Odpowiedz na ten temat

Kafe - nasz świat równoległy

• Szukanie dziury w całym 2008.05.20 [21:50]
    ----------------------------------------------------
    To jeszcze jest forum dyskusyjne czy już świat równolegly?
    ----------------------------------------------------

Ludzie się rodzą na pomarańczowo...
    Potem kształtują im się organy dobrego i złego smaku, wyostrza wzrok, raczkują emocje w postaci emotikonek.
    Mały czarny nick siada, wstaje i zaczyna biegać po topikach.
    --------------
    W końcu rodzi się osobowość - i powstaje czarny nick....
    Nick szaleje po ulicach-topikach i niczym niesforny gimnazjalista robi jaja z innymi małolatami-pomarańczami, a zniesmaczeni Dorośli wyrażają niezaprobatę, po czym składają donos w urzędzie bezpieczeństwa czyli Redakcji, a Pani Cenzor w celach wychowawczych czasem blokuje konto z kieszonkowym.
    --------------
    Przychodzi czas dojrzałości - rodzi sie rozpoznawalna osobowość, dorosły Czarny Nick...
    Zaczyna płodzić własne topiki, czasem puści się na cudzym. I pisze, pisze, pisze...
    Widzi jak pocieszacze pocieszają, samozwańczy psychoanalitycy sprowadzają do parteru, bezosobowi kaci dobijają.
    Można się lubić, kłócić, kląć, ignorować, popierać, kochać i nienawidzieć. Płacze, krzyki, wzruszenia...
    --------------
    Długi jak kolej transsyberyjska Spis tematów mieni sie wszystkimi kolorami tęczy ludzkich namiętności, kłopotów i radości.
    Na orbicie spraw miedzy pracą a podcieraniem dzieci krąży rój forumowiczów. Czasem przeleci jednodniowa kometa rozjaśniając swoim blaskiem sąsiednie galaktyczne subfora.

W biegu wymienia się dwa słowa z towarzyszami biurowej niedoli, wśrod których błyszczą desperackie \"mam robotę\" i obiecujące \"bedę później\".
    Między ustami dziecka a brzegiem pucharu z kaszką manną - boginie podtrzymujące ogniska domowe wymieniają się cennymi doświadczeniami. Poprzez łącza z prędkością światła mkną ważne życiowe rady przeplatane wnikliwymi uwagami. Temat na dziś -kolor kupki małych zdobywców życia.
    --------------
    W nocy zaś w alkowach monitorów słychać przyspieszone oddechy erotycznych zaklęć i zachcianek.
    Głośno gra muzyka z trendy linków, a alkohol i nasienie leją się strumieniami topików wpadając do wielkiej rzeki internetowej rozpusty.
    Gdzieś w oddali słychać umoralniające bicie dzwonów i kazania Najjaśniejszej Pani Cenzor...
    --------------
    Topiki w nieustającym wyścigu szczurów zażarcie walczą o utrzymanie pozycji na szczycie... byle wyżej, byle więcej wpisów niż konkurencja. Awans społeczny dodaje prędkości w pisaniu kolejnych postów.
    Głodni słów rozmówcy przyciągnięci smakowitym tematem lub osobowością pasterza pasą się na łące pełnej kwiecistych wypowiedzi i smakowitych stwierdzeń. Złote Runo zdobyte.

--------------
    Wtedy przychodzi twarda rzeczywistość... i wali młotkiem po rozpalonych głowach mieszkańców Planety Kafe.
    To ciemna strona jej księżyca domaga się ofiar.

Najpierw umieraja topiki...
    W niewyjaśnionych okolicznościach giną nicki...
    Oszustwa podszywaczy, kradzieże rozmówców, zatapianie tematów, morderstwa osobowości. Zdrady, ucieczki, samobójstwa.
    Donosy, stosy dla niepokornych, bezlitosne lincze.
    --------------

Z wolna opada kosmiczny pył... Powraca refleksja.
    Zza chmur niejasnych intencji nieśmiało przebija obietnica nowego porządku. Zmiana nicków, weryfikacja poglądów, opanowanie emocji, nieśmiałe przepraszam. Choć moja racja, ble, ble, ble...
    Aż do następnego deszczu meteorytów.

Niezbadane są wyroki Matki Kafeterii.

Jak odnajdujesz się w tym świecie?

A tak po prawdzie to komiczne, że rzeczywistość bywa stronnicza. I nie mów mi mała, że to pestka,że ju..ż nie ma sumienia, a brzydal się czuje jak piąte koło.
    Czy ktoś zwraca uw-agiie na nałogowego kucharza, który znowu
    przypalił trawę, choć jest już po40-tce?
    Zapominamy, że ItsOnly-Net a nie życie dojrzałe...

Różne Wróżki, tarocistki i Kassandry z dalekiego Aleksandrowa straszą apokalipsą, Nienawiść kusi murusię ze wschodu a nawet chinkę-czikulinkę i obiecuje jej niczym amant wszechczasów pokazać ruchy FRKcyjne ku zazdrości wszystkich niby-rozdziewiczonych palcem wiekowych dziewic i prawiczków.

Bezmózgie ale za to jednojajowe jacki, placki jarki tak boją się samotnych 30-letnich wysmarowanych cremem odchudzających się wciąż gnomów jak pomarańczowy plankton donosicielskich kaszalotów. Wiem, że To Prowokacja!

Folwark zwierzęcy z nieustającym gwarem, w którym słychać samice, sucze, kotki czarne i nefrytowe tudzież mruczki, lisiczki, kaczątka, kreteczki a nawet smoczyce, a prowokator jest tak wredny jak jego psełdonim.

W nocy Mała Czarna Filiżanka Herbaty nie pozwala zasnąć...
    A po co spać?
    Impreza w Barze pod Zapomnieniem!
    Zapraszamy wszystkich, nie tylko pokolenie 1980! Uczta i chlanie!

Potrawa dnia - poziomkowy sorbet a la pain au chocolat w sosie ze spermy ugarnirowany rozrzuconymi niedbale skarpetkami w stylu retro.
    W głowie już szumi alpagi łyk, potem setunia kolorowej lub szklaneczka 50-letniej Crazy Extazy i wszyscy sa już Happy oczko.gif

A ukryta za morelowym dzbanem z czerwonym tulipanem malinowa laska zabawia się z 29 kasią * i jak wulgarna sucz robi loda z połykiem usmiech.gif
    Doprawdy - przełknijcie wszystko! A-po-stołach nie rzygajcie!!

Aż przychodzi ranek, kropelka rosy na pustym szkle, już slychać poranne pienie Kura-ike...
    To była unforgiven impreza.
    Kac-gigant wymaga pomocy doraźnej.

Może to nasza ostatnia niedziela?

Od dzisiaj zaczynam się leczyć na anorgazmię.
    Na impotencję już nie trzeba. Mózg staje.
    A ponoć ma tylko dwie kalorie...
    usmiech.gif

Dawaj - teraz twoja kolej na myślowy łojotok.
    Nie hoduj pryszcza, wyduś go z siebie.

Czasem jakaś płeć by się przydała...
  • a dajta zesz chlopakowi spokoj 2008.05.20 [21:56]
    Dosc poplatane sa te wezly krwi...ze zacytuje mistrza zaczytujac si w tym, jakze wirtuzowsko kompletnym podsumowaniu usmiech.gif
  • pestka33 2008.05.20 [21:56]
    no ja pierdziu.....

”Każdy ma w sobie pestkę. Jak owoc. Owoc gnije, przylatują ptaki, dziobią. Ale pestka zostaje. Bo pestką jest to, w co nigdy nie przestajemy wierzyć. Co najgłębiej jest w nas.” Pestka 1996
  • pestka33 2008.05.20 [21:58]
    zamknij...nie wypada.... oczko.gif
    ”Każdy ma w sobie pestkę. Jak owoc. Owoc gnije, przylatują ptaki, dziobią. Ale pestka zostaje. Bo pestką jest to, w co nigdy nie przestajemy wierzyć. Co najgłębiej jest w nas.” Pestka 1996
  • Pani Marta 2008.05.20 [21:58]
    woooow !!!!!!!!!!!!
    *****(CENZURA KAZALA MI USUNAC) WSZYSTKICH PODSZYWACZY****** ******FUCK ALL IMPOSTERS******
  • wiki 2008 2008.05.20 [21:58]
    Jejciu ale czytania...
  • Irma* 2008.05.20 [21:59]
    chapeau bas!

• Gnom 2008.05.20 [21:59]
    szacun smiech.gif
    Jeśli w poniedziałek w pracy mówisz kolegom - "Pie**oliłem się cały weekend" to 95% z nich składa ci gratulacje. Pozostałe 5%, które patrzy ze zrozumieniem i współczuciem też pracuje w IT. Odnajdę każdy ślad i cień na murze Przeszukam każdy dom piwnicę strych Zajrzę pod każdy most przeczekam burzę I choćby za sto lat odnajdę Cię Tam na dole zostało Wszystko to co cię męczy Patrząc z góry wokoło Świat wydaje się lepszy
  • agiie 2008.05.20 [22:01]
    usmiech.gif nice
    "przerywam noc zbyt ciężki sen czy warto znów w nieznane biec najchetniej bym wtuliła się w tę cisze lecz świat woła.." 12356156 gg dalsza część stopki ukryta
  • nefrytowakotka 2008.05.20 [22:02]
    A ja mam ambiwalentne uczucie.......

Masz to, na co się godzisz. Koty to dranie
  • pestka33 2008.05.20 [22:07]
    bo to takie ładnie brzmiące słowo usmiech.gif
  • nefrytowakotka 2008.05.20 [22:08]
    Nie.
    To jest tak jak teściowa wpadnie do studni.
    Ale w twoim auciejezyk.gif

Masz to, na co się godzisz. Koty to dranie
  • agiie 2008.05.20 [22:08]
    słowo jak słowo ambiwalentnejezyk.gif
    "przerywam noc zbyt ciężki sen czy warto znów w nieznane biec najchetniej bym wtuliła się w tę cisze lecz świat woła.." 12356156 gg dalsza część stopki ukryta
  • pestka33 2008.05.20 [22:10]
    heheheh...moja teściowa to spoko babka ale samochodu...fakt... żal hahaha
  • retro 2008.05.20 [22:10]
    szukanie

masz poezje w palcach

masz poezję w głowie...

masz poezję w sobie.

Jesteś poezją...

..deja vu... już to kiedyś pisałam.....

Bardzo chciałabym ciebie poznać w tym drugim świecie, gdzie nie dane nam było sie spotkac....
    Obfitość jest przeogromna.
  • ike 2008.05.20 [22:16]
    smiech.gif
    to jest najpiekniejszy moment dzisiejszego mojego niedobrego dnia

http://www.artiee.fotosik.pl/ http://pl.youtube.com/watch?v=5EEI_usvZJA KASZKOM BANANOWYM MÓWIMY- NIE!!!! dla małych solenizantów od zapominalskiej ciotli kocham tylko petuniję
  • Novomova 2008.05.20 [22:19]
    Jesteś NIESAMOWITA!
  • szookeeO-O 2008.05.20 [22:21]

• ywana 2008.05.20 [22:22]
    Ja tez patrze na to z otwarta geba i niech mysli co chce.Napisze tez ,ze jestem w szoku..dobre to!!A podpisze sie jeszcze na pomaranczowo bo ja narazie tu raczkuje .
  • a dajta zesz spokoj chlopakowi 2008.05.20 [22:23]
    prosze, niech mi ktos wytlumaczy.... siedze na tym forum od dawna, zawsze na pomranczowo, bo wielokrotnie powtarzalam, ale nikt mnie nie slucha, ze logowanie sie to nic wiecej jak dodawanie siebie do bazy danych operatora (modessa, blagam pusc, bo wiesz, ze to prawda oczko.gif dlaczego zachwyca Was tekst, ktory pokazuje, ze bijemy tu piane calymi dniami? just for fun.
  • kolorowa37 2008.05.20 [22:26]
    Szukanie ----- cudnie to ująłeś!!!!!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć - Albert Schweitzer.
  • nie Justyna 2008.05.20 [22:33]
    a niby jesteś tu od niedawna...
    zastanawiające [mysli]

mała uwaga ode mnie tylko:
    kafe to nie świat równoległy
    prostopadły raczej

równolegle trudno byłoby się zderzyć z brutalną rzeczywistością
    a zderzenia bywają
    i to bolesne

ale ciekawie ujęte, nie przystoi nie pochwalić
  • polaola 2008.05.20 [22:39]
    no i wyjaśniło się dlaczego się złamałam i jednak weszłam na kafe pod koniec dnia ...
    ten tekst nie mógł mnie ominać! usmiech.gif

Szukanie, czyli jednak nie pracujesz dla o2.pl oczko.gif

a jakie to ma znaczenie?
  • Apostoł Nienawiści 2008.05.20 [22:41]
    Kupuję.

Злой Pocałuj ten topór i powąchaj tę ziemię... Nie jestem facetem na jedną noc. Aż tyle czasu to ja nie mam... "Znawcy kobiet rzadko bywają skłonni do optymizmu." George Bernard Shaw
  • zmanierowana krytykantka 2008.05.20 [22:45]
    nie chcialo mi sie wszystkiego czytac
    ale ja nigdy nie mialam czarnego nicka -mam staly pomaranczowy
    dorob jakas teorie do mnie to uwierze
  • Apostoł Nienawiści 2008.05.20 [22:46]
    polaola => odpada. Zbyt inteligentne posty jezyk.gif
    Злой Pocałuj ten topór i powąchaj tę ziemię... Nie jestem facetem na jedną noc. Aż tyle czasu to ja nie mam... "Znawcy kobiet rzadko bywają skłonni do optymizmu." George Bernard Shaw
  • polaola 2008.05.20 [22:48]
    nie mogę się powstrzymać - Szukanie, zdradź cokolwiek, please!!
    bo to juź za dużo talentu na kabaret (tak jak podejrzewam) usmiech.gif
    a jakie to ma znaczenie?
  • klaudka 27 2008.05.20 [22:48]
    niezłe usmiech.gif
  • polaola 2008.05.20 [22:49]
    Apostoł, z tym o2.pl to był tylko żart przy jedenj okazji

podejrzewałam go, że pracuje w jakimś kabarecie, ale teraz to się zastanawiam, czy nie jest pisarzem smiech.gif
    a jakie to ma znaczenie?
  • a dajta zesz spokoj chlopakowi 2008.05.20 [22:53]
    pisarze piszą ksiązki. potem je publikuja. nie pisza na kafe. czyli jednak nikt nie widzi, tego co ja? dziwne...
  • nie Justyna 2008.05.20 [22:54]
    zamiast się zastanawiać spłodzilibyście coś na temat

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...