Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodziców których nie stać aby kupić dziecku mieszkanie nie powinni mieć dzieci

Polecane posty

Gość gość
Przecież już teraz jest ustawowy obowiązek w Polsce łożenia na rodziców do ich śmierci - nawet jeśli rodzic minuty nie poświęcił na wychowanie :-D Podoba mi się ten wątek ;-) Szczególnie ta piana na pysku loch które jedyne w życiu co potrafiły to wystawić tyłek, po 9 miesiącach wyrzucić z macicy zawartość a potem od czasu do czasu papu do 18 roku życia i myślą, że na tym się kończa ich zobowiązania wobec dziecka :-D Gorzej niż zwierzęta. A o tym jak jest w USA nie p********e bo powtarzacie bezmyślnie zasłyszane frazesy. W doopie byśliście i gooowno widzieliście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi dziś, to w większości roszczeniowa banda. Wybicie się ponad to dziadostwo skutkuje zaraz mianem c***y czy lesby. Śmierdzący leniu, trzeba mieć dwie ręce nie tylko do trzepania wacka, ale tez do konkretnej roboty, żeby coś w życiu osiągnąć, a nie spuszzczać się przy każdej okazji na rodziców, żeby takie byle co finansowało. Powiedzcie tylko, ile to wasi rodzice dostali z domu, że teraz wydzieracie swoje nigdy nienażarte pyski i jak dziady pod kościolem czekacie kiedy im coś z nosa skapnie. Tfuuuuj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tacy wszyscy roszczeniowi to po kiego szłaś za tym swoim zwierzęcym karaluszym instynktem reprodukcji? :-D Moi rodzice dostali dużo, bo ziemię i dom. Ja też dostałam mieszkanie i mam wykształcenie. Na tym właśnie polega normalna, cywilizowana rodzina - na pomaganiu sobie i przekazywaniu dobytku następnej generacji. Nie wymagam od kogoś na poziomie lochy aby to zrozumiał. Szkoda tylko, że takie odpady mają prawo się rozmnażać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ubliżasz swojej matce która wysrała gnoja,Gdybym był na jej miejscu to z dziką przyjemnością by zrobił to o czym nawet nie pomyślisz bo masz tylko duży ryj a we łbie siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie ból d**y. Ja mam 27 lat i sama sobie zapracowalam na swoje mieszkanie. Nie prosiłam rodziców o pomoc. Tacy ludzie jak autor to patologia. Taki to będzie tylko stał i mówił "daj" a od siebie sam nic nie da. :/ Do roboty a nie na rodzicow liczyć. 18 skończone? To jesteś dorosły i sam sobie mieszkanie kup a nie od rodziców zebraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [12:54 Nie wszyscy jak widzisz dostają bo nie wszyscy mają wsiowe korzenie.Ludzie ze wsi mają w zamyśle ziemię,krowy,majątki,podziały i wiele innych i oczywiście koniczynę w butach,tym się różnicie od ludzi miastowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie miastowe, a myśli w kategorii świni do reprodukcji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wieśniaku,może obiłeś się od dna,bo za osełkę masła może ci starzy dali trochę szkoły w co wątpię.Sadząc po twoim bazarowym języku i czasu który spędzasz od rana na pisaniu chamskich postów jedno jest pewne że jesteś nikim.masz kompleksy i tu wylewasz swoje żale. Wez się do roboty bo młodzi ludzie o tej godzinie pracują a ty leżysz przed klawiaturą,udajesz bogacza i piszesz co ci ślina na wiejski jęzor przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Możesz mi wysłać zdjęcie swojej czerwonej, pełnej frustracji mordy jaką miałaś podczas pisania tego postu? :-D Proszę :-D Zapłacę 500zł. Będziesz miała w końcu coś co możesz przekazać swojemu tuzionowi bachorów zrobionych bez zastanowienia jak locha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna i cywilizowany rodzina polega na tym, aby nauczyć swoje potomstwo pracy i zarabiania na siebie a nie na tym by pokazać, że wszystko można dostać od rodziców :/ widać jak cie wychowali ci twoi cywilizowani rodzice. Na prostaczke z nosem, wyżej niż głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zanies proboszczowi,tam twoje miejsce cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak wszystkie pieniążki przekazujesz proboszczowi to nie dziwię się, czemu masz mentalność lochy do reprodukcji a swoim dzieciom nic nie zapewniłaś w życiu - poza urojeniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,wsiowi ludzie, to kanalie,jak nie dasz "majuntku"toś wróg do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie jakby rodzice zapewnili dziecku zdrowie psychiczne zeby w przyszlosci bezproblemowo umiało zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę przeklinać obrażać gdyż w taki sposób nie dotrzesz do młodych tak myślących. Moi rodzice przed wojną dorobili sie sami swojego mieszkania , gdy w latach 60 tych zakładałem rodzinę też sam wraz z żoną staraliśmy się o mieszkanie , moje dzieci , też sami zdobyli mieszkanie. Dzisiaj owszem może jesteśmy bardziej zamożni i rodzicom jest łatwiej kupić dziecku dom, mieszkanie .Ja wychodzę z założenia takiego gdy dostaniesz coś za darmo tego nie szanujesz i nie doceniasz. Mieszkałem sporo lat w Szwecji Pracowałem u rodziny która była naprawdę bogata , mieli troje dzieci gdy dorośli by iśc na studia zasuwali w firmie rodziców aż miło i to na produkcji nie w biurze , traktowani byli na równo z nami . Dzisiaj zapytaj tych już wykształconych i mający swoje rodziny czy mają żal do rodziców ? swoje dzieci też traktują podobnie , kieszonkowe trzeba czymś zarobić . To jest sens wychowania dziecka . U nas tatuś da synkowi nowe BMW synale albo kaleka albo u Bozi , w najgorszym przypadku . Przykład brat piosenkarki Kuklińskiej dostał kasę od ojca i kim on dzisiaj jest lowelas czystej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pozostaje ci tylko się rozkładać frajerom by pracowali na ciebie,lubisz dostawać? masz pewne jak w banku co za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli ja się urodziłem w bogatej rodzinie. Rodzice mieszkanie kupili mi w wieku lat 20, dostałem też samochód i gotówkę jak mi była potrzebna. Czy mam za to przepraszać? Przecież ja tego nie przepuscilem, nie zmarnowalem tylko staram się pomnożyć, zapewnić taki sam, albo i lepszy start swoim dzieciom. Co mam teraz mieć pretensje do rodziców że za bardzo się starał, że po co mi to dał? Dostałem dużo ale nie uważam się za darmozjada czy kogoś kto by sobie sam nie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:54 Odpadem to ty jesteś bo na nic nie zapracowałaś,umiesz tylko szczekać ryjem i nic poza tym. Nie daz szacunku nikomu bo tego cie starzy nie nauczyli ale faktycznie sami pewnie nie potrafią.Majątek to nie wszystko,można mieć góry złota ale co z tego jak się jest chamem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrzy się znaleźli :D tylko że cwaniaki na poczatku lat 2000 działka na dom kosztowała wiecie ile?? 20 000zł !!! 100tysi i miałeś chate. teraz ile działka kosztuje? 10 RAZY tyle!!!! ceny mieszkań? = kredyt na 40 lat. szczerze mówiąc nie znam NIKOGO z obecnych 40,50, 60, 70.. latków, kto miałby w swoim życiu w przeszłości kredyt na kilkadziesiąt lat!!!!!!!! więc nie mówcie cwaniaki jak to my obecnie młodzi zaczynający prace mamy sobie radzić i zarabiać i kupować bo to jest kosmos!!! a wynajem? konia z rzędem temu kto znajdzie mieszkanie za mniej niż 1500zł za wynajem i nie będzie to rudera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwóch synów ,duży dom za który mógłbym kupić cztery duże mieszkania.Żeby osiąnąc cel harowałem z żoną jak dziki osioł na to wszystko. Mógłbym to sprzedać i kupić w centrum miasta cztery duże mieszkania i im dać.Nie dam,z prostego powodu,ponieważ dużo czytam i mam wiedzę co znaczą podziały i walka o nie i nie będę zasapakajał potrzeb laluni ,każdego z nich. Na gotowe każda by chciała przyjść.Mają dobrą pracę,zarobki więc pozostaje jeszcze głowa by ustawić się. O tym komu dam i ile pomyslę ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciała, żeby rodzice kupili mi dom, albo mieszkanie bo w ten sposób daliby sobie pozwolenie na wtrącanie się do mojego zycia, przyjeżdżania kiedy chcą i posiadania u mnie długu wdzięczności. Nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, pewnie teraz będziesz robił z siebie wielkiego pana dobrodzieja i oczekiwał, że synkowie będą skakać wokół ciebie byleby tatuś tylko spojrzał bardziej przychylnym okiem i łaskawie przepisał dom bo się czegoś tam naczytałeś? :-D Powinni ciebie kopnąć w tyłek a ten swój domek będziesz mógł wziąć sobie do grobu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś haha dokładnie! tatusiek z ma pieniądze, wielki dom, więc pozostaje jeszcze głowa by ustawić się na starość i ogarnąć DOM STARCÓW :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi synowie zawsze coś dostaną ale to oni ,a że naczytałem się o takich chciwych podobnych do ciebie Q więc mogą dostać tylko wnuki , albo państwo które zapewni nam spokojną starośc. Nie mam parcia na niezdrowe relacje rodzine "dasz to cię będziemy lubić i odwiedzać" mam to w tyle.Miłości nie kupi się za kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet:) będziesz miał teraz jazdę bo te suki ci tu nie odpuszczą.Mieć tyle i nie dać żadnej z nich???? SZACUN dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożżżesz ty mój,ja nie wierzę że niektórych z was chowali rodzice.Mi się wydaję że ulica,język bazarowy,inwektywy,nachalność,roszczenie do dóbr rodziców a już jeden gośc któr przewala ze słowem ~~LOCHA to już przegięcie,na dodatek używająca słowa ta osoba, to ponoć "kobieta",żal czytać tych wypocin.Nie wstyd wam,być takimi agresorami,wy chcecie wychować pokolenie nie mając samemu podstaw dobrego wychowania.Dyplom nie świadczy o niczym a już z pewnością o dobrym wychowaniu,można mieć ich kilka a być prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Nie mam parcia na niezdrowe relacje rodzine "dasz to cię będziemy lubić i odwiedzać" mam to w tyle.Miłości nie kupi się za kasę ." Aha, to dlatego z góry uważasz kobiety swoich synów za "Q" ? :D Bo wyznajesz miłość :D :D I wszystkie kobiety to "lalunie" które chcą cie okraść :D Nie chcesz, nie dawaj, ale twoje tłumaczenie dlaczego robisz tak, a nie inaczej jest idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie jego synów,czytaj ze zrozumieniem,faceci nie mają jeszcze żon a że curvy to ja się też zgadzam bo wystarczy poczytać fora babskie o tesciowych to już widać w czym problem jesli chodzi o majątki.Ma facio rację.spalic a nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mam dla ciebie propozycje i dla tatuśka z "dużym domem wartym 4 mieszkania" :D zostańcie gejami :D i chrońcie synów, niech też zostaną! odseparujcie się zupełnie od wszystkich "Q", "curev" i laluń x nie chciałabym nawet splunąć w waszą stronę :D założę się też, że tatusiek z "dużym domem" taki dumny z siebie, a te hipotetyczne "lalunie" też by nie chciały splunąć w stronę takiego gbura. nikt nie chce twoich pieniędzy A TYM BARDZIEJ twojego towarzystwa i pie*dolenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie mam spazmy śmiechu jak czytam jęki starych bab które cierpią z powodu wychowania obecnego "roszczeniowego" pokolenia. A kto te obecne "roszczeniowe" pokolenie wychował? Wy sami, więc jeśli ktoś popełnił błąd to wy. Więc teraz bierzcie go na klatę zamiast jękać w internecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×