Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ptyśka**25

BYCIE PUSZYSTĄ , A STARANIE SIE O DZIECKO

Polecane posty

Gość do Pyzi
nie bedzie Ci zapewne lekko :) ciaza z nadwaga jest ciaza lekkiego ryzyka :) ja obie ciaze mialam podtrzymywane fenoterolem od 26 tyg ciazy a pozniej porod wywolywany bo juz dzieciaki nie chcialy wychodzic porod jest zapewne trudnieszy bo sa słabsze skurcze ale jak sobie załatwisz cesarke to ominiesz ten problem no i uwazaj na rozstepy bo przy nadwadze jest ryzyko ze bedziesz je miala jakbys miała jeszcze jakies pytania moj nr gg to 47454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
hmmm ja waze o wiele wiecej..ja to juz w ogole sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia
dzieki za odp :-)) ja najbatrdziej boje sie o kregoslup, stawy kolanowe, bardzo chcialam schudnac przed ciaza conajmniej 10 kilo ale przez ostatnie pol roku udalo sie tylko 3 no i czas sie skonczyl teraz biore kwas foliowy i zobaczymy :-) a co do rozstepow to myslalam ze u puszystych skora tak latwo nie peka, ze jest bardziej elastyczna bo sie rozciaga i kurczy ale nie wazne to tylko defekt kosmetyczny pozdrowienia dla wszystkicj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pyzi
kregosłup boli :) zwlaszcza w ostatnich trzech miesiacach :) to zalezy rowniez ile kg w ciazy przybierzesz :) trzeba pamietac ze wtedy je si normalnie a nie za dwoch :) puszysci maja wlasnie skłonnosci do rozstepow :) ale mi sie nawet podobaja moje paski na brzuszku :) moj maz twierdził ze wygladam jak mama tygrysica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
witam......... jakis czas nie pisalam..myslalam,ze cos sie zmieni,ale nadal nic,nie jestem w ciazy....gdy tylko mam ochote na sledzia czy cos,juz sie ciesze,ze moze juz,moze teraz...ach............ milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniusia
Cześć! ja ważę 93 kg choć na tyle nie wyglądam jestem po prostu nabita(umięśniona i wysportowana) w tej wadze zaszłam już dwukrotnie w ciążę i to bez problemu, wprawdzie poroniłam buuuu. ale nie z powodu nadwagi. To, że nie można zajśc w ciażę z powodu tuszy trzeba między bajki włożyć!no chyba,że ktoś waży grubo ponad 100. Pozdrowionka starające się puszyste kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia1971
witam jatez sie balam przed ciaza wazyłam 0k100 kg teraz 108 i 6 miesiadz w pierwszej ciazy ważyłam 90 kg do porodu a i jestem niższa od ciebie 5 cm jak narazie wyniki dobre poruszam sie o wlasnych silach i nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja waze ponad 100 i zaczynam starac sie o dzidziusia hormony mam w normie i naszczescie tez jestem wysoka wiec nie wygladam jak kulka :P 3majcie kciuki chce schudnac ale raz a porzadnie po ciazy a nie tak chuudnac tyc chudnac tyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbcia
ja zachodząc w ciąze ważyłam ok 90 kg i za 3 razem udało nam się, a w końcówce ciąży ważyłam 118 kg!!! W ciąży oprocz plamienia które było spowodowane zagnieżdżaniem sie zarodka nic sie nie działo ba nawet byłam w ruchu do samego porodu a dzień przed porodem jeszcze byłam na dużych zakupach i samochodem jeżdziłam a nawet uprawiałam seks. Co do porodu to troche był problem z KTG ale oprócz tego chyba wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×