Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za 4 miesiące kończę 30 lat i nigdy nie miałam szczęścia do facetów

Polecane posty

Gość gość

:( niestety chyba będę zawsze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o szczęście tylko o ciebie, zmień się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niecałych miesiąc temu skończyłem 30 i ostatnio dziewczynę miałem w podstawówce :( pewnie też będę sam. W jaki sposób nie masz szczęścia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania z kosmosu i odrzuca normalnych a lata za dupkami którzy ja olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania dotyczące czego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz do zaoferowania dziewczyno? Może masz mieszkanie? Może jesteś ładna? Może lubisz seks? Może lubisz gry video? Ja bym np chciał taki charakter że jak nie mogę zasnąć to mówisz wejdź we mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, jak kobieta nie ma facet, to musi być jej wina, bo ''odrzuca normalnych''. No śmiech na sali. Tak się składa, że faceci bardzo się zepsuli i wręcz nie ma z czego wybierać. Podrzędna Karyna ma wybór, ale kobieta wartościowa, która chce, by przyszły partner i ojciec dzieci był dojrzałym, zaradnym facetem z klasą, zwyczajnie zawsze będzie miała problem. I to raczej źle świadczy o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex to może kiedyś jak cię dobrze poznam, ja się szanuje, mieszkanie to powinien mężczyzna mieć i też dobrze zarabiać , przynajmniej więcej odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym np chciał taki charakter że jak nie mogę zasnąć to mówisz wejdź we mnie smiech.gif x No i to właśnie mam na myśli. Bezczelne chamy, bez kultury :) Nie dziwię się, że sami, albo szybko kopani w zad. Praca nad sobą i osiągnięcie godnego poziomu, to dla takiego zjawisko niepojęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A połykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:44 Biedny skrzywdzony pokrzywiony chłopiec, dla którego widać, co jest najważniejsze w kobiecie :D poważnie, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie marzenia charakteru kobiety ty masz by Ci facet w garniturze krzesło odsowal recytujac Pana Tadeusza z pamięci. Cóż poradzić ja bym wolał byś chciała minete niż ten garnitur, jesteście jakieś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wina towaru że lepszy został wykupiony?wybierała przebierała przez lata ten nie tamten też nie a teraz na magazynie został najgorszy sort, jedynie czekać aż ktoś zwróci coś porzadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mam na to mieszkanie, a dziewica jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli dla Ciebie bycie kulturalnym oznacza wprost ''faceta w garniturze krzesło odsuwającego recytujac Pana Tadeusza z pamięci''... to znaczy, że nawet ten najniższy pułap ogłady i obycia jest dla Ciebie nieosiągalny? :) Nie dziwię się zatem, że masz tak przyziemne prostackie wymagania względem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce uratować życie byś nie była sama ale chyba nie chcesz się dogadać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione zdanie z kafeterii. " Samotność niektórych kobiet świadczy tylko o inteligencji mężczyzn :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to wina towaru że lepszy został wykupiony?wybierała przebierała przez lata ten nie tamten też nie a teraz na magazynie został najgorszy sort, jedynie czekać aż ktoś zwróci coś porzadnego xx Bzdura bzdurę pogania. Po 30-ce pojawia się opcja dostępu do facetów z klasą, którzy dotychczas stawiali na samorozwój i ustawienie sobie godnego życia. Rozsądni dopiero wówczas szukają partnerki :) Jeśli dla Autorki to nie ''za wysokie progi'', to szybko znajdzie swoje szczęście. Ci, którzy zostali pozajmowani w młodym wieku, to ci, którzy imponują na poziomie infantylnych siks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[07:53 Moje ulubione zdanie z kafeterii. " Samotność niektórych kobiet świadczy tylko o inteligencji mężczyzn usmiech.gifusmiech.gif . b Niskich lotów manipulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żywo nigdy nie powiedziałem kobiecie nic zboczonego, nawet was nigdy w tylek nie klepnolem. Takie ostatnio miałem marzenie fantazje dobroci kobiety ale chyba ciebie to przerasta? Akurat seks ale mogłoby to być cokolwiek innego jak np prztulenie z twojej własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury. Facet tym się różni od kobiety że może mieć jednocześnie rodzinę i samorozwoj. To tylko wy macie wybór albo albo. Facet może mieć wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę zaraz spać spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A myślisz, że wystarczy nie mówić, by widoczna była Twoja postawa? Pozorowanie i odgrywanie roli jest nie dość, że perfidne, fałszywe, to w dodatku jest pójściem na łatwiznę. To, że się teraz wysiliłeś na kulturalną wypowiedź nie znaczy, że wcześniejsza zostanie zapomniana. Facet o dobrych manierach nigdy by tak nawet nie pomyślał, choć dla Ciebie będzie to oczywiście niewiarygodne. Trudno :) Na odpowiednią postawę kobiet względem siebie trzeba zapracować. Zastanów się, dlaczego nie dostajesz tego, czego chcesz. Bo nie jest to winą kobiet. Jak się pokazujesz, tak Cię traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale bzdury. Facet tym się różni od kobiety że może mieć jednocześnie rodzinę i samorozwoj. To tylko wy macie wybór albo albo. Facet może mieć wszystko na raz. x Tak sobie wmawiaj. Rozsądny facet jest jednokierunkowy, bo wie, że jak jest do wszystkiego, to jest do niczego. Każda też myśląca osoba, niezależnie od płci, powie Tobie, że najpierw się dba o siebie i warunki, a dopiero później wchodzi w związek i zakłada rodzinę. Tak, jak Ty, myślą wyłącznie bezmyślni idioci, którzy chcą sobie po**ać i iść na łatwiznę. Co wiadomo, jak się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wg Ciebie jak już ktoś zrobi karierę i zakłada rodzinę to musi porzucić ta kariere. Trochę głupie. A jak się to kończy? A tak że normalny 30 latek ma już żonę, dzieci, dom i kosi gruba kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wybrzydzaj. Ciężko określić swoje wymagania bez przykładu. Ja chcę być szczęśliwy a nie tobie pensje oddawać i twoje wymagania i fochy znosić. Seks nie jest taki ważny ale fajnie gdyby była trochę zboczona. Jak masz kija w tyłku jak Batman to nie da się tak żyć na dłużej. To jest dobre w urzędzie a nie gdy byli byśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli wg Ciebie jak już ktoś zrobi karierę i zakłada rodzinę to musi porzucić ta kariere. x No właśnie nie. Jak facet ustawi sobie już biznes i jest on stabilny, może bez stresu się zająć sprawami prywatnymi. Wtedy ani nie przenosi złych emocji związanych z pracą na partnerkę, ani nie ma problemów finansowych. Może sobie pozwolić na opiekę nad rodziną i domostwem oraz życie na godnym poziomie. Znam takich facetów, wygrali życie. Marginesem zaznaczam, że partnerka powinna być pod względem finansowym i mentalnym równa partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdzie nie było mowy o tym, że nie lubię seksu, tylko o tym, że jest to Twoje najwyraźniej główne kryterium w doborze kobiety. I że jest to idiotyzm, jeśli chodzi o wybór towarzyszki życia. Po drugie, nigdzie nie powiedziałam, że wymagam utrzymania i ''oddawania mi kasy''. Natomiast ''fochy'' są już Twoją subiektywnym dopowiedzeniem, pewnie wynikającym z nieciekawych doświadczeń z kobietami. Nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pamiętam, jak w 30 urodziny piłam sama wino ( impreza miała być w weekend, chociaż ja nie widziałam ku temu powodu) i myślałam podobnie. Wtedy zadzwoniła do mnie mężatką ze słowami, że życie zaczyna się po 30. Kilka miesięcy pozn8ej poznałam swojego męża, mam 38 lat i dwoje dzieci. Jestem szczęśliwa. To facet z tzw. zwrotu do magazynu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież gdzieś tam napisałaś że facet jest jednokierunkowy. Gubisz się we własnych zwidach. Jak komuś wychodzi to mu wychodzi we wszystkim. Poza tym jak praca może przeszkadzać w poznaniu żony, dzieci czy posiadaniu domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×