Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thin-king

Piosenka z najnowszej reklamy fiata

Polecane posty

co to za piosenka,z reklamy fiata,w którym sfruwają z niego motyle na samym początku?? wykonawczyni chyba ta sama,co w poprzedniej reklamie fiata bravo....ale nigdzie nie mogę znaleźć tytułu tej nowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianna Niannini - Meravigliosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, przecież pisałam,ze nie chodzi mi o tą reklamę z farbą, tylko z motylami..... ta,którą mi wkleiłyście jest z zeszłego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piodenka tez jest po włosku i chyuba ta sama wykonawczyni,ale inna piosenka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam hasła,DZIĘKUJĘ!! tego potzrebowałam na koniec tego dnia,grubości,pryszatosci,brzydkości i obżerania się przed televizorem ;)) W takie dni,jak ten najlepiej zamknąć się w domu i nie zdejmowac słuchawek ;)) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nannini
Uwielbiam te reklamy fiata,takie idealne sa:D pomoge Wam z ta piosenka:))) tez jej szukalam kilka dni i oczywiscie znalazlam;) Gianna Nannini - Aria; w polowie piosenki mniej wiecej zaczyna sie fragment z reklamy, pozdrawiam:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marida
Ja mam tytuł z najnowszej reklamy fiata "Gianni Nannoni-Aria perle" mogę nawet wkleić link z jakiej stronki można ściągnąć muzyczkę,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrzuty też da się sciągnąc ale widzę ze nie tylko ja odkryłam Giannę;) mniam gdyby ktos znalazł coś/kogos o podobnym klimacie dajcie cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marida
Ale inne piosenki tej wykonawczyni też są ładne np Pazienza,Ragazzo dell'' Europe lub To senza te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marida
A co powiecie na piosenki Laury Pausini??Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem po co
pomagacie tej lasce, skoro ona nie chce waszej pomocy... aszka pisze: Niestety nie moge ci pomóc za bardzo, jeśli chodzi o ta nowa reklamę fiata... i dalej: Śpiewa Gianna Nannini tu ta starsza piosenka:.... Potem jakis anonim dopisuje: Gianna Niannini - Meravigliosa a thin-king? ludzie, ta,którą mi wkleiłyście jest z zeszłego roku... piodenka tez jest po włosku i chyuba ta sama wykonawczyni,ale inna piosenka. Skoro nie mogła poczatkowo znaleźc nic i ktos jej odpisał przynajmniej kto to spiewa, to mogła powiedziec chociaż: dzięki z apomoc w znalezieniu wykonawczyni, tutuł wtedy juz łatwiej znaleźć niż jak się nie ma kompletnie nic... Ale nie. Ani dzięki ani pocałujcie mnie w nos... Potem jeszcze Nannini pisze od siebie, bo chyba nie doczytała, wię cpewnie jej też się zaraz oberwie... Lepiej nie pomagać. Niektórym. Skoro zero wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFciO87
Dzięki za pomoc, sama od dawna szukałam tej piosenki i znalazłam dzięki wam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×