Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Netta--> ten wyjazd z psem ma być dopiero za rok...teraz szukam informacji bo jak psa trzeba przewozić w bagażowym (a wiem że niektóre państwa tak sobe zyczą) to odpada ale jak moge go Inter City rzucić to spoczko a poza tym na długo planuje wybyć (2 tygodnie) i nie chciałam mamy psem obciązać..a wiem ze znajomi w góry ASTa brali i nie było problemów ale to w słowacji. Emmi--> moje psy też czasami tak siępochowają że nie wiem czy wogóle w domu sa..czaasmi jak za długo cicho lezą to sprawdzam co siedzieje a tu np: mały (ARES) pod stołem spi a stary na balkonie się wygrzewa. A na zatoczce było suuuuper....tylko zazdrościć możecie:) A tak serio to polecam jachty i żeglowanie, ja się zakochałam...klimat super..tylko troszkę zimno i sam pyszczek i ręce sobie opaliłam bo w długich spodniach musiałam siedziec. Ale załoga super, spiewy, grill na marinie na helu i ogólnie miodzio:) A teraz zmeczona spać idę...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona
witam rzeszowianko:) emmi to ze skacze na 2 metry to nic, ale komicznie chwyta sie lapkami z obu stron i tak siedzi na tej framudze przez kilkanascie sekund-wyglada jak taka mala pregowana malpeczka;) pozdrowienia dla wszystkich zwierzakow:) zmykam spac bo sie nosem podpieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ptrzelotem tyle co pomachać bo muszę się uczyć... Królica//:) Miło czytać że było super, ja jachtem jeszcze nigdy nie płynełam :) Najważniejsze to miłe wspomnienia... co doprzewożenia psów pociągiem, to nie wiem jak to jest, ja z Piękną jechałam raz i powiedziedziałam sobie, że nigdy więcej... Gdybym musiała jechać to wykupiłabym miejscówki w całym wagonie, aby moć spokojnie z nimi jechać... zamyslona//:) ale taki mały kotek i na tak wysoko skacze ;) nadzwyczajne :) Netta//:) I jak? kufonik//:) Co tam porabia kociurek? ruminka//:) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) Emmi-----kicia chyba zostanie Niunią....reaguje na to, a nic innego nam do glowy nie przyszlo;-) chyba nawet na kafe jest meski odpowiednik tego imienia......:-P wczoraj naklonila kocura do biegu!!!!ganiala go po calym mieszkaniu, a on udawal ze sie bal ;-) chyb sie poluvbia, tylko sie boje zeby go nie zameczyla, bo on ma juz swoje lata:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik--> nie martw się ze zamęczy kocura, pamiętam jak Aresa do domu przyniosłam (kurcze to już prawie 4 miesiące) i jak zawzięcie ganiał za moim starszym psiakiem...jak się Zuczek (starszy) wkurzył, warknał i pogonił gówniarza to mimo ze większy to do dziś ma respekt :) Zostaw w spokoju, same się najlepiej dogadaja..a co do imienia...całkiem miło Niunia brzmi:) Emmi--> wypoczęłam sobie i teraz baterie naładowane:) A co do pociągów....nie wiem jak to będzie ale się okaze, pewnie psiak zostanie w domu z rodzicami ale jakby co to chciałam sprawdzić. A co u pozostałych kobiet?:> Pozdrowionka od Gosi 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry! Miłego tygodnia wszystkim zwierzolubom życzę!! Ja mam teraz non stop Niuńka, nacieszę się nim na najbliższy czas, choć nie wiem, czy przyjacielem mozna sie w ogóle nacieszyć...Niunidło znalazło nową zabawkę- taką lekka gumową włochatą piłeczke, którą sobie podrzuca, tarza się na niej i sciga ja po domu. Miło popatrzeć na jego beztroskę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, wciąż jeszcze z wyjazdu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki Jejuuuuss ale daja mi w kosc w pracy, udalo mi sie na chwilke wyrwac :) Gratuluje egzaminow zdanych i nadal trzymam kciuki za te, ktore beda :) pisklaczki sa juz opierzone, ale wygladaja koslawo jeszcze, takie kulki.... ale sa sloooooodkie :) Pan Bobek zony jescze miec nie bedzie, ale w razie czego juz jedna pania Bobkowa mam obiecana, wiec jakby co, to bedzie chwila moment Królica >> ehhhh, az sie rozmarzylam...poplywalabym sobie :) super ze sie ubawilas podobno od malpek pochodzimy, wiec ja juz wiem skad ten wstretny nalog sie wzial ;) http://www.nearlygood.com/video/smokeape.html i na dokladke jeszcze jedno (dla tych co licza barany, albo owce) http://www.nearlygood.com/video/sheepcrash.html milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) buziaczki dla wszystkich:) ale mam fatalny nastrój tonie popiszę... Efciak fajnie że zajrzałaś i niapisałaś o ptaszkach:) Jak brat znalazł kanarka to też był dopiero co upierzony i może dlatego że od malego tak pięknie się oswoił... piszecie o małych latających za dużymi,no u mnie podobnie, ja nieraz patrzę na Piękną to zastanawiam się skąd w niej tyle młodzieńczej siły do latania z Urwisią :) Kulfonik//:) A Niunia to istotnie śliczne imię ;) Królica:) ruminka:) gosia8//:) Też serdecznie pozdrawiam i czekam na wiadomości :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o podróżowanie polską koleją to pies musi mieć bilet dla psa (połowa ceny na pociąg osobowy na tej samej trasie), jeśli jest duży musi mieć kaganiec, jeśli mały to też w kieszeni lepiej mieć - my raz mieliśmy dzika awanturę, nawet składaliśmy skargę na konduktorów. My zawsze zabieramy miskę na wodę, recznik do wytarcia łap i jająś zabawkę. Nasza sunia znosi to akurat dobrze, nie cierpi wszelkich autobusów za to, więc ich unikamy. Nie wyobrażam sobie wożenia psa bagażowym - pies jedzie z właścicielem, z pasażerami nigdy nie mieliśmy problemów, sami miłośnicy psów :D. No, nie jest to tak straszne jak się wydaje, i oczywiście przed podróżą trzeba psa porządnie wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) No ja nie mam takich wspaniałych wspomnień z podróży pociągiem, może dlatego, że nie trafiłam na miłośników zwierząt, a w drodze powrotnej siedziałam z Piękną na korytarzu w przejściu miedzy wagonami bo przeszkadzało że pipiskuje :( Była to podróż nad morze. majaja//:) fajnie, że Tobie się udała podróż z psem ;) miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!!!!!! 👄 🌻 Nie było mnie tu dawno, a to za sprawią tego ze nie mialam netu a po drugie sesja :( Ale pocieszam sie tym ze został mi jeszcze jeden egzamin, a z 2 czekam na wyniki.Jeszcze tylko w sobote zaliczam a później to juz będzie czekanie na wyniki. A wy co studiujecie?????? Życzę powodzenie dla wszystkich studentów :P:P Moje zwierzaczki sie mają dobrze:D wszystko po staremu:D Miłego dnia, pozdrawiam wszystkiech bardzo, bardzo gorąca 👄 🌻 🖐️ 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) siemanko !! :) A to niespodzianka :) Przede mną jeszcze 3 molochy do zdania ale po ostatnich wydarzeniach i po dzisiejszej rozmowie z mężem bardzo poważnie zastanawiam się nad kontynuacją wybranych przez siebie studiów, już się nad tym wielokrotnie zastanawiałam, ale co się przekonuję na tak to i tak po jakimś krótkim czasie pojawia się wiele za ,,nie,, Brakuje mi kogoś konkretnego z kim mogłabym porozmawiać o wciaż pojawiających się wątpliwościach i argumentach, których nie umiem pokonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu dotarłam na topik:) U mnie to jest taka karuzela, jak odzipnęłam po sesji to w pracy mam urwanie głowy, dobrze , że przynajmniej zaczynają się wakacje!!!! Emmi🌻 czekam teraz do soboty na wyniki i mam nadzieję, że będzie dobrze , w razie co facet powiedział, że dopyta z tego co było na egzaminie, więc zaliczenie tego wydaje sie nieco ułatwione bo wiadomo co jeszcze powtarzać!!! A jak u Ciebie???? Jak tam wogóle u Was dziewczynki z egzaminami? U mojego psiaka wszystko w porządku, żółwie też sie mają dobrze i czekają na słoneczko aby się trochę powygrzewać na balkonie :) Pozdrawiam i przesyłam 😘 i proszę ucałować ode mnie Gosię 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) hejka:) taka krótka przerwa po obiadku. Jak tam z kleszczami? bo kurcze u moich nie ma tygodnia żeby któraś nie miała :( Jestem specem od wyciągania :O A tak to zwierzaki mają się dobrze :) Madame żółwiczka pare dni pomieszkała w ogrodzie ale że jakoś deszczowo od wczoraj to ją zabrałam, ale chyba jednak wypogodzi się, w nocy coś padało, bo mokro było. Urwisia robi wrażenie jakny przyzwyczaiła się do innych zwierzaków, ale nie wiem czy to nie tylko wspomniane wrażenie;) Miłego dnia życzę:) Tyle chciałam Wam napisać i jak usiadłam to wszystko wyleciało mi z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypogodziło się leje jak z cebra ... :D:D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w koncu sobie nick zarezerwowalam nie napisze duzo bo mam uszkodzona klawiature-zalalam ja herbata jestem ogolnie zalamana,bo mam jutro egzamin ze starozytnej i nic nie umiem... neftis ma ruje jak tam wasze zwierzaki? u mnie swieci slonko pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zwierzaczki czuja sie dobrze, zdalam egzamin i mam jeszcze jeden do zdania a z jednego czekam na wyniki. Pozdrawiam was slonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Miłego i słonecznego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Gdzieś wcięło mój wpis :( No więc teraz tylko słonecznie pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest z tymi wpisami, znikają, pojawiają się, moderatorka się upiła czy jak? Moje psiaki spokojen , sesja do przodu teraz pracy szukam. Kleszczy ostatnio nie znalazłam nowych ale co spacerek sprawdzam. Aresowi sięstrasznie nie podoba nowy kaganiec, tak świruje jak załoze ze mnie szlak czasami trafia bo wogóle nie chce np iśc. Ale się uparłam, albo ON albo JA:) Mało czasu mamostatnio, i wiele spraw na głowie. pozdrawiam kobity was i wasze zwierzaki...papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta, ja świętowałam noc świętojańską....hucznie...bardzo:) A teraz byłam kopać doły i górki na cmentarzu czyli porzadki letnie robić:) Idę pod prysznic.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królica 😘 :) no to jesteś usprawiedliwiona ;) Emmi, Kulfonik, Ruminka, Shirusia, Zamyślona, Majaja i pozostali -----co z wami???? Dziś ja przejmuję pałeczkę od Emmi i stoję na posterunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!;-) niewyspana okropnie jestem...💤 kocica nie daje spac...bawic sie chce o zboczonych porach.... kocury sa chyba mniej energiczne..tylko spia i jedza...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tak malo bywam bo mam sesje dlalej:( jeszcze jeden egzamin mi zostal, a z poprzedniego wyniki beda dopiero 30:( w dodatku mialam zepsuta klawiature-zalalam sobie herbatka;) koty padly mi w tym upale, calymi dniami spia neftis nasiusiala mi wczoraj do wanny;) wakacje zaczna mi sie dopiero 30 ciekawe co ja zrobie z takim nadmiarem wolnego czasu;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilas blad ort. w temacie.
Miniklub- ten wyraz powinien napisany byc lacznie. Podobnie jak minispodnica itp. lacznie piszemy tez wyrazy ze slowami: super- maksi- ekstra- np. supercena, maksidlugosc, ekstrafilm. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśce cieczka się w końcu skończyła. Aczkolwiek jeszcze uważamy jak się jakiś pies zbliża. Od poniedziałku wracam do pracy, Miśka pewnie się zapłacze, nie odstępje mnie na krok. Straszna z niej terrrorystka pieszczochowa, dzień zaczyna się od głaskania jej po brzuszku bo inaczej żyć nie da. I nie ma tak trudnych akrobacji i wspinaczek których nie byłaby w stanie wykonać aby wspąc się na ręce. Co do podróży pociągiem - jeździliśmy parę razy, jest przyzwyczajona i po godzinie zasypia, tyle że nie zawsze akurat koło naszych nóg i tu przydaje się wyrozumiałość pasażerów. Mam pytanko - w kwestii dodatków do mięsa, słyszałam że ryż jest lepszy od kaszy, ale czy to musi być biały czy może być naturalny, czy są jakieś kasze, których psu podawać się nie powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara13
Ja przepraszam, że piszę tutaj ale nigdzie indziej nikt nie potrafi udzielić mi pomocy. Rzecz w tym, że chciałabym odstraszyć koty z podwórka od siadania na moim samochodzie. Nie chodzi mi o jakieś drastyczne metody tylko np. jakiś zapach albo sama nie wiem co... Może ktoś wie co mogłoby pomóc... Z góry dziekuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×