Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za 4 miesiące kończę 30 lat i nigdy nie miałam szczęścia do facetów

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie. To są wyłącznie Twoje subiektywne normy, i nie Ty definiujesz ''porządnych'' i ''normalnych''. Już sam fakt, że generalizujesz, odbiera Tobie prawo do orzekania w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
Innymi słowy związek kobiety i faceta to fajna sprawa, jeśli się dzieje spontanicznie, niby przypadkiem (a naprawdę z przeznaczenia). Ci którzy czują się nieszczęśliwi z powodu nie posiadania II połówki i desperacko jej szukają, zamiast szukać szczęścia w spełnienu, są żałosnymi miernotami... Bo zabijają w sobie pierwiastek boski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davideck dziś 10:41 - Ale to jest właśnie wyższy poziom rozwoju. xx Porównujesz ziemskie robactwo do wyższego pozaziemskiego stanu świadomości? Żaden sfrustrowany niemożnością naturalnego spełnienia swej biologicznej funkcji facet nie osiągnie pełni zadowolenia i satysfakcji z życia. Taka prawda. A ci, którzy obecnie twierdzą inaczej... cóż, trzepią hajs na naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
10:50 - Jakiej biologicznej funkcji? Chodzi ci o rozmnażąnie? Dzisiaj na świecie ludzi jest 7 miliardów? Po chuj się rozmnażać? Ja np doszedłem do wniosku, że wszyscy moi przodkowie rozmnażali się tylko po to, żebym ja się urodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współcześni faceci nie mają klasy. Nie masz czego żałować. Chciałabyś się codziennie o głupoty spierać? A to nie sprząta po sobie w kuchni, albo robi to niedokładanie, a to nie umie narzuty położyć prosto, a to nie wytarł podłogi po kąpieli w łazience itd. itp. Naprawdę brakuje Ci tego? Związek to jest przede wszystkim codzienność, na początku jest fajnie, ale potem? Przemyśl to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie porównanie, jesteś amiszką i nigdy w życiu nie siedziałaś w samochodzie. Pierwszy do jakiego wsiadłaś do Mercedes S klasa, pytają cię czy wygodnie, mówisz że nie bardzo bo kanapa w domu jest wygodniejsza, nie tego oczekujesz. I tak samo mają stare panny, żaden facet nie spełnia jej oczekiwan, odrzuca nawet najlepszych o których inne marzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davideck dziś 10:50 - Jakiej biologicznej funkcji? Chodzi ci o rozmnażąnie? Dzisiaj na świecie ludzi jest 7 miliardów? Po ch*j się rozmnażać? Ja np doszedłem do wniosku, że wszyscy moi przodkowie rozmnażali się tylko po to, żebym ja się urodził... x Myślisz, że chęć kopulacji istnieje dla Twojej przyjemności? Nie, to dążenie wprost do przekazania genów, tylko i wyłącznie. Poza tym, dochodzi jeszcze potrzeba więzi rodzinnych i społecznych. Jeśli ich nie odczuwasz, pod kątem biologicznym jesteś egzemplarzem ''wybrakowanym'', bądź naturalną selekcją wyłączonym z rozmnażania. Przez ''naturalną selekcję'' rozumiem nie wyłącznie biologię, ale i przyczyny społeczne. Wielu facetów, którzy nie potrafili się odnaleźć w dzisiejszych czasach i relacjach z innymi stwierdzali, jak Ty, że ''po chuj''... Zaznaczam, nie próbuję Cię osobiście obrazić, tylko wyrażam swój pogląd w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kobiety marzą o flejtuchach z brzuchami jak w ciąży, pewnie codziennie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos chce znajdzie sposob a jak ktos nie chce znajdzie powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie porównanie, jesteś amiszką i nigdy w życiu nie siedziałaś w samochodzie. Pierwszy do jakiego wsiadłaś do Mercedes S klasa, pytają cię czy wygodnie, mówisz że nie bardzo bo kanapa w domu jest wygodniejsza, nie tego oczekujesz. xx Nie ma to jak szczera opinia nie skażona propaganda i manipulacją. Warto znać swoje oczekiwania i dążyć do ich osiągnięcia. Ci, którzy to potrafią, są szczęśliwi. Ci, którzy idą na kompromisy i zadowalają się 'byle czym', przegrywają życie. Jeśli chodzi o stricte o Merole i wygodę, osobiście wolę nowsze generacje BM-ek, choć becnie posiadam Porshe Panamera, i w moim uznaniu przebiło wszystkie poprzednie moje autka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już się pochwaliliście samochodami a zero zrozumienia słowa pisanego. Trzeba wiedzieć jakie się ma oczekiwania? No i co że Porsche jest wygodniejsze od marca, musi być ja po pierwsze stać a po drugie nie jest wygodniejsze od kanapy w domu. Wymagania nie do spełnienia a sama może byc co najwyżej klientka salonów fiata a nie prestiżowych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli odbierasz to jako ''chwalenie się'', to właśnie Tobie kłania się brak zrozumienia przekazu ;) Po pierwsze - stać ją. Po drugie - subiektywnie jak najbardziej może być wygodniejsze od kanapy Po trzecie - dla większości facetów, którzy od siebie nie wymagają, faktycznie moje kryteria są nie do spełnienia. Ale też w takich ja nie celuję. Swoją wartość i oczekiwania dobrze znam, więc poszukuję faceta na poziomie równym mojego. Nie ma tutaj mowy o oczekiwaniach ''z kosmosu'', choć takimi właśnie wydają się kryteria kobiety z klasą, dla przeciętniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka poznala rok temu na szybkich randkach faceta z ktorym za rok bierze slub i spodziewaja sie dziecka,,, Ona, 31 a on 33.. Mieszkal z matka, praca maloplatna do d... a teraz ? Prace zmienil , wynajal dla nich piekne mieszkanie , kocha ja i szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
A może właśnie wszystko się jeszcze odmieni, może już się odmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 Gratulacje szczere :) Moja sytuacja jest inna. Posiadam własny majątek i chcę, by facet od samego początku był mi równy. Pod kątem kultury także. Faceci mają delikatne ego, jeśli nie wypracuje samodzielnie, będzie się ciągle porównywał i przejawiał różne niemiłe zachowania. Z drugiej strony, jeśli - jak wynika z tego, co napisałaś - facet nie starał się dla siebie, a zaczął dopiero, gdy poznał kobietę... równie dobrze może szybko powrócić do swojego stanu pierwotnego. Wolę, by facet realizował się samodzielnie i dla siebie, wtenczas widać, ile jest wart, i jest to wartość bardziej stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z klasą ma mnóstwo kobiet wokoło siebie, do koloru do wyboru, dlaczego ma wybrać kobietę po 30, jak może mieć o takich samych cechach ale młodsza. Facet który ma duże dochody nie wymaga takich samych od kobiety, to jest dla niego nie istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam wlasne mieszkanie, kredyt , prace ( lat 31 ) ,ale....gdybym poznala faceta ktory mieszka z rodzcami byc moze dalabym szanse ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajął mieszkanie po 30? Porażka. Dla mnie facet w tym wieku bez mieszkania, samochodu, oszczędności, nie jest poważnym materiałem na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet z klasą ma mnóstwo kobiet wokoło siebie, do koloru do wyboru, dlaczego ma wybrać kobietę po 30, jak może mieć o takich samych cechach ale młodsza. xx Ponieważ bycie młodą, to zazwyczaj jedyny atut dzisiejszej roszczeniowej młodzieży płci żeńskiej. Wiek nie jest jedynym kryterium, którym się kieruje ''facet z klasą'', a jeśli jest, wówczas pojęcie ''z klasą'' staje się wątpliwe. Ktoś, kto nie reprezentuje rozsądku, nie reprezentuje też godnego poziomu. Mężczyzna na poziomie wymaga kobiety, która jest nie tylko zadbana, ale i elegancka, ma wdzięk i styl. Jest kobieca z postawy i charakteru, i nie neguje swojej roli biologicznej. Potrafi zadbać o ognisko domowe. Męża oraz dzieci, w tej właśnie kolejności. ...Ciężko to zrozumieć komuś, kto posługuje się uproszczeniami, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest samowystarczalna pod względem finansowym, to w ogóle nie powinna myśleć o związku z facetem, to zawsze źle się kończy dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:56 Młode siksy w większości nie opanowały nawet zgrabnego poruszania się w szpilkach, a co dopiero o 'ogarnianiu domostwa' mówić... Zresztą tyczy się to kobiet w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 56 -oj nie jecz, to ile zarabiasz ze masz porshe z salonu, ale nikt cie nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak kobieta jest samowystarczalna pod względem finansowym, to w ogóle nie powinna myśleć o związku z facetem, to zawsze źle się kończy dla kobiety. x Źle się kończy dla psychiki, kiedy nie są spełnione jej potrzeby. Jeśli kobieta pragnie się związać z facetem, powinna do tego dążyć. Jeśli wybierze odpowiedniego kandydata, a nie złapie pierwszego lepszego, to nie ma się czego obawiać. Niestety, na tego odpowiedniego trzeba sobie zapracować, a po drugie - poświęcić dużo czasu na poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 5 lat temu byłaś kompletna idiotką a twoim jedynym atutem byl tylko wiek? Czy oczywiście ciebie to nie dotyczy tylko innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11 56 -oj nie jecz, to ile zarabiasz ze masz porshe z salonu, ale nikt cie nei chce x Sporo zarabiam, posiadam własną działalność międzynarodową. Nie tyle ''nikt mnie nie chce'' - ponieważ, jak powiedziałam, kandydatów nie brakuje - co zwyczajnie mi nie odpowiadają. Mam przecież prawo dążyć do tego, by moje potrzeby zostały spełnione. Nie jestem zdesperowana, wychodzę też z założenia, że jeśli odpowiedni kandydat się nie znajdzie, pozostanę sama. Jestem również świadoma, że odbije się to na mojej psychice, ponieważ ostatecznie chcę mieć męża i dzieci. Niemniej, jeśli wybiorę partnera źle, czeka mnie więcej problemów, niż kiedy zostanę ''starą panną'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego mężczyzna lubi też kształtować charakter kobiety i dlatego woli młodsze a nie docierać się z już ukształtowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli 5 lat temu byłaś kompletna idiotką a twoim jedynym atutem byl tylko wiek? Czy oczywiście ciebie to nie dotyczy tylko innych kobiet. xx Tyczy się większości kobiet. Sama miałam szczęście wychowywać się w środowisku kulturalnym, wśród dobrych wzorców i właściwych priorytetów. Ale owszem, pięć lat temu byłam mniej obyta, niż obecnie. Doświadczenie i ogłada przychodzą z czasem, ale nie same - trzeba na nie pracować i rozwijać się. Co też czynię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja majac 25-26 lat mialam 9 lat starszego faceta i powiem szczerze mentalnie byl to dzieciak dlatego tez sie dogadywalismy... I wydaje mi sie , ze dlatego faceci wola mlodsze bo mentalnie sa jeszcze niedojrzali. Dojrzaly emocjonalnie mezczyzna raczej wybierze rownolatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wynajął mieszkanie po 30? Porażka. Dla mnie facet w tym wieku bez mieszkania, samochodu, oszczędności, nie jest poważnym materiałem na męża. alez jest ... swietnie sie sprawdzil jako partner i mojej kolezance niczego nie brakuje. Ja w tym czasie chodzilam z dobrze ustawionym rozwodnikiem i to byla moja porazka zyciowa... Mial wszytsko , ale nie potrafil kochac. To wole biedniejszego ,ale starajacego sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no to podziw za działalnośc, po prostu muwię że dużo ludzi tu jęczy szuka czegoś co nie istniej ludzie nawet jak maja kase to nie wiedzia co to milosc, bo milosc to reakcje chemiczna w muzgu po seksie, dlaego gdybys przespala sie z np kilkoma facetami w tygodniu miala bys odniesienie kogo kochasz, jak po seksie zatrybia to mozesz pokochac nawet bezdomnego, czesto polki za granica kochaja np z innych religii a niby imi gadza czemu bo oni daja im emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×