Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość disable.woman

Niepełnosprawna -jednorazowy seks?

Polecane posty

Gość disable.woman

Jestem niepełnosprawna i ciężko mi znaleźć kogoś,czasem mam ochotę znaleźć kogoś na jeden raz (a takich by się kilku znalazło)a nie czekać na miłość,która jakoś nie nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disable.woman
niepełnosprawna w sensie układu ruchu..tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, no co tu ukrywać... prawda jest taka że większość facetów po prostu się boi. Że nie możesz, albo że zrobią ci krzywdę (fizycznie), boją się też że nie sprostają psychicznie, nie chcą brać odpowiedzialności za twoje uczucia bo są przekonani że każda porażka dotknie cię razy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3423423423
to spróbuj, tylko zabezpiecz sie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disable.woman
czyli wychodzi na to,że mają problem głównie ze sobą,bo ze mną oprócz niepełnosprawności fizycznej jest wszystko w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóz, niepełnosprawny partner to większe koszta i więcej obowiązków. Jak ktoś ma na tyle pieniędzy żeby wynająć pomoc - to może sobie pozwolić na wiązanie się z kimś niepełnosprawnym. Jak nie ma: wraca z pracy p to by pracować w domu. Ot i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disable.woman
a co to ma do rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystyka-forumowa. => Sama pierdolisz farmazony. Baba na wózku kolacji dla dwojga szybko nie zrobi nie pozmywa okien, nie wyskoczy po zakupy. To wszystko zostaje dla zdrowego partnera. Sama jesteś żałosna. Szukasz niepelnosprawnego faceta? Nie. Bedziesz chciala być z niepełnosprawnym facetem? Nie. Jak mówisz inaczej to jesteś albo hipokrytką, albo idiotką bez wyobraźni. Są ludzie cierpiętnicy, ale znowuż nie ma ich tak dużo. Owszem nie patrzę na kobiety niepełnosprawne jak materiał do związku. Poza tym ty faktycznie jesteś hipokrytka jak każda baba. Za biednego faceta nie wyjdziesz, a plujesz sie jak facet myśli w kategoriach zysków i strat. Tępa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralized hearttt
moja kolezanka jest sprawna ale taka brzydka że przeciętny żulik czy dres by jej ne chciał zerznąć wiec sie ciesz autorko ze masz chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliban chociaz pisze co mysli
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fukushimo37
Ja to sie juz brzydze samego wozka dotknac. zalezy tez duzo jak wygladasz. mozesz byc piekna i atrakcyjna tylko ze na wozku a mozesz byc obrzydliwa baba bez obu nog.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhtu
kaliban tu nie chodzi o koszta tylko raczej o to że każdy facet jak i kobieta, czyli człowiek reasumując chce mieć atrakcyjnego partnera, pociagajacego, sprawnego by mieć większą gwarancję na ewentualne zdrowe potomstwo. O to chodzi między innymi a nie o kosztorysy i takie tam dyrdymały. Jeśli autorka jest niesprawna ruchowo i jest to widoczne, utrudnia jej w jakiś sposób życie, poruszanie się to niestety, przykro mi ale takie jest podejście większości, każdy na to patrzy, większość sięwycofa ze względów które wyżej przytoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67help
a moj facet sie ze mna zwiazal rowniez uklad ruchu:p i wcale nie musipoginac ze scierka bo sama sobie radze i ba nawet pracuje:) zadnych kosztow nie ponosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> fghhtu Mówiąc o zyskach i stratach miałem nieco szersze pole na myśli niźli tylko mamona. Czemu, wy, kobiety wiecznie tylko o pieniądzach? Mi bardziej chodziło o czas poświęcany na pracę - w domu jeszcze jeden etat: pielęgniarki i wszystkie prace domowe. Ale estetyka, nie oszukujmy się, tez ma znaczenie. Chociaż mniejsze - wszak wszyscy w końcu kończą ze średnio atrakcyjnymi połówkami - byle robotne i z dobrym sercem były, aj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argunen_z_myciem
okien powala, człowieku nie masz pojęcia do czego niepełnosprawni są zdolni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Orchidea_
Nie pytaj się na kafe o szansze na związek, seks, bo ci powiedzą, że nie masz szans. Taka jest prawda, że masz mniejsze szanse, ale to nie oznacza, że ich nie masz. Jeśli ktoś będzie z Tobą to z miłości, nie z powodu pieniędzy czy miłości. ludzie wiążą się z różnymi osobami, podaję link do nietypowej pary http://www.youtube.com/watch?v=3UQtcYc4gts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo_byc
argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghhtu
pewnie że niepełnosprawni są zdolni dlatego tu nie chodzi o prace domowe bo znam panią bez rąk co potrafi takie cuda wyprawiać w domu, że nie jednej dwuręcznej panience oczy na chodnik by wypadły a panom to i owo w sztorc bez dwóch zdań. Problem leży w aspekcie estetycznym i tyle. Oczywiście każdy ma szansę na miłość bo ona pojawia się i znika jak matematyka, na seks pewnie bez zobowiązań też ma szansę ale tą drogą nie radzę smakować bliskości z drugim człowiekiem, nie warto chyba że tylko w celach poznawczych, jednorazowo. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakezja
No tak. Czekać na prawdziwa miłość no wiesz? Poważna sprawa to i tyle. Ale? No powiem tak. Jesteś jednak człowiekiem. Jakim? Racjonalnie myślącym. Nie chcę tu lukrować, ale jako kobieta jesteś wielka kobietą pisząc o tym co czujesz. No cóż na to trzeba odwagi w tym kraju i Ty ją masz. A to? No moja droga to jest coś za co no nie mówię że jakieś splendory czy prowadzenie po czerwonym dywanie aby wręczać nagrody ale czapki z głów przed Tobą. Ze masz ochotę na seks? A co w tym złego, masz i tyle jak każdy kobieta czy facet. Norma. Co zatem? No tak. na wielka miłość to raczej nie możesz liczyć chociaż z głębi serca Ci jej życzę. Ponoć tacy faceci to ginące gatunki. Na faceta z doskoku? No wiesz skoro będzie odpowiedzialny, czuły i delikatny. Będzie widział w Tobie kobietę a nie niepełnosprawną to czemu nie? Może i jest to jakieś wyjście. Co innego? No wiesz? Można próbować samemu się zaspokoić ale czy to jest wystarczające? Z tego co wiem to tylko poza marzeniami chwilą uniesienia mnóstwo nerwów i nic więcej. Czy zatem ma coś takiego sens. Na krótką metę może i tak. Piszesz ze kilku by się znalazło więc? No może wysondować kto zacz i spróbować. Może akurat? Na pewno dałabyś wiele wiecej satysfakcji w łóżku facetowi niż nie jedna sprawna kobietka. Skąd wiem? Mój kolega zanim nie wyjechał z kraju miał taka kobietę. Więc co ja na to? Głowa do góry jesteś przecież wartościową kobietką i tyle. masz prawo do uniesień i podokazywania w tym swoim hamaku. I kto to pisze? No facet napisał. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererrtrt
no dobra a co jak kalece zrobi ktos bachora co wtedy? nie dosc, ze kaleka to jeszcze z bachorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakezja
Napisałem odpowiedzialny, prawda? Jak troszkę wiedzy łyknął, piśmienny i czytający biegle w języku polskim jest to jak to napisałeś "bachora" nie zmajstruje. No proste jak gil na mrozie u Eskimosa czyż nie? Troszkę wiedzy i problemów nie ma. No chyba że wiesz? Na widok nagiej kobiet białe oczy i suchy język to wtedy? No wtedy to taki facet powinien sobie sam nad łóżkiem samoobsługa napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się czepiacie kobiety? Każdy ma prawo do seksu, jeśli chce to bez zobowiązań. A szczególnie niepełnosprawny powinien mieć szansę do jakiejś radości z życia. I do rozładowania napięcia. W bardziej rozwiniętych krajach (np. skandynawskie) dochodzi się do wniosku, że prawo do seksu jest także prawem niepełnosprawnym. W Szwecji sa refundowane usługi seksualne dla osób niepełnosprawnych, są osoby którym się płaci za seks z niepełnosprawnymi. W Polsce jest oficjalne podejście do seksu takie, jakby on nie istniał - nie ma edukacji, jest zakaz aborcji, zakas seksu w państwowej telewizji (wartości chrześnijańskie ustawowo) a państwo realizuje politykę Kościoła Katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i święta racja, święta racja. Najlepiej by było zdaniem wszystkich nawiedzonych stworzyć getta i tam pozamykać niepełnosprawnych. Już taki jeden gość był w Niemczech proszę ja kogo i mamusia mu Adolf na imię dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disable.woman
czy znajdzie się jakiś pełnosprawny pan, który byłby mną zainteresowany? chętnie wymienię się e-mailami i umówię..bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się kiedyś zastanawiałem czy mógłbym, jak trafiłem na audycję w radio Tok FM "Kochaj się długo i zdrowo" poświęconą akurat tematowi seksu niepełnosprawnych (były chyba ze dwa odcinki). Można ją pewnie znaleźć na stronach www.tokfm.pl, bo tam są do odsłuchania chyba wszystkie archiwalne audycje. Cóż, z osobą upośledzoną umysłowo na pewno nie (choć i takie osoby mają zagwarantowany seks przez państwo w Szwecji, i to zdaje się osoby to świadczące to nie typowe prostytutki, a chyba nawet specyficznni pracownicy socjalni), ale nie niepłenosprawną ruchowo pewnie tak. Ładną, szczupłą, myślę że tak. Pewnie bym się nie związał - z prozaicznych powodów: życie i tak jest czasem trudne, a brać dodatkową odpowiedzialność, potencjalne olbrzymie problemy gdyby chciało się mieć dzieci, itp... Ale raczej bym się nie brzydził - jeśli osoba jest ładna (oraz czysta i zdrowa - o co w niepełnosprawności nieco trudniej) to można by z tego mieć obopólną przyjemność. Ale raczej się nie zgłoszę. Mam żonę, dzieci, i jak by tam w małżeństwie nie było, ważna jest jakaś lojalność. A żona na pewno nie byłaby zachwycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drodamer
disable.woman skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo...
tutaj chodzi o niepełnosprawność fizyczną a nie intelektualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak człowiek zakręcenia dostał i? ......zamiast malakezja88@wp.pl napisał malakezja@O2.pl. I co potrafi sie z mózgiem dziać no co? Jak chcesz porozmawiać to jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×