Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodziców których nie stać aby kupić dziecku mieszkanie nie powinni mieć dzieci

Polecane posty

Gość gość

Jeśli wiesz, że nie będzie ciebie stać aby zapewnić w przyszłości swojemu dziecku po zrobieniu matury podstawowej stabilizacji w dorosłym życiu w postaci mieszkania w mieście - nawet takiego najmniejszego - to kuhfaaa kup se kota a nie myśl o bachorach :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie dzieki takiemu mysleniu zaleja nas muzulmance bo oni maja w doopie jak ich dzieci sobie beda radzic w przyszlosci i tylko sie roochaja bez zabezpieczenia az namnoza 20pare sztuk. A my z mezem zarabiamy tylko7tys miesiecznie i kupimy sobie pieska bo dziecko za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat muzułmance dbają o swoją rodzinę. Nie to co polaczki biedaczki. Więc niech zalewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego innych niestac na dom czy mieszkanie dla dziecka dzieci a mimo to rozmnazaja sie dalej chcesz narzucic komus kto co ma robic jednak inni wola bachory niz koty i psy.Ja naprzyklad stac by mnie bylo na to ta tamto bo duzo zarabiam ale ja mam wysrane na facetow i bachory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko, które ma takie myslenie jak ty autorze, nie powinno mieć rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie dbaja o swoja rodzinę, a jak im się znudzi, to kwas lub szybki rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nie dostał mieszkania, ale szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzisz już, kolejny i kolejny temat o tym samym. Ciekawe skąd u potomka pańszczyźnianych chłopów co ze świniami i krowami zyli w jednej brudnej izbie i karbowy lał ich po pysku że za wolno na pańskim polu pracują, których komuna z gnoju wyciągnęła takie ambicje i pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzulmanie bardzo dbaja aha ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha , muzułmanie dbają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kolejne prowo a wy wdajecie się w dyskusje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 chyba z cyganami pomyliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie prowo? Jeśli wydajesz dziecko na świat to musisz mu zapewnić tez jakąś wyprawkę w dorosłe życie. Młody bez mieszkania ma ogromny garb finansowy i znacznie mniejsze szanse na odniesienie czegokolwiek w życiu. Nie stać was żeby zapewnić własnemu dziecku start w dorosłe życie to go nie róbcie bo tylko je skrzywdzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zobaczymy co ty dasz swojemu przygłupie.Od rodzicow dostajesz wykształcenie,często utrzymują dziecko do momentu ukończenia studiów i to wszystko co sie należy.Masz dwie zdrowe łapy i łeb,to myśl jak na to zapracować byś miała gdzie duupę wsadzić niemoto społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś kolejnym roszczeniowym pajacem który jak zwierzę chce się rozmnożyć nie myśląc zupełnie co dziecku dać w przyszłości :-) Twoje dziec***ewnie szybko będą kombinowały jak by tutaj ciebie otruć byleby mieszkanko i spadek przejąć :-) A wykształcenie dzisiaj to za mało na start 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był na forum ciąża i poród taki sam temat i miałam identyczne zdanie jak autor, ale biedota i madki polki mnie wyśmiały. Spoko, nie dawajcie nic dziecku, niech leci zarabiać do Anglii, przez was wróci w trumnie bo go ciapaty zestrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wez spie'rdalaj pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor - gołodoopcow i poprzez kafe chce się odgryżć na rodzicach, że za malo zasuwali i nic nie dostal. Do leczenia i to szybko, bo niedługo głupota ci całkiem mózg rozsadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice mają obowiązek zapewnić dziecku w dorosłe życie cokolwiek materialnego. Samochód, lokatę, mieszkanie cokolwiek. Skąd dziecko po studiach ma mieć takie możliwości finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 Zgadzam się z Tobą i autorem tematu. Jestem dzieckiem takich rodziców. Do osiemnastki wszyatkiego zabraniali, kontrolowali a jak miałam 18 zasadzili porządnego kopa w dupę i radzić musiałam sobie sama. 19:13 Nie dostałam pomocy w zdobyciu wykształcenia, w czasie szkoły średniej mieszkałam w internacie, którego koszt Pokrywało moje stypendium socjalne. Nie mogłam nawet jak człowiek zadbać o swoje zęby i zrobic prawa jazdy bo wiecznie ''nie było pieniędzy''. Nie chodziłam głodna ani naga ale jeśli chciałam coś leppszego modnego to w wieku 15 16 lat zarabiałam sobie na to sama, np zbieraniem jabłek, koszeniem trawy...nie jeżdziłam na klasowe wycieczki, nie poszłam na studniówkę z tego samego powodu...na studia poszłam dopierojak sobie na nie zarobiłam i utrzymywałam się na nich sama. Nie interesował ich mój ślub, narodziny dziecka, czzy mam gdzie mieszkać. Chyba nie muszę dodawać, że nie otrzymałam żadnej pomocy. A mimo to moi rodzice są dumni że mają taką zaradną córkę i uważają, że to ICH ZSŁUGA. Liczą również że za ich rodzicielski trud zaopiekuję się nimi na starość i wezmę do siebie. Powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego macie pretensje do autora? Przecież to nie jego wina, że macie mentalność karulacha - byleby się nażreć się i rozmnożyć, a dzieci niech żyją wysypisku :-D Nawet mi was nie żal biedaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Rodziców to całuj po rękach że cie wykształcili i pewnie na siłę przymule. Spadaj do roboty roszczeniowa gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:39 taka właśnie bezrobotna patologia bez studiów siedzi na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty gnojarstwo a nie wyciągać łapy po darmochę,na fajki,gorzołe i dopalacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:39 taka bezrobotna patologia bez studiów jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [19:41 Masz kompleks wykształcenia? bo ja NIE. Mi rodzice na studia nie dawali,utrzymywałam się dając korepetycje ale wdzięczna im jestem za to że meiszkałam z rodzicami,nigdy nie byłam głodna i zawsze dobrze ubrana. Wystarczy,na resztę zapracowałam z mężem sama. Trzeba mieć odrobinę ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :):):) no nie powinnaś:) wez ich otruj,a najlepiej zastrzel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmańce sprzedają swoje dzieci, nawet dziewczyny dorosłe, w Turcji za dziewczynę do nieograniczonego rooochania płaci się średnio 1.5 tys. euro. Biedniejsi muzułmanie sprzedają swoje dzieci do burdeli albo na narządy. I to bydło teraz śmie osiedlać się w naszym kraju, a paszoł won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:47 może na moim miejscu nie byłbyś, gościu tak ubawiony ...nie bój się, nie otruję ich. Wystarczy, że utrzymuję z nimi zerowy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spytałeś jeden z drugim rodziców ile to oni dostali na "wyprawkę"? Najłatwiej łapę wyciągać. A zarób sobie sam, wtedy poczujesz, że jesteś coś wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×