Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Kochani! Ponieważ mogę nie mieć okazji później (wyjazd na Święta) chciałabym już teraz złożyć Wan najserdeczniejsze życzenia pięknych, wolnych od stresów i problemów Świąt, góry fajnych prezencików pod choinką, a na Noay Rok - życzenia tego, co dobre dla Was i dla Waszych pupilów!!!! Postaram się później napisać, jak Niunidło zniosło przez dni kilka mojego Małego Szpaczka (no, detronizacja na własnym terenie - to pewnie dla Niuńka przeżycie niezbyt miłe...), poki co - pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axx
witam tak szybciutko. weekend miałam straszny zabiegany od rana don nocy, a le juz po akcji teraz tylko rozwieźć 300 paczek... do ślubu coraz bliżej to juz w ten piatek a ja niemam czasu nawet pomyslec o nim. no coż ... juz 3 noce niespałam bo niemam na to czasu, po nocach pisze projekty.... wiec widzicie ze naserio niemam kiedy napisac nic sensownego. obiecuje poprawe od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axx
witam tak szybciutko. weekend miałam straszny zabiegany od rana don nocy, a le juz po akcji teraz tylko rozwieźć 300 paczek... do ślubu coraz bliżej to juz w ten piatek a ja niemam czasu nawet pomyslec o nim. no coż ... juz 3 noce niespałam bo niemam na to czasu, po nocach pisze projekty.... wiec widzicie ze naserio niemam kiedy napisac nic sensownego. obiecuje poprawe od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to byłam ja oczywiscie buziaki dla wszystkich i drapanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axxk👄👄👄 GRATULACJE!!!! I bardzo dużo szczęścia !!!! ❤️ Miło, że zajrzały osoby dawno nie zaglądające Ruminko, Efciak 👄👄 Też jestem zagoniona, w dodatku siadł mi kręgosłup od przepracowania. U moich zwierzaków wszystko w porządku. Niedługo czeka je kąpanko, oczywiście nie dotyczy to Baltazara. A tak w ogóleto nie wiem, jak z choinką i z Baltazarem. W ubiegłym roku bał się Sary to nie podchodził to choinki, która była obok jej posłania. W tym roku może być inaczej i jakoś trzeba będzie to rozwiązać. Pozdrowionka i żeby wszystkie sprawy przedświąteczne i inne układały się Wam jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich do 4 siedziałam na kompie i dzisiaj znowu zaczynam tak dzien, ale mam nadzieje ze od jutra bedzie luźniej Wygłasiajcie zwierzaczki odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ Chicialabym zlozyc Wam swiateczne zyczenia.Niech te swieta beda radosne,zdrowe,sniezne lub nie-jak kto woli.Zeby sie pod choinka dla kazdego znalazl jakis prezent.No i zeby Nowy Rok byl nie gorszy od tego,a najlepiej zeby byl lepszy.Zycze Wam ja-anuśk_a Shirusia-odezwij sie.Jak czuje sie piesek?Mam nadzieje ze pod choinke dostaniesz najlepszy prezent z mozliwych-to bedzie zdrowie Twojego psa. Trzymajcie sie,wracam do obowiazkow.Koncze juz sprzatanko i zaczynam gotowanko. A zapomnialabym-do mojego karmnika przylatuje chyba z 10 wrobelkow i dwie sikorki.Chcialam wczoraj zrobic zdjecie,ale akurat bateria mi padla.A dzisiaj pada snieg i na razie nie ma zadnego ptaszka. Buziaki i glaski dla zwierzakow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, zajrze na dłużej jak mi miron zacznie znowu spać. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!! biaslo sie zrobilo, tak typowo Bozonarodzeniowo :-D Mloda uwielbia snieg, mimo ze moczy krolewskie lapki. biega w zaspach i chowa sie pod samochody...wczoraj sterczalam 15 minut przy jednym i kicialam zeby wyszla. Prawie sie zakicialam na smierc!! :-P choinki niestety nie bedziemy mieli bo boje sie ze mloda zrobi z niej strzepy..jeszcze poczekamy roczek....chcociaz troche szkoda. nie wiem czy jeszcze uda mi sie zajrzecna kafe, wiec: Zycze Wam dziewczynki i Hrabiemu wspanialych Świat. Cieplych, zdrowych i radosnych. Zwierzaczkom mnostwo dobrych prezentow i wszystkiego, naj, naj!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axxk niestety moj kochany pies mial w sobote operacje wczoraj zrobil mi straszny numer. Polozyl sie w kuchni przy drzwiach i zesztywnial, lapy mu sie rozjechaly , ogon pojechal mu do gory, myslalam, ze umiera. Przerazilam sie. Mam nadzieje, ze to bedzie taki prezent. Wszystkim Wam zycze wszystkiego dobrego, a waszym zwierzaczkom glaski i cmoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 45
kochane dziewczyny i Hrabio:-) Ja też życze już wszystkiego NAJ, chociaz zaglądam codziennie to czasu nie mam pisać, taki mam zapieprz w pracy! Ale kochane- umowę mam przedłużoną na kolejny rok i to jest najważniejsze!!! Ja taka samowystarczalna muszę być-ex na dziecko nasze nie płaci nic, pomimo alimentów, a z obecnym rozstać się mogę w kazej chwili(choć nic sie na to nie zapowiada) a żyć musimy , ja i młoda :-) Życzę Wam pogodnych ,zdrowych , pełnych miłości i śmiechu Świąt !! Axxk-gratulacje i długiego cudownego życia we dwoje życzę!!!!!! Shirusia-trzymam kciuki , trzymam z całych sił!!!!!!!!!! pappapappapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też chcę złożyć życzenia Wam i wszystkim tym, którzy kochają naszych braci mniejszych /a czasami i większych/. Emmi ❤️, Futrzaki ❤️, Netta ❤️, Shirusia ❤️, Ruminko ❤️, Majaja ❤️, Efciak ❤️, Axxk ❤️❤️, Kulfonik ❤️, Fajna ❤️, Anuśk_a ❤️, MeganJot ❤️, Hrabio ❤️, Z całego serca Wam życzę pięknych Świąt, wspaniałej choinki, a pod nią mnóstwa prezentów, ciepła i życzliwości, uśmiechu i spokoju, żeby Wam zdrowie dopisywało, żeby Wam się dobrze wiodło i niech się spełnią Wasze marzenia. A zwierzaczki niech będą jeszcze długo z Wami zdrowe i radosne. Mam nadzieję, że po Świętach i Nowym Roku będę miała dla Was więcej czasu i opowiem wtedy, jakie harce wyczyniają stada trznadli, bo przy tak pięknej zimie, a krajobraz jest iście bajkowy, na posiłki zjawia się niesamowita ilość ptaków. 👄👄👄👄👄👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*~~*~~*~~*~~*~~*~~**~~*~~*~~*~~*~~*~~* Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. *~~*~~*~~*~~*~~*~~**~~*~~*~~*~~*~~*~~* Najserdeczniejsze życzenia dla wspaniałych osób tu piszących i dla tych niesmiałych tylko czytających :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam Wszystkim Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt, bogatego Mikołaja oraz samych radości w obcowaniu z Waszymi Zwierzakami i dla Zwierzaków głaski 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Śnieg na Urwisi wrażenia nie zrobił, tak jak Piękna zdębiała stojąc w śniegu i patrząc na mnie pytająco - pandziu co to u licha jest? tak Urwisia mało się śniegiem przejeła, robiła wręcz wrażenie jakby w ogóle nie zauważyła różnicy, ot może powąchała i tyle... ale CHOINKA, to dopiero dziwo nad dziwami i to jeszcze w domu!! :D Spokój jaki widziała u PIęknej na widok tego zielonego drzewka sztucznego, spowodował, że i ona pohamowała się w swych emocjach, ale wariacji równo dostawała... nie wiem co by to było gdyby była prawdziwa, biegała, skakała, wchodziła pod, wąchała... a dzisiaj rano przyłapałam ją jak siedziała przed choinką i wpatrywała się w nią :D Psina w szoku! :) Psiny dostaną zbiorowy prezent, bo węzełek do szarpania czyszczący ząbki + smakołyki, pani w sklepie zapewniała, że pieski je ubustwiają. Gryzonie dostaną dropsy... gorzej z Madame żółwiczką bo dla niej nic nie ma, bo ona nie jada takich specyfików no i zapadła już w sen zimowy, czyli tylko opłatek pewnie dostanie, no i swięty spokój! Bo jest przestawiona już w zimowe miejsce, aby Urwipołć jej nie zaczepiał :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U nas syf, snieg juz stopnial jest brzydko. Z Bosikiem zle, spochl straznie biedaczek Chcialabym zyczyc Wam wszystkim super,cieplych, rodzinnych Swiat spedzonych z Waszymi zwierzaczkami i cala rodzina. Aby te Swieta byly tylko czasem radosci i samych wspanialych niespodzianek od losu Oby ten nedchodzacy rok byl tylko rokiem spelnionych marzen. Czego Wam zyczy Aga i psiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makota
PSY ŚĄ GŁUPIE I FAŁSZYWE A KOTY MĄDRE I PIĘKNE PSY ŚMIERDZĄ I LIŻA SIE PO JAJACH ALBO DUPSKACH...BLEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim miłosnikom zwierzakó życzymy wesołych i spokojnych świąt, oraz dużego obżarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świętach. Żyjecie czy popadałyście z nadmiaru porządków a potem obżarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam ostatnio sesję zdjęciową Pysi i chomiczkowi, więc wyślę zdjęcia i mam nadzieje ze rozeslecie dalej bo ja mam niewiele adresów :( a i napiszcie cos o króliczku bo bede miała na dniach, Lepsze są samce czy samice? isłyszałam ze strasznie śmierdza w okresie godowym to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! umieram z przejedzenia!! nie mam sily pisac....:-D dodam tylko ze mloda hustala sie na choince i traktowala ja jak duze drzewo.....jestesmy na minusie 3 bombek.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Też padam nadal z przeżarcia... już wczoraj był mały post na wieczór, bo ile można jeść!! :O Choinka nadal stoi :D Urwisia wykazała się dużą dozą nieśmiałości i powściągliwości wobec niej. Numer był, bo Piękna jak nigdy, wleciała jak torpeda pod choinkę i capnęła swój prezent, Urwiś był zaskoczony i potem wchodził pod choinkę sprawdzając czy jeszcze czegoś nie znajdzie :D To chyba przez to, że Piękna ma konkurencję to wolała dopilnować tej sprawy :) buziaki dla wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swięta, święta i po świętach... Psiak nie zwraca uwagi na choinkę, wlazł pod nią tylko jak wyciągał swój prezent ( piszczącego kurczaka---ale niestety piszczałke musieliśmy wyjać bo nie można było w domu wytrzymać) Żółwie zadowolone bo dostały nową, większą wysepkę i teraz dumnie sie na niej cały czas wygrzewaja, poprzednia wysepka było dla nich ciut przy mała bo jak jeden się wygrzewał i drugi też chciał to niestety któryś musiał z niej spaść...ale teraz luksusik mają pełną gębą :) Ja święta spędziłam nieomalże na wpół zgięta bo coś mnie bolą plecy, smaruję maściami...jakaś tam poprawa jest...nikła bo nikła ale zawsze coś...choć bez lekarza chyba sie nie obejdzie :( a co ciekawsze jutro wyjeżdzam w góry....i już sie widzę na nartach w tym stanie ;) Wobec tego chciałabym Wam juz dziś złożyć życzenia: 🌻 Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni Oraz dużo zdrowia i miłości dla Waszych zwierzaków 🌻 Axxk 🌻 😘 dla Ciebie i Męża najserdeczniejsze życzenia Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Życia, Samych Wspaniałych Chwil 🌻 😘 Do zobaczenia za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 45
Oczywiście chciałam Wam Ja tam się cieszę,że juz po Świetach, bo jeszcze trochę i mogłabym zapomnieć o moich ostatnich ukochanych jeansach w których jeszcze wyglądam jako- tako ;) U mnie choinka jest naprawdę biedna i nie pozyje długo, bo Berni się uparła ja atakować a juz najbardziej jej się podoba 'wiewiórkować" i zabierać ozdoby . Zabiera więc aniołki ze słomy a potem urywa im głowy, aby tymi głowami grać z Ludwikiem w piłkę nożną . No i wszędzie igły !! Dziewczynki-ściskam wszytkie i wszsytkie zwierzaki smyram ❤️ 👄 cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dziekuje za życzenia :) gdzie sie podziewacie? jeszcze świetujecie? ja na dniach bede miała króliczka :) i chciałam Was popytac troszeczke. na około wszyscy twierdzą że króliczki strasznie smierdza a szczególnie samce, i to całkowicie znika po wykastrowaniu. to prawda? bo ja juz tyle bajek słyszałam na temat zwierzat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1980-80
czesc tez chcialabym sie dowidziec cos na temat krolikow, ale tez na temat szynszyli. mam o wyboru te zwierzaki (ktores z nich), ale nie wiem: 1. Ktoremu nie trzeba myc klatki codziennie czy co dwa dni i nie pachnie brzydko po 2 dniach (czy cos kolo tego). 2. Ktore z tych zwierzakow potrafi sie nauczyc zalatwiac sie w jedno miejsce?? 3. Ktory z nich lepiej przyzwyczai sie do czlowieka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×