Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

[cool]

Polecane posty

Gość poka tzytzeee
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka tzytzeee
jaką kanapke? 2k + 1m ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Seb/_\stos się przywitać z Tobą musiałem :D Co tam, jak tam ? Z pół roku Cie nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarcie byłam robić co by was ugościć wszystkich odpowiednio :P fajansiarz Czekame na kolejną zagadkę o świętoyebliwej kuleżance Dużo bym tego mogła 🖐️ Sebastos, SS, Mychol 👄🖐️ ;) Brzydula Kanapki co się nawinie ;) Akuratnie dużo sałaty, majonezu, ser żółty, szynka i ser śmierdziuch :classic_cool: Carrie Do północy mogę jeść, nakładaj sałatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mychol a co u Ciebie:D jak psiur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS calkiem dobrze :) mlodziak mnie denerwuje bo okazal sie straszliwym lakomczuchem i ciagle chodzi nienajedzony a w nocy probuje za wszelka cene sie dostac do worka ze smieciami, nawet mu sie zdarzylo wskoczyc na blat w poszukiwaniu jedzenia :D poprzedzajac pytania - KARMIE GO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos Się żyje jakoś... właśnie przepierdalałam pieniądze których i tak nie mam, ale tzo tam 🖐️ Szafę trzeba na wiosnę uzupełnić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Seba w porządku. Carrie Ty to zawsze wpierdzielasz o tej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Mychol zapodaj zdjęcie Carrie bo się nie podzielisz :D Sebastos a jak się Tobie powodzi, słyszałem że pewne zmiany, na lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa się właśnie zastanawiam czy nie wymienić sobie butów, bo kupiłam zamszowe na koturnie w beżowym kolorze i tak teraz myślę, że po jednym wyjściu na ulicę będą brzydko upierdolone może? Wymieniłybyście na czarne? ( tylko takie do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×