Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Gość przepraszam
to mój siostrzeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruminko pomyliłaś mnie z izą :) mieszkam z kotkiem. Prosiaczku przyjacielu kubusia ale nick długi :O w jakim wieku jest siostrzeniec? :) przesympatycznie napisał :D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! hej!! witam pieknie! ;-) chwila z komputerem :-) nie wiem czy jeszcze bede [przed swietami, wiec zycze Wam wszystkim drogie zwierzoluby spokojnych swiat, leniwych i cieplutkich! a dla pupili smakowitych :-P kocura rozsadza wiosna ciagnie na spacery, slucha krzaczkow i ziemi jak rozmarza.strasznie weszy i szuka guza..:-P rozglada sie za kotami do bicia....lobuz, stary a jeszcze mu sie chce bic..:-D pappa i podrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:) Kolejny przepiekny dzień i jaki słoneczny. Wczoraj zrezygnowałam z wystawienia madame żółwiczki do ogrodu, aby mi potem w teratium nie stukala jak się ochłodzi, ale dzisiaj to już nie mam sumienia jej trzymać. Nie wiem ile jest na termometrze, ale chyba cieplej niż wczoraj a wczoraj chodziłam w sweterku i było mi ciepło :) ruminka//:) No właśnie, gdyby nie kopały... a tak :( ale są cudne i te ich minki ❤️ no jestem zakochana w jamnikach :D:D prosiaczek-przyjaciel kubusia//:) Póki pamiętam! Niegotowane jedzonko. Mam trzech panów i ,,smrodka,, nie ma. Tuż tuż przed takim paro dniowym nieprzyjemnym zapaszkiem, który może trochę dochodzić powiększają się panom ,,męskie klejnoty,, i wtedy wyściełam im w klatce specjalną ściółką pochłaniającą zapachy. Ale! jeżeli śmierdzi Ci ciągle, to: - nie lubisz zapachu chomika - musisz wypażyć klatkę i to porządnie, może to z klatka śmierdzi - przjrzeć jego zapasy, moze coś ukrył co się psuje -częściej sprzątać - Gucio jest chory i trzeba mu się przyjżeć. Jeśli biega i je ! to ważne aby jadł, to chorobę odrzuć, ale futerko mu sprawdź, moze coś sie przyplątało, wodę ma świeżą? Stawiałabym na za rzadkie sprzątanie, albo sprzątanie niedokładne . Pozdrowienia dla siostrzeńca :D weewcia//:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:) Kolejny przepiekny dzień i jaki słoneczny. Wczoraj zrezygnowałam z wystawienia madame żółwiczki do ogrodu, aby mi potem w teratium nie stukala jak się ochłodzi, ale dzisiaj to już nie mam sumienia jej trzymać. Nie wiem ile jest na termometrze, ale chyba cieplej niż wczoraj a wczoraj chodziłam w sweterku i było mi ciepło :) ruminka//:) No właśnie, gdyby nie kopały... a tak :( ale są cudne i te ich minki ❤️ no jestem zakochana w jamnikach :D:D prosiaczek-przyjaciel kubusia//:) Póki pamiętam! Niegotowane jedzonko. Mam trzech panów i ,,smrodka,, nie ma. Tuż tuż przed takim paro dniowym nieprzyjemnym zapaszkiem, który może trochę dochodzić powiększają się panom ,,męskie klejnoty,, i wtedy wyściełam im w klatce specjalną ściółką pochłaniającą zapachy. Ale! jeżeli śmierdzi Ci ciągle, to: - nie lubisz zapachu chomika - musisz wypażyć klatkę i to porządnie, może to z klatka śmierdzi - przjrzeć jego zapasy, moze coś ukrył co się psuje -częściej sprzątać - Gucio jest chory i trzeba mu się przyjżeć. Jeśli biega i je ! to ważne aby jadł, to chorobę odrzuć, ale futerko mu sprawdź, moze coś sie przyplątało, wodę ma świeżą? Stawiałabym na za rzadkie sprzątanie, albo sprzątanie niedokładne . Pozdrowienia dla siostrzeńca :D weewcia//:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weewcia, no przepraszam za tę pomyłkę, Ciebie i kota! Kochani, ponieważ nie będzie mnie do połowy przyszłego tygodnia, już dziś składam wszystkim najserdeczniejse świąteczne życzenia - ciężkich od pyszności stołów (ale zdrowych pyszności!), pieknej wiosennej pogody, spotkań z przyjaciółmi i bliskimi, a ty którzy \"uznają zajączka\" ślicznych prezencików. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę Wam Wszystkim miłej Wielkiej Nocy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świątecznie na topiku :) Miłych świąt i odpoczynku raz jeszcze życzę 👄 shirusia, freedom, ciepła i inne osoby, gdzie się podzieliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, Jestem mam dzis wolne wiec sprztalam , bawilam sie z psami, spacerowalm z nimi, piekne sloneczko u mnie. Zaliczylam angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) gratuluję 👄 U mnie też wiosna zaczęła się pracowicie :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! spokojnych, leniwych i mokrych swiat!!! ma nadzieje, ze bedzie cieputko. ;-) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik// :) i dal Ciebie moc wspaniałych życzeń ❤️👄❤️ :) Madame żółwiczka przez skorupkę wiosnę poczuła i chce na dwór:) a tu problem... letni wybieg zima popsuła i trzeba na nowo zrobić, a to dopiero po świętach. W chomikowym świecie jakiś ruch się zrobił, zamiast spać to jakieś klatkowe porządki :) W domkach za ciepło,to wszystkie jak na komendę śpią obok, muszę im pokój przewietrzyć :) U mnie słoneczko wyjrzało, synuś z psiumciem chyc na dwór, mnie samej porzątki zostały... ale co tam, przynajmniej czymś konkretnym się zajmę :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim bywalcom topiku: [👄🌻👄usta]🌻👄👄🌻👄👄 Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania. 👄🌻👄👄🌻👄👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zajrzałam z przyzwyczajenia :) Okropnie glowa mnie boli, jakby się miało na deszcz zanosić... od rana sprzątu sprzątu w klateczkach było, a niedawno zakupiłam sianko i pomimo że chomki spały powrzucałam im... takie małe doświadczenie :) I proszę na wyniki nie trzeba było długo czekać :) Grubaska i Chomek wmik uporali się z siankiem i zasnęli w nowym zapachowym spanku a młodsze, leniwsze olalo, albo tylko pare ździebełek przyniosło na posłanko :) Zajmą się tym później jak się wyśpią:) W końcu sianko to nie zając nie ucieknie :D:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRONTMAN
Bardzo chcę mieć dużego pieska nie musi być rasowy no ale może ktoś ma bullmastiffa szczeniaka na zbyciu? narazie muszę zadowolić się małym szczeniakiem o wielkim sercu u moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) A mój królik wyczuł ze wiosna tuż tuż,bo dziś wynalazł kawałek słońca na dywanie,i wylegiwał się :) On to uwielbia :) pozdrawiam i Wesołych Świąt!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Obrzarstwo jest moim wrogiem :D Padam... Grubaska szaleje,znów wyczynia jakieś nieziemskie konstrukcje ze swojego plastikowego domku:) znów stoi na boku i własnie gruntownie sięprzy nim myje...z jaką pasją :) Inne jeszcze śpią. Z okazji świąt dałam im więcej smakołyków. O! znów przestawia domek, jakaś smykałka architekta w niej drzemie ;) Cleopatra//:) siemanko fajnie że zajrzałaś:) Brakuje tu Twoich opowieści . Mamy o kocurkach, pieskach, śwince i chomikach, brakuje króliczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poświątecznie dawno tu nie zaglądałam :( moja sunia skaleczyła sobie przednią łapkę o szkło i długie spacery zabronione, a po świętach przydałby się taki porządny spcaerek :D 🌻 życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypatrzyłabym was gdyby nie znajoma:) Podesłała mi link do stronki...a raczej topiku:) Witam ślicznie... Ja tez się dopisuje do miłośników zwierzaczków..i przepraszam ze całego topiku nie przeczytałam..ale jakoś czasu mało po tych swiętach. Sama mam 2 psy i chomika dżungarskiego (taki mini chomik) Pieski to 15 letni kundelek i 4 miesięczny amstaff. Kundelek jest rozpieszczony i nikogo nie słucha (tak to jest jak dzieci mają psa nic o nich nie wiedząc:() a amstaff jest na szkoleniu. Czy są tu miłosnicy lub posiadacze Amstafkó? Chętnie wymienie doświadxzenia:) Pozdrowionka dla wszystkich w szczególności zaś dla zwierzaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa
Max lubi być drapany wszędzie , najchętniej patykiem:), szczotką , grzebieniem. Lubi myć zęby i piłowac kopytka, ale jako nowoczesna swinia uzywa szczotki i pilnika elektrycznego (chyba podobaja mu się wibracje) normalą szczoteczkę gryzie i próbuje zjeść http://www.miastoplusa.pl/gallery/displayPhotoImage.do?id=16263. To max :) będąc prosiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaa
z adresu strony należy wykasować ostatnią kropkę. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko!!!:D:D:D Pogoda przepiękna :) Coś słyszałam w radiu że od początku czerwca mają temperatury sięgać 30 stopni? To chyba lekka przesada... ale ;) jak ktoś lubi ciepełko-piekiełko :D:D:D izaa//:) Cuuuuudo!!! Napisz o nim jak najwięcej bo moja wiedza na temat świnek niemorskich ;) zaczyna się na wsi a kończy w chlewiku :O :):) Ogromnie jestem ciekawa jak się chowa, co je,jakie ma upodobania nawet gdzie się załatwia :P czy jak piesek pod drzewem czy raczej jak kotem? Czy go kąpiesz, czy ,,rozwawia,, z Tobą? Bawi sie zabawkami? itd:) Pytania świadczą najlepiej o mojej rozległej wiedzy :D:D:D 🌻 Netta//:) Co tak skromnie? 🌻 Królica//:) witanko :) Ukłony w kierunku znajomej która podała namiary do nas:) Rozpieszczony tak jak moja:):) Też kundelek, coś one w sobie mają, ze tak jakoś... a propo kundelków, na święta miałam okazje pokjechać na teren domków jednorodzinnych, gdzie w co drugiej posesji kundelek jeden lub dwa:) i nie mogłam się nadziwić:) A to duże z małą głową, a to małe z wielką głową, jak ta natura radzi sobie z takim cudeńkiem? Patrząc na niektóre okazy, oczywiście śliczne, stwierdzałam że to genetycznie nie mozliwe, aby żyły, a tu biegały, skakały :D:D:D no cud natura :) 15 latek to piękny wiek:) gratuluję 👄 Nie dokucza mały starszemu? bo 4 miesiące to raczej tylko zabawa w głowie :D:D Opowiadaj jak najwięcej :) 🌻 Gosia8//:) hejka:) oj dawno dawno... widzę panią na innym topiku, ale co się będę narzucać ... ale i tu z nami mogłaby pani popisać. Bardzo się skaleczyła? Moja kiedyś wskoczyła w krzaki i też kap kap dojrzałam w domciu, ale to było niegroźne i po opatrunku, gencjanie i posiedzeniu paru godzin w domu było dobrze, obwiązałałam jej przy najbliższym wyjściu ale wiadomo co z tym zrobiła :O dobrze że gencjana działała :) izaa//:) to mycie ząbków pilnikiem elektrycznym jest dobre ;) Jakich jest obecne rozmiarów i ile waży? Mnóstwo pytań :D:D cleopatra🌻shirusia🌻Freedom[kwiatkulfonik 🌻ruminka🌻ciepła🌻weewcia🌻prosiaczek-przyjaciel kubusia 🌻julka 34 🌻 i pozstale osoby🌻 pozdrawiam czytających tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam z Kają u weterynarza i okazało się, że rana jest głębsza niż to początkowo wyglądało i było tam trochę ropy, niestety.Rana jest na przedniej łapie, na tej wyższej poduszce, a raczej od środka na brzegu. Dostała zastrzyk z antybiotykiem, a na ranę antybiotyk w proszku, w czwartek będzie powtórka. Łapa wg. weterynarza będzie goić się kilka tygodni, szwów nie będzie, bo i tak by się pozrywały przy bieganie (bo moja psina nie umie chodzić, ona uwielbia biegać). Coż kilka tygodni będę musiała jej pilnować, żeby nie szalała, może mi się uda:O Dla niej to katasrofa, bo nici z długich spacerów, bieganie, wściekania się z innymi psami :O Mimo tego ona i tak zachowuje się jak gdyby nic się nie stało :) 🌻 Życzę wszystkim miłośnikom wszelkiej zwierzyny różnej maści i wielkości dużo słońca, cierpliwości i dużo czasu dla swoich pupili :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8// kurcze... no to poważna sprawa:( Gdzie się tak załatwiła? Pewnie też krzaczory...ludzie są tacy bezmyślni, u nas to plaga z pijakami i młodzieżą która gdzie popadnie butelki tlucze... pogłaszcz za uchem ode mnie i poklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> chodzi właśnie o szkło z potłuczonych butelek przez pijaków. Mieszkam w takim miejscu, że dziaciaki i psy mają gdzie się wyszlaeć, ale kiedy robi się w miarę ciepło to pełno to pijaków, którzy potem tłuką co tylko się da i wszędzie pełno tego świństwa. Oczywiście straży miejskiej to nie obchodzi. Oni tylko czepiają się spraw prostych, kiedyś przed blokiem zaczepili mnie dlaczego pies bez kagańca, a ja odwróciłam się i weszłam do bloku. Na tym się sprawa skończyła. Chociaż myślę, że gdyby sunia należała do rasy groźnej ,albo była większa, to nie zostawili by tak tego :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×