Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnesOlech

Herbatki owocowe

Polecane posty

Gość AgnesOlech

Hej, czy możecie polecić jakieś smaczne, sklepowe herbatki owocowe? Tylko coś poza maliną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikkka
tak, spróbuj sobie herbatek owocowych z teekanne - moim zdaniem najlepsze i mają dość duży wybór, więc nigdy się nie nudzą. U mnie ostatnio króluje ta z granatem - naprawdę mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie jakiś zestaw gdzie masz po kilka sztuk z każdego rodzaju i wtedy sobie przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można kupić takie zestawy, bo nigdzie się nie spotkałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki5451
uhuuu ja już próbowałam, jest super jeśli ktoś lubi czekoladę:) a wiśnia fajnie to przełamuje, ogólnie ma przyjemny aromat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7yu
Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt. budowa domów budowa domów warszawa kompleksowa budowa domów budowa domów pod klucz warszawa budowa domów jednorodzinnych kompleksowa budowa domów warszawa budowa domów jednorodzinnych warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lecą Kaczki
Jak smakowe to karmelowa herbata Teekanne! Jest przemegapysznaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata malinowo truskawkowa z Loyd, czy jakoś tak. Obłędna. A zainteresowanych zdrowym stylem życia zapraszam na www.igortreneronline.pl :) Może znajdziecie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ulubioną herbatą jest herbata love teekanne, mówię piękny zapach a mnie też skusił ten napis love. Aż można się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam superfruits od teekanne i to jest dla mnie w tej chwili numer jeden. Ciepla, zimna, rano, wieczorem, samotnie, z rodzinką. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakowe najlepsze ma teekanne w torebkach. Nie trzeba nawet dodawać żadnych bajerów. Sama w sobie jest smaczna i pasuje :) I starszym i młodszym. Wiem co mówię, bo moje dzieciaki lubią, podobnie mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do teekanne to spoko, spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×