Odpowiedz na ten temat

dobra restauracja

• Uleczka131 2015.11.02 [13:24]
    Słyszałam, że dobrą renomą w Krakowie cieszy się restauracja Mekong. Kolega z biura twierdzi, że takiej kaczki jak tam nie jadł nigdzie indziej. Bardzo bym prosiła o opinie, oraz czy daleko z Starego Miasta będę miała do tej restauracji. Kumpla nie zdążyłam spytać, bo wyjechał.
  • gość 2016.03.28 [19:46]
    niestety nie wiem bo mieszkam w Katowicach. Ja z rodzino to przeważnie chodzę na pizzę do http://www.sycylia.com/pl
  • gość 2016.03.28 [19:48]
    ktoś kiedyś mówił że to fajne miejsce
  • gość 2016.04.20 [11:34]
    Ja osobiście mogę polecić dobra restaurację dzikie wino koło Łasku. Dobre miejsce na tegoroczne komunie.
  • gość 2017.05.20 [00:37]
    We Wrześni sprawdźcie sobie http://gospaejo.pl/ Super mają jedzonko, czasem nawet zamawiam od nich jak nie chce mi się ruszyć z domu. Tradycyjna kuchnia polska plus kuchnia śródziemnomorska - dla mnie idealnie!
  • gość 2017.07.14 [09:43]
    No jeśli chodzi o Kraków to jak dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Stara Zajezdnia http://starazajezdniakrakow.pl/. I to nie tylko właśnie ze względu na pyszne jedzenie i piwo z ich własnego browaru, ale ten klimat tam jest po prostu nie do podrobienia usmiech.gif
  • PaulinaiDawko 2017.08.14 [10:55]
    Ja z mężem na kaczkę chodzę do restauracji Piwnica pod Złotą pipą, jest bardzo blisko rynku, na floriańskiej usmiech.gif
  • HariettK 2017.08.23 [13:56]
    Tak, piwnicę pod złotą pipą można polecić usmiech.gif mają duży plus bo zawsze jest miła obsługa i świeże jedzenie usmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [11:49]
    Może przejdź się na Serbską do Maxipizza – www.maxipizza.pl/poznan . Bardzo dobre jedzenie za rozsądne pieniądze. Pizzę dają naprawdę dużą, a jak się weźmie na grubym cieście to już w ogóle można się najeść. Jest dużo rabatów, jakiś promocji, więc można przyoszczędzić. Odkryłem ich w sumie niedawno i teraz coraz częściej biorę u nich jedzenie z dowozem.
  • gość 2017.10.31 [10:29]
    Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.
  • gość 2017.11.20 [21:00]
    Jak dla mnie Stara Zajezdnia jest super, jedno z lepszych miejsc w Krakowie. I jedzenie dobre i atmosfera świetna usmiech.gif
  • gość 2017.11.20 [22:12]
    Ja podróżującym A2 polecam na Zjeździe Emilia zajechanie do Zajazdu u Przemka w Zgierzu. Serwują przepyszne domowe jedzenie.
  • gość 2017.11.30 [16:02]
    Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...