Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurdu_bydzia

W konstytucji powinno być zapisane o dyskryminacji za wzrost, bo tego nie ma

Polecane posty

Gość kurdu_bydzia

Jak wiemy obecny rząd jak i prezydent chcą zmiany konstytucji. Popieram tą zmianę, ale uważam że koniecznie powinni dopisać w miejscu gdzie jest mowa o zakazie dyskryminacji ze względu na płeć, kolor skóry czy wiek - dyskryminację za wzrost! Jeśli to zrobią i konstytucja przejdzie, to w przyszłości żaden Tusk ani inny dyktator nie wprowadzi zakazu dla niskich mężczyzn poniżej 170 cm! Jak wiemy Tusk nienawidzi (kompletnie nie wiem czemu, sam też jest niski i ma ledwo ponad 170 cm) facetów, którzy mają mniej niż 170 cm i wiek do 40 lat. Uważa że taki facet psuje prestiż naszemu narodowi i powinien mieć zakazy (m innymi zakaz wiązania się z kobietami, posiadanie potomstwa, uprawianie sexu czy zdawanie na prawo jazdy). Ja też uważam że 170 cm to jest minimum u faceta aby robić to i owo, ale na litość boską nie możemy pozwolić żeby jeden dyktator Tusk nam to zakazywał. A wszystko wskazuje na to że za 3 lata Tusk wygra wybory i zostanie prezydentem, a wtedy ciężko los czeka karłów :( Sam mając wzrost 170 cm (rano) i 169 cm (wieczorem) jestem po prostu karłem i jak Tusk dojdzie do władzy to zostanę poddany badaniom i dostanę żółte papiery za wzrost mając tym samym ograniczenia obywatelskie i zostanę uznany jako niepełnoprawny polak :( Dlatego siłą rzeczy MUSZĘ popierać PiS, choć sporo mi się w tej partii nie podoba. Ale mając taki wzrost muszę robić wszystko, aby w końcu zmienili konstytucję i spowodowali że Tusk jej nie ruszy. Bo jeśli dojdzie do tego że powiedzmy za rok poznam odpowiednią dla siebie kobietę (140 cm max) i ona mnie pokocha i zaakceptuje mój wzrost, weźmiemy ślub, to potem co? Przymusowy rozwód bo Tusk tak sobie zażyczył? Tak nie powinno być, każdy facet powinien mieć prawo wyboru kobiety odpowiedniej do swojego wzrostu, tak też powinno być w moim przypadku! PiS jest jaki jest, ale liczę na nich że nie dopuszczą Tuska, aby wprowadził tą chorą wzrostową ustawę !!! A teraz piszcie co o tym sądzicie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu sadzisz ze on dyskryminuje karłów. Jakie masz na to dowody. Bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz wypowiadał się w TV na temat facetów poniżej 170 cm w wieku 18 - 40 lat. Powiedział że takich facetów jest w naszym kraju bardzo mały odsetek, ale niestety są i należy zrobić z nimi porządek. Dlatego jak dojdzie on do władzy, a konstytucja wcześniej nie zostanie zmieniona, to na 100 % wprowadzi ustawę ograniczającą facetom poniżej 170 cm prawa obywatelskie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saluto
Trzeba głosować na Dudę, on jest wysoki ale lubi karłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że będę głosował na Dudę. Tuska nienawidzę za to jak traktuje karłów i zrobię wszystko żeby nie dopuścić tego oszołoma do władzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×