Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Magan Jot - ja mieszkam po drugiej stronie ulicy od lasku, samym jego końcu koło cmentarza włoskiego :) Miska po sterylizacji, zniosła to lepiej niz my juz tego samego dnia próbowała łazić i nawet co lepsze chrupki troche jadła, teraz juz biega normalnie, tylko klosz musi nosic do zdjęcia szwów czyli po świętach, wczoraj się rzuciła na owczarka niemieckiego bo próbował ja powąchać zbyt nachalnie, taka groxna mam sukę :) Szpital mam więc w domu, mąż przeziębiony, dziecko gorączkuje - zęby albo inie :(, pies z abażurem na głowie, aja mam ochote iść w pi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U mnie po staremu, pisze prace licencjacka. Axel czuje sie swietnie. My powoli dojrzewamy do nowego psiaczka. na razie mamy tylko problem z wyborem rasy a raczej z wyborem pomiedzy wyzlem munsterlandzkim a springer spanielem i na razie nie mozemy podjac decyzji nawet nie wiemy jaka plec szczeniaczka ma byc. Mama chce sunie a tata nawet nie chce myslec o suniach, tata chce tylko psa. Trzymajcie sie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//ooo??? cieszę się, że już lepiej... bo skoro myślicie o szczeniaczku, to te najgorsze chwile za Wami. Co oczywiście nie znaczy, że się nie pamięta. Myslę, że tak jest najlepiej, tyle tych uszatych i ogoniastych czeka na kochający dom... bardzo się cieszę 👄 majaja//:) oj... zdrówka życzę. Magiczne buziaki ślę 👄👄 futrzaki//:D:D ,,moja spółka,, :D no ... niby tak... :D Netta//:) Jak z Twoim zdrowiem? anuśk_a//:) dla Ciebie też te magiczne 👄👄 teraz my//:) No to ja też, pod ten Twój urlop ;) hurrrrrrrrrrrrrra !! :D Gosia8//:) Hejka fajnie, że zajrzałaś :) Mam nadzieję, że pobędizesz trochę z nami i popiszesz. A w ogóle kochani to jakoś tak pustawo się ostatnio zrobiło... jako że moje samopoczucie zmienne jest i ostatnio nie najlepsze to może już teraz złożę życzenia świąteczne, aby wszystkim i ich pupilom dobrze się wiodło i zdrowie było... i radość... i co sobie kto życzy 👄 a tu taka świateczna historyjka ... http://www.100lat.pl/kartki/wielkanocne/twardziele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam nareszcie normalną pracę.Jutro idę po skierowania na badania i jak wszystko dobrze pójdzie to niedługo zaczynam:):) 🌼🌼Wszystkim życzę pogodnych,wiosennych smacznych i mokrych lub nie jak kto woli świąt Wielkanocnych🌼🌼 Emmi-świetna kartka:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem w końcu:) przeżyłąm jakośten czas baaaardzo wzmożonej pracy intelektualnej:) Akcja Charytatywna zakończona, w pracy projekty też, teraz moge na spokojnie brać sie za porządki świąteczne i spać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Pięknych, spokojnych Świąt, miłych dla serca i ciała :-) Tulipanna -❤️ dziękuję ślicznie za kartkę! Wszystkiego dobrego życzę! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 We Wrocławiu nadal wiosna raczej się dobiero powoli skrada pod okna, choć w przydomowych (podbalkonowych) ogródkach tu i ówdzie widać kwiatki. Mało tego jednak...I na spacerki ze Szpaczynką pogoda taka w kratkę, ale dzielnie chodzimy, mimo zimna i wiatru, tylko mocny deszcz nas odstrzasza A na Święta zapowiadają nam niestety obfite polewanie... Niunidło posiwiało chyba jesczze bardziej, niestety lat mu przybywa...Pełne jest jeszcze wigoru, co prawda i to cieszy :-) ALe Szpaczka jakby nie zauważa, cóż nie jest mu pewnie wdzięczny za detronizację...Ale też nie jest wrogo nastawiony, czekamy więc, co będize, kiedy Szpaczek zacznie go zaczepiać :-) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej!!!! wrocilam!!:-D jestem po mega egzaminie i zaczynam zyc!!:-) kocica w swietnej formie urosla niesamowicie, zrobila sie tlusciutka, ale charakter sie nie zmienil...... ostatnio zaatakowala weta, bo smial jej pazury obcinac :-P jest wysterylizowana, oczywiscie zdjela sobie szwy sama, nie pomoglo ubranko ani kolnierz, jakos sie z tego zawsze wyplatywala...ale sie zagoilo i na szczescie nie bylo powiklan:-) uciekam nadrabiac zaleglosci w pracy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Emmi 🌻 tulipana 🌻 śliczne kartki :) Nie wiem czy uda mi się wpaść przed świętami, więc życzę wszystkim 🌻 ;) zdrowych, szczęśliwych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz my
Witam Gorąco 🖐️ Właśnie od dziś zaczęłam urlop (szkoda, że tylko tydzień). Moje koty dostały akurat przed chwilą "głupawki", tzn. Gacek dostał i gania Elkę po całej chacie. Ona ucieka albo warczy na niego albo się zaczynają tarzać po podłodze wydając dzikie odgłosy. Pewnie jak skończę pisać to pójdę pozbierać kępki sierści z podłogi. Wymyśliłam, że na święta pojedziemy do moich rodziców. Tylko muszę zabrać ze soba koty, bo nie ma kto się nimi zaopiekować podczas naszej nieobecności. Aż się boję co to się będzie działo... i czy mamie nie nabroją i też czy będą się ładnie załatwiać do kuwety w nowym miejscu? Może macie jakieś doświadczenie to podpowiedzie coś. Samą podróżą się nie martwię, bo to tylko jakieś 20-30 minut jazdy autem. Ale co będzie potem?! Pozdrawiam, całuje, ściskam i miziam zwierzaki Wasze 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mało mnie tu, ale to nie znaczy, że o Was nie pamiętam. Emmi, Futrzaki dzięki ❤️ A Święta tuż, tuż i choć deszcz i grad, ja życzę wszystkim słoneczka tego prawdziwego i tego w sercu, obyście te Święta spędzili radośnie i wesoło. Buziaki i ekstra głaskanko dla futrzastych !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Świąteczne życzenia przesyłam Wam razem z Kają www.kaja20.pupile.com 🌻 Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt .... Oby ciepło rodzinnych domów w te Święta wszytskim nam dało siłę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktos zna moze strone,na ktorej beda w obszerny i wyczerpujacy sposob opisane sposoby zywienia krolikow miniaturek? bylabym wdzieczna za linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz my
Niech króliczek przyniesie Wam w prezencie to czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale nich będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć... 🌻 Z okazji Świąt Wielkanocnych Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia, oraz Wszelkiej Pomyślności składam ja, Gacuś i Ela :D 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zycze Wam wesoluych swiat,spokojnych, spedzonych w gronie najblizszych i ze zwierzetami u boku. Smacznego Jajka i mokrego dyngusa zyczy Aga z cala ferajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz my
Witam 🖐️ ooo widzę, że puściutko się tu zrobiło ostatnimi czasy :( Pewnie wszyscy zajęci świątecznymi przygotowaniami, a więc i ja zmykam, ale jeszcze raz WESOłYCH śWIąT Wszystkim życzę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!!!! wszyustkiego naj,naj nieprzyzwoitego obzarstwa, i siwetego spokoju:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zwierzaki jakoś radzą sobie w święta...trochę może samotnie się czują, ale ogólnie dobrze. Pomimo gaśnięcia kolejnego światełka, to jest spkojnie. Madame żółwiczka obudziła się i zaczyna domagać się wypuszczenia do letniego wybiegu. Kuba pozostawiony wczoraj nieopacznie na pare godzin bez odpowiedniego ekwipunku żywieniowego od rana podkreśla swoje oburzenie i jak bardzo jest obrażony, czyli dzika świnka ;) A taki sajgon zrobił w klatce aby podkreślić swoje odczucia, że od rana pucowanie klateczki było. Teraz niby lepiej, zapomina, że pandzi nie lubi, ale jeszcze stroszy się ;) Pipka jak popsikałam wodą to nawet się nie obudził :O to się nazywa zdrowy sen. wesołego i mokrego dnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas obeszło się bez podlewania, pogoda dopisała a ja jestem prawie rozpuknięta :) pozdrawiam 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zyczę wszystkiego najlepszego po Świętach.:) Polecam stronkę http://www.bocian.vj.pl/ dla miłośnków ptaków. Kamera internetowa w gnieźdxie bocianim. Na modrzewiu na wprost mojego stanowiska komputerowego /2m od okna/ szpaki zakładają gniazda, na dwóch poziomach. Po prostu budki lęgowe są powieszone jedna pod drugą w odległości 20 cm. Zanosi się na interesujące obserwacje, byleby tylko modrzew nie wypuścił zbyt wcześnie igieł, bo podgląd może być utrudniony :) U zwierzaków wszystko dobrze. Znajomi byli zszkokowani, jak wspaniale wyglada Bolek. Jak widzi się psa na codzień, to poprawa wyglądu aż tak nie rzuca się w oczy. Ale to prawda, ma piękne futro, błyszczące i puszyste, ale martwię się, że jak przyjdą upały może mu być za goroąco, a przeciez ma słabiutkie serce :( i będzie się męczył, gdy będzie zbyt gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!! :) tulipanna//:) Czy nadal mieszka z Wami, a raczej z ptaszkami ta wiewiórka? Bo ja się dowiedziałam, że ona zamieszkała prawdopodobnie z wielkiego zamiłowania do ptasich jaj i piskląt :O ruminka//:) Jak o ptaszkach to proszę ucałować ode mnie Szpaczynę :) 👄 Gosia//:) ale się rozpisałaś... ;) futrzaki//:) Ja oblewam zwierzaki co roku i nie patrzę czy im się o podoba czy nie, w końcu to lany poniedziałek :) kulfonik//:)!!!! gdzie byłaś i co porabiałaś kiedy tu Cię nie było ? teraz my//:) shirusia//:) frostka//:) witaj... no tu są współlokatorzy króliczków, ale nie wiem gdzie się podziali... Płomień//:) axxk//:) anuśk_a//:) majaja//:) a gdzie pozostałe osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, wiewiórka juz tam nie mieszka, ale spiżarnia pełna, narazie nie widzę, żeby w tamtej budce ptaszki zakładały gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanna//:) Po sąsiedzku mieszka para sroczek, trochę drażniący jest ich skrzek ale co tam :) uwielbiam patrzeć z okna jak spacerują po ogrodzie i przynajmniej one żywo intersują się moimi zmianami w ogródku :D prawdopodobnie poprawiają gniazdo i mam pytanie. Obok rośnie modrzew i sporo gałązek jest wszędzie, ale czy mam, bądź jestem w stanie dorzucić im jakiegoś budulca, czy nic nie robić, one same sobie poradzą? Na pytanie, a jak radziły sobie do tej pory, odpowiadam, że terytorium naturalne im diametralnie się skurczyło, bo budowę mamy niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nudy.Swieta uplynely leniwie,spiaca i jedzaco. Bociek jest fajny.A jakby ktos chcial to pod tym linkiem- http://www.infotecbusinesssystems.com/wildlife/ jest kamera w gniezdzie orla,tez fajna. Poniedzialek uplynal sucho,udalo mi sie bo na spacerze w parku kilku wyrostkow biegala z wiadrami,ale za nimi biegala tez policja wiec sie udalo przejsc sucho:) Kupilam Czarnuli szelki-przy zakladaniu jest troszke problemow ale spacer po balkonie juz zaliczony.Kicia nie daje sobie ich zalozyc zadnym sposobem i za zadne skarby. Dawno nie pisalam o szczurciach-u nich wszystko dobrze,jedza spia i gryza sie;) Pozdrawiam wszystkich i glaski dla zwierzakow🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emmi :) poradzą sobie z pewnością. Ja nie próbuję w takie rzeczy ingerować. Jeżeli już to tak, jak w przypadku piętrowych budek lęgowych. Raczej ciekawość, jak to będzie, gdy dwie rodziny będą mieszkały jak w bloku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam sobie \"Fakt\" i znalazłam artuykuł o 7-letnim psie, którego jakiś bydlak zamęczył na śmierć. Co gorsza, w gazecie oprócz artykułu było również zdjęcie tej psiny. Boże drogi... płakałam całą drogę jadąc do pracy. Jak można tak potraktować bezbronne zwierzę, które kocha właściciela całym swoim psim sercem??? Jak można takiego drania, który robi coś takiego nazywać człowiekiem? Dlaczego, do cholery, są tak niskie kary za znęcanie się nad zwierzętami? Łzy mi jeszcze stoją w oczach, kiedy pomyślę o naszej (tzn. mojego chłopaka i mojej psinie) - ukochana i pieszczona przez nas oboje. Ona ma szczęście, bo trafiłą na właścicieli, którzy o nią dbają, karmią ją najlepszymi kąskami, a kiedy tylko wydaje nam się, że pies jest osowiały albo nos ma ciepły i suchy, od razu zaczynają się nerwy: Boże, ona jest chora! A może zjadła coś z ziemi co jej zaszkodziło? Dlaczego jedne psy mają szczęście mieć kochającego Pana, a niektóre są katowane na śmierć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×