Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uleczka131

dobra restauracja

Polecane posty

Słyszałam, że dobrą renomą w Krakowie cieszy się restauracja Mekong. Kolega z biura twierdzi, że takiej kaczki jak tam nie jadł nigdzie indziej. Bardzo bym prosiła o opinie, oraz czy daleko z Starego Miasta będę miała do tej restauracji. Kumpla nie zdążyłam spytać, bo wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś kiedyś mówił że to fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mogę polecić dobra restaurację dzikie wino koło Łasku. Dobre miejsce na tegoroczne komunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrześni sprawdźcie sobie http://gospaejo.pl/ Super mają jedzonko, czasem nawet zamawiam od nich jak nie chce mi się ruszyć z domu. Tradycyjna kuchnia polska plus kuchnia śródziemnomorska - dla mnie idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli chodzi o Kraków to jak dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Stara Zajezdnia http://starazajezdniakrakow.pl/. I to nie tylko właśnie ze względu na pyszne jedzenie i piwo z ich własnego browaru, ale ten klimat tam jest po prostu nie do podrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaiDawko
Ja z mężem na kaczkę chodzę do restauracji Piwnica pod Złotą pipą, jest bardzo blisko rynku, na floriańskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HariettK
Tak, piwnicę pod złotą pipą można polecić :) mają duży plus bo zawsze jest miła obsługa i świeże jedzenie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przejdź się na Serbską do Maxipizza – www.maxipizza.pl/poznan . Bardzo dobre jedzenie za rozsądne pieniądze. Pizzę dają naprawdę dużą, a jak się weźmie na grubym cieście to już w ogóle można się najeść. Jest dużo rabatów, jakiś promocji, więc można przyoszczędzić. Odkryłem ich w sumie niedawno i teraz coraz częściej biorę u nich jedzenie z dowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Stara Zajezdnia jest super, jedno z lepszych miejsc w Krakowie. I jedzenie dobre i atmosfera świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżującym A2 polecam na Zjeździe Emilia zajechanie do Zajazdu u Przemka w Zgierzu. Serwują przepyszne domowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdyni przy samej plaży znajduje się restauracja www.delmar.gdynia.pl Oferują pyszne dania z kuchni Polskiej ora świetne owoce morza. Jeżeli będziecie w tych okolicach to musicie spróbować dań z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaa9933
W Ząbkach jest świetna restauracja http://naskrajnej.pl/ i można odwiedzić ją wspólnie z rodziną. Mam nadzieję, że będziecie mieli okazję tam kiedyś pojechać. Wszyscy chwalą sobie znakomitą kuchnię polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Maxi Pizzę, w Łodzi są przy pl Wolności ale najczęściej jednak bio1rę u nich z dowozem do domu. To jest chyba najszybszy dowóz jaki w ogóle istnieje w mieście co do jedzenia na wynos...serio, 20-30 minut czekania to jest u nich standard a nie jakiś wypadek przy pracy. Raz to mi w ogóle po kwadransie domofonem kurier zadzwonił. A wiadomo że im jedzenie szybciej dowiezione tym lepsze, bo cieplejsze i świeższe. Nie ma nic gorszego niż pizza którą godiznę wieziono...a są lokale które tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie zajrzyjcie do www.chinaming.pl. Przepyszna chińszczyzna, lepszej nie jadłam. Poza tym obsługa przesympatyczna i miła atmosfera w lokalu. Ceny dań nie wygórowane w stosunku do walorów smakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia18
Ja z czystym sumieniem mogę polecić restaurację na warszawskim Mokotowie - Akademię. Pyszne polskie jedzenie, fantastyczna atmosfera i bardzo miła obsługa. Bywam tam często i zawszę wychodzę bardzo zadowolona i najedzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyniecka44
w Warszawie to koniecznie musisz zobaczyć restauracja Rozdroże byłam tam kilka razy i powiem wam że było naprawdę przyjemnie smaczne jedzenie świeże do tego bardzo fajna sala otoczenie też fajne bo niedaleko są Łazienki Królewskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten moment najlepsza i najsmaczniejsza restauracja w jakiej jadłam to www.tawernakapitanska.pl nad Odrą, niesamowite widoki i super klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o dobre restaruracje, to ja ze swojej strony bardzo polecam restauracje Bulwar w Poznaniu, Stary Rynek 37. Miałam tam okazję jeść będąc w mieście i moim zdaniem jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy niedawno na obiedzie w Symfonii Smaków w Sopocie, w Hotelu Opera http://www.symfoniasmakow.pl/ i muszę przyznać, że byłam zachwycona potrawami. I do tego piękna sala, uprzejma obsługa, wszystko na poziomie. Zdecydowanie warte uwagi miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszzd
Na dobrą kaczkę to polecam wybrać się do piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej. Mięso idealnie zrobione za każdym razem, delikatne, aromatyczne, super po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, piwnica pod złotą pipą i kaczka, ale ja polecam równiez ich pstrąga pychota po prostu, a do tego ta wspaniała atmosfera i cała aranżacja. Bardzo mi sie u nich podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie świetna restauracja to Hagiel Bistro. Chodzę tam regularnie i polecam każdemu. Świetnie tam gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam od siebie Restaurację Alba, niesamowity klimat, a jedzenie? Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LechosławI
Polecam w krakowie wizytę w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej. bardzo smaczne i świeże jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×