Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodziców których nie stać aby kupić dziecku mieszkanie nie powinni mieć dzieci

Polecane posty

Gość gość
Matole powyżej,a kto powiedział ze nie da się dziecka dobrze wychować???? gdzie to bezmózgowcu wyczytałaś? ale niektóre charakterki można samemu zepsuć:) tyle w temacie dla tych marnych intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma się pieniądze, ale za małe na mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że gdyby rodzic wpłacał przez 25 lat na książeczkę to dziecko miałoby mieszkanie. Ale po co? Lepiej być jak bezmyślne zwierzę które kierując się instynktem tylko zaspokaja SWOJE egoistyczne potrzebny posiadania dziecka, nie myśląc zupełnie o przyszłości tego dziecka. I jeszcze dostają pianę w pysku gdy ktoś śmie im to wypomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś Zgadzam się,szkoda czasu i tak nic z tego co tutaj piszą nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam corke ktora ma 15 lat i na koncie ma juz kolo 130 tys. Z chwila skończenia szkół prosze bardzo ma swoje mieszkanie :) zaden problem dla nas jest zapewnienie jej tego . To nasze dziecko i to jest naszym głównym priorytetem. Jest taka sytuacja w Polsce ze bez pomocy marne szanse na cokolwiek . Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg autora rodzice powinni bezstresowo wychowywac rozpuszczonego bachora, ktory bedzie wszystko wymuszal a potem ich odwiedzi jedynie jak bedzie potrzebowac kasy oraz na odczyt testamentu.ja w takiej sytuacji bym wolala sobie kupic pieska To wstyd ciagnac kase od rodzicow.mowie to jako dorosle dziecko.a jakbym miala swoje, to bym wychowala do samodzielnosci i poszanowania pracy i pieniadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 piję do wpisu z 15:46 "Dawajcie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z godz 15,57 a ty widać dostałaś kasę,mieszkanie,zaspakajasz instynkty i klepiesz jedno i to samo w kółko,rzygacć się już chce i siedzisz duuupskiem od rana nierobie by udawać kogoś kim nie jestes i nigdy nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero papierochow wodki gazet pindrowania sie mamusiek i tracenia kasy na gowno to uzbierane by bylo. Zamiast do galerii to szybciutko co miesiac przelewik na konto dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,99 jeszcze podlej ciepłym moczem ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwni jestescie. Autor ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie kupione przez nas mieszkanie bedzie tylko na corke. Przyszly zięć praw do niego miec nie bedzie bo wiadomo ... rozwody te sprawy .... Realia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Instynkty? Mnie stać by moje dziecko miało mieszkanie. Jesli ciebie nie TO SIĘ PODLUDZIU NIE ROZMNAŻAJ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani z 16/01 zgadza się,pazurki obciąc cykatorkiem,zadnych tipsów..sztucznych rzęs,brwi doklejanych, pomalować je sadzą, ciuchy z lumpeksu i pozamiatane. Niech zobaczą jaksię odkłada na ksiązeczkę dla dziecka na mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciepły mocz za 15,99? Tego jeszcze nie bylo ;-) moze kup sobie na otrzeźwienie i zrozumienie obowiązków rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06] Pilnuj swojego krocza głupia pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli musisz kupować dziecku mieszkanie to oznacza, że zostało wychowane na kalekę życiową i nie potrafi samo o siebie zadbać. Więc nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalekę :-) Kaleką to jest rodziców który tłumaczy w tak głupi sposób własną biedę. Przypomniała mi się piosenka Maleńczuka "Syny" w której ojciec alkoholik który g****o osiągnął i g****o dał synowi, oczekuje od niego, że ten zostanie kimś :-) Własnie tacy degeneraci są pierwsi do stawiania wysokich oczekiwań wobec własnych dzieci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rośnie nam społeczeństwo pasożytów. Roboty nie ma ale do urn lataja po mszy by zagłosować na swój elektorat by pozniej wyciągać łapki po darmochę i narzekać jak cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 nie, po prostu wychowało się to dziecko w kraju, gdzie tuż po studiach dostaje się 900zl stażowego z Urzędu Pracy albo 1200-1500 zl w pierwszej pracy na caly etat. Kupiłbyś sobie chatę przy takich zarobkach? Dalby ci ktoś kredyt? Wątpię. A ty żyjesz 20-40 lat dłużej na tym swiecie i masz obowiązek przyoszczędzić troche dla dziecka na przyszłość. Nawet kosztem tego nieszczęsnego piwa czy wypadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " Rośnie nam społeczeństwo pasożytów. Roboty nie ma ale do urn lataja po mszy by zagłosować na swój elektorat by pozniej wyciągać łapki po darmochę i narzekać jak cięzko." Po pierwsze, Einsteinie, to elektorat głosuje a nie na niego się głosuje a po drugie, po co te wtręty o kościele? Co to miało znaczyć? Jeśli twierdzisz, że w kościele siedzą sami tacy, co żyją z datków to lepiej zobacz jakimi autami przyjeżdżają i jak są ubrani. I wśród lewaków są biedni i bogaci więc wyjeżdżanie w takim temacie z religią czy polityką jest bez sensu bo temat jest o tym, czy dzieciom dać wszystko na tacy czy nie. Wędkę czy rybę? Moim zdaniem dobrą wędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam podobne zdanie do gościa wyżej.wędkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd dzieciaku wiesz, ile ja zarabiałem w pierwszej pracy? Były to relatywnie mniejsze pieniądze niż są dzisiaj. Na telewizor trzeba było pracować pół roku. Rozumiesz to? Kto ci broni się rozwijać i zdobyć lepiej płatną pracę? Jak nic sobą nie reprezentujesz to zarabiasz takie marne grosze. Proste? Rodzica obowiązkiem jest danie dziecku dobrego wychowania, kręgosłupa moralnego i wykształcenia adekwatnego do jego potrzeb i zdolności. Ale kupowanie mieszkania i auta? To już tylko dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie na myślenie. Mam 40 lat, to co mi potrzebne do życia osiągnąłem do 35-36 roku życia. Dom, oszczędności, inwestycje z których mogą się utrzymywać, generalnie jak bym przeszedł na emeryturę to zyłbym sobie spokojnie do konca zycia i by mi wystarczylo. Ale cały czas mam energię, pomysły, zdrowie więc co mam robić? Odpowiedź- pracować dla dzieci. Przecież sam więcej już nie skonsumuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 a musisz miec od razu chatę? ja błyam na wynajmie kupę lat i nie myśl że w dobrych warunkach.Najpierw a akademiku pozniej w domu asystenta a jeszcze pozniej w ruderze i nic nie dostałam i nie płaczę.A co:) mieli zrobić rodzice,napaś na banki by mi dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jedną z tych matek, co to nie tracą pieniędzy na galerie i kosmetyczki, a wolą je odłożyć dla dziecka. Nie czuję, żebym cokolwiek na tym trafiła. A dzięki temu, że nie biegam po sklepach, mam czas żeby z dzieckiem trochę porozmawiać m.in.o szacunku dla pieniądza:-)WYCHOWYWAĆ je a nie "odchowywać" tzn.dać jeść i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi nowe mieszkanie teraz, jeśli za parę lat będę miała drugie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traciła* a nie trafiła. Sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:28 centralnie w punkt. Dodam ze praca dla dzieci i z myślą o nich potrafi sprawić radość,chyba ze ktoś jest pazerny na lase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×