Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Wróciłam na razie, miałam spsuty komputer, trzeba było owirusowić, zdefragmentować , a małżonek bez czasu, ja nawet nie próbuję się na tym znać, marudne zajęcie, i jak słyszę jego joby... U nas w porządku jeszcze się nie rozdwoiłam:D Z Misią jest odwrotnie na zewnątrz jest grzeczna, przychodzi na zawołanie choćby b. dobrze się z kims bawiła, można ją zostawić przed znajomym sklepem, będzie czekać, za to w domu nie można jej samej zostać, bo bałągani, ciągle domaga się zabawy. I żeganam na razie muszę ją wykąpąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️🌻 Emmi:) miło, że Pięknej nic specjalnego się nie stało :) do wesela się zagoi ;). Urwisia jak zje te zapisane zasady to tak jakoś wewnętrznie zrozumie ;) a poważniej to napewno się ich nauczy tylko potrzebuje troszkę czasu :). Myślę, że będzie pojętną uczennicą podobnie jak jej pańcia ;) :). Kubuś zwiedzał swoje knotki, bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej a i generalne porządki też trzeba od czasu do czasu zrobić nawet w maleńkim mieszkanku :). Strona z malarstwem jest, suuuper :):) 🌻 Kurcze wiesz Urwisia to ma chyba coś z Ciebie tak się strasznie złościć jak na troszkę zniknę :P. Czasem muszę poświecić się innym zajęciom niestety :(. Pomyślę o klonowaniu :D tylko jak to zniesie moja rodzina a jak Glucik, kiedy zacznie go miętosić kilka mnie :D, no i zacznę pisać i pisać i nie będzie miejsca dla innych ciekawych wpisów :D Pani_Halinko:) mnie tez czasem śnią się koty, ale nic złego się nie dzieje :) nie ma się, czym przejmować :) Płomień:) pięknie piszesz o Iskierce i nie tylko. Lubię konie, jakoś ciągnie mnie do nich z drugiej strony czuję przed nimi respekt chyba troszkę się ich boję, niewiele miałam bliskich kontaktów z nimi . Konika miałam okazję pogłaskać może pięciokrotnie w życiu. Widywałam częściej tyle, że z daleka :) :( oj, co do \"mądrzejszego gatunku\" to w niektórych przypadkach jest odwrotnie człowiek jest gdzieś na samym dnie a nie zwierzaki. Czy mogę też dostać fotki ? Bardzo proszę :) Ruminka:) kocie mruczenie jest cudowne :) bardzo uspokajające :) szkoda tylko, że nie chcą tego robić na zawołanie a przynajmniej nie wszystkie. Glucik marnie mruczy za to Demolka całkiem, całkiem szczególnie jak ją tato pieści no i jak sama tych pieszczot chce. Biedny Niunuek. Zwierzaki naogół boją się weterynarza, ale czasem trzeba przeżyć takie spotkanie, ja mam podobnie z dentystą :P :) Diarra :) współczuję kupkowych zapachów, ale wiele psów tak ma, muszą mieć swój zapach i mają w nosie ludzkie organy powonienia ;):). Koty zresztą mają podobnie tyle tylko, że tarzają się w piasku lub suchej ziemi. Filemon wlazła któregoś razu pod samochód i utytłała się w smarze, wykąpałam ją a ta poszła i wyturlała się w świeżo przekopanej oraz zagrabionej grządce babci. Była bardziej brudna niż przed kąpielą :). Diara jest mądrą pieską i pewnie chciała pomóc pranie powiesić, dziurę zacerować. Dobre wychowanie wymaga żeby przyszek chusteczką wytrzeć a nie łapką :) Efciak :) może piórek na pierzynkę wystarczy :P żartuję, dużo pewnie pracy przy tylu ptaszkach. Bobek jest ślicznym, szynszylkiem ale jak kurką zostanie to będzie miał wielu kumpli do zabawy :) majaja :) oj czasem komputer bywa delikatnie mówiąc denerwujący, ale częściej potrzebny, więc łagodnie go traktuję :). Misia najwyraźniej lubi towarzystwo i z nudów przychodzą jej psikusy do łebka :). Glut chyba czytał topik zaczyna dobierać się do mojej stopy a ja mam łaskotki :D zaraz będzie fruwał niczym Filemon :D. Wtyka łepek do kapcia od strony paluchów, ale się nie mieści :D, łapie ząbkami za palucha naszęście delikatniej od Filemona i tylko łaskocze :D. Pobiegł do łazienki, wraca, korek od umywalki ukradł, niech się pobawi ja mam spokój :D. Wiertoli się dzisiaj niczym wesz na grzebieniu, na dworek i zpowrotem a ja biegam po schodach i drzwi za nim zamykam, może myśli, że jestem za gruba :D:D i to jest forma odchudzania hmmmmmm... ja mu dam odchudzać podstępem mamusię :D Kończę na dziś, bo rzeczywiście całą stronę zajmę :) pozdrowienia dla wszystkich i pieszczotki też i dużo 🌻 👄 do zobaczyska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....może wreszcie coś napisze. Felix ma 18m-cy-wygląda na dużo mniej, jest meeega czarny i ....jedyny :) ale co zrobił....: zazwyczaj śpię z miśkiem :D wiem, mam 21 lat, ale on sobie po prostu z sentymentu siedzi koło mnie hihi ,rano się budze to po 5ciu minutach go gdzies w nogach znajduję....ale szukam szukam i nic. pościeliłam łóżko i wołam :Gdzie jest ten cholerny misiek?!! a wtedy Felix nie wiem skąd się zwleka i w pyszczku mi go przynosi :) :) :) moje czarne kochanie. albo jak idę na śmietnik to idzie ze mną, idę do szkoły - odprowadza mnie do końca osiedla.... sąsiadka sie zali, że na jej kanarka poluje.... bo go wystawia w klatce na baklon, a ten swoim śpiewem kusi mi kota, kot włazi jej potem do domu i afera jest :) ale się rozpisałam! Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....może wreszcie coś napisze. Felix ma 18m-cy-wygląda na dużo mniej, jest meeega czarny i ....jedyny ale co zrobił....: zazwyczaj śpię z miśkiem wiem, mam 21 lat, ale on sobie po prostu z sentymentu siedzi koło mnie hihi ,rano się budze to po 5ciu minutach go gdzies w nogach znajduję....ale szukam szukam i nic. pościeliłam łóżko i wołam :Gdzie jest ten cholerny misiek? a wtedy Felix nie wiem skąd się zwleka i w pyszczku mi go przynosi moje czarne kochanie. albo jak idę na śmietnik to idzie ze mną, idę do szkoły - odprowadza mnie do końca osiedla.... sąsiadka sie zali, że na jej kanarka poluje.... bo go wystawia w klatce na baklon, a ten swoim śpiewem kusi mi kota, kot włazi jej potem do domu i afera jest ale się rozpisałam! Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Mam swinkę morską (trojkolorowa z dlugim wlosiem). Jest strasznie szalooona!:D Wydaje jej sie ze jest psem-kretem-krolikiem w jednej osobie;) ale przez to jest strasznie kochana i zabawna:) Mam pytanie do posiadaczy świnek: Czy ma ktos z was może szelki dla świnki? Wiecie, smycz z szeleczkami na lapki:) Widzialam to juz w zoologicznym (ok.13zl.) i ciekawa jestem czy duzo osob to ma?;) Czy swinki lubia wychodzic na spacery po trawce? Chaialam juz ja wypuscic na chwilke na trawe kolo domu, ale wiem, ze sama bym jej chyba nie upilnowala i moglaby uciec skubana:P Z gory dzieki za odpowiedzi:) Czekam z niecierpliwoscia:D pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Efciak - cieszę się, że się odezwałaś! A Bobek w hernbacie przypomniał mi Susła z Alicji w Krainie Czarów :-) Diarra - ach te upodobania do zapachów..! Mieliśmy kiedyś psa, który po każdej kąpieli szukał czegoś wonnego, żebu się \"zdezynfekować\". I z reguły znajdywał... Emmi - zgadzam się, że psy potrafią mówić, jak najbardziej, ale Urwiska pewnie ma specjalne po temu zdolności :-) Pozdrawiam mocno! Majaja - cześć - nadal trzymam kciuki za pomyśle rozdwojenie!! Futrzaki - no i patrz, nawet w mruczeniu faworyzowani są faceci...a kto zwykle w domu daje jeść?! Ach, sprawiedliwość... Millka - no to Felix przysparza Ci niezłych wrażeń (albo sąsiadce), poskrob go za uszkiem ode mnie! Zabawna - witam! Co do smyczy - Emmi niedawno się przymierzała, żeby kupić Kubusiowi, o ile pamiętam jakoś nie dał się przekonać ;-) ALe na pewno Emmi udzieli wszelkich informacji No, tyle na dziś, uciekam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, miałam problemy z netem i jak drugi raz wrzucałam posta to mi opera nie pokazała, ze już jeden mój jest ....ups sorki :) A Felix wybył gdzies na pole [wiem wiem, u Was się takl nie mówi, ale w moim mieście zamiast na dwór mówimy na pole :D ] bo mieszkam na parterze i kot robi co chce, bo wyłazi balkonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) dzisiaj tak później. Bardzo proszę o trzymanie jutro za mnie kciuków :) zabawna//:) Witam:) Byłam bliska kupienia smyczy czy szelek Kubie (świnka morska) ale zrezygnowałam, świnki mają raczej krótkie nóżki i nie widzę ich w roli spacerowiczów. Ale Kuba I rewelacyjnie oswojony, chodził przy nodze, ale krótko i padał zmęczony. Wypuszczałam go na ogród i raczej mało ruchliwy był, owszem przeszedł się pare metrów ale na tym koniec :) majaja//:) O mamy mężów z podobnym podejściem do kompa :D Ja też się nie dotykam, potem byłoby na mnie ;) Urwisia też ma przebłyski wielkiej kultury, byliśmy u weta to ślicznie siedziała i nie dała się sprowokować innemu psu. Zachowała się jak szkolony pies, ale na ogół zapomina o tym, że jest damą. futrzaki//:D:D Masz rację, Urwisia ma coś ze mnie :) Też okropnie Wam przynudzam i marudzę :D:D Coś w tym jest :D Upierdliwie z nas strorzenia ;) MILLKA//:) A tam będziesz przejmowała się miśkiem :) Upodobania i nawyki rzecz własna :) Ale jak Feliks się nauczył! :) Ja tam moje proszę aby coś przyniosły to zapomnij... głuche i ślepe. Nie przejmuj się powtórzeniami, często tak jest :) ruminka//:) Zachwycam się jej gadaniem, ale dlatego, że poraz pierwszy z czymś takim się zetknęłam :) Płomień//:) Mam pytanie, możesz rozwinąć temat mowy koni? Psy szczekają, koty mrauczą a czy konie w kontaktach z ludźmi rozmawiają? pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) wszystkich Dzisiaj tylko machanko 🖐️ 🖐️ i dla właścicielek dużo 🌻 🌻 👄 a dla pupilków cała masa pieszczotek oczywiście jak lubią :) narazie 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja wysłałam Wam e-maila z \"listami\" i się nie podpisałam przepraszam, jeśli dojdzie będzie ode mnie :) {kwiat] 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMI Kurcze, myslalam ze to bedzie fajna \"zabawka\" dla mojego kwika... Moja jak ja puszcze np. na korytarz zeby pobiegala, to tupie glosno jak czlowiek:D lata non stop, nie moze przestac;) Zawsze mam pozniej problemy ze zlapaniem jej, ale w koncu nauczyla sie stawac w jednym miejscu na korytarzu i tam ja lapie:) Zobacze jeszcze...moze kiedys kupie jej smycz a jak nie bedzie chciala w niej chodzic to trudno;) to znowu nie taki majatek:P Pozdrawiam! i dzieki za odp. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi---trzymam kciuki za ciebie 🌻 Pozdrawiam wszystkie zwierzoluby 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Miło przywitać Was w taki ładny dzień, mam nadzieję, że nie tylko u mnie świeci słonko! Emmi - trzymam kciuki, trzymam, jak najbardziej!!! Urwiska musi mieć niezły temperament - odnośnie tego jej \"gadania\", Niunidło owszem poszczekuje, jak czegoś chce, ale dopiero wtedy, gdy inne środki wyrazu (postawa, merdanie, nukanie...) zawodzą. Zeby tak rozprawiać, to raczej nie... :-) Milka - no wreszcie jeden forumowy kot, który nie boi się wychodzić poza balkon! Drapanko za uszami - nadal aktualne! Futrzaki - dzięki za maila, dobrze że napisałaś, że to od Ciebie, bo już się zastanawiałam, od kogo ;-) Zabawna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - znowu tak tylko na chwilkę? Nie zauważyłam Cię wcześniej, więc teraz machcam i życzę miłego dnia! A gdzie szanowna reszta?!? Ma zamiar się odezwać? Przygnieciona obowiązkami, czy może ostatnie dni sierpniowego słonka wyciągnęły Was na dwór? Emmi, może i tu powinnaś postraszyć bakcylem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwiastek maly z reszty, czyli ja przygnieciony obowiazkami. ;) ale dzielnie trzymam sie :) pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oczywiście że podrapałam go za uszami :) zresztą robię to co chwila, nawet mu pozwalam sie gryźć- w końcu musi na kims trenować żeby dać na polu popalić innym kocurom :) Felix nie boi się wychodzic z domu, jak tylko chce, to staje koło balkonu,miauczy i czeka aż go ktoś wypuści- z powrotem to samo. Właśnie wróciłam z zakupów kocich- musiałam mu kupić obroże przeciw pchłom i kleszczom....fuj, ta poprzednia tak nie śmierdziała!! nie widziałam jeszcze swinki w szelkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) :) Ruminko :) jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D ja miałam tak wczoraj z tym podpisem :D i nie tylko Emmi :) czy mogę już puścić kciuki, bo ciężko z zaciśniętymi pisać :D ;) a tak wogóle to, za co je trzymam ? Jeśli listy się podobały to mam jeszcze coś zabawnego tym razem będzie też śliczny koteczek ;) www.animacje_flash.ncpl/af/dino.php 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ze mnie nie było tak dawno. 🌻Niestety jestem juz po urlopie , popołudniami remont i wieczorami nie mam już na nic siły. Moja sunia jest zdezorientowana , a cgyba najwięcej tym, ze nie mam czasu dla niej . No i pewnie dlatego ostatnio srewowała mi tyle niespodzianek g... Dzisiaj jest bardzo grzeczna, mruga oczkami zalotnie i nie popuściła mi i raz musiałam ją wziąć na kolanka , a waży jakieś 20 kg a może i więcej i ledwo sie mieści . Ale jej to nie przeszkadza , dla niej ważne jest to , że wlazła na mnie i dostanie trochę pieszczot i całusków. :) Przesyłam wam również buziaczki . Widze, że powieksza się krąg miłośników zwierzatek - to super. żeby nikogo nie pominąc , rzucam ogólne Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziękuję pięknie za trzymanie kciuków, sprawa dotyczyła pracy, ale na odpowiedź muszę poczekać, niemniej jednak będę szukać dalej bo wiadomo jak to bywa, niby wszystko fajnie, a potem nic z tego nie wychodzi. Diarra//:) siemanko! :) Współczuję Ci tego urwania głowy, ale jak ładnie będziesz miała po remoncie :) futrzaki//:) filmik w dechę :D Możesz do mnie jeszcze raz wysłać :O bo poszło nie rozpoznane z innymi zbędnymi ... MILLKA//:) Wysterylizowałaś go? Felix odważny, że wypuszcza się sam w nieznane :) Efciak//:) uśmiechy i dla Ciebie :) :) Super że zaglądasz i dajesz znać o sobie :) ruminka//:) Masz rację, że chyba postraszę bakcylem komputerowym jak inni się nie odezwą :D A Urwisia gada ciągle, dzisiaj była z synem u mojego taty, a on chciał zdrzemnąć się w południe, to nie dała mu, bo kto to słyszał spać w dzień ! I gadała mu nad głową :D:D Zły był ... ale sam chciał pare dni temu posłuchać jak gada, bo też nigdy nie słyszał :) To to miał okazję ;) Netta//:) I ja Cię serdecznie pozdrawiam :) I trzymaj się w tym kołowrotku w pracy :) zabawna//:) Ile ma Twój prosiaczek? Może on z tych biegających :) Ale wątpię, chociaż Kubuś jak był młody to pomimo, że świnki widać z wiekiem mają lęk wysokości, ten śmigał i takie akrobacje robił że aż się bałam, takie susy z ręki robił i skoki wyczynił jak nie świnka :) Pozdrawiam wszsytkich i buziaki ślę 👄 i głasku głasku dla pupilków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMI Moj swiniur ma ponad pol roku, mam ja ok.3 miesiecy:) raz juz sama zeskoczyla z lozka, dobrze ze ja zlapalam nad sama ziemia!!;) naprawde...skacze jak krolik, biega, nigdy jej dosc...Moze na starosc jej przejdzie, ale teraz jest strasznie nieokrzesana:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz stary pies też umiał gadać, to naprwdę coś przezabawnego, a nawet śpiewać, wystarczyło zacząć a dalej szła prawdziwa aria. Dlatego mama podejrzewała, że może być pół wilkiem. Poza tym jak się go spytało co chce to prowadził (brał zębami za rękę) i pokazywał np. drzwi lub pustą miskę na wodę. Miśka taka mądra niestety nie jest, siądze patrzy smutnymi oczkami i zgaduj o co jej chodzi. Ostatnio nabrała manii zakopywania różnych dziwnych rzeczy na posłąniu, a jak nie ma dostępu do posłania (za karę jest zamknięta w przedpokoju) to chociąż swoim ręcznikiem przykryje. Ostatnio tak potraktowała miskę z żarciem po prostu zawinęła ją w swój ręcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pourlopowo!! D kocica urosla niesamowicie!! az jej nie poznalam, grubas sie zrobila niesamowity. ale tez zamiast dac sie wychowywac staremu kocurowi to jeszcze bardziej sie rozbestwilaaa1!!Kocura owinela sobie wokol pazura, bo mu glowe wylizuje od czasu do czasu...;-P a w domu....budzi mnie o 4 rani i kaze sie ze soba bawic, misia mi przynosi. a jak udaje ze nie slysze to leje mnie po twarzy.dzisiaj przeszla sama siebie!! musialam dac klap[sa i byc nieprzyjemna.... obrazila sie na mmie. mam straszne zaleglosci w czytaniu..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Diarra :) miśki ekstra tylko te z piramidki dupki sobie mocno potłuką :D :D :D a pani misiowej wałka brakuje miś inaczej by skakał :D :D :D Psie maślane oczka działają niezawodnie przynajmniej na mnie i wtedy nie mam serca psu odmówić pieszczotek u Ciebie chyba też tak jest :) Emmi :) gratulacje będą później żeby nie zapeszyć i nadal kciuki trzymam :) Demolkę i Glutka pogłaskałam bardzo Ci dziękują miał.. miał... miaaaaaaaał... :) ;) zabawna :) fajny Twój świnek-króliczek wesoło masz z takim ruchliwym stworzonkiem :) majaja :) psia gadatliwość jest interesująca nie miałam okazji takiego poznać a bardzo jestem ciekawa jak to brzmi ?? Misia chowa na później lub boi się ze ktoś lub coś zabierze jej skarby :) Dianica robiła odwrotnie odkopywała szczegółnie moje cebulki kwiatków. Ostatni rok jej zycia obfitował w różne doły i dołki, wcześniej tyle nie kopała tylko tak od czasu do czasu :) kulfonik :) małe kotki szybciutko rosną troszkę szkoda :) Glut o 4 na dworek chce ale nie leje mnie tylko maca lub nos zatyka :D Dobrze mieć takiego owiniętego :D panie górą :) :D Gluck wylizywał Kłopotkowi uszy. Kłopotka siostra przyniosła do domu jasiś miesiąc po Gluciku, był troszką mniejszy od Glutka. Demolka go nie polubiła furczała i burczała, z Glutkiem się bawiła a Kłopotka jakoś nie chciała. Wracam do uszu. Glut łapał Kłopotka łapkami za szyjkę i pucował mu uszka w środku. Robił to bardzo zawzięcie, gdy mały chcial uciekać Glutek trzymał mocniej i szbciej lizał. Komicznie to wyglądało a czasem nawet niebezpiecznie bo Kłopotek zaczynał piszczeć i baliśmy się że Glut go udusi. 🖐️ 🌻 👄 i pieszczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×