Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość ja_biedna
sarah 28 a moze jednak? czemu od razu tak pesymistycznie?... no i nie smuc sie zachowaniem sie meza tylko sie ciesz - bo to jednak szczescie miec faceta, ktory tak bardzo chce miec dziecko ze swoja kobieta, zona! no wkoncu i na Ciebie przyjdzie czas i zafasolkujesz! 3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Ola K-P i Ja biedna: Dzieki za slowa wsparcia. Mam nadzieje ze przyjdzie pora i ja tez zafasolkuje, poki co nie robie sobie zludnych nadziei bo przeciez cale leczenie dopiero przede mna. Ale ostro sie za nie zabiore! Od pazdziernika bede chodzila regularnie do lekarza i bede robila wszystko co kaze byleby dac sobie szanse. Jak juz zaczne to leczenie to bede Was informowala co i jak u mnie. A moj maz.... tak, jest cudownym mezczyzna... mowi ze jak bedzie dzidzius to super a jak nie to trudno, najwazniejsze ze sie kochamy. Ale jestem dosc dobrym psychologiem i wiem, ze pragnie tego malenstwa ze wszystkich sil i boje sie ze jesli mi sie nie uda zajsc w ciaze to choc mi tego nie okaze... bedzie bardzo cierpial:( A ja razem z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
SARAH niemartw sie na zapas!!!!!!!Leczenie dopiero przed toba,zobaczysz bedzie dobrze!!!Musisz byc pozytywnie nastawiona!!!!!!!!! Trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!! A poza tym pozdrawiam Wszystkie Babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja wierze, ze wszystkie doczekacie sie bejbika :) ja biedna, Pierniczek..ktos tez kiedys na mnie naskoczyl, jak napisalam, ze ciaza to nie choroba - nie mowilam o problemowej ciazy, tylko swojej. Paradoks, ja bylam w ciazy, ta osoba nie !. Nie kloccie sie, w Polsce ogolnie panuje przekonanie, ze w ciazy kobiety to maja isc na L-4, powinny sie bardzo oszczedzac itp. Jak dla mnie bzdura, nie pisze tego do zadnej z zaciazonych tutaj, ale prawda jest taka..ze pewnie polowa dziewczyn co ida na L-4 w ciazy robia to z lenistwa. I powtorze ciaza to nie choroba, zyje sie normalnie, ja pracowalam, wszedzie chodzilam - do samego konca. Wiem, ze sa ciaze zagrozone, i kazdy moze sie lepiej lub gozej czuc. Ale nie rozgrzebujcie tego, nie ma sensu. Zmykam i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka75
Witam, jestem tu nowa i mam problemy natury hormonalnej (przynajmniej tak przypuszaczm, bo wszystko inne już wykluczone) - i tak w skrócie: długie okresy, raczej nieregularne, potężny łojotok itp. a ostatnio brak okresu (53 dni, a w ciąży nie jestem napewno). Moja ogromna prośba do Was: podajcie mi dobrego endo-gino z woj. Śląskiego, bo nie chcę szukać metodą prób i błędów, tym bardziej, że samopoczucie coraz gorsze, a miejscowi lekarze to jakoś nie potrafią mi nic wybadać, zresztą tylko gdybają, a nie badają. Jeśli nie chciałybyście tak oficjalnie na forum, to proszę na GG 6226791. Muszę konkretnie się za to wziąć. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu pusto?????????????????/ anka ja chodzę do dr Magdaleny Biernat przyjmuje w provicie w Katowicach i prywatnie u siebie w domu w Tychach nie jest endykrynologiem ale jest specjalistka o pcos i ogólnie jest rewelacyjna polecam pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagreg
Hey Dziewczyny!!! Zeczywiscie pustkaaaaaa!!! No i przy okazji nuda....wlasnie wybieram sie na zakupy,moze ktoras sie ze mna wybierze??hihihihiih pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcosowiczka
Hej, dziewczyny witam Was. U mnie dziś 8 dzień wstrętnej, smętnej pogody. Normalnie depresji można dostać. Mam pytanie co duphastonu, mam go przepisanego od 16d.c do 27, czy któraś z Was tak miała? Widzę przeważnie że biorą do 25, przynajmiej tak na necie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pcoswiczko!!słuchaj według mnie zaśmiecasz sobie umysł tym czytaniem kto kiedy i ile brał duphastonu, moge ci powiedzieć tylko że jest to lek którego dawkowanie jest zapisywane bardzo różnie ,nie ma reguły, każda babeczka potrzebuje innej dawki. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_2_0_
cześć dziewczyny, poradźcie mi czego powinnam używać do wypadających włosów,biore Yasminelle i troche wiecej mi ich wypada,z góry dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Witam wszystkie forumowiczki serdecznie:)) No i dzisiaj robilam test rano i... klapa. nic nie wyniknelo jak sie spodziewalam zreszta. Ale wlasnie zaczyna mnie bolec brzuch wiec przynajmniej dobrze ze okres bede miala. Do AGAGREG: No jestem optymistycznie nastawiona bo zaczne leczenie wiec moze beda wieksze szanse. Mam pytanie do Ciebie jako iz tez leczysz sie w Niemczech. Czy za badania musisz placic czy wszystko co do tej pory robilas, pokrywala kasa chorych??? I jeszcze chcialabym wiedziec czy drogie sa leki i zastrzyki ktore dostajesz?? Dzieki z gory za odpowiedz:)) I pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcosowiczka
Patiana dzięki za radę. Magda co do wypadania włosów to mnie po YASMIN też wypadały. Kup sobie jakieś witaminy dla wzmocnienia np. Capivit A+E albo jakieś inne: mogą być ze skrzypem polnym.Co do szamponu to apteczne najlepsze ale też i drogie. Vichy Dercos drogi ale dosyć dobry, są też tańsze dużo tego jest.Acha przypomniałam sobie są jeszcze kapsułki chyba się Revalid nazywają też są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Witajcie dla mnie ten dzień jest wyjatkoway bo własnie dzisiaj i ja zobaczyła 2 KRESECZKI na tescie...... płakałam tak jak bercia jak to zobaczyłam było to o 9 rano do tej pory nie moge w to uwierzyć, jutro ide na bete.... i wszystko sie potwierdzi takze trzymajcie kciukasy za mnie, bo ja nie przesatje o Was mysleć i chciałabym zeby kazda z nas mogła zobaczyc wreszcie swoje wymarzone 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
agnieszka!!!! co za nowinka!!!!! gratuluuuuujeeee!!!! rewelka! coraz nas tu wiecej takich szczesciar :D .... oby wszystkim tutaj sie kiedys udalo! ale zauwazcie ze ten rok jest wyjatkowo "plodny" :) zreszta na ulicach ile widac "brzuszkow"! suppppeeeerrr!!! :) u was tez tak brzydko jak i u mnie? pada i pada! ... ble! usciski dla wsztskich forumowiczek! mam dzisiaj bardzo dobry humorek mimo tej pogody i jestem pelna optymizmu i w ogole wszystko sie u mnie jakos tak uklada po mojej mysli - moje kochanie sie do mnie wkoncu wprowadza,jego gniazdko bedziemy wynajmowac - ale najpierw maly remoncik u mnie, trzeba przygotowac kacik dla malenstwa :) mam coraz wiecej uczniow, niedlugo zaczne nowe studia - i nie mogesie juz doczekac powiem Wam... tak samo zreszta jak naszego Miloszka az sie urodzi - ...no ale jeszcze 3 bite miesiace ...lojjjj!!!... mam nadzieje ze synek nie bedzie bardzo "rozdarty" ;( cmok cmoczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_2_0_
na razie spróbuje brać Belissę,a jak to nie pomoże to wypróbuje Revalid,ten z Vichy trochę za drogi:/ używam szamponu head & shoulders przeciw wypadaniu włosów od paru dni,mam nadzieje ze coś da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka super kurde ze starych forumowiczek( i nawet nowych )to chyba tylko ja zostałam bez brzucha-aha sorki mama Samiego tez no i apsik (tylko czy ona zjuż chce dzidziusia?) nie zmienia to faktu że bardzo się cieszę z Twojego szczęscia :) widzisz wszystkiekie Twoje nerwy i przykrości beda zrekompensowane:):):) gratuluje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
basiamm - i Tobie urosnie "brzuch" - zobaczysz jeszcze bedziesz gruba jak rebeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
dziekuje Wszystkim za życzonka nawet nie wiece jaka poczułam ulgę choc to jeszcze nie na 100% pewne ale jaki mam spokój wewnetrzny i serduszko sie raduje:) U mnie taz pada i strasznie zimno, a wpracy połowa dziewczyn kicha i prycha a jedna na gardlo narzeka az dreszcze przechodza mam nadzieje ze sie nie zaraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcosowiczka
Hej. Dziewczyny mam problem. Moje PCOS było potwierdzone USG, wysokim testosteronem i badaniami hormonalnymi. Tylko właśnie LH, FSH robiłam jak nie miałam @ już parę miesięcy. I właśnie teraz chciałam sobie zrobić te 2 hormony w 3 d.c ale nie wiem czy powinnam bo biorę leki:clo, metforminę i duphaston i się zastanawiam czy te leki nie zafałszują wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
AGNIESZKO! Gratuluje serdecznie i bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo!! Znow optymistycznie powialo.... Dbaj o siebie i snuj plany na to co bedzie za niecale 9 miesiecy:):):) BASIAMM... nie martw sie, ja tez nie mam brzuszka, dzis robilam test bo objawy jakbym miala, ale nic nie wyszlo. No ale popatrz... coraz wiecej zaciazonych babeczek z PCO wiec i na nas przyjdzie kolej, wierze w to!! Buzialki dla wszystkich forumowiczek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, super!!!! Cieszę się razem z Tobą!!!!! Basimm, mi też brzuszka szybko nie wróżę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki ale to już dwa lata i zaczynam tracić nadzieję..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Agnieszko GRATULACJE !!!! 🌼 Basiu no ja juz chce, a co ja mam powiedziec w grudniu miną 3 lata staran !!!!! :( ja tez trace nadzieje ...ale gdzies tam w podsiwadonosci licze na malenki cudzik ;) Papapatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Agnieszko:D:D:D:D:D super🌻 moje gratulacje:) na pewno wszytsko bedzie ok, i widzisz Clo jednak podzialalo:) nie martw sie i dbaj o siebie:d a widzisz mowilam ze moze zmajstrujesz dzidziusia na pogodzenie:D No faktycznie forum chyba przynosi szczescie:D;) hihihi tez mam nadzieje, ze kiedys dolacze do Was-grona brzusiowych mamus:) i mam nadzieje ze nastapi to dosc szybko:P oby oby... No ale na razie cieszmy sie nowymi mamusiami, jak zaczniecie rodzic to ile nowych dzidzusiow przywitamy:) hihihih dziewczyny fluidki wysylac:D migusiem:D Basiamm glowka do gory🌻 tobie tez na pewno sie wkrotce uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
A_psik ty tez sie nie smuc! a moze Ci sie uda juz w tym cyklu?:) Surfitka starala sie 5 lat, niektorzy staraja sie 7 czy nawet 10 lat wiec Dziewczyny nie lamcie sie;) Wszystkie damy rade:D A_psik a robilas jakies badanka? bierzesz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, gratulacje. no i az sie cisnie na usta - a nie mowilam, ze sie uda? Ja wierze, ze uda sie kazdej z was. Zajscie w ciaze przy pco moze nie jest latwe ale jest mozliwe i trzeba w to wierzyc :) Bardzo sie ciesze.:D:D:D:D:D:D Sarah, przykro mi, ze tobie tym razem sie nie powiodlo, a moze jeszcze za wczesnie na test ? Basia, nie wiem jak cie pocieszyc, ale wierze, ze i dla ciebie zaswieci sloneczko 😘 Pierniczek, a ty dopeiro zaczelas staranka, wiec gowa do gory i nie zalamywac sie tu 🌻. Calkiem zdrowe pary czasem staraja sie kilka cykli o potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsik, no wlasnie, nie smuc sie...tylko trzeba dzialac, na serio. Mi pomoglo dopiero leczenie w klinice nieplodnosci, zwykli ginowie nie wiedzieli co ze mna robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×