Odpowiedz na ten temat

dobry fryzjer warszawa

• gość 2017.07.08 [20:21]
    Nie polecam salonu Bagart przy ul. Chłodnej w Warszawie. Byłam tam dwa razy. Za pierwszym razem - wizyta w czerwcu p. Małgosia w sombre od brązu do blondu zamiast blondu złocistego rozjaśniła mi w jednym miejscu (chyba przypadkiem) do koloru prawie mlecznego, źle przeciągnęła kolor po długości - od góry miałam brąz przeplatany z blondem tak jakby pędzel jej przeskoczył parę razy - wyglądało to słabo. Zaproponowano mi wizytę reklamacyjną w lipcu, na którą się zgodziłam.
    Na tej wizycie właściciel, p. Jacek wyrównał mi kolor, ale niestety do całkowitego brązu chociaż ustalaliśmy sombre jak wcześniej z brązem od głowy i miodowym kolorem na reszcie włosów. Starania doceniam, ale słabo komunikują się tam z klientem skoro 2 razy efekt jest nie taki na jakim mi zależało, a za każdym razem dochodziło do rozmowy i mojego tłumaczenia co chcę mieć na głowie.
    Potem wmawia się klientowi, że kolor jasny brąz to miodowy albo że kolor się spierze. Nie o to chyba chodzi.
    Jestem bardzo rozczarowana, bo zaufałam p. Jackowi i sądziłam, że wyjdę z fryzurą, z którą się czuję dobrze a nie z wizją fryzjera na mojej głowie.
  • Zobacz także: Jaga Hupało o fryzurach Polek

• gość 2017.07.21 [13:15]
    Jestem stałą klientką w In Harmony na al. Jerozolimskich. Zawsze wychodzę z ładnym cięciem i koloryzacją.
  • Żdżumka 2017.07.29 [07:00]
    Byłam u wielu fryzjerów i w końcu jestem zadowolona. Chodzę do Patryka Zawadzkiego na farbę, dobrze dobiera kolory. Ścięcie też ok, ale przede wszystkim zachwycam się jego pomysłami na farbowanie.
  • minesse90 2017.08.14 [21:55]
    Widzę że ile ludzi tyle poleceń więc i ja zabiorę głos smiech.gif Ja polecam Silk Spa na Bielanach. Pełen profesjonalizm, czysto, dobre ceny i fajne miłe podejście fryzjerek. Potrafią doradzić i dobrać i fryzurę i kolor do modelu twarzy. Próbowałam wiele salonów ale ten najbardziej przypadł mi do gustu i nie zamierzam go zmieniać smiech.gif
  • gość 2017.08.18 [15:22]
    Ja też byłam u Pana Patryka Zawadzkiego i jestem nim zachwycona. Polecam, na jego stronie http://patrykzawadzki.com/ można znaleźc info gdzie przyjmuje - obecnie jest to salon w Warszawie.
  • gość 2017.08.21 [14:45]
    Zależy co chcesz zrobić. Napewno na cięcia, malowanie, czy trwała NIE POLECAM DOROTHY STUDIO!!!!! Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Trwała, zamiast 3 miesiecy efektu - tydzień, krzywo obcięte włosy, i cena z cennika 180 - efekt koncowy zaplacic 400 - SKAD?? Pytam skąd "no tyle kosztuje" - dzięki zapłaciłam ale NIGDY WIECEJ!!!! WYZYSK, niekompetencja.
  • Godzik1231 2017.08.22 [14:39]
    Ja zawsze chodzę na bemowo http://salon-shine.pl ten salon. Zawsze lepiej jest z kolejkami i dobre ceny, jeszcze nigdy nie wyszedłem niezadowolony od nich.
  • gJaninka i Olka ość 2017.09.19 [21:34]
    Bardzo dobrze dobiera Pan kolory , Panie Patryku Z.
    Obie z siostrą jesteśmy tak różne, mamy różne włosy i zrobił Pan z nas piękności. Polecam Pana Patryka Zawadzkiego.
  • gość 2017.09.20 [13:37]
    Ja przekonałam się, że nieraz od tych bardzo znanych i polecanych fryzjerów lepsi są ci, którzy mają mniejsze zakłady i działają na mniejsza skalę.
  • Weronika125p 2017.09.20 [13:38]
    Też obserwuje taka prawidłowość, czasem znany nie znaczy lepszy.
  • kasi1987 2017.10.05 [17:05]
    Ja mogę śmiało polecić Sylwię z salonu Gnatyshyn, który znajduje się na Ursynowie. To moja ulubiona fryzjerka. Już myślałam, że nie znajdę nigdy dobrego fryzjera a tu takie zaskoczenie usmiech.gif
  • gość 2017.10.06 [12:36]
    Jeżeli szukacie dobrego fryzjera w Warszawie i generalnie salonu piękności, urody to polecam www.Denique.pl są profesjonalni i rzetelni.
  • goździk27 2017.10.10 [23:36]
    OK Studio Łukasz Orędowicz - świetny fryzjer i stylista pracujący na najlepszych kosmetykach! Wyszłam naprawdę zachwycona efektem jego pracy jak i świetnym towarzystwem. Poza doborem idealnej fryzury jak i profesjonalnym zajeciem się pielęgnacją włosów można liczyć na miła przyjacielska atmosferę usmiech.gif Polecam!
  • gość 2017.10.17 [11:33]
    Jeśli cenicie sobie jakość i profesjonalizm bez nadęcia fryzjera dlatego polecam studio makeuphair24 na Woli
    Przyznam że byłam zirytowana niejednokrotnie butnością fryzjerów często nazywających siebie stylistami.
    U niektórych,,stylistów,, jak coś człowiekowi nie pasuje i prosi o zmianę to Ci wciska że tak miało być .
    W Studio makeuphair24, czułam się mega komfortowo, bo zaproszono mnie po koloryzacji na fotel i wysuszono mi przód abym sama zadecydowała czy ten kolor spełnia moje oczekiwania.Kolor wyszedł na medal.
    Ja wiem że łatwym klientem nie jestem ale z tego wniosek że na mnie też można mieć sposób jezyk.gif
    Szczerze polecam to miejsce
  • gość 2017.10.18 [11:20]
    Dosyć znana i wspominana często jest Akademia Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Byłam tam na razie raz, ale zaproponowali mi super fryzurę.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...