Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i takie tam

dj z olsztyna

Polecane posty

No, to podaję: ten pierwszykoleś, to osoba z polecenia, gadaliśmy z nim i wydaje się w porządku: 1) Abc Oprawa Muzyczna Andrzej Poczopko ul.Boenigka 20/14 ,10-686 Olsztyn nip.739-156-54-76 (tel. +48 660 712 812) abc@organizacjaimprez.com www.organizacjaimprez.com bierze tak z 1.000 do 1.200 zł, ma jeszcze kilku współpracowników, więc może mieć kogoś wolnego na ten termin. Reszta - niesprawdzona: 2) adres: michalpien@poczta.onet.pl lub na skype:michal4430, pozostawić telefon ,a ja następnego dnia odczytam bo tu nie mogę Państwu dać telefonu bo moderator wymarze 3) DJ Alex - generalnie, najlepszy, o jakim słyszałam, ale prawdopodobnie będzie miał zajęty termin - jest normalnie rozchwytywany: 603118515 4) Marcin Rogowski tel/fax: 058 741 86 26 tel: 0604 858 779 e - mail: marcin@4pm.com.pl http://www.4pm.com.pl Wielkość imprezy, w przypadku wesela nie ma dla nas znaczenia. Koszt wesela to 1700zł, poprawiny (do 10 godzin) 800 zł. 5) \"Witam. Jestem zawodowym wodzirejem. Prowadzę wesela z własnym sprzętem nagłośnieniowym. Ponadto jestem nauczycielem tańca i przygotowuję pierwszy taniec Pary Młodej. Więcej informacji na stronie: http://www.wodzirejprezenter.pl biuro@wodzirejprezenter.pl Odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Zbyszek Wanat\" Więcej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheDobre
HE HE HE , GRRRRRRR ty to jestes dobry agent, ja pierdziele... co to ludzie niewymysla..... sami sie reklamuja i pisza ze soba z wielu nickow na tym forum..... WSZYSCY SA ROZCHWYTYWANI -TYLKO ZE JAK PODZWONISZ PO WSZYSTKICH tych DJ'ACH TO SIE OKAZUJE ZE ONI WSZYSCY MAJA WOLNE TERMINY !!!!!!! JAKOS NIKT ICH NIE CHCE.. CIEKAWE TO JEST... TAAAAAAK . HA HA HA..NIE MAM SLOW.... SZKODA GADAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takietam
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheDobre No, nie zgodzę się z tą opinią. Uczciwie opisałam, z kim miałam kontakt i kto został mi polecony. DJ Aleks, rzeczywiście ma terminy pozajmowane, praktycznie rok do przodu, a reszty nie znam. Po prostu - padło pytanie - padła odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, skarbie, to ja już na tym forum sobie od grudnia piszę, bo biorę ślub w tym roku. Niestety, zawsze znajdą się ludzie, którzy wszystko (i to z góry) wiedzą lepiej. A ja wg. tej opinii jestem agentem, albo DJ szukającym pracy - DOBRE!!! Zastanów się człowieku logicznie - gdyby tak było, to podałabym jedną firmę i koniec, a nie namiary na konkurencję! A zresztą, co ja się tu żołądkuję.... Pożałowania godne! Mam nadzieję, że jednak komuś pomogłam. Ja szukałam DJ na tym forum w styczniu tego roku i nikt mi nie pomógł. Chciałam, żeby tym razem ktoś nie natrafił na mur, tylko na pomoc. Eh..... Taki lajf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, my to mamy taką skomplikowaną sytuację, bo niby dogadaliśmy się z kolesiem z tego ABC, Andrzejem Poczopko, ale tak wstępnie, bo jeszcze jeden ślub miał na ten termin. Przysłał nam namiary na drugiego DJa, który może u nas prowadzić wesele, ale jakoś nie udało nam się z nim do tej pory spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Oj brzoza jest the besciak ale lepszy jest jacek pikielski a najlepszy jest djmarekolsztyn ten to wali jak deszcz z nieba.rewrlacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×