyba Surfitka mi odpowiedziała, ze to musi byc torbiel... Ale chciałabym wiedzieć mimo wszystko jakie macie rozmiary cyst/torbieli i pęcherzyków owulacyjnych? Jakoś dzisiaj o tym myślę, bo mnie ciągle boli brzuch po stronie tego \"pęcherzyka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Patianko!! Zaloguj się na hormonki.pl bądź też na 28dni.pl - tam wyliczy Ci dokładnie dni płodne itp :) dziś wyczytałam to :P ..ale liczy chyba na 28dni.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A moja gine nie powiedziała mi jakiej wielkości i ile mam te pęcherzyki.. Ale mam na pewno. Bo to mówiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Tak, tak Patianko!! http://28dni.pl/ zaloguj się tu i oblicz sobie dokładnie :) masz tam również planowanie ciąży itp - ciekawy ten portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nna str. podanych przez Oleńkę666 też byłam - tam się wpisuje długość cyklu :)można długość cyklu zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki.:-D Patiana...czy Twój cykl to zawsze 32dni? Bo po @ można liczyć jeszcze 3 dni niepłodne. Najlepiej robić sobie testy na LH (np.ACON LH). Mnie ginko każe robić już od 9 dc. Owulka jest zazwyczaj między 12 a 18 dc. Ostatnie 10-12 dni cyklu jest niepłodne. Jezeli II faza trwa mniej niż 10 -12 dni to nie jest to dobry znak. Jak robisz testy na LH to jak zobaczysz 2 krechy tzn, że za ok 24 godz (no do 36) będziesz mieć owulke. Najlepiej \"dręczyć faceta\" na 1-2 dni przed owulką lub ewentualnie w dniu owulki. Plemniki ulegają końcowemu \"dojrzewaniu\" w ciele kobiety więc muszą mieć na to czas;-). Droga plemniczków do jajeczka to ok 10 godz. A kom jajowa żyje ok 12-24 godz. Zatem najlepiej jest jak plemniki już \"czekają\" na jajeczko :-) Hehehe...ja sporo czytam;-)...taki już ze mnie mol;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu taka mała ściąga;-) Długość cyklu w dniach Owulacja zazwyczaj występuje w dniu 26 10-14 dzień cyklu 27 11-15 dzień cyklu 28 12-16 dzień cyklu 29 13-17 dzień cyklu 30 14-18 dzień cyklu 31 15-19 dzień cyklu 32 16-20 dzień cyklu 33 17-21 dzień cyklu 34 18-22 dzień cyklu 35 19-23 dzień cyklu 36 20-24 dzień cyklu 37 21-25dzień cyklu 38 22-26 dzień cyklu 39 23-27dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
to wy macie tak malo tych pecherzykow??? :/ bo moje jajniki sa cale w pecherzykach.... jest ich mnóstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziękuje za odpowiedzi kochane moje a co do mojego cyklu to mam zawsze inny staram sie trafiać w te dni owulki ale mi nie wychodzi a najgorsze ze jak przypadaj w dni pwoszednie to jest dupaaaaaaaa bo moj facet jeżdzi tirem po polsce i zjezdza tylko na week:((( wiec same widziecie poza tym dopiero to był chyba moj pierwszy@ z owulką od operacji:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla22
Surfika napisałas-"... na tradzik albo tabsy, albo spironol plus w celu przyspieszenia odwiedzic dermatologa." sadzisz ze pomoze mi spironol biore (verospiron ) od 8 dni moze to zaszybko na poprawę??? co myslisz???Ja wiem ze walka z tradzikiem jest dlugotrwala bo walcze z nim od 6lat i nic nie pomaga bralam Diane,Cilest,Tetracykline, Baktrim, masci,zele,papki,ziola,witaminy,dieta...i nic nie pomaga diagnoza pco w grudniu 2007 badania hormonow usg, no i biore Verospiron tydzien i narazie nie mam zadnych objawow ze wplywa na mnie pozytywnie :( no wiec teraz wiecie dlaczego ja gine pomalu bo mam dosyc juz siebie moje poczucie wlasnej wartosci wynosi ponizej zera:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha przypomniało mi się...niektórzy podają, że plemnikom wystarczy tylko 6 godzin w przyjaznym środowisku...choć słyszałam też o owych 10 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulla, napisalam, ze dlugotrwala i spironol to nie cudo i na kazdego podziala inaczej. Dopiero zaczelas to brac !!! Ja zauwazylam poprawe ( najpierw wlosy przestaly sie przetluszczac - po ok. miesiacu) , a cera to tak po 2-3 miesiacach dopiero. ale to wcale nie znaczy ze u ciebie bedzie podobnie. Moze masz tez na cos alergie i dlatego ci krosty wychodza? Albo jedzenie, albo kosmetyk? Podobno silnym alergenem jest czekolada, mi dermatolog zabronil jej jesc, ale jak sie oprzec :o Ale wiecie co, teraz w ciazy tez mi duzo krost powychodzilo i nic na to nie moge brac..podczas diety na cukrzyce naturalnie wykluczylam czekolade z jadlospisu i tak jakby po 3 tygodniach widze poprawe cery, mam duzo plam, ale juz nie mam tak duzo krost jak przedtem. Moze naprawde cos w tym jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat, ja tez slyszalam, ze lepiej przed niz w trakcie owulki :) Moja mala jest "trafiona" 2 dni przed przed owulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×