Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za 4 miesiące kończę 30 lat i nigdy nie miałam szczęścia do facetów

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Generalnie cały świat się myli a Ty masz rację. usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif . Przepraszamy że niedocenianmy Twojej mądrości. xx Nic się nie stało. Na przyszłość wystarczy obserwacja i analiza realiów, zamiast przyswajanie propagandy i manipulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popisać sobie możecie co nie zmienia faktu że wciąż jesteście SAMOTNE. I raczej nic się nie zmieni w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mimo że myślicie że jesteście super to cały zły świat niestety tego nie widzi xx Niestety, wartościowe w dzisiejszym świecie są jednostki. Reszta tapla się w błocie. Nie mam najmniejszego zamiaru schodzić do tego poziomu, za to Tobie polecam postawić się wyżej, uważasz, że aktualne ''normy'' są w porządku. Właściwie z kimś o takich poglądach nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Popisać sobie możecie co nie zmienia faktu że wciąż jesteście SAMOTNE. I raczej nic się nie zmieni w tej kwestii. xx Nie wiem, jak tam Autorka - jako, że się nie udziela - ale akurat ja posiadam już swojego mężczyznę i rodzinę. Gdybym nie miała doświadczenie, nie wypowiadałabym się w wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie tak, ty jedyna wartosciowa a reszta to szambo, muł i wodorosty. Zawsze będziesz sama no bo skąd wziąć faceta dla ciebie? Przecież nie z tego błota, on musi zestąpić z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No niestety, własne kompleksy z Ciebie wylazły... trudno. Masz prawo żyć na swoim poziomie, ale ode mnie tego nie wymagaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja wypowiedź poprawiła mi humor :) Jeśli faktycznie wierzysz w to, co twierdzisz... no cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma tworzy się wtedy kiedy większość uważa że są w porządku. Ale tak tak Ty jestes wybitna jednostka. Niektóre jednostki są tak wybitne że się je nawet izoluje. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09 19 - bo o to chodzi zeby prawde przekazac w sposob chistoryczny :) ale nei dziwe sie wam bo polscy faceci sa zbyt mili i nie macie w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu jesteś zbyt boska, olśniewasz swym blaskiem i mężczyźni wiedzą że nie są godni dotykać twych stóp i dlatego trzymają się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Same się izolują. Nie chcą być zrównywane do 'upadającej' większości. xx gość dziś Domysły, domysły... na brak kandydatów nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja konce za tydzien 31 lat i wiesz co Ci powiem --> 2 nieudane zwiazki, mysli samobojcze i inne tego typu kwestie plus wieksosc zycia spedzona samotnie, Obecnie jestem na terapii bo wiem , ze nie istnieje w zyciu cos takiego jak pech. Winni jestesmy my -to co robimy jak sie zachowujemy, bledy popelniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Projekcja? Nasze sytuacje są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to projekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:56 I Tobie w końcu się uda bo chcesz się zmienic, patrzysz na siebie normalnie a nie przez różowe okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie uda zmienic , ale ciezko uwierzyc , ze kogos poznam..W mlodych latach paralizowal mnie strach przez mezczyznami , potem ukrywalam sie przed nimi w otylosci ... Pozniej mialam romans z zonatym , požniej bylam 2 lata z kims kto sobie pokorzystal i nic z tego nie wyszlo...Ostatni zwiazek...wrocil do ex, chyba zawsze lecial na dwa fronty. Chcialam umrzec. To nie jest dla kazdego takie proste --poznac kogos byc szczesliwym, psychika ludzka jest rozna... Mam nadzieje , ze terapia chociaz otworzy mnie na mezczyzn , ale tych normalnych a nie pokrzywionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam nadzieje , ze terapia chociaz otworzy mnie na mezczyzn , ale tych normalnych a nie pokrzywionych x Cóż więcej dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale denerwuje mnie jak wiekszosc mowi o samotnych 30 latkach ...ze to zadufane w sobie stare panny. Nie zawsze tak jest , nie oceniajcie jak nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są to zadufane stare panny ale tylko te które nigdy z nikim nie były dłużej niż dwa miesiące. Kobiety którym w życiu nie wyszło i się związek rozpadł są w miarę normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cytat 1: ''...które nigdy z nikim nie były dłużej niż dwa miesiące.'' Cytat 2: ''Kobiety którym w życiu nie wyszło i się związek rozpadł są w miarę normalne.'' ...bez komentarza. Mam nadzieję, że samodzielnie dostrzeżesz brak logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja tez uwazam , ze kobiety ktore nie byly w zwiazku NIGDY lub kilkumiesieczne epizody po 1 powinny spojrzec na siebie. Zwrocic uwage na swoje zachowanie a nie chezkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
Możesz być szczęśliwa bez faceta, jak facet może być szczęśliwy bez kobiety... Coach Marek Kotoński tak uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ograniczona percepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 11 - nie chciałbym takiej osoby jak ty, Aden normalny nie zechce kogoś z taką przeszloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davideck dziś Biologii nie przeskoczysz. Myślałam, że kto, jak kto, ale Kotoński o tym wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz mówić wyłącznie za siebie. Swoje ''normy'' pozostaw dla wiedzy własnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10 11 - nie chciałbym takiej osoby jak ty, Aden normalny nie zechce kogoś z taką przeszloscia zdaje sobie z tego sprawe , dlatego pracuje nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są normy porządnych ludzi szukaj sobie tKirgo co pukal mężatki I prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
10:41 - Ale to jest właśnie wyższy poziom rozwoju. Jezus i Św Paweł też uczyli, że mężczyzna się lepiej spełnia bez kobiety. A kim my jesteśmy, żeby polemizować z Jezusem. Aczkolwiek wypowiedź Jezusa sugeruje, że to się spełnia tylko do określonych przypadków, bo powiedział: "nie wszyscy pojmują tę sprawę, tylko ci, którym jest dane"... Innymi słowy facet, który nie może znaleźć kobiety i posiadać dzieci, może znaleźć szczęście w pracy, albo zarabiać hajs i jeździć po świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×