Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Najpiękniejszy prezent dla Ciebie i dla mnie

Polecane posty

Poczułam się przez Ciebie wykolegowana i do tej pory nosiłam w sobie urazę:-O oczywiście małą, o te kilka głupich słów:) wmawiam sobie, że nie zrobiłeś tego z premedytacją, ale jednak krzywdę w sobie noszę:( Nie chcę doprowadzić do zadawnienia tego gniewu, więc dziś prezent ofiaruję sobie i Ci wybaczam:) mam nadzieję że tym czynem nie kwalifikuję się do beatyfikacji:-P Bardziej dla Ciebie chciałam strzelić awatar;) ale nic nie jest w stanie już przebić Twojego:) mój syn dostał Jego imię a gdyby Morrison żył, mieliby urodziny w nadchodzący poniedziałek:) Mam nadzieję, że prezent Ci się podoba, bo reklamacji nie uwzględnia się:-P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieść czas Nowy poszedł z wilkiem w las :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl ale ta Słowianka to kretynka do potęgi n-tej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pij więcej Słodka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet awatar mu nie pomoze co wiecej szkodzi sobie bo jest kretynem i pamietnemu bo taki debil kala jego imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy nie jest kretynem , najwyżej złośliwym scoorvvysynem. Kretynką jest za to Słowianka ,tępa rura kisiel ma w gaciach na widok Nowego i myśli że spotkają się realnie,a Nowy ją wybzyka , podczas gdy ten sobie z niej tylko jaja na forum robi:O żałosne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy ? ten 40 letni nachalny typ?? Buahahaha Tez mi obiekt, non stop na babskim forum, a ta kretynkę z siebie robi.. ludzie , litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi robić :D ona jest kretynką :D to prawda ,że dała tutaj kiedyś swoje zdjęcie i okazało się,że to straszny pasztet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frii
szkoda wielka ze nie pokazecie swoich zdjec na forum.. nawet chociazby innego nicku jak "gosc" bo o obrazku nie wspomne. nie pasuje to co napisala slodka syrenka.. to wypad :) bez zbednych komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze jeszcze tu nowy kretyn nie napisal mimo ,ze u wilka nadaje, ot poszanowal slowianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mo ktoś jakiś przeciek do tego jej zdjęcia? jakiś link? chętnie zobaczę to gwiazdę ero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mo czy ni mo, chciałbym żeby napisała tak do mnie pewna kobieta, którą dawno temu skrzywdziłem. Szkoda, że ja nie jestem takim szczęściarzem. Piękny prezent słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Słodziaku pojechałaś z wielkiej góry! Chyba trochę poobijana bo zamilkłaś ale sanki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o niedziela jest śpij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko:) Wybaczenie to Wielka Sztuka, nie każdy potrafi. Z pewnością jesteś wrażliwa jeśli prawdą jest, że zajmujesz się muzyką:) ja sobie myślę że masz grubą skorupę bo zmusiły Cię do tego życiowe okoliczności:) ale kiedy nie kontrolujesz tego wylewa się kropelka z pod niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Słodka to idiotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umiałbyś napisać to jako pan I'm blue? Ja też nie jestem niebieska ale nie obrażam, a gdyby każdy tak potrafił pisać to można byłoby tu zamieszkać:) tak pisze Słodka i jeszcze kilka osób, reszta jest zwyczajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki temat można byłoby kontynuować :) dajmy na to ludzie mogliby pisać o swojej drodze do wybaczenia po zdradzie, po rękoczynach, po rozwodzie...ale czy są tu jeszcze tak otwarte osoby? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tutaj można być otwartym, jak cię od razu wyśmieją, zdepczą jakby sami byli idealni. Brakuje takiego forum, gdzie człowiek mógłby się wyspowiadać i otrzymać wsparcie, ale niestety jest tutaj większość niedojrzałych emocjonalnie klaunów, którzy nie zauważają, że życie im płynie na błaznowaniu i kiedyś obudzą się z ręką w nocniku, a możnaby było nawiazać tutaj ciekawe znajomości, jednak klauny na to nie pozwolą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umiałbyś napisać to jako pan I'm blue? ---- nie jestem panem:D:D:D a Słowianka to kretynka ,lata za tym Nowym jak rasowa suka z cieczką,a Nowy przecież sobie z niej tylko jaja robi:D:D najśmieszniejsze ,zę ta ohydna raszpla ma męża :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żałosny mały fiutku, albo zazdrosna ci/po co to ciebie obchodzi kto za kim lata, spójrz w lustro i odpowiedz sobie szczerze czy jesteś szczęśliwy/a, bo tacy zgorzkniali ludzi, to zwykle nie nadaja się do współżycia z innymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego , ze Slowianka ma męża ? męża może zawsze zmienic. nowy przynajmniej bedzi mial syna.zakochala sie w nowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowianka zakochala sie w nowym.Chyba jasne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha ,Nowy będzie miał syna :D:D:D:D:D:D:D:D Nowy jak ją zobaczy,to ucieknie gdzie pieprz rośnie:DNalana ohydna morda,żółte spalone włosy i słoniowata figura:D:D:D:D:D:D oto pisdeczka słowianka !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×