Odpowiedz na ten temat

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

• Małgorzata02 2017.04.21 [14:09]
    Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:10]
    Dobry estrogen (estradiol) w tabletkach jest dostępny na receptę w polskich aptekach.
    Tabletki te nazywają się Estrofem 2 mg; 28 tabl. producent Novo Nordisk kosztują od 8 do 14zł
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:10]
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie.
    Estrogen u kobiety odpowiada za rozwój drugorzędnych cech płciowych (w tym rozwój piersi oraz za regulację cyklu miesiączkowego)
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:11]
    Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych
  • Małgorzata02 2017.04.21 [14:39]
    Hormony stymulujące wzrost piersi
    Powiększanie biustu polega na przyjmowaniu odpowiednich dawek hormonów:
    -estrogenów,
    -prolaktyny,
    -progesteronu,
    -hormonu wzrostu.
    W pierwszej części terapii pacjentkom podaje się estrogeny- hormony odpowiedzialne za kobiecą sylwetkę. Poza zwiększeniem rozmiaru piersi można zaobserwować zwężenie talii oraz parę innych wyeksponowanie paru innych elementów kobiecej sylwetki.
    Prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym za wzrost piersi. Naturalnie wytwarzany jest, gdy kobieta przechodzi ciążę. Z kolei progesteron nadaje piersiom odpowiedniego kształtu i jędrności. Ostatecznym wspomagaczem jest podawany w niewielkich ilościach hormon wzrostu.
  • gość 2017.06.04 [16:47]
    Czemu niema kontaktu do producenta tych tabletek to jest dziwne
  • gość 2017.06.21 [08:55]
    No ale czy są jakies kremy albo tabletki, które ogą powiekszyć biust ale bez ingerencji w hormony? Nie chciałabym czegoś takiego a jednak fajnie byłoby trochę powiekszyć piersi.Bo mam bardzo male i jest to jednak spory kompleks dla mnie. Na operację nie mam kasy.Zresztą jakbym miała to ni wiem czy bym poszła bo bym się bała.
  • gość 2017.06.21 [10:57]
    Są. Ale nie powiekszą Ci biustu tak jak hormony jezyk.gif W ciązy piersi mogą się powiekszyć nawet o dwa rozmiary ( inna sprawa, ze po okresie karmienia to czasami zupełnie przechodzi i biust sie zmniejsza). Kremem na ujędrnienie i powiekszenie czy tabletkami możesz powiekszyc 1 rozmiar max.
  • gość 2017.06.21 [14:46]
    To i tak byłoby dobrze! No i teraz pytanie. Co kupić. Bo są i tanie eveline w sklepach. Widziałam również,ze wiele dziewczyn sobie poleca tabsy na allegro ( w opiniach).
  • gość 2017.06.22 [12:22]
    Nie kupuj tabletek z allegro. Nie ma sensu. Takie tanie tabletki to jedynie placebo. Jasne,że opinie są dobre ale zazwyczaj wystawia się je po kupieniu bo wysyłka szybka i takie tam. A efekt brania tabletek przychodzi dopiero po 3-4 miesiącach brania plus jeszcze smarowania się kremem. O ile oczywiście przyjdzie a przyjśc może jeydnie jeśli sobie kupisz profesjonalne środki na biust. Sama jestem na przykład bardzo zadowolonaz Perfect Bust. Zarówno z tabletek i z kremu. Tabletki powiększyly piersi o 1 rozmiar. Natomiast krem nawilżył biust, pachniał bardzo ładnie. Jestem już dawno po braniu tabletek ale domówiłam sobie dodatkowo krem usmiech.gif
  • gość 2017.06.22 [14:41]
    gdzie kupowałaś?
  • gość 2017.06.28 [14:55]
    http://perfectbust.com.pl/ - chociaż możesz sobie jeszcze sprawdzić jako to cenowo wygląda w innych sklepach ( szukaj całych zestawów bo dodają do nich czesto krem w prezencie za free).
  • gość 2017.07.25 [12:57]
    Zakupiłam tabletki
    Breastfem zastanawiam się czy to naprawdę działa.
  • Darkat 2017.08.01 [14:14]
    zgadzam się z opinią, że nie ma sensu kupować takich specyfików na allegro, lepiej na stronach specjalnie do tego dedykowanych. Ja zastosowałam ProBreast Plus z firmy NUTRIPROFITS http://nplink.net/XxOzwsiI i widzę efekty w postaci napiętego jędrnego biustu który wypełnia miseczkę C (wcześniej czułam lekki dyskomfort) Myślę, że warto spróbować
  • gość 2017.08.08 [14:24]
    W Stanach te Breastfem są bardzo popularne więc muszą działać. Czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii na Yahoo
  • gość 2017.08.13 [20:38]
  • gość 2017.08.14 [00:03]
    Jestem w trakcie kuracji tabletkami bresfem o jak narazie nie wiedzę zmian a kończę juz jedno opakowanie
  • gość 2017.08.14 [16:01]
    Testuję właśnie preparat Breast Fast, jestem w trakcie drugiego opakowania i czuję różnicę. Biust jest podniesiony i napięty przez co jest też widocznie większy. pięknie się prezentuje. Poczytajcie sobie
    http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fas t/?uid=54494&amp ;sid=588&cid=20621&pid=130&bid=advandec
  • gość 2017.09.06 [09:18]
    Troche tych specyfików jest. Chociaż powiem Wam,że u mnie tabletki nie dzialały a przetestowała dwa rodzaje. Za to bardzo dobre działanie mialo serum do biustu Frashe usmiech.gif Zdecydowanie wyższa pólka niż kremy drogeryjne ale:
    ma ładny zapach
    błyskawicznie sie wchłania
    ujędrnia
    nawilża
    i przy regularnym stosowaniu rzeczywiście widzę jakiś rozmiar więcej
  • joasia321 2017.09.07 [12:39]
    Kupicie sobie dziewczyny serum do biustu Frashe. Konsystencja serum bardzo dobra do rozprowadzania na piersiach, nie lepi się co mi się pdoba ponieawż nie znoszę lepiuchów. Zapach również w porządku, delikatny i nienachalny. Najważniejsze,że produkt jest bardzo wystarczalny,opakowanie poręczne, a cena co do niego jest również odpowiednia. Nie jest może takie tanie ale nie trzeba go dużo, wystarczy użyć jedną pompkę dziennie.
    Działanie jest i jest naprawdę dobre ponieważ widzę większe ujędrnienie i napięcie w biuście
  • gość 2017.09.29 [13:13]
    ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji.
    Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany.
    http://nplink.net/KspQn4CS
  • gość 2017.10.04 [08:34]
    Piszesz tutaj kochana , że jest to wyższa pólka. Ile w takim razie musiałas za nie zapłącić?
  • gość 2017.10.14 [11:43]
    Jakieś 150 zł za opakowanie: https://frashe.pl/ . Ale jest bardzo wydajne ponieważ wystarczyło nałożyc cienka warstwę. na stronie jest napisane,że jedno opakowanie jest kuracją na miesiąc, ale sama stosowałam je na dłuzej Mi tam wystarczylo na 2-3 miesiące.
  • marcela28 2017.10.15 [14:59]
    Krem na powiększanie piersi? a jak długo się utrzymuje efekt? bo jakoś nie chce mi się wierzyć w te cuda usmiech.gif
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • gość 2017.10.16 [07:54]
    Nie wiem jak długo będzie się utrzymywał po odstawieniu kremu Ale teraz się utrzymuje ( używam kremu raz dziennie wieczorkiem). Ogólnie nie ma tutaj jakiegoś duzego powiekszenia. NIe masz co oczeiwać po zwykłym serum powiekszenia. Ale ujędrnienie sprawia,że biust wydaje się autentycznie wiekszy usmiech.gif
  • gość 2017.10.16 [17:14]
    Chyba jedyna kuracja, która jednocześnie ma kapsułki i krem na powiększenie piersi, to ProBreast Plus. Sama stosuję i widzę różnicę.
  • gość 2017.10.26 [11:04]
    Po 2 miesiącach stosowania zero efektu. O zwrot pieniędzy trudno ponieważ nie odpisuja na maile a telefonu nikt nie odbiera tylko włącza się automatyczna sekretarka. Kasa wyrzucona w błoto. Jakieś 400 zł. Także przemyslcie.
  • gośćAna 2017.11.13 [16:39]
    Ja brałam przez kilka miesiecy tabletki bustup duo.Totalna sciema nic nie pomogly ale to kompletnie nic, wiec juz nie uwieze w zadne tabletki.
  • gość 2017.11.24 [12:22]
    nie wiem ale ten Breastfem naprawdę powiększył mi biust. Nie jest to jakiś spektakularny efekt bo tylko około 25% ale biorąc pod uwagę mój rozmiar AA to jestem cholernie zadowolona, miałam straszne kompleksy z tego powodu a boję się operacji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...