Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

okropne to NIE CHCESZ TO NIE CZYTAJ!!!!! a-psik no ja dopiero we wrześniu sie tam wybieram dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Znowu jakies wasnie ? Lucynko, biedulko to przeszlas swoje :( Ale najwazniejsze, ze jestes i juz jest lepiej :) Co u nas, no mam juz Ninke :D I spelniam sie jako mama :) Basiu, czyli wrzucasz na wakacyjny luz :) Apsik, udanej podrozy i uwazaj na klatwe ;) Fafforek, a moze ty tez zaskoczylas? ;) Skoro wysyp ciaz to czemu ciebie ma ominac? Miki, bo profesor ma racje, ze clo sie nie powinno brac dlugo. Jak cos ma dzialac, to zadziala w miare szybko. Ale Provera, to inny lek niz clo i raczej nie wywola owulacji. Zmykam bo mala cos grymasi. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie dziewczyny. Ja też tu trochę nie zaglądałam, mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie? Mnie w tamtym tygodniu dopadła grypa żołądkowa i byłam wykończona. Przez półtora dnia nic nie jadłam tylko piłam a i to z przymusem ale trzeba było by sie nie odwodnić A później to na sucharkach i activi jechałam. W efekcie schudłam 3 kilo ale już się podpasłam i przybyło półtora bo mi apetyt wrócił. Czytałam zaległości. Astat bardzo mi przykro ale napewno jeszcze zajdziesz w ciążę i będziesz szczęśliwą mamusią. Ola Ty to miałaś dopiero jazdy z tym laboratorium ale grunt że jest ok. I ta twoja sprawa to mi daje do myślenia że może nie do końca trzeba zawsze wierzyć wynikom ale może się mylę. Lucynka Ty to dopiero choróbsko przeszłaś, fajnie że tak szybko doszłaś do siebie i jesteś z nami. Myślę że masz mocny charakter no i tzw. hart ducha który pozwolił twojemu organizmowi tak szybko dojść do siebie. Dziewczyny mam pytanie co do clo który będe brać od września.Czy wy po tym tyjecie, czy wpływa jakoś na samopoczucie? i to samo pytanie w sprawie duphastonu.Pytam bo ja bede do clo brać jakiś gestagen i np. po luteinie co brałam ją kiedyś pół roku tyłam i byłam opuchnięta, ogólnie zle się czułam. I teraz jakby mi moja gin chciała przepisać to wolałabym duphaston, jest droższy ale może on nie bedzie na mnie tak działał. Acha ja mam ma małe endo i będe brać jeszcze jakiś dodadtkowy lek na wzrost. Doczytalam na necie ze clo upośledza endo, działa dobrze na jajniki ale na edno juz nie więc może i dobrze ze będe mieć coś na endo. Chyba to będzie estrofem albo coś podobnego. Brałyście kiedyś taki zestaw? Nie gniewajcie się że zadaje tyle pytań ale chce jak najwięcej wiedzieć. Jeszcze tylko 2 opakowania antyków i zaczynam stymulację i ta wiedza mi pomaga. No ale długi post walnęłam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi hmmm może i zaskoczyłam:) dziś kupię teścik i jutro się okaże rano co tam wyjdzie:) A_psik pogodę mieliśmy piękną:) spaliłam się już pierwszego dnia, ale byłam twarda i kolejne dni też się piekłam:):) jeszcze nigdy w życiu nie byłam tak opalona:) A ostatnie dwa dni faktycznie na zmianę słońce i deszcz... a we wtorek idę do ginka. kazał podlecieć się umówić na usg. i o clo z nim porozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
tak sie zastanwiam czy wyskakuja moje wpisy wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, a czemu mialyby nie wyskakiwac? Co do nospy, to pytaj lekarza. Ja sobie kupilam, w razie czego..i nie wzielam ani jednej tabletki podczas ciazy. Ja to wogole lekow nie bralam w ciazy :), oprocz witamin. Ania, masz racje w tym co piszesz. Ja tez wole duphaston, luteine bralam tylko raz i chodzilam jak balon napelniony woda ;) Nie wezme juz tego leku wiecej. A clo niestety zle wplywa na endo, ja nigdy nic na endo nie bralam, bo niby dobrze roslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
fafforek!!! mam czuja ze "zaskoczylas" :) :) :) ale by byly jaja!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luccyna11
Ale mi sprawiłyscie niespodzianke z tymi ciażami hip hip huura!!!!! Bardzo,bardzo sie ciesze z Waszego szczescia.Dla takich newsow warto życ!!! Jest mi tak miło to czytac ,ze u Was ok.Ten wirus przyplatał sie nie wiadomo skad ponoc kazdy z nas to ma ale gdy organizm osłabiony to wówczas atakuje.Ja dwa tyg.przed tym wirusem dowiedzialam sie o pco wiec moze to mialo jakis wpływ?? Nie mam pojęcia zielonego skąd to sie wzieło.Zaraz wskocze na forum typu wirusowe zapalenie mózgu i poczytam odrobine. Jeszcze raz Wam DZIEWCZYNY dziekuje zamiłe słowa. Pozdrawiam WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Przepraszam że wczoraj tak zniknęłam ale niestety musiałam. Pisałam już o tym wcześniej ale napiszę raz jeszcze - ja biorę clo od stycznia (miałam miesiąc przerwy w kwietniu), brałam od 3 dc przez 5 dni, najpierw po 1 tabletce, w poprzednim miesiacu po 2 tabl a teraz ginek kazał mi brać po pół. Nic z tego nie kumam?! Jeśli chodzi o samopoczucie po clo to rzeczywiście trochę przytyłam ale nie wiem ile bo się nie ważyłam nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia bo ja tak średnio ważę 47 kg no to teraz może 48, ale najgorsze są uderzenia gorąca - normalnie jak u kobiet przy menopauzie, są bardzo męczące bo w sekundzie robi się człowiekowi tak gorąco że najchętniej to by się ze skóry rozebrał :( poza tym to czuję się trochę taka \"spęczniała\" i przez jakieś dwa dni (najprawdopodobniej w okolicach owulacji) mam strasznie napięte i tkliwe podbrzusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja_biedna, to by było dopiero, gdybyś miała rację... ale ja myślę, że to jednak ten stres i urlop:):) się okaże jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko to przeszłaś swoje! Znam te klimaty bo pracuję w służbie zdrowia. Gratuluję samozaparcia i pędu do zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam teścik, przepłaciłam trochę, bo nocna sprzedaż w aptece:) jutro rano Wam napiszę co i jak, a potem spadam na weekend do Skarlandu mojego:) Ja_biedna rozglądaj się :) hehe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
nie przytyłam po clo, ani nie czulam innych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewuszki:) Niestety jedna kreska... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :( W sumie się nie spodziewałam nic innego, ale jakieś rozczarowanie jest... ehh... Spadam na weekend Dziewczyny 😘 😘 😘 A czy lekarz by wypisać clo, musi zrobić jakieś badania?? Bo we wtorek pójdę... Olusi się po tym udało, więc może i mnie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flortynna
witam kobietki , pomóżcie mi :) mam robione badanie hormonów. obraz usg prawidłowy, ale prolaktyna 20,7 -normy do 25, a po obciążeniu ponad 260 i do tego androstendion 3,5 czyli górna granica normy... Testosteron i DHEAs mam w normie, LH I FSH też. Czy mogę mieć PCO ??? dodam,że mam lekki hirsutyzm, parę włosków na brodzie, wąsiki i wokół sutków i mocne owłosione nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki, z tym clo to bardzo obciąża wątrobę, wiec w ulotce napisano aby przebadać sobie wątrobę, niestety wielu lekarzy to ignoruje. Pamiętam jak ja brałam to mi dziewczyny radziły, alby brać olej z wiesiołka - bo clo wysusza śluz a tym samym trudniej o ciążę. Ja brałam oefarol (nie pamiętam jak się to pisze). Ostatnio zaniedbałam branie wiesiolka - jakoś mi wyleciało z głowy. Flortyna w którym dniu cyklu miałaś robione badania i jakie konkretnie są twoje wyniki homonów. Podaj je z normami które masz wypisane na wynikach to dziewczyny na pewno ci zinterpretują fachowo. Przy PCO ważny jest nie tyle poziom LH i FSH , co stosunek jednego hormonu do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przed clo robiłam bilirubine - to coś tam wątrobowego właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 31 ja brałam taki zestaw clo i estrofem i cały czas metformine a od połowy cyklu luteina jeśli chodzi o clo rzeczywiscie źle wpływa na endo -sprawia ze jest za cienkie dlatego clo mozna maxmalnie do 10 cykli robić w całym życiu chociaż moja lekarka powiedziała ze maksymalnie 8 razy ja się po clo źle czułam ale jak brałam od 5 dc; jak brałam od 2 już nie tak źle nie wiem czy to ma wielkie znaczenie- te dni ale ja tak to odczuwałam wiem też ze jeśli clo zadziała tz. nie koniecznie zajdziesz w ciąże ale owulacja bedzie to sa silniejsze bóle przy @ bo sie endometrium złuszcza- to wiem od lekarki bo po 2 potwierdzonych owulacjach po clo zauważyłam właśnie ze bardzo mnie brzuch boli przy @ i zapytałam o to - taka własnie dostałam odpowiedź na mnie clo działa ale niestety mamusia na razie nie jestem i zostały mi tylko 4 cykle :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie! jakis czas temu pisalam Wam, ze jestem zdrowa--tak powiedzial gin. ale znow zaczynam sie denerwowac. okres spoznia sie pare dni. czy czeka mnie znow to samo?! czy mozliwe, ze profesor z Bialegostoku pomylil sie? jak bylam u niego to usg wskazywalo na polowe cyklu. wiec dlaczego nie mam okresu? boje sie, ze to nie koniec koszmaru pt. pco. a moze po prostu schizuje? nic mnie nie boli, brzuch ani piersi. czy znow bede czekac na okres 2-3 m-ce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 82 a miałaś robione hormony? ciąza? przy nie leczonym pco prawdopodobieństwo regularnych @ jest znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam robione hormony i u mnie w miescie gin powiedzial, ze za wysoka prolaktyna i ze nie podoba jej sie stosunek LH do FSH. a prof. z Bialegostoku powiedzial, ze wszystko jest w normie a prolaktyna to czesto wzrasta nawet po stosunku plciowym, w strsie itp. i nie widzial zadnych torbieli na jajnikach. Nie wiem, co myslec. juz swietowalam moje zdrowie . oby okres przyszedl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak dwóch lekarzy ma inne diagnozy to najlepiej jest iść do 3 z ta prolaktyną to raczej prawda ale jak to mozliwe ze z tych samych badń jeden lekarz wyczytał normę a drugi źłe wyniki???? no cóż moze lepiej to sprwdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufalam temu drugiemu, bo to specjalista od leczenia nieplodnosci. coz... czekam na okres. tylko ile tydzien, dwa po terminie? zeby isc do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na twoim miejscu zrobiła powtórke badań żeby zobaczyć jak to wyglada - czy te wyniki maja \"forme stałą\" i poszła jeszcze do innego lekarza żeby zweryfikowac diagnozy.... ja gdybym nie zrobiła powtórki badań nie dowiedziałbym się że jednak fasolka rośnie tylko myślała że się nie udało - bo lab pomylił moje wyniki. Poza tym jak cos wychodzi w wynikach nieciekawie to ja zawsze po jakimś czasie ponawiam badania żeby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
ja tez bym powtórzyla badania, a przede wsz. zrób test ciążowy ja tak bardzo często mam, że blokuje sie psychicznie.... @ nie nadchodzi nie nadchodzi..... jak zrobie test na drugi dzien @ szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×